Tabell och resultat - Futsal Pojkar 2004-2003 Grupp C

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2020-02-15 17:00 Bergums IF 1 - Donsö IS 11 - 2 Utmarksskolan Sporthall
2020-02-09 10:00 Angered BK P04 Röd - Donsö IS WO (3 - 0) Hammarkullens Sporthall
2020-02-07 19:00 Nol IK P04 - Stenkullen GoIK P04 6 - 3 Bohushallen Sporthall
2020-02-02 15:50 Ale United P04 - Nol IK P04 3 - 6 Bohushallen Sporthall
2020-01-31 19:30 Angered BK P04 Röd - IF Warta P03 1 - 3 Lövgärdet Sporthall
2020-01-31 19:30 Härryda IF P03 - Ale United P04 5 - 0 e.f. Önnerödshallen
2020-01-30 20:00 Bergums IF 1 - Härryda IF P03 6 - 0 Utmarksskolan Sporthall
2020-01-19 15:00 Härryda IF P03 - Bergums IF 1 1 - 5 Önnerödshallen
2020-01-18 15:30 Stenkullen GoIK P04 - Donsö IS 8 - 0 Hjällsnäshallen
2020-01-17 18:00 Nol IK P04 - Ale United P04 3 - 0 Bohushallen Sporthall
2020-01-12 19:00 Bergums IF 1 - IF Warta P03 3 - 2 Utmarksskolan Sporthall
2020-01-12 15:00 Donsö IS - Angered BK P04 Röd 1 - 4 Donsöhallen
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Bergums IF 1 9 7 1 1 53-16 37 22 5 5 0 0 37-7 30 15 4 2 1 1 16-9 7 7
Nol IK P04 9 5 2 2 36-25 11 17 5 3 2 0 23-12 11 11 4 2 0 2 13-13 0 6
Härryda IF P03 9 5 2 2 29-21 8 17 5 3 1 1 11-8 3 10 4 2 1 1 18-13 5 7
Angered BK P04 Röd 8 4 1 3 24-18 6 13 5 2 1 2 12-10 2 7 3 2 0 1 12-8 4 6
Donsö IS 10 4 1 5 24-37 -13 13 4 3 0 1 14-7 7 9 6 1 1 4 10-30 -20 4
IF Warta P03 7 3 1 3 17-15 2 10 3 2 0 1 9-6 3 6 4 1 1 2 8-9 -1 4
Stenkullen GoIK P04 9 3 0 6 20-27 -7 9 4 2 0 2 14-11 3 6 5 1 0 4 6-16 -10 3
Ale United P04 9 0 0 9 8-52 -44 0 4 0 0 4 5-25 -20 0 5 0 0 5 3-27 -24 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2020-02-22 18:30 Stenkullen GoIK P04 - Härryda IF P03 Hjällsnäshallen
2020-02-23 15:30 Donsö IS - Nol IK P04 Donsöhallen
2020-02-23 15:50 Ale United P04 - IF Warta P03 Bohushallen Sporthall
2020-02-23 20:00 Bergums IF 1 - Angered BK P04 Röd Utmarksskolan Sporthall
2020-02-28 18:30 Angered BK P04 Röd - Ale United P04 Lövgärdet Sporthall
2020-02-28 20:00 IF Warta P03 - Stenkullen GoIK P04 Ryaskolan Sporthall
2020-03-01 Härryda IF P03 - Nol IK P04
2020-12-31 IF Warta P03 - Angered BK P04 Röd Ryaskolan Sporthall