Matchändringar - Svenska Fotbollförbundet

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Div 2 Norrland, herr 2020
2020-04-04 14:00 Sandviks IK - Morön BK 2020-02-24 10:23
2020-04-18 14:00 Sandviks IK - Gottne IF 2020-02-24 10:23
2020-05-01 13:00 Sandviks IK - Notvikens IK 2020-02-24 10:23
2020-05-16 16:00 Sandviks IK - Stöde IF 2020-02-24 10:23
2020-05-31 18:00 Sandviks IK - Friska Viljor FC 2020-02-24 10:23
2020-06-14 15:00 Sandviks IK - Piteå IF FF 2020-02-24 10:24
2020-07-02 19:00 Sandviks IK - Ytterhogdals IK 2020-02-24 10:24
2020-08-15 15:00 Sandviks IK - Umeå FC Akademi 2020-02-24 10:24
2020-08-22 15:00 Umeå FC Akademi - IFK Östersund 2020-02-24 14:49
2020-08-29 14:00 Sandviks IK - Täfteå IK 2020-02-24 10:25
2020-09-19 15:00 Sandviks IK - Bodens BK FF 2020-02-24 10:25
2020-10-03 15:00 Sandviks IK - IFK Östersund 2020-02-24 10:26
2020-10-10 14:00 Sandviks IK - IFK Umeå 2020-02-24 10:26
Div 2 Norra Svealand, herr 2020
2020-04-26 14:00 Kungsängens IF - Hudiksvalls Förenade FF 2020-02-18 14:31
2020-04-26 14:00 IFK Lidingö FK - IFK Österåker FK 2020-02-18 14:53
2020-05-08 19:30 Kungsängens IF - IFK Österåker FK 2020-02-18 14:32
2020-08-09 14:00 Karlbergs BK - Enköpings SK FK 2020-02-18 14:25
2020-08-10 20:00 Kungsängens IF - Skiljebo SK 2020-02-18 14:32
2020-10-11 14:00 Kungsängens IF - Enskede IK 2020-02-18 14:32
Div 2 Södra Svealand, herr 2020
2020-05-31 18:00 Huddinge IF - Newroz FC 2020-02-18 11:28
Div 2 Norra Götaland, herr 2020
2020-09-12 16:00 IK Gauthiod - Sävedalens IF 2020-02-19 10:28
Div 2 Västra Götaland, herr 2020
2020-09-03 19:00 Varbergs GIF FK - KSF Prespa Birlik 2020-02-21 13:00
Div 3 Norra Norrland, herr 2020
2020-04-18 12:00 Sunnanå SK - Kiruna FF 2020-02-19 15:53
2020-05-01 14:00 Sunnanå SK - Bergnäsets AIK 2020-02-19 15:54
2020-05-16 13:00 IFK Holmsund - Robertsfors IK 2020-02-20 10:01
2020-05-19 20:00 Sunnanå SK - Storfors AIK 2020-02-19 15:54
2020-05-28 19:15 Sunnanå SK - Lycksele IF 2020-02-24 08:52
2020-06-05 19:30 Umedalens IF - Sunnanå SK 2020-02-19 15:56
2020-06-14 14:00 Sunnanå SK - IFK Holmsund 2020-02-19 15:54
2020-06-28 14:00 Sunnanå SK - Skogså IF 2020-02-19 15:54
2020-08-16 14:00 Sunnanå SK - Robertsfors IK 2020-02-19 15:55
2020-08-23 14:00 Sunnanå SK - IFK Kalix 2020-02-19 15:55
2020-09-05 14:00 Sunnanå SK - Luleå SK 2020-02-19 15:55
2020-09-06 13:00 IFK Kalix - Storfors AIK 2020-02-18 12:49
2020-09-20 14:00 Sunnanå SK - Umedalens IF 2020-02-19 15:55
2020-09-20 14:00 Bergnäsets AIK - IFK Holmsund 2020-02-20 09:59
2020-10-03 14:00 Sunnanå SK - Lillpite IF 2020-02-19 15:55
Div 3 Södra Svealand, herr 2020
2020-06-11 19:30 Rågsveds IF - Syrianska Eskilstuna IF 2020-02-24 09:43
Div 3 Västra Svealand, herr 2020
2020-10-03 14:00 Arboga Södra IF - Eskilstuna City FK 2020-02-21 13:10
2020-10-03 14:00 Kungsör BK - Vretstorps IF 2020-02-21 13:10
2020-10-03 14:00 Yxhults IK - Adolfsbergs IK 2020-02-21 13:10
2020-10-03 14:00 Bengtsfors IF - Hertzöga BK 2020-02-21 13:10
2020-10-03 14:00 Torsby IF - FBK Karlstad 2020-02-21 13:11
2020-10-03 14:00 Säffle SK - IFK Ölme 2020-02-21 13:11
Div 3 Sydöstra Götaland, herr 2020
2020-06-23 20:00 Nybro IF - Saxemara IF 2020-02-19 15:43
OBOS Damallsvenskan 2020
2020-04-26 15:00 Kopparbergs/Göteborg FC - Djurgårdens IF FF 2020-02-18 09:54
2020-05-03 15:00 Kopparbergs/Göteborg FC - Växjö 2020-02-18 09:54
2020-09-06 15:00 Kopparbergs/Göteborg FC - FC Rosengård 2020-02-18 09:55
2020-09-27 15:00 Kopparbergs/Göteborg FC - Umeå IK FF 2020-02-18 09:55
2020-10-11 15:00 Kopparbergs/Göteborg FC - Linköpings FC 2020-02-18 09:56
2020-11-07 15:00 Kopparbergs/Göteborg FC - Piteå IF DFF 2020-02-18 09:56
Elitettan 2020
2020-05-16 14:00 Bollstanäs SK - Jitex Mölndal BK 2020-02-20 14:12
2020-05-23 14:30 IF Brommapojkarna - Jitex Mölndal BK 2020-02-20 12:56
2020-05-30 13:00 Kvarnsvedens IK - Sunnanå SK 2020-02-19 16:02
2020-06-28 13:00 Sunnanå SK - IF Brommapojkarna 2020-02-18 16:38
2020-08-08 14:30 AIK - Jitex Mölndal BK 2020-02-19 16:21
2020-08-15 12:00 Sunnanå SK - Kvarnsvedens IK 2020-02-18 16:37
2020-08-22 13:00 IF Brommapojkarna - Sunnanå SK 2020-02-19 16:02
2020-08-22 14:00 Älvsjö AIK FF - Jitex Mölndal BK 2020-02-19 16:06
2020-10-11 12:00 Morön BK - Jitex Mölndal BK 2020-02-19 15:47
Div 1 Mellersta Götaland, dam 2020
2020-04-13 14:00 Halmstads BK - Mariebo IK 2020-02-24 08:53
Div 1 Södra Götaland, dam 2020
2020-04-29 19:00 Asarums IF FK - Ifö Bromölla IF 2020-02-24 08:51
Svenska Cupen 2019/20, Grupp 8
2020-03-08 16:30 IK Brage - Oskarshamns AIK 2020-02-18 10:46
U21 Allsvenskan Norra 2020
2020-04-28 17:00 Degerfors IF - Örebro 2020-02-18 14:18
U21 Allsvenskan Södra 2020
2020-10-06 17:00 Helsingborgs IF - Varbergs BoIS FC 2020-02-20 12:41
P19 Allsvenskan Södra 2020
2020-06-04 19:00 IFK Göteborg - Östers IF 2020-02-18 14:51
P19 Allsvenskan Norra 2020
2020-05-16 13:00 IK Sirius FK - AIK 2020-02-20 12:44
2020-05-30 16:00 Djurgårdens IF FF - IFK Lidingö FK 2020-02-24 15:37
P17 Allsvenskan Norra 2020
2020-04-09 15:00 Djurgårdens IF FF - IFK Lidingö FK 2020-02-24 15:36
2020-04-25 15:30 Djurgårdens IF FF - Skiljebo SK 2020-02-24 15:36
2020-05-17 16:30 IFK Lidingö FK - Tullinge Triangel Pojkar FK 2020-02-21 15:43
2020-06-14 11:00 IK Sirius FK - Tullinge Triangel Pojkar FK 2020-02-20 12:45
2020-06-21 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - GIF Sundsvall 2020-02-19 12:58
2020-08-08 11:30 AIK FF - IFK Stocksund 2020-02-19 13:50
2020-08-19 20:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - AIK FF 2020-02-19 13:14
Svenska Spel F19 Norra 2020
2020-04-19 16:00 Eskilstuna United DFF - Piteå IF DFF 2020-02-19 07:47
2020-08-16 13:00 Piteå IF DFF - Eskilstuna United DFF 2020-02-19 07:47
Svenska Spel F19 Södra 2020
2020-04-11 14:00 Kristianstads DFF - FC Rosengård 2020-02-19 07:45
2020-04-13 15:00 Kopparbergs/Göteborg FC - KIF Örebro DFF 2020-02-19 14:23
2020-04-18 15:00 KIF Örebro DFF - Kristianstads DFF 2020-02-24 12:57
2020-04-25 14:00 Kristianstads DFF - Lidköpings FK 2020-02-24 14:20
2020-05-11 19:00 Växjö DFF - Kristianstads DFF 2020-02-24 12:53
2020-05-17 15:00 IFK Kalmar - Lidköpings FK 2020-02-19 09:13
2020-05-21 15:00 IFK Kalmar - Kopparbergs/Göteborg FC 2020-02-18 16:24
2020-06-07 15:00 KIF Örebro DFF - FC Rosengård 2020-02-24 08:49
2020-06-14 15:30 KIF Örebro DFF - IFK Kalmar 2020-02-24 12:57
2020-06-29 19:00 Kristianstads DFF - Kopparbergs/Göteborg FC 2020-02-24 14:37
2020-07-06 18:00 Kopparbergs/Göteborg FC - Kristianstads DFF 2020-02-24 15:47
2020-07-07 19:00 IFK Kalmar - Växjö DFF 2020-02-24 08:45
2020-08-22 15:00 Växjö DFF - KIF Örebro DFF 2020-02-24 13:00
2020-09-05 15:00 Jitex Mölndal BK - Kristianstads DFF 2020-02-24 08:47
2020-09-20 15:00 KIF Örebro DFF - Kristianstads DFF 2020-02-24 12:56
2020-10-04 15:00 IFK Kalmar - Jitex Mölndal BK 2020-02-24 10:12
2020-10-18 11:30 KIF Örebro DFF - Jitex Mölndal BK 2020-02-24 12:56
Cup Kommunal, Finalspel
2020-05-01 11:30 Göteborg - Västerbotten 2020-02-18 10:33
Distriktspojkturneringen, Finalspel
2020-04-28 19:30 Stockholm - Östergötland 2020-02-19 10:16
Futsal kval div. 1, omg. 2
2020-02-29 12:00 Assyriska FC Jönköping - Tina FC Lidköping 2020-02-24 09:14
2020-03-01 13:00 Järnvägens FC - Katrineholms SK FK 2020-02-24 13:05
2020-03-01 16:00 Bengaliska FF - Romani FC Västerås 2020-02-24 14:15
2020-03-01 18:00 Trollhättan Södra FC - IK Oddevold 2020-02-24 09:00
RFL Slutspel 2019/20
2020-02-29 14:00 IFK Åkullsjön - IFK Göteborg Futsal 2020-02-21 07:47
Träningsmatcher Elit, herr 2020
2020-03-06 19:00 Umeå FC - IFK Luleå 2020-02-19 10:58
Träningsmatcher Ettan 2020
2020-03-07 15:00 FC Linköping City - Vasalunds IF 2020-02-20 11:05
2020-03-14 14:00 IK Frej Täby - Sollentuna FK 2020-02-24 11:28
P16 Future 3-nations
2020-04-15 Sverige - Belgien 2020-02-18 16:24
2020-04-17 Danmark - Belgien 2020-02-18 16:24