Spelprogram - F 12 B1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Derby Oscar Strömblad 0703806771 Grön/Svart/Svart/Grön
Borensbergs IF FK Emma Grenestam 0705312357 Vit/Blå/Vit
Boxholms IF Pierre Larsson 0709374079 RÖD/Röd/Röd
IK Östria Lambohov Elli Klasson Gul, Svart, Gul
Skeninge IK Maria Grundström 0727251867 vit/blå/vit
Stångebro United BK Stångebro United BK(Föreningen) Vit, blå, blå
Vadstena GoIF Christoffer Karlsson 0730723100 Grön /Vita /Gröna
Vikingstads SK Henrik Lindqvist 0705484197 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-04 12:30 Borensbergs IF FK - Vadstena GoIF Bergvallen
2019-05-05 13:30 BK Derby - Stångebro United BK Grenadjärvallen
2019-05-05 15:00 Skeninge IK - Boxholms IF Skänninge IP
2019-05-08 18:30 Vikingstads SK - IK Östria Lambohov Vikingavallen Vikingstad
Omgång 2
2019-05-12 00:00 Vadstena GoIF - BK Derby Kungsvalla IP
2019-05-12 11:00 Boxholms IF - Borensbergs IF FK Svartåvallen
2019-05-12 16:00 Stångebro United BK - Vikingstads SK Ryds Konstgräs
2019-05-14 17:30 IK Östria Lambohov - Skeninge IK Lambohovs sportfält
Omgång 3
2019-05-18 11:30 BK Derby - Boxholms IF Grenadjärvallen
2019-05-19 13:00 Vadstena GoIF - Stångebro United BK Kungsvalla IP
2019-05-19 13:00 Borensbergs IF FK - IK Östria Lambohov Bergvallen
2019-05-19 15:00 Skeninge IK - Vikingstads SK Skänninge IP
Omgång 4
2019-05-22 18:30 Vikingstads SK - Borensbergs IF FK Vikingavallen Vikingstad
2019-05-26 11:00 Boxholms IF - Vadstena GoIF Svartåvallen
2019-05-26 16:00 Stångebro United BK - Skeninge IK Ryds Konstgräs
2019-05-26 17:00 IK Östria Lambohov - BK Derby Lambohovs sportfält
Omgång 5
2019-05-30 11:00 Borensbergs IF FK - Skeninge IK Bergvallen
2019-05-30 19:00 Vadstena GoIF - IK Östria Lambohov Kungsvalla IP
2019-06-02 11:00 Boxholms IF - Stångebro United BK Svartåvallen
2019-06-02 15:00 BK Derby - Vikingstads SK Grenadjärvallen
Omgång 6
2019-06-03 18:30 Vikingstads SK - Vadstena GoIF Vikingavallen Vikingstad
2019-06-09 15:00 Skeninge IK - BK Derby Skänninge IP
2019-06-09 17:00 IK Östria Lambohov - Boxholms IF Lambohovs sportfält
2019-06-09 17:00 Borensbergs IF FK - Stångebro United BK Bergvallen
Omgång 7
2019-06-15 10:00 Vadstena GoIF - Skeninge IK Kungsvalla IP
2019-06-15 11:00 Boxholms IF - Vikingstads SK Svartåvallen
2019-06-16 15:00 BK Derby - Borensbergs IF FK Grenadjärvallen
2019-06-16 16:00 Stångebro United BK - IK Östria Lambohov Ryds Konstgräs
Omgång 8
2019-08-18 00:00 Borensbergs IF FK - Boxholms IF Bergvallen
2019-08-18 15:00 Skeninge IK - IK Östria Lambohov Skänninge IP
2019-08-18 17:00 Vikingstads SK - Stångebro United BK Vikingavallen Vikingstad
2019-08-18 18:00 BK Derby - Vadstena GoIF Grenadjärvallen
Omgång 9
2019-08-25 00:00 Vadstena GoIF - Borensbergs IF FK Kungsvalla IP
2019-08-25 11:00 Boxholms IF - Skeninge IK Svartåvallen
2019-08-25 14:00 Stångebro United BK - BK Derby Ryds Konstgräs
2019-08-25 17:00 IK Östria Lambohov - Vikingstads SK Lambohovs sportfält
Omgång 10
2019-09-01 11:00 Boxholms IF - BK Derby Svartåvallen
2019-09-01 12:00 Stångebro United BK - Vadstena GoIF Ryds Konstgräs
2019-09-01 17:00 Vikingstads SK - Skeninge IK Vikingavallen Vikingstad
2019-09-01 17:00 IK Östria Lambohov - Borensbergs IF FK Lambohovs sportfält
Omgång 11
2019-09-07 11:30 BK Derby - IK Östria Lambohov Grenadjärvallen
2019-09-08 00:00 Vadstena GoIF - Boxholms IF Kungsvalla IP
2019-09-08 00:00 Borensbergs IF FK - Vikingstads SK Bergvallen
2019-09-08 15:00 Skeninge IK - Stångebro United BK Skänninge IP
Omgång 12
2019-09-15 12:00 Stångebro United BK - Boxholms IF Ryds Konstgräs
2019-09-15 15:00 Skeninge IK - Borensbergs IF FK Skänninge IP
2019-09-15 17:00 Vikingstads SK - BK Derby Vikingavallen Vikingstad
2019-09-15 17:00 IK Östria Lambohov - Vadstena GoIF Lambohovs sportfält
Omgång 13
2019-09-22 00:00 Vadstena GoIF - Vikingstads SK Kungsvalla IP
2019-09-22 11:00 Boxholms IF - IK Östria Lambohov Svartåvallen
2019-09-22 13:00 Stångebro United BK - Borensbergs IF FK Ryds Konstgräs
2019-09-22 16:30 BK Derby - Skeninge IK Grenadjärvallen
Omgång 14
2019-09-29 00:00 Borensbergs IF FK - BK Derby Bergvallen
2019-09-29 15:00 Skeninge IK - Vadstena GoIF Skänninge IP
2019-09-29 17:00 Vikingstads SK - Boxholms IF Vikingavallen Vikingstad
2019-09-29 17:00 IK Östria Lambohov - Stångebro United BK Lambohovs sportfält