Spelprogram - P 12 A1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Kenty Joakim Söderlund 0723031171 Vit/Svart/Vit
BK Ljungsbro Josephine Lind 0735014631 0735014631 Vinröd/Svart/Svart
Eneby BK Håkan Svensson 0706093335 Grön/grön/grön
IFK Norrköping FK Blå Fredrik Turesson 0768026407 Vit/Blå/Vit
IFK Norrköping FK Vit Mikael Ström 0736448421 Vit/Blå/Vit
IK Sleipner Patrik Axelsson 0733595970 Blå/Vit randig/Blå/Blå
Krokeks IF Daniel Johansson 0709216562 Röd/Röd/Vit
Lindö FF Mats Karlsson 0708184972 Gul/Svart/Gul
Linghems SK Mathias Kamijo 0701427999 grön/svart/svart
Malmslätts AIK Daniel Nilsson 0709595364 VIt/Svart/Vit
Stångebro United BK Mikael Bornehav 0735105998 Svart/blå, svart, svart
Svärtinge SK Stefan Sjögren 0703495167 Blå/Blå/Blå
Tallboda IF Niklas Ingesson 0705714121 Vit/Röd/Vit
Torstorps IF blå Dennis Andersson 012217692 0706366178 Blå/Vit/Vita
Torstorps IF vit Dennis Andersson 012217692 0706366178 Blå/Vit/Vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 IK Sleipner - Malmslätts AIK Ektorps IP
2019-05-04 10:00 BK Kenty - Lindö FF Fredriksbergs IP
2019-05-04 10:00 Torstorps IF blå - IFK Norrköping FK Blå Atlaslunden
2019-05-05 11:00 Eneby BK - Tallboda IF MAXIvallen
2019-05-05 14:00 Linghems SK - Krokeks IF Himnaplan
2019-05-05 16:00 BK Ljungsbro - Stångebro United BK Tellbyvallen
2019-05-05 16:00 Svärtinge SK - Torstorps IF vit Billbäcks Arena
2019-05-10 19:00 Malmslätts AIK - Eneby BK Hellgrenshagen
2019-05-11 10:00 IFK Norrköping FK Blå - BK Kenty Himmelstalund Norra
2019-05-11 12:30 Lindö FF - BK Ljungsbro Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-05-12 14:00 Torstorps IF vit - IK Sleipner Atlaslunden
2019-05-12 15:30 Torstorps IF blå - Svärtinge SK Atlaslunden
2019-05-12 17:00 Krokeks IF - IFK Norrköping FK Vit Kullevi
2019-05-12 17:30 Stångebro United BK - Linghems SK Ryds Konstgräs
2019-05-18 10:00 IFK Norrköping FK Vit - Tallboda IF Himmelstalund Norra
2019-05-18 10:00 IK Sleipner - Torstorps IF blå Ektorps IP
2019-05-18 11:00 BK Ljungsbro - IFK Norrköping FK Blå Tellbyvallen
2019-05-19 11:00 Krokeks IF - Stångebro United BK Kullevi
2019-05-19 14:00 Linghems SK - Lindö FF Himnaplan
2019-05-19 15:00 Eneby BK - Torstorps IF vit MAXIvallen
2019-05-19 18:00 BK Kenty - Svärtinge SK Fredriksbergs IP
2019-05-21 19:00 Malmslätts AIK - Tallboda IF Hellgrenshagen
2019-05-25 10:00 BK Kenty - IK Sleipner Fredriksbergs IP
2019-05-26 10:00 IFK Norrköping FK Blå - Linghems SK Himmelstalund Norra
2019-05-26 14:30 Lindö FF - Krokeks IF Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-05-26 15:00 Torstorps IF blå - Eneby BK Atlaslunden
2019-05-26 16:00 Stångebro United BK - IFK Norrköping FK Vit Ryds Konstgräs
2019-05-26 16:00 Svärtinge SK - BK Ljungsbro Billbäcks Arena
Juni
2019-06-01 10:00 IFK Norrköping FK Vit - Malmslätts AIK Himmelstalund Norra
2019-06-02 13:00 Eneby BK - BK Kenty MAXIvallen
2019-06-02 14:00 Linghems SK - Svärtinge SK Himnaplan
2019-06-02 16:00 Stångebro United BK - Lindö FF Ryds Konstgräs
2019-06-02 16:00 BK Ljungsbro - IK Sleipner Tellbyvallen
2019-06-02 17:00 Tallboda IF - Torstorps IF vit KIA Arena
2019-06-02 17:00 Krokeks IF - IFK Norrköping FK Blå Kullevi
2019-06-06 15:00 BK Kenty - Malmslätts AIK Fredriksbergs IP
2019-06-08 10:00 IFK Norrköping FK Blå - Stångebro United BK Himmelstalund Norra
2019-06-08 10:00 IK Sleipner - Linghems SK Ektorps IP
2019-06-08 11:00 Lindö FF - IFK Norrköping FK Vit Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-06-09 14:00 Torstorps IF blå - Tallboda IF Atlaslunden
2019-06-09 15:30 Torstorps IF vit - Malmslätts AIK Atlaslunden
2019-06-09 16:00 BK Ljungsbro - Eneby BK Tellbyvallen
2019-06-09 18:00 Svärtinge SK - Krokeks IF Billbäcks Arena
2019-06-16 12:00 IFK Norrköping FK Vit - Torstorps IF vit Himmelstalund Norra
2019-06-16 14:00 Linghems SK - Eneby BK Himnaplan
2019-06-16 14:30 Lindö FF - IFK Norrköping FK Blå Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-06-16 16:00 Stångebro United BK - Svärtinge SK Ryds Konstgräs
2019-06-16 17:00 Malmslätts AIK - Torstorps IF blå Hellgrenshagen
2019-06-16 17:00 Tallboda IF - BK Kenty KIA Arena
2019-06-16 17:00 Krokeks IF - IK Sleipner Kullevi
2019-06-18 18:00 BK Ljungsbro - Tallboda IF Tellbyvallen
2019-06-18 19:00 Svärtinge SK - Lindö FF Billbäcks Arena
2019-06-19 18:00 IK Sleipner - Stångebro United BK Ektorps IP
2019-06-23 00:00 Torstorps IF blå - Torstorps IF vit Atlaslunden
2019-06-23 10:00 IFK Norrköping FK Blå - IFK Norrköping FK Vit Himmelstalund Norra
2019-06-23 11:00 Eneby BK - Krokeks IF MAXIvallen
Augusti
2019-08-17 10:00 Torstorps IF vit - BK Kenty Atlaslunden
2019-08-17 12:00 IFK Norrköping FK Vit - Torstorps IF blå Himmelstalund Norra
2019-08-17 12:00 Stångebro United BK - Eneby BK Linköping Arena
2019-08-18 00:00 Malmslätts AIK - BK Ljungsbro Hellgrenshagen
2019-08-18 00:00 Tallboda IF - Linghems SK KIA Arena
2019-08-18 12:00 IFK Norrköping FK Blå - Svärtinge SK Himmelstalund Norra
2019-08-18 13:00 Lindö FF - IK Sleipner Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-08-24 10:00 IK Sleipner - IFK Norrköping FK Blå Ektorps IP
2019-08-24 11:00 BK Ljungsbro - Torstorps IF vit Tellbyvallen
2019-08-24 11:00 Eneby BK - Lindö FF MAXIvallen
2019-08-25 14:00 BK Kenty - Torstorps IF blå Fredriksbergs IP
2019-08-25 14:00 Linghems SK - Malmslätts AIK Himnaplan
2019-08-25 16:00 Svärtinge SK - IFK Norrköping FK Vit Billbäcks Arena
2019-08-25 17:00 Krokeks IF - Tallboda IF Kullevi
2019-08-31 10:00 IFK Norrköping FK Vit - BK Kenty Himmelstalund Norra
September
2019-09-01 00:00 Malmslätts AIK - Krokeks IF Hellgrenshagen
2019-09-01 10:00 IFK Norrköping FK Blå - Eneby BK Himmelstalund Norra
2019-09-01 15:00 Torstorps IF blå - BK Ljungsbro Atlaslunden
2019-09-01 16:00 Stångebro United BK - Tallboda IF Ryds Konstgräs
2019-09-01 16:30 Torstorps IF vit - Linghems SK Atlaslunden
2019-09-01 18:00 Svärtinge SK - IK Sleipner Billbäcks Arena
2019-09-07 10:00 IK Sleipner - IFK Norrköping FK Vit Ektorps IP
2019-09-07 10:00 Eneby BK - Svärtinge SK MAXIvallen
2019-09-08 00:00 Tallboda IF - Lindö FF KIA Arena
2019-09-08 14:00 Linghems SK - Torstorps IF blå Himnaplan
2019-09-08 15:00 Stångebro United BK - Malmslätts AIK Ryds Konstgräs
2019-09-08 16:00 BK Ljungsbro - BK Kenty Tellbyvallen
2019-09-08 17:00 Krokeks IF - Torstorps IF vit Kullevi
2019-09-14 10:00 IFK Norrköping FK Vit - BK Ljungsbro Himmelstalund Norra
2019-09-14 10:00 IK Sleipner - Eneby BK Ektorps IP
2019-09-14 11:00 Torstorps IF vit - Stångebro United BK Atlaslunden
2019-09-14 13:00 Torstorps IF blå - Krokeks IF Atlaslunden
2019-09-15 00:00 Lindö FF - Malmslätts AIK Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-15 10:00 IFK Norrköping FK Blå - Tallboda IF Himmelstalund Norra
2019-09-15 16:00 BK Kenty - Linghems SK Fredriksbergs IP
2019-09-22 00:00 Tallboda IF - Svärtinge SK KIA Arena
2019-09-22 00:00 Malmslätts AIK - IFK Norrköping FK Blå Hellgrenshagen
2019-09-22 12:30 Eneby BK - IFK Norrköping FK Vit MAXIvallen
2019-09-22 13:00 Lindö FF - Torstorps IF vit Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-22 14:00 Linghems SK - BK Ljungsbro Himnaplan
2019-09-22 17:00 Krokeks IF - BK Kenty Kullevi
2019-09-22 17:30 Stångebro United BK - Torstorps IF blå Ryds Konstgräs
2019-09-28 10:00 IFK Norrköping FK Vit - Linghems SK Himmelstalund Norra
2019-09-28 10:00 IK Sleipner - Tallboda IF Ektorps IP
2019-09-28 10:00 BK Kenty - Stångebro United BK Fredriksbergs IP
2019-09-29 12:00 IFK Norrköping FK Blå - Torstorps IF vit Himmelstalund Norra
2019-09-29 14:00 BK Ljungsbro - Krokeks IF Tellbyvallen
2019-09-29 15:00 Torstorps IF blå - Lindö FF Atlaslunden
2019-09-29 16:00 Svärtinge SK - Malmslätts AIK Billbäcks Arena