Spelprogram - Pojkar, Div 8 Alingsås

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-23 18:00 200177002 Östadkulle SK - Fristad/Sparsör/Borgstena 2 - 13 Lenavallen A-plan
2019-04-25 17:30 200177001 Lekstorps IF - Alingsås IF FF Svart 4 - 4 LP Idrottsplats 1
2019-04-28 12:00 200177005 Hestrafors/Bollebygd - Hemsjö IF 0 - 1 Bollevi A
2019-04-29 19:00 200177003 Vårgårda IK Vit - Sandareds IF 1 - 0 Tånga Hed C-plan
Maj
2019-05-05 11:00 200177007 Annelunds IF - Vårgårda IK Vit 1 - 6 Mörlanda A
2019-05-05 13:00 200177010 Alingsås IF FF Svart - Hestrafors/Bollebygd 5 - 1 Mjörnvallen, B-plan
2019-05-05 17:00 200177006 Hemsjö IF - Byttorps IF Vit 3 - 2 Byvallen A-plan
2019-05-05 17:00 200177008 Sandareds IF - Östadkulle SK 13 - 1 Sandevi B-plan
2019-05-11 10:30 200177011 Lekstorps IF - Sandareds IF 2 - 7 LP Idrottsplats 1
2019-05-11 11:00 200177013 Vårgårda IK Vit - Hemsjö IF 1 - 0 Tånga Hed B-plan
2019-05-11 13:00 200177014 Byttorps IF Vit - Hestrafors/Bollebygd 7 - 2 Byttorps IP A Konstgräs
2019-05-12 17:00 200177015 Fristad/Sparsör/Borgstena - Alingsås IF FF Svart 3 - 2 Hedens IP
2019-05-15 18:30 200177012 Östadkulle SK - Annelunds IF 3 - 4 Lenavallen
2019-05-16 19:00 200177019 Sandareds IF - Fristad/Sparsör/Borgstena 3 - 3 Sandevi B-plan
2019-05-17 18:00 200177020 Alingsås IF FF Svart - Byttorps IF Vit 5 - 1 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-05-19 12:00 200177016 Hestrafors/Bollebygd - Vårgårda IK Vit 2 - 7 Bollevi A
2019-05-19 18:30 200177018 Annelunds IF - Lekstorps IF 5 - 6 Mörlanda A
2019-05-21 18:30 200177022 Östadkulle SK - Hestrafors/Bollebygd 0 - 8 Lenavallen A-plan
2019-05-21 19:00 200177024 Sandareds IF - Alingsås IF FF Svart 7 - 4 Sandevi B-plan
2019-05-22 18:30 200177023 Vårgårda IK Vit - Byttorps IF Vit 2 - 6 Tånga Hed C-plan
2019-05-27 19:00 200177025 Fristad/Sparsör/Borgstena - Annelunds IF 11 - 0 Hedens IP Konstgräs
2019-05-28 18:00 200177021 Lekstorps IF - Hemsjö IF 4 - 3 LP Idrottsplats 1
2019-05-29 18:30 200177017 Hemsjö IF - Östadkulle SK 10 - 0 Lenavallen
Juni
2019-06-02 12:00 200177027 Hestrafors/Bollebygd - Lekstorps IF 0 - 5 Bollevi A
2019-06-02 18:00 200177028 Hemsjö IF - Fristad/Sparsör/Borgstena 2 - 1 Byvallen A-plan
2019-06-02 18:30 200177029 Annelunds IF - Sandareds IF 2 - 18 Mörlanda A
2019-06-04 19:00 200177030 Alingsås IF FF Svart - Vårgårda IK Vit 2 - 0 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-06-09 16:00 200177009 Fristad/Sparsör/Borgstena - Lekstorps IF 4 - 3 Hedens IP
2019-06-10 19:00 200177035 Fristad/Sparsör/Borgstena - Hestrafors/Bollebygd 3 - 4 Hedens IP
2019-06-11 18:30 200177032 Östadkulle SK - Vårgårda IK Vit 1 - 5 Lenavallen A-plan
2019-06-11 18:30 200177033 Annelunds IF - Alingsås IF FF Svart 1 - 3 Mörlanda A
2019-06-11 19:00 200177031 Lekstorps IF - Byttorps IF Vit 4 - 8 LP Idrottsplats 1
2019-06-16 14:00 200177034 Sandareds IF - Hemsjö IF 2 - 2 Sandevi B-plan
2019-06-17 19:00 200177039 Hestrafors/Bollebygd - Sandareds IF 0 - 7 Bollevi A
2019-06-18 18:30 200177036 Östadkulle SK - Alingsås IF FF Svart 0 - 13 Lenavallen A-plan
2019-06-18 19:00 200177040 Hemsjö IF - Annelunds IF 6 - 0 Byvallen A-plan
2019-06-19 18:30 200177037 Vårgårda IK Vit - Lekstorps IF 5 - 2 Tånga Hed C-plan
2019-06-23 15:00 200177038 Byttorps IF Vit - Fristad/Sparsör/Borgstena 3 - 3 Byttorps IP A Konstgräs
2019-06-25 18:30 200177042 Annelunds IF - Hestrafors/Bollebygd 1 - 5 Mörlanda A
2019-06-26 19:00 200177044 Fristad/Sparsör/Borgstena - Vårgårda IK Vit 1 - 2 Hedens IP
2019-06-29 13:00 200177045 Alingsås IF FF Svart - Hemsjö IF 4 - 0 Mjörnvallen, B-plan
2019-06-30 10:30 200177041 Lekstorps IF - Östadkulle SK WO (3 - 0) LP Idrottsplats 1
Juli
2019-07-01 19:00 200177049 Fristad/Sparsör/Borgstena - Östadkulle SK 8 - 0 Hedens IP
2019-07-02 18:30 200177050 Alingsås IF FF Svart - Lekstorps IF 7 - 2 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-07-03 18:30 200177047 Annelunds IF - Byttorps IF Vit 1 - 5 Mörlanda A
Augusti
2019-08-11 10:30 200177051 Lekstorps IF - Fristad/Sparsör/Borgstena 2 - 1 LP Idrottsplats 1
2019-08-11 12:00 200177055 Hestrafors/Bollebygd - Alingsås IF FF Svart 1 - 11 Bollevi A
2019-08-11 14:00 200177053 Vårgårda IK Vit - Annelunds IF 1 - 3 Tånga Hed B-plan
2019-08-11 15:00 200177054 Byttorps IF Vit - Hemsjö IF 1 - 1 Byttorps IP A Konstgräs
2019-08-18 11:00 200177058 Annelunds IF - Östadkulle SK 7 - 6 Mörlanda A
2019-08-18 12:00 200177056 Hestrafors/Bollebygd - Byttorps IF Vit 3 - 7 Bollevi A
2019-08-18 12:00 200177060 Alingsås IF FF Svart - Fristad/Sparsör/Borgstena 2 - 0 Mjörnvallen, B-plan
2019-08-18 16:00 200177059 Sandareds IF - Lekstorps IF 7 - 1 Sandevi B-plan
2019-08-18 17:00 200177057 Hemsjö IF - Vårgårda IK Vit 3 - 1 Byvallen A-plan
2019-08-21 18:30 200177063 Vårgårda IK Vit - Hestrafors/Bollebygd 8 - 1 Tånga Hed C-plan
2019-08-22 18:30 200177062 Östadkulle SK - Hemsjö IF 0 - 10 Lenavallen A-plan
2019-08-23 18:00 200177065 Fristad/Sparsör/Borgstena - Sandareds IF 2 - 3 Hedens IP
2019-08-23 18:30 200177026 Byttorps IF Vit - Östadkulle SK 6 - 1 Byttorps IP A Konstgräs
2019-08-25 10:30 200177061 Lekstorps IF - Annelunds IF 10 - 2 LP Idrottsplats 1
2019-08-25 15:00 200177064 Byttorps IF Vit - Alingsås IF FF Svart 1 - 3 Byttorps IP A Konstgräs
2019-08-28 18:30 200177069 Annelunds IF - Fristad/Sparsör/Borgstena 3 - 1 Mörlanda A
2019-08-29 19:00 200177048 Sandareds IF - Vårgårda IK Vit 4 - 0 Sandevi B-plan
2019-08-30 18:00 200177004 Byttorps IF Vit - Annelunds IF 4 - 2 Byttorps IP A Konstgräs
September
2019-09-01 12:00 200177067 Hestrafors/Bollebygd - Östadkulle SK 3 - 0 Bollevi A
2019-09-01 15:00 200177066 Byttorps IF Vit - Vårgårda IK Vit 6 - 0 Byttorps IP A Konstgräs
2019-09-01 17:00 200177068 Hemsjö IF - Lekstorps IF 3 - 1 Byvallen A-plan
2019-09-01 17:00 200177070 Alingsås IF FF Svart - Sandareds IF 1 - 0 Mjörnvallen, B-plan
2019-09-05 18:30 200177072 Östadkulle SK - Byttorps IF Vit 0 - 11 Lenavallen A-plan
2019-09-08 10:30 200177071 Lekstorps IF - Hestrafors/Bollebygd 9 - 1 LP Idrottsplats 1
2019-09-08 15:00 200177073 Vårgårda IK Vit - Alingsås IF FF Svart 1 - 0 Tånga Hed B-plan
2019-09-08 16:00 200177075 Fristad/Sparsör/Borgstena - Hemsjö IF 1 - 2 Hedens IP
2019-09-08 18:00 200177052 Östadkulle SK - Sandareds IF 2 - 8 Lenavallen A-plan
2019-09-10 19:00 200177074 Sandareds IF - Annelunds IF 4 - 1 Sandevi B-plan
2019-09-15 12:00 200177078 Hestrafors/Bollebygd - Fristad/Sparsör/Borgstena 0 - 4 Bollevi A
2019-09-15 13:00 200177077 Byttorps IF Vit - Lekstorps IF 1 - 7 Byttorps IP A Konstgräs
2019-09-15 16:00 200177080 Alingsås IF FF Svart - Annelunds IF 3 - 2 Alströmervallen konstgräs
2019-09-15 17:00 200177079 Hemsjö IF - Sandareds IF 5 - 3 Byvallen A-plan
2019-09-18 18:30 200177082 Annelunds IF - Hemsjö IF 1 - 2 Mörlanda B
2019-09-21 11:00 200177084 Fristad/Sparsör/Borgstena - Byttorps IF Vit 5 - 5 Hedens IP
2019-09-22 10:30 200177081 Lekstorps IF - Vårgårda IK Vit 9 - 5 LP Idrottsplats 1
2019-09-22 13:00 200177085 Alingsås IF FF Svart - Östadkulle SK 8 - 0 Mjörnvallen, A-plan
2019-09-22 15:00 200177083 Sandareds IF - Hestrafors/Bollebygd 12 - 0 Sandevi B-plan
2019-09-24 18:30 200177087 Vårgårda IK Vit - Fristad/Sparsör/Borgstena 2 - 2 Tånga Hed C-plan
2019-09-26 18:00 200177086 Östadkulle SK - Lekstorps IF 0 - 12 Lenavallen A-plan
2019-09-29 12:00 200177089 Hestrafors/Bollebygd - Annelunds IF 2 - 4 Bollevi A
2019-09-29 13:00 200177088 Byttorps IF Vit - Sandareds IF 1 - 0 Byttorps IP A Konstgräs
2019-09-29 16:00 200177090 Hemsjö IF - Alingsås IF FF Svart 2 - 1 Byvallen A-plan
Oktober
2019-10-01 17:15 200177076 Vårgårda IK Vit - Östadkulle SK 5 - 0 Tånga Hed C-plan
2019-10-01 19:00 200177043 Sandareds IF - Byttorps IF Vit 5 - 2 Sandevi B-plan
2019-10-05 15:00 200177046 Hemsjö IF - Hestrafors/Bollebygd 3 - 1 Byvallen A-plan