Spelprogram - Träningsmatcher FDK

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AC Studenterna A AC Studenterna(Föreningen) Röd/svart-randig, Svart, Svart
Adelövs IK A-Lag Adelövs IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
AFK Linköping AFK Linköping(Föreningen) Svart, Svart, Svart
AIK Fotboll AB U17 AIK Fotboll AB(Föreningen) Svart, Vit, Svart / Gul
Aneby SK Aneby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Assyriska IF i Norrköping Assyriska IF i Norrköping(Föreningen) vit, vit, vit
Assyriska IF i Norrköping U21 Mert Kera 0723758136 vit, vit, vit
Björsäters SK Björsäters SK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
BK Derby BK Derby(Föreningen) Grön/Svart, Svart, Grön
BK Derby Junior BK Derby(Föreningen) Grön/Svart, Svart, Grön
BK Derby u17 BK Derby(Föreningen) Grön/Svart, Svart, Grön
BK Hird BK Hird(Föreningen) Röd/Blå, Blå, Blå
BK Ljungsbro BK Ljungsbro(Föreningen) Vinröd, Svart, Svart
BK Tinnis Linköping BK Tinnis(Föreningen) Grön, Grön, Grön
BK Zeros Damsenior BK Zeros(Föreningen) Grön, Grön, Grön
BK Zeros Herrsenior BK Zeros(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Boo FF Boo FF(Föreningen) Vinröd, Svart, Svarta
Borens IK Herr A Borens IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Borens IK U Borens IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Borensbergs IF FK Borensbergs IF FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Borensbergs IF FK U Borensbergs IF FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Boxholms IF Boxholms IF(Föreningen) RÖD, Röd, Röd
Brokinds IF Brokinds IF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Calcio Amore FC Calcio Amore FC(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Dagsbergs IF Dam Dagsbergs IF(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Dagsbergs IF Kustboll, Pojkar 17 2019 Dagsbergs IF(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
DFK Värmbol DFK Värmbol(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Djurgårdens IF FF U17 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Ekängens IF Dam Ekängens IF(Föreningen) Ljusblå, Svart, svart
Eneby BK Eneby BK(Föreningen) Grön, grön, grön
Eneby BK Dam Eneby BK(Föreningen) Grön, grön, grön
Eneby BK U21 Eneby BK(Föreningen) Grön, grön, grön
Eskilstuna United DFF F19 Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
FC Linköping City P 16 FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
FC Linköping City P 19 FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
FC Linköping City U17 FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
FC Linköping City U21/Junior FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
FC Super Lambo FC Super Lambo(Föreningen) Röd/svart, Svart, Vit
FF Jaguar FF Jaguar(Föreningen) svart-vit, svart, svart
Fornåsa IF Fornåsa IF(Föreningen) Gul, svart, gul
Forsby FF Forsby FF(Föreningen) Blå/vit, Svart, Vita
Fågelsta AIF Fågelsta AIF(Föreningen) Röd, Vit, Röda
Gnesta FF Damer Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Grebo IK A Grebo IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Grebo IK B Grebo IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Gusums IF Gusums IF(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Hagahöjdens BK U21 Hagahöjdens BK(Föreningen) blå, vit, blå
Hageby IF Herrlag Miro Samet Hristov 0739961354 Gul/Svart, Svart, svart
Hageby IF P17 Hageby IF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, svart
Hjulsbro IK Hjulsbro IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Hjulsbro IK P02 Hjulsbro IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Hjulsbro IK U21 Hjulsbro IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Husqvarna FF Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hägerstads IF Hägerstads IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IF Brommapojkarna P16 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IFK Askersund IFK Askersund(Föreningen) Vit, blå, blå
IFK Askersund dam IFK Askersund(Föreningen) Vit, blå, blå
IFK Lidingö FK U17 IFK Lidingö FK(Föreningen) blåvit randig, blå, blå
IFK Motala FK IFK Motala FK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Motala FK B IFK Motala FK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Motala FK C IFK Motala FK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Motala FK J IFK Motala FK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Motala FK P17 IFK Motala FK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Norrköping FK U16 IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Norrköping FK U17 IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Nyköping IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Wreta Kloster Herrar A IFK Wreta Kloster(Föreningen) Röd, Blå, Vit
IK Derik IK Derik(Föreningen) vit/röd, Vit, Vita
IK Sleipner U19 IK Sleipner(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Blå
IK Sleipner U21 IK Sleipner(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Blå
IK Österviking IK Österviking(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Östria Lambohov IK Östria Lambohov(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Jönköpings Södra IF U16 Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Kalmar FF U16 Kalmar FF(Föreningen) Röd/Vit, Vit
Karlslunds IF HFK U17 Karlslunds IF HFK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Katrineholms SK FK Katrineholms SK FK(Föreningen)
Katrineholms SK FK Jun Katrineholms SK FK(Föreningen)
KFUM Norrköping Trix KFUM Norrköping(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kimstad GoIF Kimstad GoIF(Föreningen) vit, röd, vit
Kisa BK Herrar Kisa BK(Föreningen) Gul, Vit, Gul
Kristbergs IF Kristbergs IF(Föreningen) Svart = A-laget, Svarta = A-laget, Svarta = A-laget
Kuddby IF Kuddby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kättinge IF Kättinge IF(Föreningen)
LBK Gottfridsberg Karl Engel 0702054826 GUL, SVART, GUL
Ledbergs IF Ledbergs IF(Föreningen) GRÖN, VIT, GRÖNA
Lindö FF Lindö FF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Lindö FF Dam Lindö FF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Lindö FF U 21 Lindö FF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Linghems SK Linghems SK(Föreningen) grön, svart, svart
Linghems SK dam Linghems SK(Föreningen) grön, svart, svart
Linghems SK F 05 Linghems SK(Föreningen) grön, svart, svart
Linghems SK Herr U Linghems SK(Föreningen) grön, svart, svart
Linköping BK Kenty Linköping BK Kenty(Föreningen) Vit, svarta, svarta
Linköping BK Kenty P03 Linköping BK Kenty(Föreningen) Vit, svarta, svarta
Linköping Kenty DFF BK Kenty(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Linköping Kenty DFF F 04 BK Kenty(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Linköping Universitets Akademiska IF FK Linköping Universitets Akademiska IF FK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Loddby IF Loddby IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Lotorps IF Lotorps IF(Föreningen) Blå, Vit, Vit
LSW IF Kenneth Håkansson 014154354 0706890110 Blå, Blå, Blå
LSW IF P17 Andreas Sjöholm 014155210 0734185266 Blå, Blå, Blå
Malmens FF Malmens FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Malmslätts AIK Malmslätts AIK(Föreningen) VIt, Svart, Vit
Mantorps FF Mantorps FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Medevi IF Medevi IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Mjölby FC Mjölby FC(Föreningen) Turkos, Vit, Vit
Mjölby Södra IF Mjölby Södra IF(Föreningen) vit, svart, svart
Mjölby Södra IF/AI Mjölby Södra IF(Föreningen) vit, svart, svart
Motala AIF FK U17 Stefan Breid 0702896508 Vit, Svart, Vit
Motala AIF FK U19 Motala AIF FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Norrköpings Akademiska FF Herr Norrköpings Akademiska FF(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Norrköpings IF Bosna Norrköpings IF Bosna(Föreningen) Ljus Blå, vit, Ljus blå
Norsholms IF Norsholms IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Norsholms IF A-Lag Norsholms IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Nyköpings BIS Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Reijmyre IF Reijmyre IF(Föreningen) Grön/vit randig, Grön, Gröna
Rimforsa IF Rimforsa IF(Föreningen) Vit svart, Svart, Svart
Ringarums IF Dam Ringarums IF(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
Ringarums IF herr Ringarums IF(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
Saltängens BK Saltängens BK(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Skeninge IK Skeninge IK(Föreningen) vit, blå, vit
Skyllbergs IK Skyllbergs IK(Föreningen) vit, blå, vit/blå
Skärblacka IF A/B Skärblacka IF(Föreningen) Röd, Vit, Svarta
Sköllersta IF Sköllersta IF(Föreningen) Blå, Svart, Blå
Smedby AIS Smedby AIS(Föreningen) Svart, svart, Svart
Smedby AIS B Smedby AIS(Föreningen) Svart, svart, Svart
Smedby AIS Dam Smedby AIS(Föreningen) Svart, svart, Svart
Smedby AIS P17 Smedby AIS(Föreningen) Svart, svart, Svart
Stegeborgs IF Stegeborgs IF(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Stjärnorps SK Stjärnorps SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Strålsnäs FF Strålsnäs FF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Sturefors IF Sturefors IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Stuvsta IF Stuvsta IF(Föreningen) Grön/svart randig, Svart, Svart
Stuvsta IF (B) Stuvsta IF(Föreningen) Grön/svart randig, Svart, Svart
Stångebro United BK Pojkar 15 Stångebro United BK(Föreningen) Vit, blå, blå
Syrianska IF Norrköping Syrianska IF Norrköping(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Söderköpings IK A-lag Söderköpings IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Söderköpings IK U21 Söderköpings IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Tallboda IF Tallboda IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Telge United FF Telge United FF(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
Tjust IF FF Damlag Tjust IF FF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
Tranås FF /Torpa AIS Tranås FF(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röd
Vadstena GIF Vadstena GIF(Föreningen) Vit, Grön, Vita
Vadstena GIF P17 Vadstena GIF(Föreningen) Vit, Grön, Vita
Vadstena GIF U Vadstena GIF(Föreningen) Vit, Grön, Vita
Valdemarsviks IF A-lag Valdemarsviks IF(Föreningen)
Vallerstads IF Jonny Antebrink 0709908423 Blå, Blå, Blå
Vikingstads SK Herrar Vikingstads SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Vikingstads SK P04 Vikingstads SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Vimmerby IF Vimmerby IF(Föreningen) gul/svart, Svart, svart
Väderstads IK Väderstads IK(Föreningen) röd, röd, röd
Värmbols FC Junior Värmbols FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Värmbols FC VFC U17 Värmbols FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Västerlösa GoIF Västerlösa GoIF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Västra Harg IF A Västra Harg IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Västra Husby IF Västra Husby IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Åby IF Åby IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Åby IF U21 Åby IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Åtvidabergs FF A Dam Åtvidabergs FF(Föreningen) Blå, Vit, Röd
Åtvidabergs FF Juniorelit Åtvidabergs FF(Föreningen) Blå, Vit, Röd
Åtvidabergs FF U17 Åtvidabergs FF(Föreningen) Blå, Vit, Röd
Ödeshögs IK A Ödeshögs IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Ödeshögs IK Damlag Ödeshögs IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Örtomta GoIS Örtomta GoIS(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Österstads IF Österstads IF(Föreningen) Vit, Marin, Marin
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-19 12:00 IFK Norrköping FK U17 - IFK Lidingö FK U17 Östgötaporten
2019-02-02 13:00 (Inst.) Motala AIF FK U19 - IFK Motala FK Idrottsparken Motala A
2019-02-02 13:15 IFK Norrköping FK U17 - AIK Fotboll AB U17 Östgötaporten
2019-02-02 16:00 FC Linköping City U17 - Värmbols FC Junior Anders Ljungstedts gymnasium
2019-02-03 13:30 FC Linköping City P 19 - Eneby BK U21 Linköping Arena
2019-02-07 18:30 Åtvidabergs FF U17 - BK Derby Junior Kopparvallen
2019-02-10 11:00 Borens IK Herr A - Motala AIF FK U19 Idrottsparken Motala A
2019-02-10 13:00 Motala AIF FK U17 - Karlslunds IF HFK U17 Idrottsparken Motala A
2019-02-10 13:00 FC Linköping City U17 - Lindö FF Linköping Arena
2019-02-10 16:00 Eneby BK U21 - IK Sleipner U21 MAXIvallen
2019-02-16 14:00 FC Linköping City U17 - Norrköpings IF Bosna Anders Ljungstedts gymnasium
2019-02-16 16:00 FC Linköping City P 19 - Hjulsbro IK Anders Ljungstedts gymnasium
2019-02-17 13:00 LSW IF - Ödeshögs IK A Kungsvalla IP
2019-02-17 13:00 FC Linköping City P 16 - Linköping BK Kenty Linköping Arena
2019-02-17 13:00 IK Derik - Skärblacka IF A/B Fastighetsteknik Arena
2019-02-17 14:00 Assyriska IF i Norrköping U21 - Söderköpings IK U21 Ektorps IP
2019-02-23 13:00 FC Linköping City P 19 - Malmslätts AIK Linköping Arena
2019-02-23 16:00 FC Linköping City P 16 - Jönköpings Södra IF U16 Anders Ljungstedts gymnasium
2019-02-24 11:00 (Inst.) Vadstena GIF U - Borensbergs IF FK U Kungsvalla IP
2019-02-24 13:00 Kisa BK Herrar - Brokinds IF Kisa IP
2019-02-24 14:00 IK Derik - Borens IK Herr A Ektorps IP
2019-02-24 18:00 Eneby BK U21 - Assyriska IF i Norrköping U21 MAXIvallen
2019-03-02 11:00 Borensbergs IF FK U - Västerlösa GoIF Idrottsparken Motala A
2019-03-02 13:00 (Inst.) Kisa BK Herrar - Tallboda IF Kisa IP
2019-03-02 13:00 (Inst.) Kisa BK Herrar - Tallboda IF Kisa IP
2019-03-02 14:00 FC Linköping City P 16 - Smedby AIS Anders Ljungstedts gymnasium
2019-03-02 14:00 (Inst.) BK Tinnis - Husqvarna FF Ryd konstgräsplan
2019-03-02 16:00 FC Linköping City P 19 - Smedby AIS Anders Ljungstedts gymnasium
2019-03-03 10:00 (Inst.) BK Derby Junior - Linghems SK Ryd konstgräsplan
2019-03-03 13:00 BK Zeros Herrsenior - Fågelsta AIF Skänninge IP B
2019-03-03 14:00 (Inst.) Assyriska IF i Norrköping U21 - Åby IF U21 Ektorps IP
2019-03-03 14:00 FC Linköping City U17 - Nyköpings BIS Anders Ljungstedts gymnasium
2019-03-03 15:00 Vadstena GIF P17 - LSW IF P17 Kungsvalla IP
2019-03-03 17:00 BK Zeros Damsenior - Linghems SK dam Idrottsparken Motala A
2019-03-03 18:00 Eneby BK U21 - Lindö FF U 21 MAXIvallen
2019-03-09 13:00 Kisa BK Herrar - Stjärnorps SK Kisa IP
2019-03-09 13:00 Söderköpings IK A-lag - AC Studenterna A Vikingavallen A
2019-03-09 14:00 BK Tinnis - Forsby FF Ryd konstgräsplan
2019-03-09 14:00 Linköping Kenty DFF - Vimmerby IF Fredriksbergs IP
2019-03-09 16:00 FC Linköping City P 19 - Assyriska IF i Norrköping Linköping Arena
2019-03-10 14:00 (Inst.) Assyriska IF i Norrköping U21 - Hagahöjdens BK U21 Navestad IP
2019-03-10 15:00 FC Linköping City P 16 - IFK Nyköping Linköping Arena
2019-03-10 15:00 IFK Motala FK B - IFK Motala FK J Idrottsparken Motala A
2019-03-10 19:00 BK Zeros Damsenior - IFK Askersund dam Idrottsparken Motala A
2019-03-12 20:00 Grebo IK A - Linghems SK Kopparvallen
2019-03-13 18:45 Boxholms IF - Aneby SK Svartåvallen
2019-03-15 19:00 Borens IK Herr A - FC Linköping City U21/Junior Kungsvalla IP
2019-03-16 12:00 FC Linköping City P 16 - Nyköpings BIS Anders Ljungstedts gymnasium
2019-03-16 13:00 Kisa BK Herrar - Björsäters SK Kisa IP
2019-03-16 13:00 IFK Motala FK B - Fågelsta AIF Skänninge IP B
2019-03-16 14:00 Linghems SK dam - Linköping Kenty DFF Anders Ljungstedts gymnasium
2019-03-16 14:00 Stjärnorps SK - Borensbergs IF FK U Stjärnvallen
2019-03-17 10:00 BK Derby Junior - Hägerstads IF Ryd konstgräsplan
2019-03-17 12:30 BK Derby - Aneby SK Linköping Arena
2019-03-17 13:00 BK Zeros Herrsenior - Kristbergs IF Skänninge IP B
2019-03-17 15:00 Örtomta GoIS - Norsholms IF UCS Arena
2019-03-17 15:00 Skeninge IK - Borensbergs IF FK Skänninge IP B
2019-03-17 15:30 Vadstena GIF P17 - IFK Motala FK P17 Kungsvalla IP
2019-03-17 16:00 AFK Linköping - FC Linköping City P 19 Linköping Arena
2019-03-17 17:15 Hjulsbro IK P02 - Katrineholms SK FK Jun UCS Arena
2019-03-17 18:15 Sturefors IF - Ledbergs IF Fredriksbergs IP
2019-03-20 19:00 Vadstena GIF - Motala AIF FK U19 Kungsvalla IP
2019-03-21 18:30 Björsäters SK - Grebo IK B Kopparvallen
2019-03-22 19:00 Borens IK Herr A - Eneby BK Idrottsparken Motala A
2019-03-23 09:00 (Inst.) Borens IK U - Österstads IF Idrottsparken Motala A
2019-03-23 11:00 Tranås FF /Torpa AIS - Mjölby FC MAXIvallen
2019-03-23 11:00 Fågelsta AIF - Vallerstads IF Skänninge IP B
2019-03-23 12:00 Syrianska IF Norrköping - FF Jaguar Navestad IP
2019-03-23 12:00 Norrköpings Akademiska FF Herr - Reijmyre IF Sydvallen
2019-03-23 12:00 Smedby AIS Dam - Linköping Kenty DFF Mirum Arena
2019-03-23 13:00 Kisa BK Herrar - Stegeborgs IF Kisa IP
2019-03-23 14:00 FC Linköping City P 16 - Jönköpings Södra IF U16 Anders Ljungstedts gymnasium
2019-03-23 14:00 (Inst.) BK Tinnis - Telge United FF Ryd konstgräsplan
2019-03-23 14:00 (Inst.) Linköping BK Kenty P03 - Vikingstads SK P04 Fredriksbergs IP
2019-03-23 14:30 IFK Norrköping FK U16 - Kalmar FF U16 Östgötaporten
2019-03-23 16:00 FC Linköping City U17 - Eneby BK U21 Anders Ljungstedts gymnasium
2019-03-24 11:00 KFUM Norrköping Trix - Norsholms IF A-Lag MAXIvallen
2019-03-24 11:30 Stångebro United BK Pojkar 15 - Lindö FF Linköping Arena
2019-03-24 12:30 Skyllbergs IK - IK Östria Lambohov Linköping Arena
2019-03-24 14:30 Vadstena GIF U - Ödeshögs IK A Kungsvalla IP
2019-03-24 15:00 Örtomta GoIS - Lotorps IF UCS Arena
2019-03-24 15:00 IFK Motala FK B - BK Zeros Herrsenior Idrottsparken Motala A
2019-03-24 15:00 IFK Norrköping FK U17 - Djurgårdens IF FF U17 Östgötaporten
2019-03-24 16:00 (Inst.) BK Tinnis - Gnesta FF Damer Ryd konstgräsplan
2019-03-24 17:00 Fornåsa IF - Väderstads IK Idrottsparken Motala C
2019-03-24 18:30 (Inst.) FC Linköping City P 19 - IK Sleipner U19 Anders Ljungstedts gymnasium
2019-03-24 19:00 BK Zeros Damsenior - LBK Gottfridsberg Idrottsparken Motala A
2019-03-27 19:30 (Inst.) Vadstena GIF U - Ödeshögs IK A Kungsvalla IP
2019-03-28 19:30 Hjulsbro IK U21 - Malmens FF UCS Arena
2019-03-29 18:30 Åby IF - BK Hird Åby IP
2019-03-30 11:00 Vallerstads IF - Västra Harg IF A Skänninge IP B
2019-03-30 11:00 Smedby AIS P17 - Värmbols FC VFC U17 Mirum Arena
2019-03-30 12:00 Linköping Kenty DFF - Lindö FF Fredriksbergs IP
2019-03-30 12:00 Smedby AIS Dam - Boo FF Mirum Arena
2019-03-30 12:30 Boxholms IF - Rimforsa IF Svartåvallen
2019-03-30 13:00 (Inst.) Kisa BK Herrar - Sturefors IF Kisa IP
2019-03-30 14:00 BK Tinnis - Tjust IF FF Damlag Ryd konstgräsplan
2019-03-31 12:00 BK Ljungsbro - Ledbergs IF Ryd konstgräsplan
2019-03-31 13:00 Valdemarsviks IF A-lag - Gusums IF Grännäs IP 2
2019-03-31 14:00 Stjärnorps SK - Malmens FF Stjärnvallen
2019-03-31 14:00 IK Derik - Tallboda IF Sydvallen
2019-03-31 14:00 BK Tinnis - Stuvsta IF Ryd konstgräsplan
2019-03-31 15:00 Örtomta GoIS - KFUM Norrköping Trix UCS Arena
2019-03-31 15:00 Mjölby Södra IF/AI - Fornåsa IF Vifolkavallen A
2019-03-31 15:00 Mantorps FF - Borensbergs IF FK Klämmestorps IP
2019-03-31 15:30 Lindö FF U 21 - Saltängens BK Fastighetsteknik Arena
2019-03-31 16:00 Eneby BK Dam - DFK Värmbol MAXIvallen
2019-03-31 17:00 IK Österviking - Ringarums IF herr Grännäs IP 2
2019-03-31 18:00 (Inst.) LBK Gottfridsberg - Ekängens IF Dam Ryd konstgräsplan
2019-03-31 19:00 (Inst.) BK Zeros Damsenior - Skyllbergs IK Idrottsparken Motala A
2019-04-04 19:15 Lindö FF Dam - Smedby AIS Dam Fastighetsteknik Arena
2019-04-05 18:30 Åby IF - Eneby BK U21 Åby IP
2019-04-06 11:00 Kristbergs IF - Fågelsta AIF Kungsvalla IP
2019-04-06 12:00 Hageby IF P17 - Dagsbergs IF Kustboll, Pojkar 17 2019 Sydvallen
2019-04-06 12:00 (Inst.) Smedby AIS Dam - DFK Värmbol Mirum Arena
2019-04-06 12:00 (Inst.) Linköping BK Kenty - Björsäters SK Fredriksbergs IP
2019-04-06 12:00 Grebo IK A - FC Super Lambo Kopparvallen
2019-04-06 13:00 Kisa BK Herrar - Rimforsa IF Kisa IP
2019-04-06 14:00 BK Tinnis - Sköllersta IF Ryd konstgräsplan
2019-04-06 14:00 (Inst.) Linköping Kenty DFF - Mjölby FC Fredriksbergs IP
2019-04-06 14:00 Stjärnorps SK - Västerlösa GoIF Stjärnvallen
2019-04-06 14:00 Linghems SK - Örtomta GoIS Anders Ljungstedts gymnasium
2019-04-06 15:00 Hjulsbro IK U21 - IFK Askersund UCS Arena
2019-04-06 16:30 Kuddby IF - Syrianska IF Norrköping Mirum Arena
2019-04-07 11:00 Lindö FF Dam - Eskilstuna United DFF F19 Fastighetsteknik Arena
2019-04-07 13:00 Mjölby Södra IF/AI - Malmens FF Klämestorp IP Konstgräsplan
2019-04-07 14:00 (Inst.) Calcio Amore FC - Västra Husby IF Mirum Arena
2019-04-07 14:00 Vadstena GIF - LSW IF Kungsvalla IP
2019-04-07 15:00 BK Ljungsbro - IFK Wreta Kloster Herrar A UCS Arena
2019-04-07 15:00 Ringarums IF Dam - Åtvidabergs FF A Dam Grännäs IP 2
2019-04-07 16:00 Norsholms IF A-Lag - Lotorps IF Ektorps IP
2019-04-07 16:00 BK Tinnis - Kimstad GoIF Ryd konstgräsplan
2019-04-07 16:00 Tallboda IF - Ledbergs IF Anders Ljungstedts gymnasium
2019-04-07 17:00 (Inst.) Fornåsa IF - Medevi IF Idrottsparken Motala C
2019-04-07 18:30 Söderköpings IK U21 - Loddby IF Vikingavallen A
2019-04-07 19:00 BK Zeros Damsenior - Ödeshögs IK Damlag Idrottsparken Motala A
2019-04-08 18:00 Borensbergs IF FK - IK Östria Lambohov Stjärnvallen
2019-04-08 20:45 Österstads IF - Medevi IF Idrottsparken Motala C
2019-04-10 17:30 (Inst.) LSW IF - Motala AIF FK U19 Norra IP
2019-04-11 18:30 Åtvidabergs FF Juniorelit - Grebo IK B Kopparvallen
2019-04-12 19:30 Kättinge IF - Hageby IF Herrlag Sydvallen
2019-04-12 19:30 Mantorps FF - Sturefors IF Klämestorp IP Konstgräsplan
2019-04-13 10:00 Linköping Universitets Akademiska IF FK - Rimforsa IF Linköping Arena
2019-04-13 11:00 Västra Harg IF A - Strålsnäs FF Klämestorp IP Konstgräsplan
2019-04-13 11:00 Syrianska IF Norrköping - Kuddby IF Navestad IP
2019-04-13 12:15 AC Studenterna A - Linköping Universitets Akademiska IF FK Linköping Arena
2019-04-13 13:00 Kristbergs IF - BK Zeros Herrsenior Björkhagavallen 2
2019-04-13 14:00 Linghems SK - Malmslätts AIK Ryd konstgräsplan
2019-04-13 15:00 Rimforsa IF - Grebo IK A Kisa IP
2019-04-14 12:00 BK Ljungsbro - Brokinds IF Linköping Arena
2019-04-14 12:00 Vadstena GIF - Mjölby Södra IF Kungsvalla IP
2019-04-14 13:00 (Inst.) Motala AIF FK U19 - IFK Motala FK Idrottsparken Motala A
2019-04-14 13:00 Mjölby Södra IF/AI - Mantorps FF Klämestorp IP Konstgräsplan
2019-04-14 13:00 IFK Motala FK C - Medevi IF Björkhagavallen 2
2019-04-14 14:00 Norsholms IF A-Lag - Örtomta GoIS Ektorps IP
2019-04-14 14:00 Ledbergs IF - Björsäters SK Ryd konstgräsplan
2019-04-14 15:00 Ringarums IF Dam - Dagsbergs IF Dam Grännäs IP 2
2019-04-15 18:15 Österstads IF - Borens IK U Östvalla
2019-07-31 19:00 Motala AIF FK U19 - IFK Motala FK Idrottsparken Motala A
2019-07-31 19:00 Motala AIF FK U19 - IFK Motala FK Idrottsparken Motala A
2019-08-02 19:30 Ödeshögs IK A - Adelövs IK A-Lag
2019-08-04 18:00 Malmslätts AIK - IK Östria Lambohov Hellgrenshagen
2019-10-18 19:20 Linghems SK F 05 - Linköping Kenty DFF F 04 Linköping Arena
2019-10-21 18:15 Hjulsbro IK P02 - Vikingstads SK Herrar UCS Arena