Spelprogram - Danske Banks Herrcup, Slutspel

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-03-29 19:15 230010006 Borens IK - Lindö FF 3 - 5 e.s. Idrottsparken Motala
2019-03-31 15:00 230010001 IFK Motala FK - FC Linköping City 3 - 8 Idrottsparken Motala
2019-04-02 18:30 230010014 Motala AIF FK - IK Östria Lambohov 7 - 2 Idrottsparken Motala
2019-04-03 19:00 230010016 Hjulsbro IK - Åtvidabergs FF 4 - 3 UCS Arena
2019-04-04 20:00 230010003 Sonstorps IK - Assyriska IF 2 - 5 Grosvads IP
2019-04-05 18:30 230010013 Valdemarsviks IF - IK Sleipner 2 - 3 Grännäs IP
2019-04-05 19:00 230010004 Azech SF - Smedby AIS 3 - 1 MAXIvallen
2019-04-05 19:00 230010011 Dagsbergs IF - Skärblacka IF 0 - 2 Mirum Arena
2019-04-06 15:00 230010007 Mjölby Södra IF - Boxholms IF 6 - 7 e.s. Klämmestorps IP
2019-04-06 15:00 230010012 Svärtinge SK - Torstorps IF 2 - 7 Billbäcks Arena
2019-04-06 16:00 230010009 Malmslätts AIK - BK Derby 0 - 9 Ryds Konstgräs
2019-04-06 18:30 230010005 Hemgårdarnas BK United - Eneby BK 2 - 5 Ryds Konstgräs
2019-04-07 14:00 230010008 Saltängens BK - Knäppingsborg BK 1 - 0 Navestad IP
2019-04-07 14:00 230010010 AC Studenterna - Mjölby AI FF 2 - 4 e.s. Ryds Konstgräs
2019-04-09 20:00 230010015 IK Derik - AFK Linköping 2 - 5 Sydvallen
2019-04-10 18:00 230010002 Krokeks IF - IF Sylvia 5 - 8
Omgång 2
2019-04-16 18:00 230010020 Eneby BK - Assyriska IF 4 - 5 e.s. MAXIvallen
2019-04-16 19:30 230010018 BK Derby - IF Sylvia 3 - 6 Linköping Arena
2019-04-17 19:30 230010019 Azech SF - Motala AIF FK 3 - 7 MAXIvallen
2019-04-17 19:30 230010024 Hjulsbro IK - Torstorps IF 6 - 7 UCS Arena
2019-04-23 18:30 230010017 Skärblacka IF - FC Linköping City 2 - 5 Skärblacka IP
2019-05-07 19:00 230010021 Saltängens BK - IK Sleipner 1 - 8 Saltängens IP
2019-05-07 19:30 230010023 Lindö FF - AFK Linköping 5 - 1 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-05-28 19:00 230010022 Boxholms IF - Mjölby AI FF 6 - 5 Svartåvallen
Omgång 3
2019-05-15 19:00 230010025 Motala AIF FK - FC Linköping City 2 - 3 Idrottsparken Motala
2019-05-22 19:00 230010027 IK Sleipner - Lindö FF 6 - 5 e.s. Östgötaporten
2019-06-19 19:00 230010026 Assyriska IF - IF Sylvia 3 - 1 Mamre IP
2019-07-27 14:00 230010028 Boxholms IF - Torstorps IF 6 - 4 e.s. Svartåvallen
Omgång 4
2019-08-13 19:00 230010030 Boxholms IF - IK Sleipner 2 - 1 Svartåvallen
2019-08-21 18:30 230010029 Assyriska IF - FC Linköping City 2 - 1 Mamre IP
Omgång 5
2019-09-18 19:00 230010031 Boxholms IF - Assyriska IF 5 - 4 Svartåvallen