Spelprogram - P 12 B2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Ljungsbro Josephine Lind 0735014631 0735014631 Vinröd/Svart/Svart
Borens IK Sofia Hoppula Röd/Blå/Röd
IFK Wreta Kloster Richard Hell 0733175187 Röd/blå/vit
LSW IF Martin Johansson 0705207330 Blå/Blå/Blå
Mantorps FF Johan Mohlin 0708988675 Vit/Svart/Svart
Mjölby AI FF Patrik Löwendahl 0702473900 Gul/Svart/Gul
Strålsnäs FF Johannes Chalmers 0732438377 Blå, Vit, Blå
Stångebro United BK Mikael Bornehav 0735105998 Vit, blå, blå
Ödeshögs IK Patrik Eksell 0725673130 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 11:00 Ödeshögs IK - Strålsnäs FF Vättervallen
2019-05-05 11:00 Mjölby AI FF - Mantorps FF Vifolkavallen
2019-05-05 15:00 LSW IF - IFK Wreta Kloster Mossenplan
2019-05-07 18:30 Borens IK - Stångebro United BK Borens IP
2019-05-11 10:30 IFK Wreta Kloster - Ödeshögs IK Kungsbrohov
2019-05-12 11:00 Strålsnäs FF - BK Ljungsbro Ingemarsvallen
2019-05-12 16:00 Stångebro United BK - LSW IF Ryds Konstgräs
2019-05-12 17:00 Mantorps FF - Borens IK Klämmestorps IP
2019-05-19 15:00 LSW IF - Mantorps FF Mossenplan
2019-05-19 16:00 BK Ljungsbro - IFK Wreta Kloster Tellbyvallen
2019-05-20 18:00 Ödeshögs IK - Stångebro United BK Vättervallen
2019-05-20 18:00 Borens IK - Mjölby AI FF Borens IP
2019-05-24 18:00 IFK Wreta Kloster - Strålsnäs FF Kungsbrohov
2019-05-25 15:00 Mjölby AI FF - LSW IF Vifolkavallen A
2019-05-26 13:00 Mantorps FF - Ödeshögs IK Klämmestorps IP
2019-05-26 14:00 Stångebro United BK - BK Ljungsbro Ryds Konstgräs
Juni
2019-06-02 11:00 Strålsnäs FF - Stångebro United BK Ingemarsvallen
2019-06-02 16:00 IFK Wreta Kloster - Mjölby AI FF Kungsbrohov
2019-06-02 17:00 LSW IF - Borens IK Mossenplan
2019-06-04 18:00 BK Ljungsbro - Mantorps FF Tellbyvallen
2019-06-08 11:00 Mjölby AI FF - BK Ljungsbro Vifolkavallen A
2019-06-08 11:00 Mantorps FF - Strålsnäs FF Klämmestorps IP
2019-06-09 13:00 Borens IK - Ödeshögs IK Borens IP
2019-06-09 14:00 Stångebro United BK - IFK Wreta Kloster Ryds Konstgräs
2019-06-16 11:00 Ödeshögs IK - LSW IF Vättervallen
2019-06-16 11:00 Strålsnäs FF - Mjölby AI FF Ingemarsvallen
2019-06-16 16:00 BK Ljungsbro - Borens IK Tellbyvallen
2019-06-16 16:00 IFK Wreta Kloster - Mantorps FF Kungsbrohov
2019-06-23 13:00 Borens IK - Strålsnäs FF Borens IP
2019-06-23 15:00 LSW IF - BK Ljungsbro Mossenplan
2019-06-23 17:00 Mjölby AI FF - Ödeshögs IK Vifolkavallen
2019-06-26 18:30 Mantorps FF - Stångebro United BK Klämmestorps IP
Augusti
2019-08-17 11:00 BK Ljungsbro - Ödeshögs IK Tellbyvallen
2019-08-18 11:00 Strålsnäs FF - LSW IF Ingemarsvallen
2019-08-18 13:00 Stångebro United BK - Mjölby AI FF Ryds Konstgräs
2019-08-18 16:00 IFK Wreta Kloster - Borens IK Kungsbrohov
2019-08-24 11:00 Mantorps FF - Mjölby AI FF Klämmestorps IP
2019-08-24 11:30 Stångebro United BK - Borens IK Ryds Konstgräs
2019-08-25 11:00 Strålsnäs FF - Ödeshögs IK Ingemarsvallen
2019-08-25 16:00 IFK Wreta Kloster - LSW IF Kungsbrohov
2019-08-31 11:00 BK Ljungsbro - Strålsnäs FF Tellbyvallen
September
2019-09-01 11:00 Ödeshögs IK - IFK Wreta Kloster Vättervallen
2019-09-01 11:00 Borens IK - Mantorps FF Borens IP
2019-09-01 17:00 LSW IF - Stångebro United BK Mossenplan
2019-09-06 18:30 Mantorps FF - LSW IF Klämmestorps IP
2019-09-08 13:30 Stångebro United BK - Ödeshögs IK Ryds Konstgräs
2019-09-08 15:00 Mjölby AI FF - Borens IK Vifolkavallen A
2019-09-08 16:00 IFK Wreta Kloster - BK Ljungsbro Kungsbrohov
2019-09-15 11:00 Ödeshögs IK - Mantorps FF Vättervallen
2019-09-15 11:00 Strålsnäs FF - IFK Wreta Kloster Ingemarsvallen
2019-09-15 15:00 LSW IF - Mjölby AI FF Mossenplan
2019-09-19 18:00 BK Ljungsbro - Stångebro United BK Tellbyvallen
2019-09-21 15:00 Mantorps FF - BK Ljungsbro Klämmestorps IP
2019-09-22 12:00 Borens IK - LSW IF Borens IP
2019-09-22 12:00 Mjölby AI FF - IFK Wreta Kloster Vifolkavallen A
2019-09-22 16:00 Stångebro United BK - Strålsnäs FF Ryds Konstgräs
2019-09-29 11:00 Ödeshögs IK - Borens IK Vättervallen
2019-09-29 11:00 Strålsnäs FF - Mantorps FF Ingemarsvallen
2019-09-29 15:30 BK Ljungsbro - Mjölby AI FF Tellbyvallen
2019-09-29 16:00 IFK Wreta Kloster - Stångebro United BK Kungsbrohov