Spelprogram - Div. 4 Damer

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alets IK Lennart Jönsson 0702964873 Röda, Blåa, Blåa
Getinge/Slöinge Peter Söderberg 0703294323 svart/svart/svart
HGH FC Göran Thelander 0708127586 Rödblårandig, svarta, svarta
Kornhult/Hishult FF Boris Johansson 043312252 0705122522 Blå, blåa, blå
Snöstorp Nyhem FF Stefan Enberg 0702159756 röd, gröna, gröna
Stafsinge IF Jonas Annervi 034683906 0705583906 rödsvart, svart, svart
Torup/Rydö FF Martin Karlsson 0709413924 röda, svarta, svarta
Vapnö IF Peter Havner 0733970472 röd, svart, svart
Varbergs BoIS FC Tobias Johansson 034014647 0705801475 grönsvartrandig, svart, svarta
VGLT Magnus Bergman 0702193121 Vit, Vit, Vit
Våxtorp/Hasko Jessica Andersson 0705916912 Herr :Vit dam: blå /röd-svart randig, Herr:Blå Dam: Svart, Herr:Vit Dam: blå/ Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-11 18:30 070210003 Torup/Rydö FF - Alets IK 0 - 1 Torulund A
2019-04-11 18:30 070210006 Getinge/Slöinge - VGLT 5 - 1 Slöinge IP A
2019-04-11 18:45 070210005 Kornhult/Hishult FF - Våxtorp/Hasko 1 - 1 Kornhults IP A
2019-04-14 17:00 070210002 Snöstorp Nyhem FF - Stafsinge IF 2 - 4 Skedalaheds IP
2019-04-18 18:30 070210010 Alets IK - Snöstorp Nyhem FF 0 - 1 Alevallen
2019-04-18 18:30 070210011 Stafsinge IF - Vapnö IF 13 - 0 Stafsinge IP 1
2019-04-18 18:45 070210007 VGLT - Kornhult/Hishult FF 3 - 0 L:a Tjärby IP A
2019-04-19 11:00 070210009 Varbergs BoIS FC - Torup/Rydö FF 6 - 1 Påskbergsvallen konstgräs
2019-04-22 15:00 070210012 HGH FC - Getinge/Slöinge 5 - 1 Wegeli IP 1
2019-04-24 18:30 070210014 Snöstorp Nyhem FF - VGLT 5 - 0 Skedalaheds IP
2019-04-24 18:30 070210018 Stafsinge IF - Varbergs BoIS FC 5 - 1 Stafsinge IP 1
2019-04-25 18:30 070210017 Alets IK - HGH FC 0 - 4 Alevallen
2019-04-27 11:00 070210015 Torup/Rydö FF - Getinge/Slöinge 1 - 2 Torulund A
2019-04-28 15:00 070210013 Vapnö IF - Våxtorp/Hasko 0 - 7 Vapnö IP 1
Maj
2019-05-02 18:45 070210021 VGLT - Vapnö IF 1 - 1 L:a Tjärby IP A
2019-05-03 19:00 070210019 Kornhult/Hishult FF - Torup/Rydö FF 1 - 1 Kornhults IP A
2019-05-03 19:00 070210022 Våxtorp/Hasko - Stafsinge IF 0 - 4 Våxtorps IP A
2019-05-04 11:00 070210023 Varbergs BoIS FC - Alets IK 2 - 0 Påskbergsvallen B
2019-05-06 19:00 070210020 Getinge/Slöinge - Snöstorp Nyhem FF 3 - 6 Getinge IP 1
2019-05-09 18:30 070210025 Getinge/Slöinge - Vapnö IF 6 - 2 Getinge IP 1
2019-05-09 19:00 070210029 Alets IK - Våxtorp/Hasko 1 - 1 Alevallen
2019-05-10 18:30 070210030 Stafsinge IF - VGLT 12 - 0 Stafsinge IP 1
2019-05-10 19:00 070210026 Snöstorp Nyhem FF - Kornhult/Hishult FF 7 - 1 Skedalaheds IP
2019-05-11 11:00 070210028 Varbergs BoIS FC - HGH FC 3 - 2 Håstens IP A
2019-05-15 19:00 070210034 VGLT - Alets IK 1 - 1 L:a Tjärby IP A
2019-05-16 19:00 070210032 Kornhult/Hishult FF - Vapnö IF 7 - 0 Kornhults IP A
2019-05-19 11:00 070210033 Getinge/Slöinge - Stafsinge IF 0 - 3 Slöinge IP A
2019-05-19 15:00 070210035 Våxtorp/Hasko - Varbergs BoIS FC 0 - 6 Våxtorps IP A
2019-05-19 17:00 070210036 HGH FC - Torup/Rydö FF 7 - 2 Wegeli IP 1
2019-05-23 18:30 070210041 Alets IK - Getinge/Slöinge 3 - 0 Alevallen
2019-05-23 19:00 070210042 Stafsinge IF - Kornhult/Hishult FF 8 - 1 Stafsinge IP 1
2019-05-24 19:00 070210038 Snöstorp Nyhem FF - Torup/Rydö FF 2 - 1 Skedalaheds IP
2019-05-24 19:00 070210039 Våxtorp/Hasko - HGH FC 0 - 13 Våxtorps IP A
2019-05-25 11:00 070210040 Varbergs BoIS FC - VGLT 5 - 1 Påskbergsvallen B
2019-05-29 19:00 070210045 Kornhult/Hishult FF - Alets IK 0 - 0 Kornhults IP A
2019-05-30 11:00 070210046 Getinge/Slöinge - Varbergs BoIS FC 0 - 9 Slöinge IP A
2019-05-30 14:00 070210047 VGLT - Våxtorp/Hasko 1 - 3 L:a Tjärby IP A
Juni
2019-06-02 15:00 070210048 HGH FC - Snöstorp Nyhem FF 8 - 1 Wegeli IP 1
2019-06-02 16:00 070210043 Torup/Rydö FF - Vapnö IF 7 - 1 Torulund A
2019-06-04 19:00 070210051 Våxtorp/Hasko - Getinge/Slöinge 1 - 5 Våxtorps IP A
2019-06-04 19:00 070210054 Stafsinge IF - Torup/Rydö FF 10 - 1 Stafsinge IP 1
2019-06-08 11:00 070210052 Varbergs BoIS FC - Kornhult/Hishult FF 7 - 0 Påskbergsvallen B
2019-06-09 15:00 070210049 Vapnö IF - Snöstorp Nyhem FF 1 - 1 Vapnö IP 1
2019-06-11 19:00 070210057 Torup/Rydö FF - Våxtorp/Hasko 4 - 1 Torulund A
2019-06-12 19:00 070210050 VGLT - HGH FC 2 - 6 Veinge IP A
2019-06-13 19:00 070210059 Kornhult/Hishult FF - Getinge/Slöinge 2 - 3 Kornhults IP A
2019-06-16 13:00 070210055 Vapnö IF - Alets IK 0 - 7 Vapnö IP 1
2019-06-16 14:00 070210060 Stafsinge IF - HGH FC 2 - 2 Stafsinge IP 1
2019-06-16 17:00 070210056 Snöstorp Nyhem FF - Varbergs BoIS FC 0 - 0 Skedalaheds IP
2019-06-19 19:00 070210063 Våxtorp/Hasko - Snöstorp Nyhem FF 2 - 5 Våxtorps IP A
2019-06-19 19:00 070210066 HGH FC - Kornhult/Hishult FF 11 - 0 Wegeli IP 1
2019-06-20 19:00 070210062 VGLT - Torup/Rydö FF 0 - 1 L:a Tjärby IP A
2019-06-20 19:00 070210064 Varbergs BoIS FC - Vapnö IF WO (3 - 0) Påskbergsvallen C
2019-06-20 19:00 070210065 Alets IK - Stafsinge IF 1 - 5 Alevallen
2019-06-23 17:00 070210001 Vapnö IF - HGH FC 0 - 19 Vapnö IP 1
2019-06-27 19:00 070210072 VGLT - Getinge/Slöinge 4 - 1 L:a Tjärby IP A
2019-06-28 19:00 070210071 Våxtorp/Hasko - Kornhult/Hishult FF 3 - 4 Hasslövs IP A
2019-06-30 15:00 070210067 HGH FC - Vapnö IF 12 - 1 Wegeli IP 1
Juli
2019-07-02 19:00 070210068 Stafsinge IF - Snöstorp Nyhem FF 3 - 0 Stafsinge IP 1
2019-07-03 19:00 070210073 Kornhult/Hishult FF - VGLT 4 - 1 Kornhults IP A
2019-07-03 19:00 070210078 Getinge/Slöinge - HGH FC 2 - 11 Slöinge IP A
2019-07-07 12:00 070210076 Snöstorp Nyhem FF - Alets IK 3 - 2 Skedalaheds IP
2019-07-07 13:30 070210075 Torup/Rydö FF - Varbergs BoIS FC 1 - 2 Torulund A
2019-07-07 15:00 070210077 Vapnö IF - Stafsinge IF 0 - 13 Vapnö IP 1
Augusti
2019-08-10 11:00 070210084 Varbergs BoIS FC - Stafsinge IF 2 - 2 Påskbergsvallen B
2019-08-10 12:15 070210083 HGH FC - Alets IK 7 - 1 Wegeli IP 1
2019-08-11 11:00 070210081 Getinge/Slöinge - Torup/Rydö FF 3 - 4 Getinge IP 1
2019-08-11 15:00 070210079 Våxtorp/Hasko - Vapnö IF 2 - 4 Hasslövs IP A
2019-08-12 18:30 070210080 VGLT - Snöstorp Nyhem FF 0 - 4 Veinge IP A
2019-08-15 19:00 070210088 Stafsinge IF - Våxtorp/Hasko 9 - 0 Stafsinge IP 1
2019-08-16 18:30 070210086 Snöstorp Nyhem FF - Getinge/Slöinge 4 - 2 Skedalaheds IP
2019-08-17 14:00 070210087 Vapnö IF - VGLT 3 - 1 Vapnö IP 1
2019-08-17 15:00 070210085 Torup/Rydö FF - Kornhult/Hishult FF 5 - 5 Torulund A
2019-08-18 11:00 070210089 Alets IK - Varbergs BoIS FC 1 - 3 Alevallen
2019-08-23 19:00 070210094 HGH FC - Varbergs BoIS FC 3 - 1 Tranevall
2019-08-24 11:00 070210091 Vapnö IF - Getinge/Slöinge 0 - 5 Vapnö IP 1
2019-08-25 11:00 070210092 Kornhult/Hishult FF - Snöstorp Nyhem FF 0 - 1 Hishults IP A
2019-08-25 14:00 070210096 VGLT - Stafsinge IF 0 - 12 Veinge IP A
2019-08-25 15:00 070210095 Våxtorp/Hasko - Alets IK 0 - 5 Hasslövs IP A
2019-08-28 18:30 070210099 Stafsinge IF - Getinge/Slöinge 7 - 2 Stafsinge IP 1
2019-08-30 18:15 070210102 Torup/Rydö FF - HGH FC 1 - 4 Torulund A
2019-08-31 11:00 070210101 Varbergs BoIS FC - Våxtorp/Hasko WO (3 - 0) Påskbergsvallen B
2019-08-31 12:30 070210100 Alets IK - VGLT 1 - 2 Alevallen
September
2019-09-01 15:00 070210098 Vapnö IF - Kornhult/Hishult FF 1 - 4 Vapnö IP 1
2019-09-14 11:00 070210107 Getinge/Slöinge - Alets IK 2 - 2 Getinge IP 1
2019-09-14 14:00 070210106 VGLT - Varbergs BoIS FC 2 - 7 Veinge IP A
2019-09-15 12:00 070210108 Kornhult/Hishult FF - Stafsinge IF 0 - 7 Hishults IP A
2019-09-15 15:00 070210104 Torup/Rydö FF - Snöstorp Nyhem FF 3 - 1 Torulund A
2019-09-15 15:00 070210105 HGH FC - Våxtorp/Hasko 14 - 1 Wegeli IP 1
2019-09-19 17:45 070210069 Alets IK - Torup/Rydö FF 1 - 3 Alevallen
2019-09-21 11:00 070210112 Varbergs BoIS FC - Getinge/Slöinge 9 - 3 Påskbergsvallen B
2019-09-22 11:00 070210111 Alets IK - Kornhult/Hishult FF 2 - 5 Alevallen
2019-09-22 15:00 070210109 Vapnö IF - Torup/Rydö FF 1 - 3 Vapnö IP 1
2019-09-22 15:00 070210113 Våxtorp/Hasko - VGLT 2 - 2 Hasslövs IP A
2019-09-22 17:00 070210114 Snöstorp Nyhem FF - HGH FC 0 - 2 Skedalaheds IP
2019-09-28 11:00 070210118 Kornhult/Hishult FF - Varbergs BoIS FC 1 - 3 Hishults IP A
2019-09-29 11:00 070210117 Getinge/Slöinge - Våxtorp/Hasko 7 - 3 Slöinge IP A
2019-09-29 14:00 070210116 HGH FC - VGLT 8 - 0 Wegeli IP 1
2019-09-29 15:00 070210120 Torup/Rydö FF - Stafsinge IF 0 - 6 Torulund A
2019-09-29 16:00 070210115 Snöstorp Nyhem FF - Vapnö IF 6 - 0 Skedalaheds IP
Oktober
2019-10-03 18:30 070210122 Varbergs BoIS FC - Snöstorp Nyhem FF 3 - 1 Påskbergsvallen B
2019-10-05 11:00 070210121 Alets IK - Vapnö IF 0 - 0 Alevallen
2019-10-05 15:00 070210123 Våxtorp/Hasko - Torup/Rydö FF 1 - 2 Hasslövs IP A
2019-10-06 11:00 070210125 Getinge/Slöinge - Kornhult/Hishult FF 1 - 4 Getinge IP 1
2019-10-07 19:00 070210126 HGH FC - Stafsinge IF 0 - 0 Tranevall
2019-10-12 15:00 070210128 Torup/Rydö FF - VGLT 3 - 2 Torulund A
2019-10-12 15:00 070210129 Snöstorp Nyhem FF - Våxtorp/Hasko 4 - 0 Skedalaheds IP
2019-10-12 15:00 070210130 Vapnö IF - Varbergs BoIS FC 2 - 1 Vapnö IP 1
2019-10-12 15:00 070210131 Stafsinge IF - Alets IK 4 - 0 Stafsinge IP 1
2019-10-12 15:00 070210132 Kornhult/Hishult FF - HGH FC 1 - 3 Hishults IP A