Spelprogram - Träningsmatcher Div. 6 - Div. 7 herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Andersbergs IK (D6H) Andersbergs IK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
BK Astrio (K1H) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Viljan (D6H) BK Viljan(Föreningen) grön, Vit, grön
Frillesås FF (D6H) Frillesås FF(Föreningen) grön, vita, Gröna
Förslövs IF (D6H) Förslövs IF(Föreningen) röd, röd, röd
Galtabäcks BK (K2H) Galtabäcks BK(Föreningen) Vinröd, svart, svart
Getinge IF (D6H) Getinge IF(Föreningen) Grön, Vita, Grön
Gislaveds IS (P19) Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Glommens IF (D6H) Glommens IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Grimetons IK (D6H) Grimetons IK(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Hasslövs IS (D6H) Hasslövs IS(Föreningen) Blå/svart, Svart, Blå
HGH FC (D6H) Jonas Björkkvist 0735077057 Rödblårandig, svarta, svarta
HÅFF (D6H) HÅ FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
IF Böljan (K1H) IF Böljan Falkenberg(Föreningen) blå, Blå, Vit
IF Centern (P17) IF Centern(Föreningen) blåvit-randig, Blå, Blåa
IF Centern (P19) IF Centern(Föreningen) blåvit-randig, Blå, Blåa
IFK Bänared (D6H) IFK Bänared(Föreningen) vit, blåa, Vita
IS Örnia (D6H) IS Örnia(Föreningen) Grön, Vit, Vita
Knäreds IK (D6H) Knäreds IK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Lerkils IF (K2H) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lilla Tjärby IK (K2H) Lilla Tjärby IK(Föreningen) Blå/röd-randig, Blå, Blå
Långås/Morup (D6H) Långås IF(Föreningen) blå, blå, blå
Oskarström IS (D6H) Oskarströms IS(Föreningen) vit, vita, vit
Rolfstorp GIF/Skällinge (D6H) Arne Eriksson 0703695850 Orange, Svart, Svart
Råstorp/Timsfors IF (D6H) Råstorp/Timsfors IF(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Ränneslövs GIF (D6H) Ränneslövs GIF(Föreningen) Grönvit randig, Vita, Grönvit randiga
Sennans IF (D6H) Emil Abrahamsson 0708678406 röd, blå, röd
Simlångsdalens IF (D6H) Simlångsdalens IF(Föreningen) Blå, Svart , Blå
Skogaby BK (D6H) Skogaby BK(Föreningen) röd, röda, röda
Slöinge GOIF (D6H) Slöinge GOIF(Föreningen) vit, vita, vita
Snöstorp Nyhem FF (D6H) Snöstorp Nyhem FF(Föreningen) röd, gröna, gröna
Tofta GIF (D6H) Tofta GIF(Föreningen) Blå, Vita, Blå
Torup/Rydö FF (D6H) Torup/Rydö FF(Föreningen) röda, svarta, svarta
Trönninge IF (D6H) Trönninge IF(Föreningen) vit, röda, vita
Ullareds IK (K1H) Ullareds IK(Föreningen) blå, blå, vita
Unite People FC (D6H) Unite People FC(Föreningen) Vit/Svart, Svart, Svart
Vapnö IF (D6H) Vapnö IF(Föreningen) röd, svart, svart
Vessigebro BK (D6H) Vessigebro BK(Föreningen) Herr: Blå. Dam: Blå, Herr: blå. Dam: Blå, Herr: Blå Dam: Blå
Vinbergs IF (U-lag) Vinbergs IF(Föreningen) grön, vita, gröna
Ysby BK (D6H) Ysby BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Ätrafors BK (D6H) Ätrafors BK(Föreningen) Svart/Vit, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-02-08 10:00 071015002 Simlångsdalens IF (D6H) - IS Örnia (D6H) 2 - 2 Skedalaheds IP 3
2020-02-08 10:00 071015018 IF Böljan (K1H) - BK Viljan (D6H) 2 - 1 Falkenbergs IP
2020-02-08 16:00 071015003 Vapnö IF (D6H) - Oskarström IS (D6H) 2 - 2 Tranevall
2020-02-09 12:00 071015029 IF Centern (P17) - Oskarström IS (D6H) 4 - 1 Kärlekens IP 3
2020-02-09 16:00 071015011 Snöstorp Nyhem FF (D6H) - Sennans IF (D6H) 4 - 3 Skedalaheds IP 3
2020-02-15 10:00 071015036 Glommens IF (D6H) - IFK Bänared (D6H) 3 - 4 Kristineslätt IP 5
2020-02-15 10:30 071015037 Rolfstorp GIF/Skällinge (D6H) - Tofta GIF (D6H) 3 - 0 Övrevi C
2020-02-15 14:00 071015005 Andersbergs IK (D6H) - Unite People FC (D6H) 7 - 0 Kärlekens IP 3
2020-02-15 16:00 071015004 Vapnö IF (D6H) - Hasslövs IS (D6H) 4 - 1 Tranevall
2020-02-16 15:00 071015021 Ysby BK (D6H) - Råstorp/Timsfors IF (D6H) Inst. Glänninge Park B
2020-02-20 18:30 071015024 Getinge IF (D6H) - HGH FC (D6H) Tranevall
2020-02-22 11:00 071015006 Rolfstorp GIF/Skällinge (D6H) - IFK Bänared (D6H) Övrevi C
2020-02-22 12:00 071015022 Frillesås FF (D6H) - Vessigebro BK (D6H) Frillesås IP C
2020-02-22 14:00 071015014 Långås/Morup (D6H) - Sennans IF (D6H) Kristineslätt IP 5
2020-02-23 11:00 071015019 Skogaby BK (D6H) - Förslövs IF (D6H) Veinge Konstgräs
2020-02-23 14:00 071015039 Grimetons IK (D6H) - Tofta GIF (D6H) Ankarvallen B
2020-03-07 16:00 071015042 Galtabäcks BK (K2H) - Ätrafors BK (D6H) Ankarvallen B
2020-03-15 15:00 071015017 Lilla Tjärby IK (K2H) - Skogaby BK (D6H) Veinge Konstgräs
2020-03-22 11:00 071015028 Getinge IF (D6H) - Sennans IF (D6H) Getinge IP konstgräs
2020-03-22 12:00 071015015 Långås/Morup (D6H) - Oskarström IS (D6H) Kristineslätt IP 5
2020-03-22 12:00 071015023 Frillesås FF (D6H) - IFK Bänared (D6H) Frillesås IP C
2020-03-22 13:00 071015040 Ullareds IK (K1H) - Vessigebro BK (D6H) Hedevi 4
2020-03-22 17:30 071015030 IF Centern (P17) - Vapnö IF (D6H) Kärlekens IP 3
2020-03-25 19:00 071015038 Unite People FC (D6H) - BK Viljan (D6H) Håstens IP konstgräs
2020-03-28 10:00 071015012 Vapnö IF (D6H) - Trönninge IF (D6H) Skedalaheds IP 3
2020-03-28 10:00 071015031 Slöinge GOIF (D6H) - IFK Bänared (D6H) Kristineslätt IP 5
2020-03-28 11:00 071015025 Getinge IF (D6H) - Hasslövs IS (D6H) Getinge IP konstgräs
2020-03-28 12:00 071015009 HGH FC (D6H) - IS Örnia (D6H) Tranevall
2020-03-28 15:30 071015007 Rolfstorp GIF/Skällinge (D6H) - Grimetons IK (D6H) Övrevi C
2020-03-29 11:00 071015020 Skogaby BK (D6H) - Ränneslövs GIF (D6H) Veinge Konstgräs
2020-04-04 10:00 071015008 IS Örnia (D6H) - Andersbergs IK (D6H) Halmstad Arena P6
2020-04-04 11:00 071015026 Getinge IF (D6H) - Vinbergs IF (U-lag) Getinge IP konstgräs
2020-04-04 12:00 071015032 Slöinge GOIF (D6H) - HÅFF (D6H) Kristineslätt IP 5
2020-04-04 14:30 071015034 Galtabäcks BK (K2H) - Grimetons IK (D6H) Ankarvallen B
2020-04-04 15:00 071015001 Lilla Tjärby IK (K2H) - Knäreds IK (D6H) Veinge Konstgräs
2020-04-05 14:30 071015035 Galtabäcks BK (K2H) - Glommens IF (D6H) Ankarvallen B
2020-04-09 18:30 071015010 HGH FC (D6H) - Andersbergs IK (D6H) Tranevall
2020-04-09 19:00 071015027 Getinge IF (D6H) - BK Viljan (D6H) Getinge IP konstgräs
2020-04-10 10:00 071015033 Slöinge GOIF (D6H) - Grimetons IK (D6H) Kristineslätt IP 5
2020-04-10 12:00 071015041 Frillesås FF (D6H) - Lerkils IF (K2H) Frillesås IP A
2020-04-10 13:00 071015016 Långås/Morup (D6H) - Torup/Rydö FF (D6H) Ryevi IP
2020-04-11 12:00 071015013 Vapnö IF (D6H) - IS Örnia (D6H) Vapnö IP 1