Spelprogram - Flickor 2010(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp B Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Evelina Prytz 0708270651 Orange/Svart/Orange
IF Mölndal Fotboll Röd Mats Pehrsson Vit/Vit/Vita
IF Mölndal Fotboll Vit Mats Pehrsson Vit/Vit/Vita
IFK Hindås Bernard Fuller 0761497182 vit/Blå/Blå
Jitex Mölndal BK Lila Daniel Bremell 0708185448 Lila/Lila/Lila
Jitex Mölndal BK Vit Daniel Bremell 0708185448 Lila, Lila, Lila
Kållered SK Blå Daniel Karlsson +46702598726 Blå, Blå, Blå
Kållered SK Vit Daniel Karlsson +46702598726 Blå, Blå, Blå
Landvetter IF 2003 Blå Joel Rask Röd/Vit/Vit
Landvetter IF 2003 Grön Joel Rask Röd/Vit/Vit
Landvetter IF 2003 Lila Joel Rask Röd/Vit/Vit
Landvetter IF 2003 Rosa Joel Rask Röd/Vit/Vit
Lindome GIF Rosa Tobias Caple +46705188120 Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF Svart Tobias Caple +46705188120 Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF Vit Tobias Caple +46705188120 Svart vit randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF Gul Gisela Edendahl Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Svart Gisela Edendahl Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF vit Gisela Edendahl Gul/Svart/Gul
Näsets SK Vinröd Christina Andersson Wallberg vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK Vit Christina Andersson Wallberg vinröda/Vita/Vinröda
Solängens BK 1 Johanna Larsson 0708614909 Vit/Vit/Vita
Solängens BK 2 Johanna Larsson 0708614909 Vit/Vit/Vita
Örgryte IS FF Janne Partanen 0761094167 Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-21 18:00 Azalea BK - IFK Hindås Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-08-22 18:30 Örgryte IS FF - IF Mölndal Fotboll Röd ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-08-22 18:30 Mölnlycke IF vit - IF Mölndal Fotboll Vit Vällsjöplan bortre
2019-08-22 18:30 Solängens BK 1 - Landvetter IF 2003 Rosa Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-08-22 18:30 Solängens BK 2 - Landvetter IF 2003 Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-08-22 18:30 Mölnlycke IF Svart - Kållered SK Blå Vällsjöplan bortre
2019-08-22 18:30 Mölnlycke IF Gul - Kållered SK Vit Vällsjöplan bortre
2019-08-22 18:30 Lindome GIF Svart - Landvetter IF 2003 Lila Lindevi 6
2019-08-22 18:30 Lindome GIF Vit - Landvetter IF 2003 Grön Lindevi 5
2019-08-22 19:00 Näsets SK Vinröd - Jitex Mölndal BK Lila Stavdal Arena
2019-08-22 19:00 Näsets SK Vit - Jitex Mölndal BK Vit Stavdal Arena
Omgång 2
2019-08-29 18:30 IFK Hindås - Mölnlycke IF Gul Fagervallen 21 Konstgräs
2019-08-29 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - Solängens BK 1 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-08-29 18:30 Jitex Mölndal BK Vit - Solängens BK 2 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-08-29 18:30 IF Mölndal Fotboll Röd - Lindome GIF Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-08-29 18:30 IF Mölndal Fotboll Vit - Lindome GIF Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-08-29 18:45 Landvetter IF 2003 Lila - Lindome GIF Rosa Landvetter IP A-plan 12
2019-08-29 18:45 Landvetter IF 2003 Grön - Azalea BK Landvetter IP A-plan 12
2019-08-29 18:45 Kållered SK Blå - Näsets SK Vinröd Kållered Sportcenter 2
2019-08-29 18:45 Kållered SK Vit - Näsets SK Vit Kållered Sportcenter 2
2019-08-29 18:45 Landvetter IF 2003 Rosa - Örgryte IS FF Landvetter IP A-plan 12
2019-08-29 18:45 Landvetter IF 2003 Blå - Mölnlycke IF vit Landvetter IP A-plan 12
Omgång 3
2019-09-04 18:00 Azalea BK - IF Mölndal Fotboll Vit Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-09-05 18:15 Lindome GIF Rosa - IF Mölndal Fotboll Röd Lindevi 4
2019-09-05 18:30 Örgryte IS FF - Jitex Mölndal BK Lila ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-09-05 18:30 Mölnlycke IF vit - Jitex Mölndal BK Vit Vällsjöplan bortre
2019-09-05 18:30 Solängens BK 1 - Kållered SK Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-05 18:30 Solängens BK 2 - Kållered SK Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-05 18:30 Mölnlycke IF Svart - Landvetter IF 2003 Lila Vällsjöplan bortre
2019-09-05 18:30 Mölnlycke IF Gul - Landvetter IF 2003 Grön Vällsjöplan bortre
2019-09-05 18:30 Lindome GIF Svart - Landvetter IF 2003 Rosa Lindevi 6
2019-09-05 18:30 Lindome GIF Vit - Landvetter IF 2003 Blå Lindevi 5
2019-09-05 19:00 Näsets SK Vit - IFK Hindås Stavdal Arena
Omgång 4
2019-09-12 18:30 IFK Hindås - Solängens BK 2 Fagervallen 21 Konstgräs
2019-09-12 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - Lindome GIF Svart Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-12 18:30 Jitex Mölndal BK Vit - Lindome GIF Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-12 18:30 IF Mölndal Fotboll Röd - Mölnlycke IF Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-12 18:30 IF Mölndal Fotboll Vit - Mölnlycke IF Gul Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-12 18:45 Landvetter IF 2003 Lila - Näsets SK Vinröd Landvetter IP A-plan 12
2019-09-12 18:45 Landvetter IF 2003 Grön - Näsets SK Vit Landvetter IP A-plan 12
2019-09-12 18:45 Kållered SK Blå - Örgryte IS FF Kållered Sportcenter 2
2019-09-12 18:45 Kållered SK Vit - Mölnlycke IF vit Kållered Sportcenter 2
2019-09-12 18:45 Landvetter IF 2003 Rosa - Lindome GIF Rosa Landvetter IP A-plan 12
2019-09-12 18:45 Landvetter IF 2003 Blå - Azalea BK Landvetter IP A-plan 12
Omgång 5
2019-09-18 18:00 Azalea BK - Jitex Mölndal BK Vit Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-09-19 18:15 Mölnlycke IF vit - IFK Hindås Vällsjöplan bortre
2019-09-19 18:15 Mölnlycke IF Svart - Landvetter IF 2003 Rosa Vällsjöplan bortre
2019-09-19 18:15 Mölnlycke IF Gul - Landvetter IF 2003 Blå Vällsjöplan bortre
2019-09-19 18:15 Lindome GIF Rosa - Jitex Mölndal BK Lila Lindevi 4
2019-09-19 18:15 Lindome GIF Svart - Kållered SK Blå Lindevi 6
2019-09-19 18:15 Lindome GIF Vit - Kållered SK Vit Lindevi 5
2019-09-19 18:30 Solängens BK 1 - Landvetter IF 2003 Lila Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-19 18:30 Solängens BK 2 - Landvetter IF 2003 Grön Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-19 19:00 Näsets SK Vinröd - IF Mölndal Fotboll Röd Stavdal Arena
2019-09-19 19:00 Näsets SK Vit - IF Mölndal Fotboll Vit Stavdal Arena
Omgång 6
2019-09-26 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Solängens BK 1 Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-26 18:00 IF Mölndal Fotboll Vit - Solängens BK 2 Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-26 18:30 IFK Hindås - Lindome GIF Vit Fagervallen 21 Konstgräs
2019-09-26 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - Mölnlycke IF Svart Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-26 18:30 Jitex Mölndal BK Vit - Mölnlycke IF Gul Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-26 18:45 Landvetter IF 2003 Lila - Örgryte IS FF Landvetter IP A-plan 12
2019-09-26 18:45 Landvetter IF 2003 Grön - Mölnlycke IF vit Landvetter IP A-plan 12
2019-09-26 18:45 Kållered SK Blå - Lindome GIF Rosa Kållered Sportcenter 2
2019-09-26 18:45 Kållered SK Vit - Azalea BK Kållered Sportcenter 2
2019-09-26 18:45 Landvetter IF 2003 Rosa - Näsets SK Vinröd Landvetter IP A-plan 12
2019-09-26 18:45 Landvetter IF 2003 Blå - Näsets SK Vit Landvetter IP A-plan 12
Omgång 7
2019-10-03 18:30 Örgryte IS FF - Mölnlycke IF Svart ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-10-03 18:30 Solängens BK 1 - Lindome GIF Rosa Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-10-03 19:00 Näsets SK Vinröd - Lindome GIF Svart Stavdal Arena