Spelprogram - Träningsmatcher Div. 3 damer

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Båstads GIF (D4D) Båstads GIF(Föreningen) svartvit, svart, svart
Falkenbergs FF (D4D) Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
Göteborgs FF (D3D) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Halmstads BK (K1D) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
HGH FC (D3D) HGH FC(Föreningen) Rödblårandig, svarta, svarta
Hyltebruks IF (D3D) Hyltebruks IF(Föreningen) blå, vit, blå
Hyssna IF (D4D) Hyssna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Elfsborg (D4D) IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Norvalla (D3D) IF Norvalla(Föreningen) gul, blåa, gula
IFK Värnamo (D3D) IFK Värnamo(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IK Virgo (D3D) IK Virgo(Föreningen) Långrandigt Röd/Svart, Vit, Svarta
Jung/Kvänum 10 IF (D3D) Jung/Kvänum 10 IF(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Lerkils IF (D3D) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Mölnlycke IF (D3D) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Näsets SK (D3D) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Oskarströms IS (D4D) Oskarströms IS(Föreningen) vit, vita, vit
Rävlanda AIS (D3D) Rävlanda AIS(Föreningen) Blå vit, Blå, Blå
Snöstorp Nyhem FF (D3D) Snöstorp Nyhem FF(Föreningen) röd, gröna, gröna
SRG Himledalen (D3D) Skällinge BK(Föreningen) Röd, Svarta, Röd
Stenungsunds IF (D3D) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Tölö IF (D3D) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Ullareds IK (D3D) Ullareds IK(Föreningen) blå, blå, vita
Unite People FC (D4D) Unite People FC(Föreningen) Vit/Svart, Svart, Svart
Varbergs BoIS FC (D3D) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Åsa IF (D4D) Åsa IF(Föreningen) svarta, svarta, svarta
Ängelholms FF (D3D) Ängelholms FF(Föreningen) Svart, Blåa, Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-02-02 12:00 071024004 Snöstorp Nyhem FF (D3D) - Stenungsunds IF (D3D) 1 - 5 Skedalaheds IP 3
2020-02-02 13:45 071024001 Tölö IF (D3D) - Mölnlycke IF (D3D) 5 - 2 Tingbergsvallen B
2020-02-08 12:00 071024005 Snöstorp Nyhem FF (D3D) - Ängelholms FF (D3D) 0 - 1 Skedalaheds IP 3
2020-02-19 19:30 071024017 Ullareds IK (D3D) - Falkenbergs FF (D4D) Hedevi 4
2020-02-21 18:30 071024018 Ullareds IK (D3D) - SRG Himledalen (D3D) 3 - 1 Hedevi 4
2020-02-23 13:00 071024019 Ullareds IK (D3D) - SRG Himledalen (D3D) Hedevi 4
2020-02-29 12:00 071024006 Snöstorp Nyhem FF (D3D) - Båstads GIF (D4D) Skedalaheds IP 3
2020-03-01 11:30 071024021 SRG Himledalen (D3D) - LGM Ankarvallen B
2020-03-01 17:30 071024015 Varbergs BoIS FC (D3D) - Ullareds IK (D3D) Påskbergsvallen konstgräs
2020-03-07 12:00 071024002 IF Norvalla (D3D) - Näsets SK (D3D) Veddige IP C
2020-03-07 14:30 071024011 Lerkils IF (D3D) - Göteborgs FF (D3D) Ängås IP D
2020-03-15 14:00 071024008 HGH FC (D3D) - IFK Värnamo (D3D) Tranevall
2020-03-22 12:00 071024014 IF Norvalla (D3D) - Rävlanda AIS (D3D) Veddige IP C
2020-03-22 16:00 071024012 Lerkils IF (D3D) - IK Virgo (D3D) Inst. Ängås IP D
2020-03-28 16:00 071024020 Varbergs BoIS FC (D3D) - Unite People FC (D4D) Påskbergsvallen konstgräs
2020-03-29 13:30 071024016 Varbergs BoIS FC (D3D) - IF Elfsborg (D4D) Påskbergsvallen konstgräs
2020-04-04 13:30 071024013 Jung/Kvänum 10 IF (D3D) - Hyltebruks IF (D3D) Kristineslätt IP 5
2020-04-04 14:00 071024003 IF Norvalla (D3D) - Hyssna IF (D4D) Norvalla IP
2020-04-05 12:00 071024007 Snöstorp Nyhem FF (D3D) - Oskarströms IS (D4D) Skedalaheds IP 3
2020-04-13 16:00 071024009 HGH FC (D3D) - Halmstads BK (K1D) Wegeli IP 1
2020-04-13 16:00 071024010 Åsa IF (D4D) - IF Norvalla (D3D) Åsa C