Spelprogram - P 11 A4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska IF David Cicek 0709107710 vit/vit/vit
Eneby BK Gul Preben Nesheim 0765270614 Grön/grön/grön
IFK Norrköping FK Mattias Wahlberg 0706657012 Vit/Blå/Vit
IK Sleipner David Wallin 0702898800 Blå/Vit randig/Blå/Blå
Krokeks IF Jacob Aus Röd/Röd/Vit
Lindö FF Linda Hagel 0709121166 Gul/Svart/Gul
Smedby AIS Svart/Vit Jan Molander 0730499828 Svart/svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 IFK Norrköping FK - Assyriska IF Himmelstalund Norra
2019-05-04 12:30 Lindö FF - Smedby AIS Svart/Vit Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-05-05 16:00 IK Sleipner - Krokeks IF Ektorps IP
2019-05-08 17:30 Assyriska IF - IK Sleipner Sydvallen
2019-05-11 14:00 Krokeks IF - Lindö FF Kullevi
2019-05-11 15:00 Smedby AIS Svart/Vit - Eneby BK Gul Mirum Arena
2019-05-17 19:00 Lindö FF - Assyriska IF Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-05-18 15:00 Eneby BK Gul - Krokeks IF MAXIvallen
2019-05-19 16:00 IK Sleipner - IFK Norrköping FK Ektorps IP
2019-05-20 17:30 Assyriska IF - Eneby BK Gul Sydvallen
2019-05-25 10:00 IFK Norrköping FK - Lindö FF Himmelstalund Norra
2019-05-25 14:00 Krokeks IF - Smedby AIS Svart/Vit Kullevi
2019-05-30 15:00 Smedby AIS Svart/Vit - Assyriska IF Mirum Arena
Juni
2019-06-01 11:00 Eneby BK Gul - IFK Norrköping FK MAXIvallen
2019-06-02 16:00 Lindö FF - IK Sleipner Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-06-03 17:30 Assyriska IF - Krokeks IF Sydvallen
2019-06-08 10:00 IFK Norrköping FK - Smedby AIS Svart/Vit Himmelstalund Norra
2019-06-09 15:00 IK Sleipner - Eneby BK Gul Ektorps IP
2019-06-15 14:00 Krokeks IF - IFK Norrköping FK Kullevi
2019-06-17 19:00 Smedby AIS Svart/Vit - IK Sleipner Mirum Arena
2019-06-19 18:30 Eneby BK Gul - Lindö FF MAXIvallen
Augusti
2019-08-14 19:00 Lindö FF - Krokeks IF Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-08-18 13:00 Eneby BK Gul - Smedby AIS Svart/Vit MAXIvallen
2019-08-21 17:30 Assyriska IF - IFK Norrköping FK Sydvallen
2019-08-24 11:00 Smedby AIS Svart/Vit - Lindö FF Mirum Arena
2019-08-24 14:00 Krokeks IF - IK Sleipner Kullevi
2019-08-26 17:30 Assyriska IF - Lindö FF Sydvallen
2019-08-31 10:00 IFK Norrköping FK - IK Sleipner Himmelstalund Norra
2019-08-31 14:00 Krokeks IF - Eneby BK Gul Kullevi
September
2019-09-06 18:00 IK Sleipner - Assyriska IF Ektorps IP
2019-09-06 19:00 Lindö FF - IFK Norrköping FK Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-08 11:00 Eneby BK Gul - Assyriska IF MAXIvallen
2019-09-08 15:00 Smedby AIS Svart/Vit - Krokeks IF Mirum Arena
2019-09-11 17:30 Assyriska IF - Smedby AIS Svart/Vit Sydvallen
2019-09-13 18:00 IK Sleipner - Lindö FF Ektorps IP
2019-09-14 10:00 IFK Norrköping FK - Eneby BK Gul Himmelstalund Norra
2019-09-21 13:00 Smedby AIS Svart/Vit - IFK Norrköping FK Mirum Arena
2019-09-21 14:00 Krokeks IF - Assyriska IF Kullevi
2019-09-22 16:00 Lindö FF - Eneby BK Gul Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-23 17:00 Eneby BK Gul - IK Sleipner MAXIvallen
2019-09-28 12:00 IFK Norrköping FK - Krokeks IF Himmelstalund Norra
2019-09-28 14:00 IK Sleipner - Smedby AIS Svart/Vit Ektorps IP