Spelprogram - Träningsmatcher ÖFF

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AFK Linköping AFK Linköping(Föreningen) Svart, Svart, Svart
AIK F17 AIK Fotboll AB(Föreningen) Svart, Vit, Svart / Gul
Assyriska IF i Norrköping Assyriska IF i Norrköping(Föreningen) vit, vit, vit
Assyriska Turab. IK JKP. Assyriska Turab.ik JKP.(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Bagarmossen Kärrtorp BK Herr Bagarmossen Kärrtorp BK(Föreningen) Grön/svart, Svart, Svart
BK Derby BK Derby(Föreningen) Grön/Svart, Svart, Grön
BK Forward BK Forward(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Borens IK Herr A Borens IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Dagsbergs IF Dagsbergs IF(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Dalkurd FF Dalkurd FF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Djurgårdens IF FF F17 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Ekhagens IF Div 4 2020 Linus Lindberg 0734158348 Röd/svart, Svart, Röd
Eneby BK Eneby BK(Föreningen) Grön, grön, grön
Eskilstuna United DFF F02 Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
FC Gute A FC Gute(Föreningen) Orange, Svart, Svart
FC Linköping City FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
FC Linköping City P 16 FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
FC Linköping City P 19 FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
Finspångs FK A Finspångs FK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Hammarby IF FF F19 Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hargs BK Hargs BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hemgårdarnas BK Senior Hemgårdarnas BK(Föreningen) Orange, svart, orange
Hvetlanda GIF Herr A Hvetlanda GIF(Föreningen) Blå, vit, Blå
IF Brommapojkarna F17 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Sylvia Rickard Johansson 0709664987 Svart/vit - svart - vit
IFK Aspudden-Tellus F17 IFK Aspudden-Tellus(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Berga Senior A IFK Berga(Föreningen) vit, vit, vit
IFK Hallsberg FK IFK Hallsberg FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Norrköping FK A-lag IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Norrköping FK Dam IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Norrköping FK U 19 IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Norrköping FK U21 IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IK Derik IK Derik(Föreningen) vit/röd, Vit, Vita
IK Sleipner A-trupp IK Sleipner(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Blå
IK Tord IK Tord(Föreningen) Lila, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF F17 Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
KIF Örebro DFF F17 KIF Örebro DFF(Föreningen) röd, röd, röd
Lindö FF Lindö FF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Lindö FF div dam B Lindö FF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Linköping BK Tinnis B Linköping BK Tinnis(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Linköpings FC Linköpings FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Linköpings FC F17 Linköpings FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Malmslätts AIK Malmslätts AIK(Föreningen) VIt, Svart, Vit
Mjölby AI FF A-Lag Mjölby AI FF(Föreningen)
Motala AIF FK A-lag Motala AIF FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Motala AIF FK U19 Motala AIF FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Norrköpings IF Bosna Norrköpings IF Bosna(Föreningen) Ljus Blå, vit, Ljus blå
Sandvikens IF Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Scandinavian FC Örebro Scandinavian FC Örebro(Föreningen) Röd (herr) Svart (dam) , Svart, Svart
Skärblacka IF Skärblacka IF(Föreningen) Röd, Vit, Svarta
Smedby AIS A Smedby AIS(Föreningen) Svart, svart, Svart
Smedby AIS B Smedby AIS(Föreningen) Svart, svart, Svart
Smedby AIS Dam Lars-Göran Mohede 0706045030 Svart/Svart/Svart
Smedby AIS U19 Smedby AIS(Föreningen) Svart, svart, Svart
Stångebro United BK P05 Stångebro United BK(Föreningen) Vit, blå, blå
Söderköpings IK A-lag Söderköpings IK(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Tenhults IF Henrik Pettersson 036390281 0738245014 Svart/vit randig, Svart, Vita
Torstorps IF Mikael Johansson 0704453330 Blå, Vit, Vita
Tranås FF Tranås FF(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röd
Tyresö FF FJ A Tyresö FF(Föreningen) Gul, Röd, Röda
Täby FK Dam Täby FK(Föreningen) Blå-Svart, Svart, Blå
Vimmerby IF Vimmerby IF(Föreningen) gul/svart, Svart, svart
Värmbols FC Värmbols FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Västerviks FF Stefan Gustavsson 0704676870 Svart/gul randig svart svarta
Åtvidabergs FF Åtvidabergs FF(Föreningen) Blå, Vit, Röd
Älvsjö AIK FF Dam A Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Örebro SK Ungdomsklubb F17 Örebro SK Ungdomsklubb(Föreningen) Svart, Svart, Svart och vita
ÖSK Söder F17 Örebro SK Söder(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-24 17:00 Linköpings FC - Stångebro United BK P05 Linköping Arena
2020-01-26 16:00 Linköpings FC F17 - Lindö FF div dam B Anders Ljungstedts gymnasium
2020-02-01 14:00 Åtvidabergs FF - BK Forward Kopparvallen
2020-02-04 18:30 Motala AIF FK A-lag - Mjölby AI FF A-Lag Idrottsparken Motala A
2020-02-08 12:00 IFK Norrköping FK U 19 - Torstorps IF Östgötaporten
2020-02-09 12:00 AFK Linköping - Borens IK Herr A Linköping Arena
2020-02-09 16:00 Linköpings FC F17 - AIK F17 Linköping Arena
2020-02-14 19:00 IK Derik - Assyriska IF i Norrköping MAXIvallen Wembly
2020-02-15 13:00 Lindö FF - Torstorps IF Fastighetsteknik Arena
2020-02-15 13:30 Motala AIF FK A-lag - Sandvikens IF Idrottsparken Motala A
2020-02-15 14:00 Åtvidabergs FF - Assyriska Turab. IK JKP. Kopparvallen
2020-02-15 14:30 Smedby AIS A - Skärblacka IF SUEZ Arena
2020-02-15 15:00 FC Linköping City - Dalkurd FF Linköping Arena
2020-02-16 12:30 Dagsbergs IF - Norrköpings IF Bosna SUEZ Arena
2020-02-19 19:00 Eneby BK - IF Sylvia MAXIvallen Wembly
2020-02-19 19:45 Hemgårdarnas BK Senior - BK Derby Linköping Arena
2020-02-22 11:00 Borens IK Herr A - Malmslätts AIK Idrottsparken Motala A
2020-02-22 11:15 Torstorps IF - Finspångs FK A Grosvads IP
2020-02-22 12:00 Smedby AIS Dam - Täby FK Dam SUEZ Arena
2020-02-22 12:00 IK Sleipner A-trupp - Assyriska IF i Norrköping Östgötaporten
2020-02-22 12:30 AFK Linköping - Vimmerby IF Linköping Arena
2020-02-23 11:00 IFK Norrköping FK Dam - Älvsjö AIK FF Dam A Östgötaporten
2020-02-23 12:00 Linköpings FC F17 - Örebro SK Ungdomsklubb F17 Linköping Arena
2020-02-24 18:30 Åtvidabergs FF - IFK Norrköping FK A-lag Kopparvallen
2020-02-25 19:30 Smedby AIS A - Torstorps IF SUEZ Arena
2020-02-28 15:15 Linköpings FC - FC Linköping City P 16 Linköping Arena
2020-02-29 11:00 Dagsbergs IF - Skärblacka IF SUEZ Arena
2020-02-29 12:00 IFK Norrköping FK Dam - Hammarby IF FF F19 Östgötaporten
2020-02-29 13:00 Eneby BK - Borens IK Herr A MAXIvallen
2020-02-29 13:00 Mjölby AI FF A-Lag - Hvetlanda GIF Herr A Vifolkavallen A
2020-02-29 14:30 Smedby AIS A - Assyriska IF i Norrköping SUEZ Arena
2020-03-01 16:00 Linköpings FC F17 - Linköping BK Tinnis B Linköping Arena
2020-03-02 19:00 IFK Norrköping FK U21 - FC Linköping City Östgötaporten
2020-03-04 19:00 Åtvidabergs FF - Västerviks FF Kopparvallen
2020-03-07 11:00 Borens IK Herr A - Dagsbergs IF Idrottsparken Motala A
2020-03-07 12:00 AFK Linköping - IK Tord Linköping Arena
2020-03-07 13:00 Mjölby AI FF A-Lag - Tranås FF Vifolkavallen A
2020-03-07 14:00 Assyriska IF i Norrköping - FC Gute A Navestad IP
2020-03-07 14:00 Eneby BK - Hargs BK MAXIvallen Wembly
2020-03-07 14:30 Smedby AIS A - Värmbols FC SUEZ Arena
2020-03-07 14:30 IFK Norrköping FK Dam - IFK Hallsberg FK Östgötaporten
2020-03-08 12:00 Linköpings FC F17 - Djurgårdens IF FF F17 Linköping Arena
2020-03-08 12:00 IK Sleipner A-trupp - Scandinavian FC Örebro Östgötaporten
2020-03-08 16:00 FC Linköping City P 19 - Malmslätts AIK Anders Ljungstedts gymnasium
2020-03-10 18:00 Assyriska IF i Norrköping - Torstorps IF Navestad IP
2020-03-14 11:15 Torstorps IF - Skärblacka IF Grosvads IP
2020-03-14 12:00 Smedby AIS Dam - Älvsjö AIK FF Dam A SUEZ Arena
2020-03-14 13:00 Eneby BK - Assyriska IF i Norrköping MAXIvallen Wembly
2020-03-14 14:00 Åtvidabergs FF - IFK Berga Senior A Kopparvallen
2020-03-15 12:00 Malmslätts AIK - Ekhagens IF Div 4 2020 Ryds konstgräsplan
2020-03-15 12:00 FC Linköping City P 19 - Motala AIF FK U19 Anders Ljungstedts gymnasium
2020-03-15 14:30 Smedby AIS A - AFK Linköping SUEZ Arena
2020-03-15 16:00 Linköpings FC F17 - IF Brommapojkarna F17 Linköping Arena
2020-03-21 12:00 AFK Linköping - Mjölby AI FF A-Lag Linköping Arena
2020-03-21 12:00 FC Linköping City P 19 - Smedby AIS U19 Anders Ljungstedts gymnasium
2020-03-21 14:00 Linköpings FC F17 - Jönköpings Södra IF F17 Linköping Arena
2020-03-21 14:30 Smedby AIS A - Motala AIF FK A-lag SUEZ Arena
2020-03-22 19:00 Söderköpings IK A-lag - Dagsbergs IF Vikingavallen A
2020-03-24 19:00 Eneby BK - IFK Norrköping FK U 19 MAXIvallen Wembly
2020-03-27 19:00 Lindö FF - Dagsbergs IF Fastighetsteknik Arena
2020-03-28 10:30 Skärblacka IF - Assyriska IF i Norrköping Fastighetsteknik Arena
2020-03-28 11:15 Torstorps IF - Norrköpings IF Bosna Grosvads IP
2020-03-28 12:00 Söderköpings IK A-lag - Västerviks FF SUEZ Arena
2020-03-28 13:00 Eneby BK - Tenhults IF MAXIvallen Wembly
2020-03-28 13:00 Mjölby AI FF A-Lag - Borens IK Herr A Vifolkavallen A
2020-03-28 14:00 Malmslätts AIK - BK Derby Ryds konstgräsplan
2020-03-29 16:00 BK Derby - Malmslätts AIK Linköping Arena
2020-04-04 12:00 Eneby BK - Malmslätts AIK MAXIvallen Wembly
2020-04-04 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Herr - Hargs BK MAXIvallen Wembly
2020-04-05 14:00 Linköpings FC F17 - IFK Aspudden-Tellus F17 Linköping Arena
2020-04-10 18:00 Linköpings FC F17 - Tyresö FF FJ A Linköping Arena