Spelprogram - Div. 9 Pojkar (13 år) Norra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Annebergs IF Mikael Zetterlind 0722229059 Blå/vita/Blå
IFK Fjärås 2 Marcus Olausson 0708879539 Röd, Vit, Röd
Kullavik IF Carle Broberg 0733912065 Blå/Gul, Blå, Gul
Kungsbacka IF Vit Oskar Sigfridson Vit/Blå/Vita
Onsala BK 2 Magnus Johansson vit, blå, blå
Särö IK Sven Tolestam 0704222594 grön/vita/gröna
Tofta GOIF Emma Gustafmark 0705930039 Blå, Vita, Blå
Tölö IF Grön Andreas Sellstedt 0703122721 Grönsvart/svart/svart
Veddige BK Andreas Gustavsson 0704978288 Herr grön/Herr vita/Herr svarta
Åsa IF 1 Daniel Widén 0739020413 svarta/svarta/svarta
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 14:00 071352005 Tofta GOIF - Kungsbacka IF Vit 4 - 2 Lindvallen A
2019-05-04 12:00 071352003 Särö IK - Annebergs IF 4 - 2 Särö IP A
2019-05-04 13:00 071352001 Tölö IF Grön - Åsa IF 1 6 - 4 Hamravallen D
2019-05-04 13:45 071352002 Kullavik IF - Onsala BK 2 1 - 1 Maleviks IP
2019-05-08 18:00 071352004 Veddige BK - IFK Fjärås 2 4 - 5 Veddige IP C
2019-05-08 18:15 071352010 Onsala BK 2 - Tölö IF Grön 1 - 5 Rydets IP Konstgräs
2019-05-08 18:30 071352009 Annebergs IF - Kullavik IF 0 - 5 Dalavallen
2019-05-11 12:30 071352006 Åsa IF 1 - Tofta GOIF 5 - 4 Åsa C
2019-05-11 12:30 071352007 Kungsbacka IF Vit - Veddige BK 3 - 2 Kungsbacka sportcenter 10
2019-05-12 10:00 071352008 IFK Fjärås 2 - Särö IK 7 - 1 Ögärdets IP B
2019-05-17 18:00 071352011 Tölö IF Grön - Kungsbacka IF Vit 3 - 3 Hamravallen D
2019-05-17 18:30 071352013 Särö IK - Veddige BK 2 - 0 Särö IP A
2019-05-18 11:15 071352014 Annebergs IF - Åsa IF 1 1 - 3 Dalavallen
2019-05-18 13:45 071352012 Kullavik IF - Tofta GOIF 2 - 1 Maleviks IP
2019-05-19 11:00 071352015 Onsala BK 2 - IFK Fjärås 2 2 - 1 Rydets IP B
2019-05-20 18:30 071352016 Kungsbacka IF Vit - Onsala BK 2 8 - 6 Kungsbacka sportcenter 10
2019-05-21 18:00 071352020 Tofta GOIF - Tölö IF Grön 0 - 6 Lindvallen A
2019-05-25 12:30 071352018 Åsa IF 1 - Särö IK 2 - 4 Åsa C
2019-05-26 10:00 071352017 IFK Fjärås 2 - Annebergs IF 10 - 2 Ögärdets IP B
2019-05-26 15:30 071352019 Veddige BK - Kullavik IF 1 - 8 Veddige IP C
2019-05-28 17:30 071352023 IFK Fjärås 2 - Åsa IF 1 10 - 2 Ögärdets IP B
2019-05-29 18:15 071352025 Onsala BK 2 - Tofta GOIF 4 - 0 Rydets IP Konstgräs
Juni
2019-06-02 16:00 071352021 Tölö IF Grön - Veddige BK 11 - 1 Lindälvsplan
2019-06-02 16:30 071352024 Annebergs IF - Kungsbacka IF Vit 2 - 7 Dalavallen
2019-06-08 12:00 071352030 Särö IK - Tölö IF Grön 2 - 9 Särö IP A
2019-06-08 12:30 071352029 Åsa IF 1 - Kullavik IF 4 - 3 Åsa C
2019-06-09 12:00 071352027 Tofta GOIF - Annebergs IF 3 - 3 Lindvallen A
2019-06-09 15:00 071352026 Veddige BK - Onsala BK 2 1 - 2 Veddige IP C
2019-06-14 18:00 071352031 Tölö IF Grön - Kullavik IF 7 - 0 Hamravallen D
2019-06-15 10:00 071352033 IFK Fjärås 2 - Tofta GOIF 9 - 0 Ögärdets IP B
2019-06-15 13:00 071352035 Onsala BK 2 - Särö IK 8 - 1 Rydets IP B
2019-06-16 11:15 071352034 Annebergs IF - Veddige BK 1 - 6 Dalavallen
2019-06-16 16:00 071352032 Kungsbacka IF Vit - Åsa IF 1 8 - 3 Kungsbacka sportcenter 10
2019-06-17 19:00 071352028 Kungsbacka IF Vit - IFK Fjärås 2 2 - 3 Kungsbacka sportcenter 1
2019-06-18 19:30 071352038 Särö IK - Kungsbacka IF Vit 5 - 5 Särö IP A
2019-06-19 18:00 071352036 Tölö IF Grön - Annebergs IF 5 - 0 Lindälvsplan
2019-06-23 15:00 071352039 Veddige BK - Tofta GOIF 8 - 4 Veddige IP C
2019-06-23 15:30 071352037 Kullavik IF - IFK Fjärås 2 5 - 2 Maleviks IP
2019-06-23 17:00 071352040 Onsala BK 2 - Åsa IF 1 5 - 6 Rydets IP B
2019-06-26 18:00 071352022 Kullavik IF - Särö IK 8 - 0 Bukärrs IP