Spelprogram - F 15 A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Eneby BK Nicklas Myntti 0722500199 Grön/grön/grön
Hjulsbro IK Linus Bornmar 0734189706 Blå/Vit/Vit
Lindö FF Tommy Jonsson 0703133245 Gul/Svart/Gul
Rimforsa IF Conny Johansson 0706408436 Vit svart/Svart/Svart
Smedby AIS Jörgen Hell 0703916059 Svart/svart/Svart
Stångebro United BK Mikael Bornehav 0735105998 Vit, blå, blå
Tallboda IF Kristina Palmér 0708867276 Vit/Röd/Vit
Åtvidabergs FF Henrik Johansson 0705737450 Blå/Vit/Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 19:00 232300002 Lindö FF - Tallboda IF 8 - 2 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-04-27 11:00 232300003 Rimforsa IF - Smedby AIS 3 - 4 Åsundavallen
2019-04-28 16:00 232300004 Stångebro United BK - Åtvidabergs FF 0 - 3 Stångebro sportfält
Maj
2019-05-04 11:00 232300005 Smedby AIS - Stångebro United BK 0 - 3 Mirum Arena
2019-05-05 11:00 232300007 Eneby BK - Lindö FF 1 - 10 MAXIvallen
2019-05-05 14:00 232300006 Tallboda IF - Rimforsa IF 8 - 0 Tallbovallen
2019-05-05 18:00 232300008 Åtvidabergs FF - Hjulsbro IK 2 - 2 Kanonvallen
2019-05-11 10:30 232300010 Lindö FF - Hjulsbro IK 8 - 5 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-05-11 14:00 232300011 Rimforsa IF - Eneby BK 6 - 1 Hackelvallen
2019-05-12 15:00 232300009 Smedby AIS - Åtvidabergs FF 1 - 1 Mirum Arena
2019-05-12 19:00 232300012 Stångebro United BK - Tallboda IF 5 - 1 e.f. Ryds Konstgräs
2019-05-18 11:00 232300016 Åtvidabergs FF - Lindö FF 3 - 1 Kanonvallen
2019-05-18 15:00 232300015 Eneby BK - Stångebro United BK Uppskj. MAXIvallen
2019-05-19 14:00 232300013 Hjulsbro IK - Rimforsa IF 6 - 1 UCS Arena
2019-05-19 15:00 232300014 Tallboda IF - Smedby AIS 5 - 1 Tallbovallen
2019-05-26 13:00 232300017 Smedby AIS - Eneby BK 5 - 2 Mirum Arena
2019-05-26 15:00 232300018 Tallboda IF - Åtvidabergs FF 1 - 3 Tallbovallen
2019-05-27 18:30 232300019 Rimforsa IF - Lindö FF 0 - 5 Hackelvallen
2019-05-29 18:30 232300020 Stångebro United BK - Hjulsbro IK 2 - 4 Stångebro sportfält
Juni
2019-06-01 11:00 232300024 Rimforsa IF - Åtvidabergs FF 1 - 2 Åsundavallen
2019-06-02 11:45 232300023 Eneby BK - Tallboda IF 2 - 2 MAXIvallen
2019-06-02 19:00 232300021 Hjulsbro IK - Smedby AIS 1 - 0 UCS Arena
2019-06-09 15:00 232300025 Smedby AIS - Lindö FF 0 - 2 Mirum Arena
2019-06-09 17:00 232300026 Tallboda IF - Hjulsbro IK 1 - 3 Tallbovallen
2019-06-09 18:00 232300027 Åtvidabergs FF - Eneby BK 13 - 1 Kanonvallen
2019-06-09 19:00 232300028 Stångebro United BK - Rimforsa IF 3 - 1 Ryds Konstgräs
2019-06-16 19:00 232300029 Stångebro United BK - Smedby AIS 3 - 0 Ryds Konstgräs
2019-06-23 18:00 232300022 Lindö FF - Stångebro United BK 6 - 4 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
Augusti
2019-08-18 11:00 232300032 Hjulsbro IK - Åtvidabergs FF 5 - 1 UCS Arena
2019-08-18 18:00 232300031 Lindö FF - Eneby BK 13 - 2 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-08-24 11:00 232300034 Tallboda IF - Lindö FF 2 - 4 Tallbovallen
2019-08-24 11:00 232300036 Åtvidabergs FF - Stångebro United BK 0 - 2 Kanonvallen
2019-08-25 12:30 232300033 Smedby AIS - Rimforsa IF 4 - 0 Mirum Arena
2019-08-25 13:30 232300035 Eneby BK - Hjulsbro IK OW (0 - 3) MAXIvallen
2019-08-30 19:00 232300039 Eneby BK - Rimforsa IF 1 - 2 MAXIvallen
2019-08-31 11:00 232300040 Åtvidabergs FF - Smedby AIS 0 - 0 Kanonvallen
September
2019-09-01 17:00 232300038 Tallboda IF - Stångebro United BK 0 - 2 Tallbovallen
2019-09-07 10:30 232300042 Lindö FF - Åtvidabergs FF 2 - 4 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-08 11:00 232300041 Smedby AIS - Tallboda IF 5 - 2 Mirum Arena
2019-09-08 18:00 232300044 Stångebro United BK - Eneby BK 21 - 0 Ryds Konstgräs
2019-09-10 19:30 232300037 Hjulsbro IK - Lindö FF 1 - 3 UCS Arena
2019-09-14 11:00 232300046 Lindö FF - Rimforsa IF 5 - 1 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-14 11:00 232300048 Åtvidabergs FF - Tallboda IF 1 - 1 Kanonvallen
2019-09-15 11:45 232300047 Eneby BK - Smedby AIS 0 - 2 MAXIvallen
2019-09-15 14:00 232300045 Hjulsbro IK - Stångebro United BK 2 - 2 UCS Arena
2019-09-18 19:00 232300043 Rimforsa IF - Hjulsbro IK 0 - 11 Hackelvallen
2019-09-21 11:00 232300051 Åtvidabergs FF - Rimforsa IF 5 - 1 Kanonvallen
2019-09-22 11:00 232300050 Tallboda IF - Eneby BK 8 - 1 Tallbovallen
2019-09-22 13:00 232300049 Smedby AIS - Hjulsbro IK 0 - 6 Mirum Arena
2019-09-28 12:00 232300056 Eneby BK - Åtvidabergs FF 0 - 2 MAXIvallen
2019-09-28 14:00 232300055 Rimforsa IF - Stångebro United BK 2 - 2 Hackelvallen
2019-09-29 18:00 232300054 Lindö FF - Smedby AIS 1 - 2 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
Oktober
2019-10-02 19:45 232300053 Hjulsbro IK - Tallboda IF 7 - 2 UCS Arena
2019-10-05 11:00 232300030 Rimforsa IF - Tallboda IF 0 - 7 Åsundavallen
2019-10-09 19:00 232300052 Stångebro United BK - Lindö FF 1 - 2 Anders Ljungstedts gymnasium
2019-10-20 16:00 232300001 Hjulsbro IK - Eneby BK 6 - 4 UCS Arena