Spelprogram - Dam Division 2 Nordöstra Götaland

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 13:00 230321001 Tranås FF/Torpa AIS - BK Kenty 1 - 3 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-04-13 14:00 230321005 Frödinge-Brantestad SK - Eneby BK 0 - 2 Lundavallen
2019-04-13 14:15 230321004 Egnahems BK - Linköping BK Tinnis 0 - 0 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-04-14 15:00 230321002 Mjölby FC - Borens IK 0 - 1 Vifolkavallen
2019-04-14 15:00 230321006 Svärtinge SK - IF Eksjö Fotboll 0 - 1 Billbäcks Arena
2019-04-14 17:45 230321003 Linghems SK - Smedby AIS 1 - 7 Lingheden
2019-04-22 15:00 230321007 IF Eksjö Fotboll - Tranås FF/Torpa AIS 2 - 0 Ränneborg
2019-04-22 15:00 230321011 Borens IK - Linghems SK 2 - 1 Borens IP
2019-04-22 15:00 230321012 BK Kenty - Mjölby FC 5 - 0 Fredriksbergs IP
2019-04-22 16:00 230321009 Linköping BK Tinnis - Frödinge-Brantestad SK 5 - 0 Stångebro sportfält
2019-04-22 17:00 230321008 Eneby BK - Svärtinge SK 5 - 0 MAXIvallen
2019-04-22 17:00 230321010 Smedby AIS - Egnahems BK 6 - 0 Mirum Arena
2019-04-27 13:00 230321013 Tranås FF/Torpa AIS - Svärtinge SK 5 - 1 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-04-27 14:00 230321016 Egnahems BK - Borens IK 1 - 3 Runnåkra IP
2019-04-27 14:00 230321017 Frödinge-Brantestad SK - Smedby AIS 0 - 1 Lundavallen
2019-04-28 12:15 230321015 Linghems SK - BK Kenty 1 - 6 Lingheden
2019-04-28 17:00 230321014 Mjölby FC - IF Eksjö Fotboll 2 - 1 Vifolkavallen
2019-04-28 17:00 230321018 Eneby BK - Linköping BK Tinnis 3 - 3 MAXIvallen
Maj
2019-05-04 12:00 230321021 Smedby AIS - Eneby BK 0 - 0 Mirum Arena
2019-05-04 14:30 230321023 BK Kenty - Egnahems BK 5 - 0 Fredriksbergs IP
2019-05-04 15:00 230321020 Tranås FF/Torpa AIS - Mjölby FC 5 - 0 Bredstorps IP
2019-05-05 15:00 230321019 IF Eksjö Fotboll - Linghems SK 4 - 0 Ränneborg
2019-05-05 16:00 230321022 Borens IK - Frödinge-Brantestad SK 2 - 1 Borens IP
2019-05-05 17:30 230321024 Svärtinge SK - Linköping BK Tinnis 0 - 1 Billbäcks Arena
2019-05-11 13:15 230321026 Linghems SK - Tranås FF/Torpa AIS 3 - 6 Lingheden
2019-05-11 14:00 230321027 Egnahems BK - IF Eksjö Fotboll 0 - 4 Runnåkra IP
2019-05-12 12:00 230321030 Linköping BK Tinnis - Smedby AIS 1 - 5 Stångebro sportfält
2019-05-12 14:00 230321028 Frödinge-Brantestad SK - BK Kenty 1 - 5 Lundavallen
2019-05-12 17:00 230321025 Mjölby FC - Svärtinge SK 3 - 2 Vifolkavallen
2019-05-12 17:00 230321029 Eneby BK - Borens IK 3 - 0 MAXIvallen
2019-05-15 19:00 230321031 IF Eksjö Fotboll - Frödinge-Brantestad SK 8 - 0 Ränneborg
2019-05-15 19:00 230321032 Tranås FF/Torpa AIS - Egnahems BK 4 - 0 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-05-15 19:00 230321033 Mjölby FC - Linghems SK 4 - 0 Vifolkavallen
2019-05-15 19:00 230321034 Borens IK - Linköping BK Tinnis 0 - 2 Borens IP
2019-05-15 19:00 230321035 BK Kenty - Eneby BK 4 - 1 Fredriksbergs IP
2019-05-15 19:30 230321036 Svärtinge SK - Smedby AIS 0 - 3 Billbäcks Arena
2019-05-18 12:00 230321037 Linghems SK - Svärtinge SK 3 - 4 Lingheden
2019-05-18 14:00 230321038 Egnahems BK - Mjölby FC 2 - 2 Runnåkra IP
2019-05-18 15:00 230321039 Frödinge-Brantestad SK - Tranås FF/Torpa AIS 2 - 3 Lundavallen
2019-05-19 14:00 230321040 Eneby BK - IF Eksjö Fotboll 1 - 2 MAXIvallen
2019-05-19 17:00 230321041 Linköping BK Tinnis - BK Kenty 1 - 1 Stångebro sportfält
2019-05-19 17:00 230321042 Smedby AIS - Borens IK 5 - 0 Mirum Arena
2019-05-24 19:15 230321046 Linghems SK - Egnahems BK 0 - 1 Lingheden
2019-05-25 12:00 230321047 BK Kenty - Smedby AIS 4 - 4 Fredriksbergs IP
2019-05-25 13:00 230321044 Tranås FF/Torpa AIS - Eneby BK 3 - 1 Torpavallen
2019-05-26 16:00 230321043 IF Eksjö Fotboll - Linköping BK Tinnis 0 - 1 Ränneborg
2019-05-26 17:00 230321045 Mjölby FC - Frödinge-Brantestad SK 2 - 0 Vifolkavallen
2019-05-26 17:30 230321048 Svärtinge SK - Borens IK 1 - 2 Billbäcks Arena
2019-05-30 14:00 230321050 Frödinge-Brantestad SK - Linghems SK 1 - 1 Lundavallen
2019-05-30 15:00 230321053 Smedby AIS - IF Eksjö Fotboll 7 - 2 Mirum Arena
2019-05-31 18:00 230321054 Borens IK - BK Kenty 0 - 3 Borens IP
Juni
2019-06-01 14:00 230321049 Egnahems BK - Svärtinge SK 1 - 2 Runnåkra IP
2019-06-02 16:00 230321052 Linköping BK Tinnis - Tranås FF/Torpa AIS 3 - 2 Stångebro sportfält
2019-06-02 17:00 230321051 Eneby BK - Mjölby FC 1 - 0 MAXIvallen
2019-06-07 19:00 230321055 IF Eksjö Fotboll - Borens IK 4 - 0 Ränneborg
2019-06-08 13:00 230321056 Tranås FF/Torpa AIS - Smedby AIS 0 - 4 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-06-08 14:00 230321059 Egnahems BK - Frödinge-Brantestad SK 1 - 2 Runnåkra IP
2019-06-09 17:00 230321057 Mjölby FC - Linköping BK Tinnis 3 - 2 Vifolkavallen
2019-06-09 17:30 230321060 Svärtinge SK - BK Kenty 2 - 2 Billbäcks Arena
2019-06-10 19:15 230321058 Linghems SK - Eneby BK 2 - 1 Lingheden
2019-06-16 15:00 230321061 Frödinge-Brantestad SK - Svärtinge SK 2 - 4 Lundavallen
2019-06-16 16:00 230321063 Linköping BK Tinnis - Linghems SK 2 - 1 Stångebro sportfält
2019-06-16 17:00 230321062 Eneby BK - Egnahems BK 7 - 1 MAXIvallen
2019-06-16 18:00 230321066 BK Kenty - IF Eksjö Fotboll 6 - 0 Fredriksbergs IP
2019-06-16 19:00 230321065 Borens IK - Tranås FF/Torpa AIS 1 - 4 Borens IP
2019-06-18 19:30 230321064 Smedby AIS - Mjölby FC 4 - 0 Mirum Arena
2019-06-19 19:00 230321067 IF Eksjö Fotboll - Svärtinge SK 7 - 0 Ränneborg
2019-06-23 14:00 230321068 Eneby BK - Frödinge-Brantestad SK 4 - 1 MAXIvallen
2019-06-23 16:00 230321069 Linköping BK Tinnis - Egnahems BK 6 - 2 Stångebro sportfält
2019-06-23 18:00 230321071 Borens IK - Mjölby FC 0 - 0 Borens IP
2019-06-24 19:30 230321070 Smedby AIS - Linghems SK 3 - 0 Mirum Arena
2019-06-26 19:00 230321072 BK Kenty - Tranås FF/Torpa AIS 3 - 1 Fredriksbergs IP
2019-06-27 19:15 230321075 Linghems SK - Borens IK 0 - 3 Lingheden
2019-06-29 14:00 230321076 Egnahems BK - Smedby AIS 1 - 4 Runnåkra IP
2019-06-29 14:00 230321077 Frödinge-Brantestad SK - Linköping BK Tinnis 0 - 3 Lundavallen
2019-06-29 15:00 230321073 Tranås FF/Torpa AIS - IF Eksjö Fotboll 4 - 3 Torpavallen
2019-06-30 17:00 230321074 Mjölby FC - BK Kenty 0 - 1 Vifolkavallen
Augusti
2019-08-07 18:00 230321078 Svärtinge SK - Eneby BK 1 - 2 Billbäcks Arena
2019-08-10 12:00 230321083 BK Kenty - Linghems SK 3 - 1 Fredriksbergs IP
2019-08-10 13:00 230321081 Smedby AIS - Frödinge-Brantestad SK 4 - 0 Mirum Arena
2019-08-10 14:00 230321082 Borens IK - Egnahems BK 0 - 4 Borens IP
2019-08-10 15:00 230321079 IF Eksjö Fotboll - Mjölby FC 5 - 0 Ränneborg
2019-08-11 15:00 230321084 Svärtinge SK - Tranås FF/Torpa AIS 2 - 6 Billbäcks Arena
2019-08-11 16:00 230321080 Linköping BK Tinnis - Eneby BK 5 - 1 Stångebro sportfält
2019-08-17 12:00 230321086 Linghems SK - IF Eksjö Fotboll 0 - 5 Lingheden
2019-08-17 14:00 230321087 Egnahems BK - BK Kenty 1 - 10 Runnåkra IP
2019-08-17 14:00 230321088 Frödinge-Brantestad SK - Borens IK 2 - 0 Lundavallen
2019-08-18 16:00 230321090 Linköping BK Tinnis - Svärtinge SK 4 - 0 Stångebro sportfält
2019-08-18 17:00 230321085 Mjölby FC - Tranås FF/Torpa AIS 1 - 2 Vifolkavallen
2019-08-18 17:00 230321089 Eneby BK - Smedby AIS 0 - 4 MAXIvallen
2019-08-23 19:30 230321096 Svärtinge SK - Mjölby FC 1 - 1 Billbäcks Arena
2019-08-24 12:00 230321091 IF Eksjö Fotboll - Egnahems BK 5 - 0 Ränneborg
2019-08-24 12:00 230321093 Smedby AIS - Linköping BK Tinnis 1 - 0 Mirum Arena
2019-08-24 14:30 230321095 BK Kenty - Frödinge-Brantestad SK 14 - 0 Fredriksbergs IP
2019-08-24 15:00 230321092 Tranås FF/Torpa AIS - Linghems SK 6 - 2 Torpavallen
2019-08-25 17:00 230321094 Borens IK - Eneby BK 1 - 0 Borens IP
2019-08-29 18:00 230321099 Frödinge-Brantestad SK - IF Eksjö Fotboll 0 - 6 Lundavallen
2019-08-31 12:00 230321097 Linghems SK - Mjölby FC 1 - 2 Lingheden
2019-08-31 12:00 230321102 Smedby AIS - Svärtinge SK 4 - 0 Mirum Arena
2019-08-31 14:00 230321098 Egnahems BK - Tranås FF/Torpa AIS 1 - 1 Runnåkra IP
September
2019-09-01 16:00 230321101 Linköping BK Tinnis - Borens IK 3 - 0 Stångebro sportfält
2019-09-06 19:00 230321107 BK Kenty - Linköping BK Tinnis 2 - 0 Fredriksbergs IP
2019-09-07 15:00 230321104 Tranås FF/Torpa AIS - Frödinge-Brantestad SK 4 - 1 Torpavallen
2019-09-07 15:00 230321105 Mjölby FC - Egnahems BK 0 - 0 Vifolkavallen
2019-09-08 11:00 230321108 Svärtinge SK - Linghems SK 1 - 0 Billbäcks Arena
2019-09-08 15:00 230321103 IF Eksjö Fotboll - Eneby BK 2 - 0 Ränneborg
2019-09-08 17:00 230321106 Borens IK - Smedby AIS 1 - 3 Borens IP
2019-09-14 12:00 230321113 Smedby AIS - BK Kenty 2 - 2 Mirum Arena
2019-09-14 14:00 230321109 Egnahems BK - Linghems SK 2 - 1 Runnåkra IP
2019-09-14 15:00 230321110 Frödinge-Brantestad SK - Mjölby FC 0 - 1 Lundavallen
2019-09-15 17:00 230321111 Eneby BK - Tranås FF/Torpa AIS 2 - 2 MAXIvallen
2019-09-15 17:00 230321112 Linköping BK Tinnis - IF Eksjö Fotboll 3 - 2 Stångebro sportfält
2019-09-15 17:00 230321114 Borens IK - Svärtinge SK 1 - 0 Borens IP
2019-09-18 19:00 230321100 Eneby BK - BK Kenty 0 - 3 MAXIvallen
2019-09-21 12:00 230321119 BK Kenty - Borens IK 6 - 1 Fredriksbergs IP
2019-09-21 12:30 230321120 Svärtinge SK - Egnahems BK 3 - 0 Billbäcks Arena
2019-09-21 13:00 230321116 Tranås FF/Torpa AIS - Linköping BK Tinnis 1 - 3 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-09-21 14:00 230321118 Linghems SK - Frödinge-Brantestad SK 2 - 1 Lingheden
2019-09-21 15:00 230321115 IF Eksjö Fotboll - Smedby AIS 1 - 0 Ränneborg
2019-09-22 17:00 230321117 Mjölby FC - Eneby BK 2 - 0 Vifolkavallen
2019-09-28 12:00 230321124 Smedby AIS - Tranås FF/Torpa AIS 7 - 0 Mirum Arena
2019-09-28 12:00 230321126 BK Kenty - Svärtinge SK 2 - 2 Fredriksbergs IP
2019-09-28 15:00 230321121 Frödinge-Brantestad SK - Egnahems BK 2 - 2 Lundavallen
2019-09-28 15:00 230321125 Borens IK - IF Eksjö Fotboll 0 - 7 Borens IP
2019-09-29 16:00 230321123 Linköping BK Tinnis - Mjölby FC 0 - 2 Stångebro sportfält
2019-09-29 17:00 230321122 Eneby BK - Linghems SK 2 - 1 MAXIvallen
Oktober
2019-10-06 14:00 230321127 IF Eksjö Fotboll - BK Kenty 0 - 2 Ränneborg
2019-10-06 14:00 230321128 Tranås FF/Torpa AIS - Borens IK 8 - 1 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-10-06 14:00 230321129 Mjölby FC - Smedby AIS 0 - 5 Vifolkavallen
2019-10-06 14:00 230321130 Linghems SK - Linköping BK Tinnis 1 - 4 Lingheden
2019-10-06 14:00 230321131 Egnahems BK - Eneby BK 3 - 5 Runnåkra IP
2019-10-06 14:00 230321132 Svärtinge SK - Frödinge-Brantestad SK 1 - 0 Billbäcks Arena