Spelprogram - Träningsmatcher 3-domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AC Primavera AC Primavera(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Afrikansk FC Afrikansk FC(Föreningen) Blå och vit, Blå och vit, Blå eller Vit
AIK FF F17 AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
AIK FF F19 AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
Akropolis IF Georgios Gogas 0730701243 Vit, Vit, Vit
Arameisk-Syrianska IF Arameisk-Syrianska IF(Föreningen) Gul/Röd, Röd, Röd
Arboga Södra IF P04 Arboga Södra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Arboga Södra IF U17 Arboga Södra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Assyriska FF Assyriska FF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Assyriska FF P05 Dante Caggiani 0853068128 0702929356 Vit, Röd, Vit
Assyriska FF U17 Assyriska FF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Assyriska United IK Assyriska United IK(Föreningen) Svart / Röd Randigt, Svart, svart
Athletic Eskilstuna Athletic Eskilstuna(Föreningen)
Athletic FC U17 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Athletic FC U19 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Athletic FC United U19 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Barva IF Barva IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
BK Forward BK Forward(Föreningen) Gul, Svart, Gul
BK Forward U17 BK Forward(Föreningen) Gul, Svart, Gul
BK Sport Robert Berg 0762277099 Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport U17 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport U19 Anders Wigholm 0706013987 Gul, Svart, Gul/svart
Carlstad United BK Carlstad United BK(Föreningen) svart, svart, svart
DFK Värmbol DFK Värmbol(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Djurgårdens DFF F19 Djurgårdens DFF(Föreningen)
Djurgårdens IF FF F17 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF F19 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Eneby BK dam Eneby BK(Föreningen) Grön, grön, grön
Enhörna IF Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enhörna IF U Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enköpings SK FK Enköpings SK FK(Föreningen) Grön/svart, Svart, Grön
Enskede IK Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
Eskilstuna Babylon Eskilstuna Babylon IF(Föreningen) Lila , Lila, Svart
Eskilstuna City FK Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna FC Eskilstuna FC(Föreningen) Röd, Vit, Svart
Eskilstuna Södra FF Eskilstuna Södra FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svarta
Eskilstuna United DFF Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Eskilstuna United DFF F17 Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Eskilstuna United DFF F19 Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Fagersta Södra IK Fagersta Södra IK(Föreningen) Blå, blå, Vit
Fanna BK Fanna BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FC Kurdtuna FC Kurdtuna(Föreningen) Vit, Vit, Vit
FC Somtuna FC Somtuna (Föreningen) Blå, Blå, Blå
FC Somtuna U19 FC Somtuna (Föreningen) Blå, Blå, Blå
FC Sporting Västerås FC Sporting Västerås(Föreningen) Rosa, Vit, Vit
FOC Farsta FOC Farsta(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Fogdö IF Fogdö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Forsby FF Forsby FF(Föreningen) Blå/vit, Svart, Vita
Forssa BK U17 Forssa BK(Föreningen) Vit, Blå, vit
Gillberga-Lista IF Gillberga-Lista IF(Föreningen) vit, blå, blå
Gnesta FF Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gnesta FF Herr Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hammarby TFF Hammarby TFF(Föreningen)
Hammarby TFF U17 Hammarby TFF(Föreningen)
Hargs BK Hargs BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Huddinge IF Huddinge IF(Föreningen) Gul med svarta detaljer, Svart, Vit
Hällbybrunns IF Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF Dam Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF P04 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
IF Verdandi IF Verdandi(Föreningen) röd, röd, röd
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P 04 IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Lidingö FK IFK Lidingö FK(Föreningen) blåvit randig, blå, blå
IFK Mariefred Carl Magnus Lundström 0733625915 Blå,Vit, Blå, Blå
IFK Nyköping Jeremias Varas 0700230533 Vit, Blå, Vit
IFK Stocksund IFK Stocksund(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Uppsala IFK Uppsala(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IK Brage U17 IK Brage(Föreningen) Grön, Vit, Vit
IK Franke IK Franke(Föreningen) Grön, Grön
IK Franke U19 IK Franke(Föreningen) Grön, Grön
IK Frej Täby FK U19 IK Frej Täby FF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IK Oden IK Oden(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
IK Oden U19 IK Oden(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
IK Sleipner IK Sleipner(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Blå
IK Tun Dam IK Tun(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IK Viljan Strängnäs Dam IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs DJ Anna Karlström Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs Herr Andreas Carlsson 0709532272 Blå, Blå, Blå
Irsta IF Irsta IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Jäders IF Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Järna SK Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
KIF Örebro DFF KIF Örebro DFF(Föreningen) röd, röd, röd
KIF Örebro DFF F19 KIF Örebro DFF(Föreningen) röd, röd, röd
Kungsängens IF Kungsängens IF(Föreningen) vit, blå, vit
Kungsör BK Kungsör BK(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Kvicksunds SK Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Köpings IS Köpings IS(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Latorps IF Latorps IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Linköpings FC F19 Linköpings FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Malmköpings IF Sebastian Rombing 0761700134 Svart, Svart, Svart
Marsjö-Byle GoIF Marsjö-Byle GOIF(Föreningen) Grön, Vit, Svart
Mälarhöjden IK Dam Mälarhöjdens IK Fotboll(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Nykvarns SK Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nyköpings BIS P17 Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Näshulta GoIF Näshulta GOIF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Pershagens SK P03/04 Pershagens SK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Romfartuna GIF Romfartuna GIF(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Romfartuna GIF Herr Romfartuna GIF(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Runtuna IK Runtuna IK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Råby-Rönö IF Råby/Rönö IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Rågsveds IF Dam Rågsveds IF(Föreningen) Gul, Grön, Gul
Rönninge/Salem Rönninge Salem Fotboll(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Scandinavian FC Örebro Scandinavian FC Örebro(Föreningen) Röd (herr) Svart (dam) , Svart, Svart
Segeltorps IF Segeltorps IF(Föreningen)
Skiljebo SK Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Skogstorps GoIF Lars Andersson 0708274628 Grön, Vit, Grön
Sköldinge IF Sköldinge IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Stallarholmens SK Edin Skorupan 0709728838 Gul/Grön, Grön, Gul
Stenkvista GoIF Stenkvista GOIF(Föreningen) Gula, Svart, Gula
Stigtomta IF Stigtomta IF(Föreningen) Gult, Svart, Gult
Sundbybergs IK Sundbybergs IK(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Svärtinge SK Dam Svärtinge SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Syrianska FC U16 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Sätra SK dam Sätra SK(Föreningen) orange, Svart, Svart
Söderköpings IK Söderköpings IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Södertälje FK Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Sörstafors-Kolbäck FK Sörstafors-Kolbäck FK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Torshälla-Nyby IS Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torstorps IF Torstorps IF(Föreningen) Blå, Vit, Vita
Triangelns IK Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Trosa-Vagnhärad SK Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Tystberga GIF Tystberga GIF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Vasalunds IF F17 Vasalunds IF(Föreningen) Röda, Svarta, Röda
Vingåkers IF HJ Vingåkers IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Värmbols FC Värmbols FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Värtans IK Värtans IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Västanfors IF FK Dam Västanfors IF FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Västerljungs IF Västerljungs IF(Föreningen) Blå, vit, Blå
Västerås BK 30 Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås BK 30 Dam Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås IK U19 Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Västerås SK FK P04 Västerås SK FK(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Yxhults IK Yxhults IK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Älta IF Dam Älta IF(Föreningen) Gul, svart, gul
Älvsjö AIK FF Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Ärla IF Ärla IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Örebro Syrianska IF P04 Örebro Syrianska IF(Föreningen) Röd/Gul, Röd, Röda
ÖSK Söder F17 Örebro SK Söder(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-18 13:00 163101039 BK Sport U17 - BK Forward U17 3 - 1 Ekängens IP KG
2020-01-25 14:00 163101056 IFK Eskilstuna P 04 - Hällbybrunns IF P04 1 - 2 Ekängens IP KG
2020-01-25 14:15 163101055 Athletic FC United U19 - IK Frej Täby FK U19 1 - 4 Tunavallen
2020-01-30 20:35 163101083 Athletic FC U19 - BK Sport U19 4 - 1 Tunavallen
2020-02-01 13:00 163101017 Assyriska FF - Eskilstuna City FK Södertälje Fotbollsarena
2020-02-01 13:30 163101001 Eskilstuna United DFF - KIF Örebro DFF 1 - 2 Tunavallen
2020-02-01 16:00 163101002 Eskilstuna United DFF - Västerås BK 30 Dam 2 - 0 Tunavallen
2020-02-02 12:00 163101075 Eskilstuna United DFF F17 - Linköpings FC F19 2 - 5 Årby IP KG
2020-02-02 14:00 163101049 Athletic Eskilstuna - Akropolis IF 4 - 1 Tunavallen
2020-02-08 13:00 163101018 Assyriska FF - Huddinge IF 2 - 2 Södertälje Fotbollsarena
2020-02-08 13:00 163101031 IFK Eskilstuna - Enköpings SK FK 0 - 1 Tunavallen
2020-02-09 13:00 163101094 Assyriska FF P05 - Syrianska FC U16 Inst. Geneta Sportfält KG
2020-02-09 14:00 163101097 BK Sport U17 - Hammarby TFF U17 5 - 0 Ekängens IP KG
2020-02-09 16:00 163101096 IFK Nyköping - Runtuna IK 1 - 2 Rosvalla IP KG A
2020-02-09 16:30 163101076 Eskilstuna United DFF F17 - Vasalunds IF F17 Tunavallen
2020-02-09 17:00 163101098 IFK Eskilstuna P 04 - Forssa BK U17 5 - 1 Ekängens IP KG
2020-02-15 10:00 163101071 Hargs BK - Runtuna IK 1 - 1 Rosvalla IP KG A
2020-02-15 13:00 163101019 Assyriska FF - IFK Stocksund Södertälje Fotbollsarena
2020-02-15 13:30 163101003 Eskilstuna United DFF - Athletic FC U17 1 - 0 Tunavallen
2020-02-15 17:00 163101095 FC Kurdtuna - Eskilstuna FC 3 - 5 Ekängens IP KG
2020-02-16 16:15 163101108 IFK Nyköping - Söderköpings IK 2 - 2 Rosvalla IP KG A
2020-02-16 17:00 163101045 Eskilstuna City FK - Fanna BK 1 - 2 Tunavallen
2020-02-18 20:30 163101118 Athletic FC U19 - Triangelns IK 1 - 1 Tunavallen
2020-02-22 10:00 163101072 Hargs BK - Malmköpings IF 5 - 2 Rosvalla IP KG A
2020-02-22 11:00 163101101 Ärla IF - Stenkvista GoIF 3 - 0 Årby IP KG
2020-02-22 12:00 163101117 Råby-Rönö IF - Stigtomta IF 2 - 1 Rosvalla IP KG A
2020-02-22 13:00 163101022 Assyriska FF - IFK Lidingö FK 0 - 0 Södertälje Fotbollsarena
2020-02-22 13:00 163101099 Kvicksunds SK - IK Oden Årby IP KG
2020-02-23 12:00 163101114 Runtuna IK - Tystberga GIF 10 - 0 Rosvalla IP KG A
2020-02-23 13:00 163101046 Eskilstuna City FK - IFK Eskilstuna 1 - 2 Tunavallen
2020-02-23 13:00 163101057 IFK Eskilstuna P 04 - Örebro Syrianska IF P04 3 - 3 Ekängens IP KG
2020-02-23 13:00 163101088 Torshälla-Nyby IS - BK Sport U17 2 - 4 Torshargs IP KG
2020-02-29 11:15 163101128 Malmköpings IF - Råby-Rönö IF Sparbanksvallen Malmahed
2020-02-29 13:00 163101023 Assyriska FF - Kungsängens IF Södertälje Fotbollsarena
2020-02-29 13:00 163101026 IK Tun Dam - IK Viljan Strängnäs Dam Rosvalla IP KG A
2020-02-29 13:00 163101042 Eskilstuna Södra FF - Jäders IF Ekängens IP KG
2020-02-29 13:00 163101085 Torshälla-Nyby IS - FC Kurdtuna Torshargs IP KG
2020-02-29 13:00 163101102 Ärla IF - Gillberga-Lista IF Årby IP KG
2020-02-29 14:00 163101074 Runtuna IK - Stigtomta IF Rosvalla IP KG B
2020-02-29 15:00 163101122 BK Sport U19 - Vingåkers IF HJ Ekängens IP KG
2020-02-29 15:15 163101077 Eskilstuna United DFF F19 - Djurgårdens IF FF F19 Tunavallen
2020-02-29 15:30 163101125 Assyriska United IK - Södertälje FK Södertälje Fotbollsarena
2020-02-29 16:00 163101106 Hargs BK - IFK Nyköping Rosvalla IP KG A
2020-02-29 17:30 163101080 Eskilstuna United DFF F17 - IK Viljan Strängnäs DJ Tunavallen
2020-03-01 11:00 163101040 BK Sport U17 - Arboga Södra IF U17 Ekängens IP KG
2020-03-01 14:00 163101093 Skogstorps GoIF - Barva IF Orrlidens IP
2020-03-01 15:00 163101004 Nykvarns SK - Fogdö IF Nykvarns IP 1
2020-03-01 17:30 163101032 IFK Eskilstuna - Carlstad United BK Tunavallen
2020-03-02 18:45 163101124 Näshulta GoIF - BK Sport Orrlidens IP
2020-03-07 12:30 163101033 IFK Eskilstuna - IK Viljan Strängnäs Herr Tunavallen
2020-03-07 16:00 163101126 Assyriska United IK - Segeltorps IF Södertälje Fotbollsarena
2020-03-07 17:30 163101084 Eskilstuna United DFF F19 - AIK FF F19 Tunavallen
2020-03-08 11:00 163101027 IK Tun Dam - Hällbybrunns IF Dam Rosvalla IP KG B
2020-03-08 13:00 163101047 Eskilstuna City FK - Skiljebo SK Tunavallen
2020-03-08 13:00 163101089 Näshulta GoIF - FC Somtuna Inst. Ekängens IP KG
2020-03-08 15:00 163101058 IFK Eskilstuna P 04 - Ej fastställt Ekängens IP KG
2020-03-08 15:30 163101078 Eskilstuna United DFF F17 - AIK FF F17 Tunavallen
2020-03-08 18:00 163101069 BK Sport U19 - Stenkvista GoIF Årby IP KG
2020-03-14 11:00 163101090 Näshulta GoIF - Eskilstuna Babylon Ekängens IP KG
2020-03-14 13:00 163101024 Assyriska FF - Enköpings SK FK Södertälje Fotbollsarena
2020-03-14 13:00 163101062 IK Viljan Strängnäs Herr - Enhörna IF Larslunda IP
2020-03-14 13:00 163101115 Malmköpings IF - Västerås BK 30 Sparbanksvallen Malmahed
2020-03-14 13:45 163101121 Värmbols FC - Eskilstuna City FK Värmbols IP
2020-03-14 15:00 163101100 Kvicksunds SK - Värtans IK Torshargs IP KG
2020-03-14 17:00 163101111 BK Sport U17 - Assyriska FF U17 Torshargs IP KG
2020-03-15 11:00 163101059 IFK Eskilstuna P 04 - Arboga Södra IF P04 Ekängens IP KG
2020-03-15 13:00 163101006 IK Viljan Strängnäs Dam - Forsby FF Larslunda IP
2020-03-15 13:00 163101037 BK Sport U19 - IK Oden U19 Ekängens IP KG
2020-03-15 15:00 163101060 IFK Eskilstuna P 04 - Västerås SK FK P04 Ekängens IP KG
2020-03-15 17:00 163101028 IK Tun Dam - Eneby BK dam Rosvalla IP KG A
2020-03-18 19:15 163101034 IFK Eskilstuna - Idol FA Tunavallen
2020-03-21 13:00 163101021 Assyriska FF - Enskede IK Södertälje Fotbollsarena
2020-03-21 13:00 163101061 IFK Eskilstuna P 04 - BK Sport U17 Ekängens IP KG
2020-03-21 13:00 163101063 IK Viljan Strängnäs Herr - Eskilstuna City FK Larslunda IP
2020-03-21 14:00 163101104 Trosa-Vagnhärad SK - IFK Uppsala Häradsvallen KG
2020-03-21 15:30 163101067 Enhörna IF U - Fogdö IF Friluftsgården, Enhörna KG
2020-03-21 15:30 163101079 Eskilstuna United DFF F19 - KIF Örebro DFF F19 Tunavallen
2020-03-21 16:00 163101127 Assyriska United IK - Arameisk-Syrianska IF Södertälje Fotbollsarena
2020-03-21 17:00 163101053 BK Sport - AC Primavera Ekängens IP KG
2020-03-22 11:00 163101092 Hargs BK - Torstorps IF Rosvalla IP KG A
2020-03-22 13:00 163101015 Eskilstuna Babylon - Stenkvista GoIF Ekängens IP KG
2020-03-22 15:00 163101038 BK Sport U19 - Västerås IK U19 Ekängens IP KG
2020-03-22 16:00 163101011 IF Verdandi - FC Sporting Västerås Orrlidens IP
2020-03-22 17:00 163101029 IK Tun Dam - Sätra SK dam Rosvalla IP KG A
2020-03-27 19:00 163101066 IFK Mariefred - Järna SK Hammarens IP KG
2020-03-28 10:30 163101081 Eskilstuna United DFF F17 - ÖSK Söder F17 Tunavallen
2020-03-28 11:00 163101123 BK Sport - Råby-Rönö IF Orrlidens IP
2020-03-28 13:00 163101064 IK Viljan Strängnäs Herr - Älvsjö AIK FF Larslunda IP
2020-03-28 13:00 163101103 Ärla IF - Hällbybrunns IF Årby IP KG
2020-03-28 14:00 163101105 Trosa-Vagnhärad SK - IK Sleipner Häradsvallen KG
2020-03-28 15:00 163101043 Eskilstuna Södra FF - Eskilstuna Babylon Skogsängens IP KG
2020-03-28 15:00 163101051 Barva IF - FC Somtuna Torshargs IP KG
2020-03-28 15:30 163101073 Hargs BK - Latorps IF Rosvalla IP KG A
2020-03-28 16:00 163101025 Assyriska FF - FOC Farsta Södertälje Fotbollsarena
2020-03-29 13:00 163101008 IK Viljan Strängnäs Dam - Älta IF Dam Larslunda IP
2020-03-29 13:00 163101035 IFK Eskilstuna - Fagersta Södra IK Tunavallen
2020-03-29 13:00 163101070 BK Sport U19 - IK Franke U19 Ekängens IP KG
2020-03-29 15:00 163101010 FC Somtuna U19 - IK Oden Ekängens IP KG
2020-03-29 15:30 163101048 Eskilstuna City FK - Assyriska United IK Tunavallen
2020-03-29 15:30 163101068 Enhörna IF U - Rönninge/Salem Friluftsgården, Enhörna KG
2020-03-29 16:00 163101012 IF Verdandi - Köpings IS Orrlidens IP
2020-04-04 11:00 163101030 IK Tun Dam - Svärtinge SK Dam Rosvalla IP KG A
2020-04-04 13:00 163101065 IK Viljan Strängnäs Herr - Sundbybergs IK Larslunda IP
2020-04-04 13:00 163101113 Eskilstuna FC - Scandinavian FC Örebro Ekängens IP KG
2020-04-04 14:00 163101014 IFK Mariefred - Marsjö-Byle GoIF Hammarens IP KG
2020-04-04 14:00 163101109 Gnesta FF Herr - Tystberga GIF Hagstumosse IP KG
2020-04-04 16:00 163101091 Näshulta GoIF - Eskilstuna Södra FF Orrlidens IP
2020-04-05 13:00 163101007 IK Viljan Strängnäs Dam - Rågsveds IF Dam Larslunda IP
2020-04-05 13:00 163101054 BK Sport - Irsta IF Ekängens IP KG
2020-04-05 13:00 163101087 Torshälla-Nyby IS - Ärla IF Torshargs IP KG
2020-04-05 15:00 163101107 IF Verdandi - Romfartuna GIF Herr Skogsängens IP KG
2020-04-05 15:00 163101120 Gillberga-Lista IF - FC Kurdtuna Ekängens IP KG
2020-04-09 19:00 163101116 Malmköpings IF - Stenkvista GoIF Sparbanksvallen Malmahed
2020-04-10 15:00 163101044 Eskilstuna Södra FF - Fogdö IF Skogsängens IP KG
2020-04-13 13:00 163101082 Eskilstuna Babylon - Nykvarns SK Ekängens IP KG
2020-04-13 13:00 163101119 Skogstorps GoIF - AC Primavera Orrlidens IP
2020-04-13 15:00 163101052 Barva IF - Gillberga-Lista IF Torshargs IP KG
2020-04-13 17:00 163101036 Triangelns IK - Sörstafors-Kolbäck FK Årby IP KG
2020-04-18 12:00 163101013 IFK Mariefred - Eskilstuna Södra FF Hammarens IP KG
2020-04-18 12:00 163101110 Gnesta FF Herr - Västerljungs IF Hagstumosse IP KG
2020-04-18 13:00 163101016 Eskilstuna Babylon - Jäders IF Kungsvallen
2020-04-18 15:00 163101050 Fogdö IF - Barva IF Toresunds IP KG
2020-04-19 15:00 163101009 IK Viljan Strängnäs Dam - Mälarhöjden IK Dam Larslunda IP