Utlåning av amatör med dubbel bosättning

Inför säsongstarten 2008 infördes rätten för amatörer att representera två (2) föreningar.
Förutsättningen för denna överenskommelse är att spelaren innehar status som amatör samt att han eller hon innehar "dubbel bosättning på icke pendlingsbart avstånd".
OBSERVERA att utlåningen gäller endast seriespel - ej cuper, DM eller liknande tävlingar.
OBSERVERA även att fr o m säsongen 2012 äger resp distrikt rätt att själva avgöra om man godkänner dessa avtal, eller ej.
En förutsättning för att en spelare ska beviljas rätten att representera 2 föreningar är således att de BÅDA aktuella distrikten godkänner utlåningen.

2014 års säsong

Här presenteras just nu aktuella och godkända ansökningar

Nr Namn Pers-nr Moderförening Lånande förening t o m
 1. Carl Allerth 930914 Skärblacka IF Norrstrands IF(Värmland) 2014-11-10
 2. Hampus Andersson 930912 Vadstena GIF Torna Hällestads IF (Skåne) 2014-11-14
 3. Elin Sööder 940307 LSW IF Frånö SK (Ångermanland) 2014-??-??
 4. Josefine Nordin 910614 MoDo FF (Ångermanland) Åby IF 2014-11-14
 5. Sebastian Malmgren 910928 Tallboda IF Ingelstad IK (Småland) 2014-11-14
 6. Rasmus Jonsson 970815 Åtvidabergs FF Västerviks FF (Småland) 2014-11-14
 7. Karl Johansson 920312 Södra Vings IF (Västergötland) Norrköpings Akademiska FFI 2014-11-14
 8. Andreas Borg 921117 IFK Askersund (Örebro Län) Norrköpings Akademiska FFI 2014-11-01
 9. Fabian Valtonen 960903 Åtvidabergs FF Högsjö BK (Södermanland) 2014-??-??
10. Carl Hassellöf 910118 Ardala GoIF (Västergötland) Hagahöjdens BK 2014-11-14
11. Mohammed Alhabib 910930 Gullbrandstorps AIS (Halland) LSW IF 2014-09-01
12. Jesper Engstrand 931230 Mjölby AI FF Hovmantorps GoIF (Småland) 2014-11-14
13. Stefan Blomqvist 881123 Valskogs IK (Västmanland) AC Studenterna 2014-11-14
14. Simon Rydéhn 860610 Kumla BK (Örebro Län) Norrköpings Akademiska FFI 2014-??-??
15. Adam Storm 910316 Gripenbergs BK (Småland) Norrköpings Akademiska FFI 2014-11-14
16.
17.
18.
19.
20.
21.

2013 års säsong

Här presenteras just nu aktuella och godkända ansökningar

Nr Namn Pers-nr Moderförening Lånande förening t o m
1. Sebastian Malmgren 910928 Tallboda IF Ingelstad IK (Småland) 2013-11-14
2. Rikard Hesse 940109 Åtvidabergs FF Reijmyre IF 2013-11-14
3. Maria Karlsson 830514 BK Tinnis Växjö FF (Småland) 2013-11-14
4. Joakim Rödin 881116 Valdemarsviks IF Alsterbro IF (Småland) 2013-11-14
5. Jakob Brink 890428 Kisa BK Alsterbro IF (Småland) 2013-11-14
6. Tamara Kljajic´ 910807 AC Studenterna Nässjö FF (Småland) 2013-11-14
7. Maria Yngve 870813 Växjö FF (Småland) Borens IK 2013-11-14
8. Eddie Melin 881219 Nävekvarns GoIF (Södermanland) Stjärnorps SK 2013-10-15
9. Fredrik Holmgren 910128 Skärblacka IF IF Hallby FK (Småland) 2013-11-14
10. Stefan Blomqvist 881123 Valskog IK (Västmanland) AC Studenterna 2013-11-14
11. Markus Karlsson 901221 Björneborgs IF (Värmland) AC Studenterna 2013-11-14
12. Joakim Andersson 900616 Ärentuna SK (Uppland) AC Studenterna 2013-11-14
13. Jill Norlin 880515 Lunds SK (Skåne) BK Tinnis 2013-11-14
14. Julia Kofoed Hansson 870328 Linköping Kenty DFF Hamburgsunds IF (Bohuslän) 2013-11-13
15. Gustav Pettersson 860410 Ledbergs IF Jula BK (Västergötland) 2013-11-14
16. Gustav Trysberg 880226 Valdemarsviks IF FK Lokomotiv (Göteborg) 2013-11-14
17. Patrik Algotsson 900129 IFK Wreta Kloster Kinne-Vedum IF (Västergötland) 2013-11-14
18. Samuel Rehn 891006 Lindås BK (Småland) LBK Gottfridsberg 2013-11-14
19. Johannes Bodin 920327 Forsa IF (Hälsingland) LBK Gottfridsberg 2013-11-14
20. Mattias Karlén 930509 Tannefors IF Grolanda IF (Västergötland) 2013-11-14
21. Marielle Larsson 900315 Sandsbro AIK (Småland) Linghems SK 2013-11-14
22. Christoffer Hellström 920303 Kvarsebo IK Helges IF (Gestrikland) 2013-11-14
23. Axel Jensen 900504 Rimforsa IF FC Helsingkrona (Skåne) 2013-11-14
24. Jonas Franzén 891227 Sonstorps IK BK S:t Jakob (Göteborg) 2013-11-14
25. Amelie Andersson 890426 AC Studenterna Teckomatorp SK (Skåne) 2013-11-14
26. Viktor Jonsson 871222 Läckeby GoIF (Småland) Dagsbergs IF ???
27. Kristoffer Oskarsson 950320 Åtvidabergs FF Hjältevads Mariannelund IS (Småland) 2013-11-14
28. Per Leander 000514 Reymersholms IK (Stockholm) Torstorps IF 2013-11-14
29. Josef Eriksson 900428 AC Studenterna Fors IK (Dalarna) 2013-11-14
30. Eric Hahne 890223 Rimforsa IF Kubikenborgs IF (Medelpad) ???
31. Philip Eriksson 910916 Medevi IF Ramnäs (Västmanland) 2013-11-13
32. Anders Råsmar 910514 Gripenbergs BK (Småland) AC Studenterna 2013-11-14
33. Anna Persson 880330 Lotorps IF Ljungby IF (Småland) 2013-11-14
34. Fabian Valtonen 960903 Åtvidabergs FF Katrineholms AIK (Södermanland) ???
35. Martin Leinar 900727 Mariedals IK (Västergötland) LSW IF 2013-11-13
36. Fredrik Billström 900118 FC Assyriska (Örebro) Finspångs FK 2013-11-14
37. Emma Fagerström 920702 Linköping Kenty DFF IF Haga (Småland) ???
38. David Gustafsson 911123 Pars FC (Örebro) Finspångs FK 2013-11-14
39. Mathias Stromberg 910311 AC Studenterna Frövi IK (Örebro) 2013-11-14
40. Emmy Henriksson 920728 LiU AIF FK Holsby SK (Småland) 2013-11-14
41. Sebastian Kindström 870901 Loddby IF Läckeby GoIF (Småland) 2013-11-14
42. Markus Eriksson 911010 AC Studenterna Sätila SK (Västergötland) 2013-11-14
43. Pär Dahlqvist 870619 Skruvs IF (Småland) Medevi IF ???
44. Filippa Randhem 930708 Linköping Kenty DFF Våxtorps BoIS (Halland) 2013-11-14
45. Henrik Järåsen 880916 Tallboda IF Lysviks IF (Värmland) ???
46. Sofie Hansson 910423 BK Tinnis Lerums IS (Göteborg) 2013-11-14
47. Arvid Joelsson 890820 AC Studenterna Dalen/KFF (Göteborg) 2013-11-14
48. Jenifer Pettersson 921110 Vimmerby IF (Småland) BK Tinnis 2013-11-14
49. Niclas Malm 880417 Real Örebro FF (Örebro län) IFK Wreta Kloster 2013-10-31
50. Elin Persson 900823 AC Studenterna Ingelstad IK (Småland) 2013-11-14
51. Filip Arvola 900419 LiU AIF FK Skuttunge SK (Uppland) 2013-11-14
52. Julia Karlsson 941204 P18 IK (Gotland) Lotorps IF 2013-11-14
53. Rasmus Jonsson 970815 Åtvidabergs FF Västerviks FF (Småland) 2013-11-14
54.
55.


2012 års säsong

Nr Namn Pers-nr Moderförening Lånande förening t o m
1. Olivia Lindgren 911219 Lindö FF Mariehem SK (Västerbotten) 2012-11-14
2. Johan Algotsson 900129 Björsäters IF (Västergötland) IFK Wreta Kloster 2012-11-14
3. Hanna Klasson 910628 AC Studenterna Äspereds IF (Västergötland) 2012-11-14
4. Gustav Trysberg 880226 Valdemarsviks IF FK Lokomotiv (Göteborg) 2012-11-14
5. Stina Johansson 900420 Mjölby Södra IF Lindome GIF (Göteborg) 2012-11-14
6. Daniel Åhlfeldt 870412 LiU AIF FK Jula BK (Västergötland) 2012-11-14
7. Fredrik Holmgren 910128 Skärblacka IF IF Hallby (Småland) 2012-11-14
8. Emil Larsson 920612 LiU AIF FK Tråvads IF (Västergötland) 2012-11-14
9. Viktor Sandberg 890112 BK Derby Danmarks IF (Uppland) 2012-11-14
10. Henrik Järåsen 880916 Torsby IF (Värmland) Tallboda IF 2012-11-14
11. Robert Eriksson 881020 Järna SK (Södermanland) Björsäters SK 2012-11-14
12. Jakob Helander 930319 Åtvidabergs FF Borensbergs IF FK 2012-06-30
13. Mattias Gustavsson 930503 Åtvidabergs FF Reijmyre IF ???
14. Rikard Hesse 940109 Åtvidabergs FF Reijmyre IF ???
15. Lisa Gotting 920927 Åsunden FK (Västergötland) Vadstena GIF ???
16. Mohammed Alhabib 910930 Hyltebruks IF (Halland) LSW IF 2012-11-14
17. Eddie Melin 881219 Nävekvarns GoIF (Södermanland) Stjärnorps SK ???
18. Philip Leidefeldt 920602 Hertzöga BK (Värmland) AC Studenterna 2012-11-14
19. Michael Sundhäll 890222 Rottneros IK (Värmland) Tallboda IF 2012-11-14
20. Amelie Andersson 890426 AC Studenterna Teckomatorp SK (Skåne) 2012-11-14
21. Sara Jacobsson 900602 Boxholms IF IF Haga (Småland) 2012-10-14
22. Stefan Blomqvist 881123 Valskogs IK (Västmanland) AC Studenterna 2012-11-14
23. Cecilia Björk 900315 BK Tinnis Alnö IF (Medelpad) 2012-11-14
24. Joel Denisson 870313 Jula BK (Västergötland) Ledbergs IF 2012-11-14
25. Sandro Baglioni 821021 Lindö FC Torpa FF (Småland) 2012-11-14
26. David Gustafsson 911123 Finspångs FK Pars FC Örebro (Örebro Län) ???
27. Jakob Andersson 880719 Guldhedens IK (Göteborg) LSW IF 2012-11-13
28. Fredrik Billström 900118 Pars FC Örebro (Örebro Län) Finspångs FK 2012-11-14
29. Jonas Karlsson 900605 Hagahöjdens BK Gimonäs Umeå IK (Västerbotten) ???
30. Marcus Lindström 900120 Hagahöjdens BK Gimonäs Umeå IK (Västerbotten) ???
31. Anders Råsmar 910514 Gripenbergs BK (Småland) AC Studenterna 2012-11-14
32. Patrik Strand 940721 Eneby BK Eds FF (Dalsland) 2012-11-14
33. Martin Leinar 900727 Mariedals IK (Västergötland) LSW IF 2012-11-13
34. Malin Berglund 921111 Åbyggeby FK/Ockelbo (Gestrikland) AC Studenterna ???
35. Sebastian Kindström 870901 Loddby IF Läckeby GoIF (Småland) 2012-11-14
36. Magnus Malmborg 850415 Marma/Mohed FF (Hälsingland) Karle IF 2012-11-14
37. Julia Grimberg 920804 AC Studenterna Slöinge GoIF (Halland) 2012-11-14
38. Joakim Rödin 881116 Valdemarsviks IF Alsterbro IF (Småland) ???
39. Petter Dahl 861110 LiU AIF FK Öckerö IF (Göteborg) 2012-11-14
40. Oscar Lindfors 870629 Karle IF Myckle IK (Västerbotten) 2012-11-14
41. Samuel Rehn 891006 LBK Gottfridsberg Lindås BK (Småland) ???
42. Senid Halilovic 921016 Åhus IF (Skåne) FF Jaguar 2012-10-31
43. Joakim Andersson 900616 AC Studenterna Ärentuna SK (Uppland) 2012-11-14
44. Johan Lundqvist 870608 Hjulsbro IK Hargs BK (Södermanland) 2012-11-14
45. Max Hjalmar Rehnberg 900724 FC Assyriska (Örebro Län) Mjölby Turabdin FC 2012-11-14
46. Daniel Dahl 891016 Hjulsbro IK Skara FC (Västergötland) ???
47. Dennis Karlsson 870303 Läckeby GoIF (Småland) Fågelsta AIF 2012-08-20
48. Hannes Bergström 940702 Åtvidabergs FF Vingåkers IF (Södermanland) ???
49. Josef Eriksson 900428 AC Studenterna Fors IK (Dalarna) 2012-11-01
50. Bengt Andersson 660811 Önnereds IK (Göteborg) Kristbergs IF 2012-11-01
51. Tamara Kljajic´ 910807 AC Studenterna Nässjö FF (Småland) 2012-11-14
52. Mathias Stromberg 910311 AC Studenterna Frövi IK (Örebro Län) 2012-11-14
53. Kristoffer Stenberg 910322 Hagahöjdens BK IF Tunabro (Dalarna) ???
54. Malin Wågberg 890317 AC Studenterna MoDo FF (Ångermanland) 2012-11-14
55. Martin Sandin 880725 Kronängs IF (Västergötland) Horn-Hycklinge IF
(spelar i serie hos Smålands FF)
2012-10-01
56. Karin Rylander 881129 AC Studenterna Torpshammars IF (Medelpad) ???
57. Marjan Krijan 910902 Nässjö FF (Småland) AC Studenterna 2012-11-14
58. Filip Arvola 900419 LiU AIF FK Rasbo IK (Uppland) 2012-11-14
59. Per Johansson 860814 AC Studenterna Ulvsby IF (Värmland) 2012-11-14
60. Pär Dahlqvist 870619 Lessebo GoIF (Småland) Medevi IF 2012-11-14
61. Jakob Bank 890428 Kisa BK Alsterbro IF (Småland) ???
62. Andreas Karlsson 851220 Träslövsläge IF (Halland) LiU AIF FK 2012-11-14
63. Anders Yngve 880310 Ekhagens IK (Småland) LiU AIF FK 2012-11-14
64. Tobias Karlsson 850608 Mjölby AI FF Malmköpings IF 2012-11-14
65. Alen Bahonjic 880925 Bollnäs GIF FF (Hälsingland) Norrköpings IF Bosna ???

2011 års säsong

Nr Spelarens namn Pers -nr Moderförening Lånande förening t o m
 1. Emma Lundblad 840229 Lunds BK (Skåne) BK Tinnis 2011-11-14
 2. Nicholas Kakonge 871012 Sonstorps IK FK Bosna 92 (Örebro Län) 2011-11-14
 3. Matilda Kilström 920522 Eneby BK Smedjebackens FK (Dalarna) ???
 4. Gustav Trysberg 880226 Valdemarsviks IF Guldhedens IK (Göteborg) 2011-11-14
 5. Hanna Grundström 880906 Säters IF (Dalarna) Linghems SK 2011-11-14
 6. Sandro Bagglioni 821021 Lindö FC Torpa FF (Småland) 2011-11-14
 7. Petter Melkersson 920630 Rimforsa IF Ånge IF (Medelpad) 2011-11-14
 8. Robert Bengtsson 850503 Tjällmo IF Barva IF (Södermanland) 2011-11-14
 9. Robert Ericsson 881020 Järna SK (Södermanland) Björsäters SK 2011-11-14
10. John Cederlund 880901 Järna SK (Södermanland) Björsäters SK 2011-11-14
11. Emanuel Nystrand 910606 Ljungby IF (Småland) Rimforsa IF 2011-11-14
12. Joel Denisson 870313 Jula BK (Västergötland) Ledbergs IF 2011-11-14
13. Johan Algotsson 900129 Björsäters IF (Västergötland) IFK Wreta Kloster 2011-11-14
14. Pontus Wiklund 890427 Åby IF IF Hallby FK (Småland) 2011-11-14
15. Erik Höckerdal 810615 IF Ariel (Småland) Slätmons BK 2011-10-31
16. Samuel Rehn 891006 Emmaboda IS (Småland) LBK Gottfridsberg 2011-11-14
17. Joel Mulindwa 860210 FK Bosna 92 (Örebro Län) Sonstorps IK 2011-11-14
18. Sophie Nordbakken 850128 Kilafors IF (Hälsingland) BK Tinnis 2011-11-01
19. Jonas Karlsson 900605 Hagahöjdens BK Gimonäs Umeå IF (Västerbotten) ???
20. Markus Lindström 900120 Hagahöjdens BK Gimonäs Umeå IF (Västerbotten) ???
21. Henrik Järåsen 880916 Torsby IF (Värmland) Tallboda IF 2011-11-14
22. Charbel Gabro 820913 Syrianska KF Missionsbåtsföreningen Shalom (Småland) 2011-06-29
23. Martin Holeby 860110 Hjulsbro IK Viking Södermalm BK (Stockholm) 2011-11-14
24. Gustav Andersson 880520 Bullermyrens SK (Dalarna) Vånga IF 2011-11-14
25. Hanna Klasson 910628 AC Studenterna Äspereds IF (Västergötland) 2011-11-14
26. Rahmatollah Sharifi 851125 Karle IF Kaverös BK (Göteborg) 2011-11-14
27. Magnus Malmborg 850415 Marma/Mohed FF (Hälsingland) Karle IF ???
28. Joakim Larsson 880122 Alseda IK (Småland) Vånga IF 2011-11-14
29. Kim Lönn 880706 Vikingstads SK Kungshults IK (Skåne) ???
30. Michael Sundhäll 890222 Rottneros IK (Värmland) Tallboda IF 2011-11-14
31. Alexandra Sterne 900726 Torpa AIS (Småland) AC Studenterna 2011-09-30
32. Viktor Sandberg 890112 BK Derby Danmarks IF (Uppland) 2011-11-14
33. Mikael Pasuri 770708 IF Hallby FK (Småland) Mjölby Turabdin FC 2011-11-14
34. Fredrik Johansson 890724 Jula BK (Västergötland) Ledbergs IF 2011-11-14
35. Carl Åhman 880118 Bjärka-Säby GoIF Sandlyckan/Kullavik IF (Halland) 2011-11-14
36. Maja Nordmark 880107 Kolsva IF (Västmanland) AC Studenterna 2011-11-14
37. Sara Gunnarsson 890120 Råå IF (Skåne) Lotorps IF 2011-11-14
38. Tobias Röös 870810 Tannefors IF Trollhättans IF (Västergötland) 2011-11-14
39. Mikael Nilsson 860103 Mjölby Turabdin FC Nåjdens FK (Stockholm) 2011-10-31
40. Anders Dahlgren 840103 Vallerstads IF Torpeda Kamrat BK (Uppland) 2011-11-14
41. Dani Hurmiz 890718 Örebro SK Söder (Örebro Län) KFUM Trix 2011-11-14
42. Erik Lerneryd 840305 Guldhedens IK (Göteborg) Linghems SK 2011-11-14
43. Albin Pantzar 900829 Ödeshögs IK Filipstads FF (Värmland) 2011-11-14
44. Eddie Melin 881219 Nävekvarns GoIF (Södermanland) Stjärnorps SK 2011-10-15
45. Stefan Blomqvist 881123 Valskog IK (Västmanland) AC Studenterna 2011-11-14
46. Daniel Andersson 891030 Horndals IF (Dalarna) Bjärka-Säby GoIF 2011-11-01
47. David Jarmeus 900105 Kvarsebo IK Råsunda FC (Stockholm) 2011-11-14
48. Sara Jacobsson 900602 Boxholms IF IF Haga (Småland) 2011-09-30
49. Daniel Dahl 891016 Hjulsbro IK Skara FC (Västergötland) 2011-11-14
50. David Klasson 900831 Bälaryds IK (Småland) AC Studenterna 2011-11-14
51. Kim Johansson 940506 Gullringens GoIF (Småland) Åtvidabergs FF 2011-11-14
52. Emilia Lundgren 870508 Hammenhögs IF (Skåne) LiU AIF FK 2011-11-14
53. Mathias Stromberg 910311 Frövi IK (Örebro Län) AC Studenterna 2011-11-14
54. Anton Knudsen 870315 BK Linköping IFK Ölme (Värmland) 2011-11-14
55. Jack Nordholm 880315 Skärblacka IF Läckeby GoIF (Småland) 2011-11-14
56. Max Hjalmar Rehnberg 900724 FC Assyriska (Örebro Län) Mjölby Turabdin FC 2011-11-01
57. Samuel Kullberg 831028 FC Krukan (Stockholm) Tannefors IF 2011-09-01
58. Stefan Karlsson 850927 Grundsunds IF (Bohuslän) Karle IF ???
59. Amelie Andersson 890426 AC Studenterna Teckomatorp SK (Skåne) 2011-11-14
60. Elin Persson 900823 AC Studenterna Växjö FF (Småland) 2011-11-14
61. Dennis Karlsson 870303 Läckeby GoIF (Småland) BK Zeros 2011-11-14
62. Cheman Mohammadi 940413 Lira BK (Norrbotten) BK Tinnis ???
63. Jakob Landberg 841129 Karle IF Norrskedika IF (Uppland) 2011-11-14
64. Hanna Kvarnmyr 900806 Rödsle BK (Småland) Sturefors IF ???
65. Johanna Pettersson 910517 Linköping Kenty DFF Ulvåkers IF (Västergötland) 2011-11-14
66. Oscar Lindfors 870629 Karle IF Myckle IK (Västerbotten) 2011-11-14
67. Tamara Kljajic´ 910807 AC Studenterna Nässjö FF (Småland) 2011-11-14
68. Sofia Aronsson 900223 LiU AIF FK Åby/Tjureda IF (Småland) 2011-11-14
69. Jonatan Gunér 880809 BK Linköping Vissefjärda GIF (Småland) 2011-11-14
70. Fredrik Johansson 880630 Odensvi IF (Småland) Vallerstads IF 2011-11-14
71. Peter Pederssen 890404 Hagahöjdens BK Sävens BK (Västergötland) ???
72. Jessica Burlin 890528 AC Studenterna Klutmarks IF (Västerbotten) 2011-08-12
73. Markus Karlsson 901221 AC Studenterna Björneborgs IF (Värmland) 2011-11-14
74. Kristoffer Stenberg 910322 Hagahöjdens BK IF Tunabro (Dalarna) 2011-08-14
75. Brian Nilsson 940323 IFK Norrköping FK Arboga Södra IF 2011-08-20
76. Pernilla Karlsson 860205 LiU AIF FK Oxelösunds IK (Södermanland) 2011-08-31
77. Nicklas Broberg 890325 AC Studenterna Pålsboda GoIF (Örebro Län) 2011-11-14
78. Anna Marklund 900426 AC Studenterna Kågedalens AIF (Västerbotten) 2011-11-14
79. Lukas Funke 870628 AC Studenterna Sävsjö FF (Småland) 2011-10-10
80. Joel Mattsson 931005 Åtvidabergs FF IFK Österbymo (Småland) 2011-11-14
81. Johan Strandås 890910 AC Studenterna Runtuna IK (Södermanland) 2011-11-14
82. Tobias Karlsson 850608 Mjölby AI FF Malmköpings IF (Södermanland) ???
83. Patrik Strand 940721 IFK Norrköping FK Bäckefors IF (Dalsland) ???
84. Zacharias Lindgren 930630 Åtvidabergs FF Hälleforsnäs IF (Södermanland) 2011-09-01
85. Mattias Gustavsson 930503 Åtvidabergs FF Hävla SK 2011-11-14
86. Joel Eriksson 921105 Mjölby AI FF Filipstads FF (Värmland) ???
87. Anders Råsmar 910514 Gripenbergs BK (Småland) AC Studenterna 2011-11-14
88. Charbel Gabro 820913 Syrianska KF Fotbolls Gemenskapens IK ???

Dessa ansökningar behandlades under 2010 års säsong

Nr Spelarens namn Pers -nr Moderförening Lånande förening t o m
 1. Linda Kindholm 841113 Åtvidabergs FF Sundsvalls DFF (Medelpad) 2010-11-14
 2. Helena Lövdahl 890309 Västanfors IF FK (Västmanland) BK Tinnis 2010-11-01
 3. Andreas Syrén 851210 Forsheda IF (Småland) Tallboda IF 2010-11-14
 4. Daniel Edvinsson 871207 Frödinge/Brantestad SK (Småland) Hagahöjdens BK 2010-11-01
 5. Jonatan Gunér 880809 BK Linköping Vissefjärda GIF (Småland) 2010-11-14
 6. Martin Holeby 860110 Hjulsbro IK Viking Södermalm BK (Stockholm) 2010-11-14
 7. Sara Jacobsson 900602 Boxholms IF IF Hagapojkarna (Småland) 2010-11-14
 8. Kenan Hammadeh 840502 Croatia Helsingborg KIF (Skåne) Norrköpings FF 2010-11-14
 9. Henrik Karlsson 891107 Hjulsbro IK IF Vesta (Uppland) 2010-11-14
10. Ellen Jenvén 880717 Mariestads BoIS FF (Västergötland) AC Studenterna 2010-11-14
11. Josef Prytz 881202 FC Fiskebäck (Göteborg) Rimforsa IF 2010-11-14
12. Emilia Sjölinder 890218 Stensätra IF (Gestrikland) AC Studenterna 2010-11-14
13. Karin Rylander 881129 Torpshammars IF (Medelpad) AC Studenterna 2010-11-14
14. David Andersson 871101 Myckle IK (Västerbotten) LBK Gottfridsberg 2010-11-14
15. Amelie Andersson 890426 Teckomatorps SK (Skåne) AC Studenterna 2010-11-14
16. Kim Lönn 880706 Vikingstads SK Lunds FF (Skåne) 2010-11-14
17. Matilda Petersson 890315 Hovmantorps GoIF (Småland) AC Studenterna 2010-11-14
18. Klara Renholm 890429 Trollhättans BoIS (Västergötland) AC Studenterna 2010-11-14
19. Jimmy Johansson 900121 BK Linköping Stugsunds IK (Hälsingland) 2010-11-14
20. Petter Melkersson 920630 Rimforsa IF Ånge IF (Medelpad) 2010-11-14
21. Madeleine Järsjö 880124 IFK Lidingö FK (Stockholm) AC Studenterna 2010-11-14
22. Louise Nilsson 900713 Mjölby AI FF Gullringens GoIF (Småland) 2010-11-14
23. Peter Olsson 880124 Domsjö IF (Ångermanland) LBK Gottfridsberg 2010-11-14
24. Mikael Broberg 880822 AC Studenterna FK Sölvesborg United (Blekinge) 2010-11-14
25. Jessica Burlin 890528 Klutmarks IF (Västerbotten) AC Studenterna 2010-11-14
26. Örjan Birgersson 890328 FC Innerstan Immetorp BK (Värmland) 2010-11-14
27. Gustav Andersson 880520 Bullermyrens IK (Dalarna) Vånga IF 2010-11-14
28. Emma Lundblad * 840229 BK Tinnis * Lunds BK (Skåne) * 2010-06-18
29. Andreas Karlsson 851220 FC Innerstan Träslövsläge IF (Halland) 2010-11-14
30. Sebastian Eriksson 870624 Nävekvarns GoIF (Södermanland) Stjärnorps SK 2010-11-14
31. Magnus Malmborg 850415 Marma/Mohed FF (Hälsingland) LBK Gottfridsberg 2010-11-14
32. Fredrik Rogström 860311 Mockfjärds BK (Dalarna) LBK Gottfridsberg 2010-11-14
33. Henrik Järåsen 880916 Torsby IF (Värmland) Tallboda IF 2010-??-??
34. Åsa Franzén 870920 Holsby SK (Småland) Vånga IF 2010-??-??
35. Joakim Larsson 880122 Alseda IK (Småland) Vånga IF 2010-11-14
36. Henrik Johansson 890330 Fårbo FF (Småland) LBK Gottfridsberg 2010-11-14
37. Josefine Andersson 880909 Töreboda IK (Västergötland) BK Tinnis 2010-11-14
38. Nicklas Andersson Stern 880204 IFK Täby FK (Stockholm) AC Studenterna 2010-11-14
39. Michael Sundhäll 890222 Rottneros IK (Värmland) Tallboda IF 2010-11-14
40. Kovjan Hagi Negad 880513 Kurdiska FF Hallands Nations FF (Skåne) 2010-11-14
41. Mikael Pasuri 770708 IF Hallby FK (Småland) Mjölby Turabdin FC 2010-??-??
42. Martin Welén 870123 Krylbo IF (Dalarna) AC Studenterna 2010-11-14
43. Johan Samuelsson 850602 Slätmons BK Skinnskatteberg SK 2010-11-14
44. Robert Karlsson 850812 Sturefors IF Furusjö IF (Småland) 2010-10-19
45. David Jarmeus 900105 Kvarsebo IK Råsunda FC (Stockholm) 2010-11-14
46. Oskar Persson 901205 Järpås IS (Västergötland) AC Studenterna 2010-11-14
47. Joel Denisson 870313 Jula BK (Västergötland) Ledbergs IF 2010-11-14
48. Michael Arvidsson 870107 Rimforsa IF Käringön FC (Göteborg) 2010-11-14
49. Emelie Johanson 900213 Hyltebruks IF (Halland) BK Tinnis 2010-11-01
50. Charbel Gabro 820913 Syrianska KF Missionsbåtsföreningen Shalom (Småland) 2010-11-14
51. Markus Karlsson 901221 Björneborgs IF (Värmland) AC Studenterna 2010-11-14
52. Filip Abrahamsson 860217 Valdemarsviks IF Torpa IF (Småland) 2010-11-14
53. Jonas Karlsson 900605 Hagahöjdens BK Gimonäs UIF (Västerbotten) 2010-10-30
54. Marcus Lindström 900120 Hagahöjdens BK Gimonäs UIF (Västerbotten) 2010-10-30
55. Sophie Nordbakken 850128 Kilafors IF (Hälsingland) BK Tinnis 2010-11-14
56. Filippa Zetterström 900912 Borgeby FK (Skåne) AC Studenterna 2010-11-14
57. Peter Maxén 871126 Tuve IF (Göteborg) FC Innerstan 2010-11-14
58. Jonas Fransson 830327 Tjällmo IF Leksands IF FK (Dalarna) 2010-11-01
59. Caroline Verständig 891230 Brommapojkarna DFF (Stockholm) AC Studenterna 2010-??-??
60. Marcus Åhman 850201 Göteborgs SIF Örtomta GoIS 2010-08-30
61. Erik Marklund 870308 Karle IF Kågedalens AIF (Västerbotten) 2010-11-14
62. Tommy Schyman 870218 AC Studenterna Kovlands IF (Medelpad) 2010-11-14
63. Johanna Svensson 900221 GIF Nike (Skåne) AC Studenterna 2010-11-14
64. Sebastian Karlsson 860526 BK Linköping Edsvära/N Vånga FF (Västergötland) 2010-10-15
65. Oscar Lindfors 870629 Karle IF Myckle IK (Västerbotten) 2010-11-01
66. Erik Höckerdal 810615 IF Ariel (Småland) Slätmons BK 2010-10-31
67. Anton Knudsen 870315 BK Linköping IFK Ölme (Värmland) 2010-11-14
68. Martin Brolin 860301 Karle IF Norrskedika IF (Uppland) 2010-10-10
69. Jakob Landberg 841129 Karle IF Norrskedika IF (Uppland) 2010-10-10
70. Daniel Barac 860803 BK Linköping Håfreströms IF (Dalsland) 2010-11-14
71. Anders Dahlgren 840103 Vallerstads IF Torpedo Kamrat BK (Uppland) 2010-11-01
72. Emma Weyhing 891219 BK Tinnis Wargöns IK (Västergötland) 2010-11-14
73. Johan Strandås 890910 AC Studenterna Runtuna IK (Södermanland) 2010-11-14
74. Axel Gustavsson 880401 AC Studenterna Runtuna IK (Södermanland) 2010-11-14
75. Olle Norén 900924 BK Derby Mariestads BK (Västergötland) 2010-11-14
76. Karl Norén 860516 BK Derby Mariestads BK (Västergötland) 2010-11-14
77. Erik Lindmark 870118 Karle IF Horndals IF (Dalarna) 2010-08-30
78. Peter Pedersen 890404 Hagahöjdens BK Sävens BK (Västergötland) 2010-11-14
79. Mikael Nilsson 860103 Ekerö IK (Stockholm) Mjölby Turabdin FC 2010-11-14
80. David Geiser 861109 BK Linköping Trönninge BK (Halland) 2010-??-??
81. Patrik Bjurling 900216 Karle IF Sala FF (Västmanland) 2010-08-30
82. Robert Sköldkvist 911011 Lindö FF Östansjö IF (Örebro) 2010-??-??
83. Daniel Lundström 800412 BK Derby Sörböle FF 2010-06-21
84. Daniel Lundström 800412 Örtomta GoIS Sörböle FF 2010-07-18
85. Per Johansson 860814 AC Studenterna Ulvsby IF 2010-11-14
86. Malin Wågberg 890317 AC Studenterna MoDo FF 2010-08-12
87. Zacharias Lindgren 930630 Åtvidabergs FF Hälleforsnäs IF 2010-08-28
88. Anton Pettersson 900301 BK Derby Lyckeby GoIF (Blekinge) 2010-08-11
89. Mattias Johansson 910506 Mjölby AI FF FK Stora Frö (Småland) 2010-08-20
90. Anton Andersson 880627 Örtomta GoIS FK Hallsberg Fotboll (Örebro) 2010-10-30
91. Niklas Amnebratt 870224 Näshulta GoIF (Södermanland) FC Innerstan 2010-11-14
92. Martin Bergman 891113 Vinbergs IF (Halland) LBK Gottfridsberg 2010-??-??
93. Jimmi Schmidt 880310 IF Hallby FK (Småland) Åby IF 2010-11-14
94. Erik Solie 860702 Hjulsbro IK Eriksbergs IF (Göteborg) 2010-??-??
95. Anna Frank 860924 Lotorps IF Rynninge IK (Örebro) 2010-11-14
96. Evelina Wikman 881129 Lotorps IF Rynninge IK (Örebro) 2010-11-14
97. Tobias Röös 870810 Trollhättans IF (Västergötland) AC Studenterna 2010-11-14
98. Erica Secher 901218 Ope IF (Jämtland-Härjedalen) AC Studenterna 2010-11-14
99. Marcus Åhman 850201 Göteborgs Studenters IF (Göteborg) Örtomta GoIS 2010-10-10
100. Mikael Erichsén 861101 Sonstorps IK Härslövs IK (Skåne) 2010-11-14
101. Elin Böris 890517 Hovås Billdals IF (Göteborg) AC Studenterna 2010-11-14
102. Emanuel Ährlin 870629 Björnhults IF (Småland) LBK Gottfridsberg 2010-11-14

* avtalet återkallat 2010-06-18

Kontaktperson: Tjonne
Dela

Fotbollsläger 2014

Lägerinbjudan 2014

Idrottens Himmel och Helvete

Idrottens Himmel och Helvete

Idrottslyftet 2014

Idrottslyftet år 5

Landslagets Fotbollsskola

Landslagets Fotbollskola

Respekt i Fotboll

RiF

Spelarutbildningsplaner

Spelarutbildningsplaner

Sponsrade länkar