Spelprogram - Pojkar, Träningsmatcher Västergötland

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Alingsås IF FF(Föreningen)
Azalea BK Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Backatorp IF HJ Backatorp IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Bergdalens IK P16 Bergdalens IK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Bjärke Sollebrunns AIK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Borås AIK Jun Borås AIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Brämhults IK Brämhults IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Byttorps IF Junior Byttorps IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Dalsjöfors GoIF Dalsjöfors GoIF(Föreningen) Grön (Herr), Orange (Dam), Svart (Herr), Orange (Dam), Grön (Herr), Orange (Dam)
Dalstorps IF J Dalstorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Falköpings FK P 16 Falköpings FK(Föreningen) Röd-svart, svarta, svarta
FC Trollhättan U17 FC Trollhättan(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FC Trollhättan U19 FC Trollhättan(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Floda BoIF P03 Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Fristads GoIF /Sparsörs AIK/Borgstena IF J Fristads GoIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Gerdskens BK J Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul (A-Lag) Svarta
Gislaveds IS P00 Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Gullspångs IF Gullspångs IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Götene IF J Götene IF(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
Halvorstorps IS Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Halvorstorps IS P16 Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Halvorstorps IS U17 Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Holmalunds IF Fredrik Selin 0734196181 Röd, Vit, Röd
IF Brommapojkarna P16 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Elfsborg U 15 Johan Fälth 0727153218 gul/svart/gul
IF Elfsborg U 16 Joakim Alexandersson 0761019698 Gul, Svart, Gul
IF Elfsborg U 17 IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Elfsborg U 19 IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Hallby FK IF Hallby FK(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
IF Warta U19 IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IFK Falköping FF Mikael Gilbertsson 0709930649 Blå, Vit, Blå
IFK Falköping FF Junior Mikael Gilbertsson 0709930649 Blå, Vit, Blå
IFK Falköping FF P16 IFK Falköping FF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Göteborg P04 IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Kristinehamn P 04 IFK Kristinehamn(Föreningen) blå/vit, blå, blå
IFK Mariestad 02 IFK Mariestad(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
IFK Norrköping FK U 17 IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Norrköping FK U16 IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Skövde FK J IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Skövde FK P 16 IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Skövde FK U17 IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Trollhättan J IFK Trollhättan(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
IFK Uddevalla IFK Uddevalla(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Blå
IFK Värnamo IFK Värnamo(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IK Gauthiod J Tobias Nilsson 0735056140 0735056140 Röd, Blå, Röd
IK Oddevold IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
Karlsberg United FC Karlsberg United FC(Föreningen) Röd/Gul, Svart, Svart
Kinna IF Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Kinna IF P 16 Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Kronängs IF Kronängs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Lerums IS HerrJ Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lidköpings FK Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Lidköpings FK U 17 Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Liverpool FC IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Ljungskile SK U17 Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Mariedals IK Mariedals IK(Föreningen) Blå-vit, Vit, Blå-vit
Mariedals IK J Mariedals IK(Föreningen) Blå-vit, Vit, Blå-vit
Mariestads Ungdom Mariestads BK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Norrby IF U 19 Tommy Pedersen 033126431 0703486668 Blå, Vit, Blå
Norrby IF U16 Jerry Andersson 0709667378 Blå, Vit, Blå
Norrby IF U17 Björn Josefsson 0762357942 Blå, Vit, Blå
Nödinge SK Fotboll Ale United J Nödinge SK Fotboll(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Qviding FIF P17 Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Råda BK J Råda BK(Föreningen) Vit-Grön, Grön, Vit
Råda BK P04 Råda BK(Föreningen) Vit-Grön, Grön, Vit
Rävlanda AIS Junior Rävlanda AIS(Föreningen) Blå vit, Blå, Blå
Sandareds IF J Sandareds IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sexdrega IF P02, Pojkar, Div 2 2019 Sexdrega IF(Föreningen) -blå, -blå, -blå
Sjömarkens IF Sjömarkens IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sjömarkens IF U 16 Sjömarkens IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Skara FC Junior Skara FC(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Skara FC P03/04 Skara FC(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Skara FC U 17 Skara FC(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Skene IF J Skene IF(Föreningen) Vit, Svarta, Vita
Skepplanda BTK Skepplanda BTK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Skoftebyns IF U17 Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skoftebyns IF U19 Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skultorps IF Skultorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Skultorps IF 1, Pojkar, Div 4 2019 Skultorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Skultorps IF 1, Pojkar, P16-DM 2019 Skultorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Skövde AIK P -02 Skövde AIK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Stenkullens GOIK Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenungsunds IF U19 Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Tabergs SK Tabergs SK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Tranemo IF J Tranemo IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Trollhättans BoIS J Trollhättans BoIS(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Trollhättans BoIS P16 Trollhättans BoIS(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Trollhättans FF 1, Pojkar, Div 1 19+ 2019 Trollhättans FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Tymer/Tidavad U IF Tymer(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Töreboda IK Töreboda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Ullareds IK Apel 99 P15-16 Ullareds IK(Föreningen) blå, blå, vita
Ulricehamns IFK Ulricehamns IFK(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Ulricehamns IFK UIFK P 16 Ulricehamns IFK(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Utbynäs SK Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Vallens IF Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vara SK J Vara SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Vara SK P 16 Vara SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Wargöns IK J Wargöns IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Vänersborgs FK P15 Vänersborgs FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Vänersborgs IF Junior, Pojkar, Div 1 19+ Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF P17 Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Ytterby IS Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-19 11:00 200996003 IF Elfsborg U 19 - Stabaek U19 3 - 0 Borås Arena
2019-01-26 13:00 200996015 Vänersborgs FK P15 - IFK Göteborg P04 0 - 4 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-01-27 11:30 200996001 IF Elfsborg U 17 - IFK Norrköping FK U 17 2 - 2 Borås Arena
2019-01-27 14:00 200996002 IF Elfsborg U 16 - IFK Norrköping FK U16 3 - 3 Borås Arena
2019-01-27 18:30 200996007 Norrby IF U 19 - Markzonen 2 - 0 Borås Arena
2019-02-02 10:00 200996006 Norrby IF U17 - Mariedals IK J 1 - 1 Borås Arena
2019-02-02 18:15 200996004 IF Elfsborg U 16 - IF Brommapojkarna P16 0 - 0 Borås Arena
2019-02-10 14:00 200996056 Kinna IF - Ullareds IK Apel 99 P15-16 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-02-19 19:00 200996005 Norrby IF U17 - Gerdskens BK J 3 - 1 Ramnavallen konstgräs
2019-02-23 16:00 200996060 Mariedals IK J - Borås AIK Jun 1 - 3 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-02-24 11:00 200996051 Ulricehamns IFK - Alingsås IF FF 3 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-02-24 12:00 200996034 Skepplanda BTK - Stenkullens GOIK 0 - 3 Forsvallen Konstgräs
2019-02-24 13:00 200996009 Rävlanda AIS Junior - Backatorp IF HJ 1 - 4 Bråtaredsvallen 3
2019-02-24 15:00 200996036 Skara FC Junior - Vara SK J 3 - 1 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-02-28 17:45 200996065 Ulricehamns IFK UIFK P 16 - IF Elfsborg U 15 0 - 2 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-03 09:00 200996042 Skövde AIK P -02 - IFK Mariestad 02 1 - 1 Södermalms IP konstgräs
2019-03-03 11:00 200996023 Ulricehamns IFK - IFK Falköping FF Junior 4 - 2 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-03 11:00 200996030 Vänersborgs IF Junior, Pojkar, Div 1 19+ - IF Warta U19 1 - 2 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-03-03 13:00 200996016 IF Elfsborg U 15 - IFK Göteborg P04 1 - 4 Borås Arena 2 konstgräs
2019-03-03 13:00 200996017 FC Trollhättan U17 - Trollhättans BoIS J 2 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2019-03-03 14:00 200996012 Wargöns IK J - Skepplanda BTK 0 - 0 Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-03-03 15:00 200996037 Skara FC Junior - IK Gauthiod J 3 - 0 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-03 16:00 200996067 Mariedals IK - Norrby IF U16 1 - 2 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-03-03 17:00 200996063 Sexdrega IF P02, Pojkar, Div 2 2019 - Mariedals IK 5 - 3 Högvalla IP A
2019-03-06 17:20 200996072 IF Elfsborg U 15 - Kinna IF P 16 1 - 4 Borås Arena 2 konstgräs
2019-03-08 18:30 200996013 Dalstorps IF J - Ulricehamns IFK 0 - 3 Dalshov Konstgräs
2019-03-09 10:00 200996027 IFK Falköping FF - Skultorps IF 1, Pojkar, P16-DM 2019 3 - 0 Odenvi Konstgräs
2019-03-09 11:00 200996073 IFK Skövde FK P 16 - IFK Falköping FF P16 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-03-09 16:00 200996021 Skoftebyns IF U19 - IF Warta U19 Edsborgs IP Konstgräs
2019-03-10 12:00 200996064 Skövde AIK P -02 - Skultorps IF 1, Pojkar, Div 4 2019 Inst. Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-03-10 12:00 200996069 Mariestads Ungdom - Falköpings FK P 16 4 - 3 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-03-10 12:30 200996048 Vänersborgs IF P17 - Karlsberg United FC 4 - 2 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-03-10 13:30 200996071 Vänersborgs FK P15 - IK Oddevold 8 - 1 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-03-10 15:00 200996038 Skara FC Junior - IFK Skövde FK J 0 - 3 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-10 18:00 200996032 Vänersborgs IF Junior, Pojkar, Div 1 19+ - FC Trollhättan U19 3 - 1 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-03-12 19:15 200996074 Gerdskens BK J - Lerums IS HerrJ 3 - 2 Gerdskenvallen A-plan
2019-03-16 11:00 200996045 Norrby IF U16 - IFK Skövde FK P 16 4 - 2 Ramnavallen konstgräs
2019-03-16 12:00 200996011 Wargöns IK J - Halvorstorps IS 2 - 1 Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-03-16 15:45 200996078 Tranemo IF J - Gislaveds IS P00 1 - 1 Tranehov B konstgräs
2019-03-17 10:00 200996033 IF Elfsborg U 15 - IFK Värnamo Borås Arena 2 konstgräs
2019-03-17 10:30 200996076 Ulricehamns IFK UIFK P 16 - Sjömarkens IF U 16 1 - 7 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-17 13:00 200996018 FC Trollhättan U17 - Vara SK J 1 - 0 Edsborgs IP Konstgräs
2019-03-17 13:00 200996075 IFK Skövde FK J - Tymer/Tidavad U 3 - 0 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-03-17 15:00 200996039 Skara FC Junior - IFK Falköping FF Junior 0 - 1 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-17 15:00 200996047 Vänersborgs IF Junior, Pojkar, Div 1 19+ - Skoftebyns IF U19 1 - 6 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-03-17 16:00 200996081 Mariestads Ungdom - Töreboda IK 5 - 0 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-03-17 17:00 200996035 Skepplanda BTK - Ytterby IS Forsvallen Konstgräs
2019-03-17 18:30 200996068 Råda BK J - Götene IF J 4 - 2 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-20 16:00 200996077 IF Elfsborg U 15 - SvFF F17 Borås Arena 2 konstgräs
2019-03-20 19:30 200996046 Skoftebyns IF U17 - IK Oddevold 1 - 1 Nysätra IP
2019-03-21 19:00 200996086 Norrby IF U 19 - Kronängs IF Inst. Ramnavallen konstgräs
2019-03-23 10:00 200996043 Skene IF J - Norrby IF U17 0 - 3 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-03-23 11:00 200996082 Ulricehamns IFK - Dalsjöfors GoIF 2 - 0 Lassalyckan B-plan
2019-03-23 12:00 200996070 Mariestads Ungdom - IFK Skövde FK P 16 4 - 3 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-03-23 15:30 200996052 Vänersborgs IF P17 - Torslanda IK 1 - 5 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-03-24 12:00 200996019 FC Trollhättan U17 - Ljungskile SK U17 3 - 0 Edsborgs IP Konstgräs
2019-03-24 13:00 200996044 Norrby IF U16 - Alingsås IF FF 1 - 3 Ramnavallen konstgräs
2019-03-24 13:00 200996083 IFK Trollhättan J - Skoftebyns IF U19 0 - 2 Granngårdens Konstgräs
2019-03-24 13:30 200996031 Vänersborgs IF Junior, Pojkar, Div 1 19+ - Stenungsunds IF U19 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-03-24 15:00 200996088 IFK Skövde FK U17 - IFK Falköping FF 3 - 3 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-03-24 16:30 200996091 Dalsjöfors GoIF - Ulricehamns IFK UIFK P 16 Dalshov Konstgräs
2019-03-24 17:00 200996040 Skara FC Junior - Råda BK J Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-27 19:30 200996010 Wargöns IK J - IK Gauthiod J 2 - 1 Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-03-29 18:30 200996094 Bergdalens IK P16 - Holmalunds IF 3 - 0 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-03-30 13:00 200996008 Norrby IF U17 - Ulricehamns IFK 2 - 1 Ramnavallen konstgräs
2019-03-30 13:00 200996041 Skara FC U 17 - Halvorstorps IS 6 - 3 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-30 17:00 200996057 Skultorps IF - Qviding FIF P17 1 - 1 Södermalms IP konstgräs
2019-03-31 12:00 200996029 IFK Falköping FF Junior - Lidköpings FK Odenvi Konstgräs
2019-03-31 12:00 200996092 Bergdalens IK P16 - Dalsjöfors GoIF 1 - 0 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-03-31 13:00 200996062 Vänersborgs IF P17 - Utbynäs SK 2 - 8 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-03-31 13:00 200996090 Mariedals IK J - IF Elfsborg U 15 2 - 3 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-03-31 15:00 200996093 Skara FC P03/04 - Vara SK P 16 0 - 2 Sparbanken Arena D Konstgräs
2019-03-31 18:00 200996022 Råda BK J - IK Gauthiod J Inst. Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-03 19:00 200996059 Norrby IF U17 - Alingsås IF FF 4 - 3 Ramnavallen konstgräs
2019-04-06 11:00 200996098 Skara FC P03/04 - Råda BK P04 4 - 3 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-04-06 12:00 200996055 Norrby IF U17 - Brämhults IK 8 - 1 Ramnavallen konstgräs
2019-04-06 16:00 200996053 FC Trollhättan U17 - Skara FC U 17 3 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2019-04-06 16:30 200996054 Skoftebyns IF U17 - IK Gauthiod J 15 - 0 Nysätra IP
2019-04-06 17:00 200996058 Skultorps IF - Sjömarkens IF Södermalms IP konstgräs
2019-04-07 12:30 200996089 Vänersborgs IF P17 - Bjärke 5 - 1 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-04-07 15:00 200996096 IFK Trollhättan J - IFK Uddevalla 1 - 3 Granngårdens Konstgräs
2019-04-07 16:00 200996066 Wargöns IK J - Holmalunds IF Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-04-07 18:00 200996025 Råda BK J - Lidköpings FK Inst. Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-07 18:00 200996087 Lidköpings FK U 17 - Götene IF J Framnäs IP Konstgräs
2019-04-10 19:00 200996099 Tranemo IF J - Tabergs SK 2 - 3 Tranehov B konstgräs
2019-04-14 12:30 200996028 IFK Falköping FF Junior - Alingsås IF FF 1 - 0 Odenvi Konstgräs
2019-04-14 16:00 200996084 IFK Trollhättan J - Trollhättans FF 1, Pojkar, Div 1 19+ 2019 1 - 3 Granngårdens Konstgräs
2019-04-14 16:30 200996050 Vänersborgs IF P17 - Halvorstorps IS U17 3 - 1 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-04-14 18:00 200996026 Råda BK J - Wargöns IK J Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-19 12:00 200996080 IFK Falköping FF Junior - IFK Skövde FK J Inst. Ållevi Konstgräs
2019-04-19 12:00 200996095 IFK Falköping FF Junior - IFK Skövde FK J Ållevi Konstgräs
2019-04-20 14:00 200996097 Alingsås IF FF - IFK Trollhättan J Noltorpsvallen A
2019-04-22 15:00 200996101 Trollhättans BoIS P16 - Halvorstorps IS P16 4 - 8 Torsbovallen Konstgräs
2019-04-22 17:00 200996100 Gullspångs IF - IFK Kristinehamn P 04 5 - 4 Gullmovallen B-plan
2019-04-30 10:20 200996085 Vara SK P 16 - Alingsås IF FF Bendersvallen Konstgräs
2019-08-15 10:00 200996102 IF Elfsborg U 16 - Liverpool FC 1 - 3 Ryavallen
2019-11-20 19:15 200996103 Sandareds IF J - Fristads GoIF /Sparsörs AIK/Borgstena IF J 2 - 0 Sandevi B konstgräs