Spelprogram - 7 mot 7 Grupp B Damer

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 18:00 060236002 Qviding FIF - Bergums IF 2 - 0 Härlanda 11
2019-05-05 18:00 060236004 IF Väster - IFK Hindås 3 - 0 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-05-05 19:00 060236001 BK Häcken - Hällesåker IF 3 - 0 Slättadamm 3 konstgräs
2019-05-05 19:30 060236003 Utbynäs SK - Mossens BK 2 - 5 Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-05-08 19:00 060236007 Hällesåker IF - Utbynäs SK 6 - 0 Hällesåker 22
2019-05-12 16:00 060236010 Landvetter IF 2003 - IF Väster 2 - 2 Landvetter IP A-plan 12
2019-05-12 17:00 060236006 IFK Hindås - Qviding FIF 0 - 6 Fagervallen 11 Gräs
2019-05-12 17:15 060236008 Bergums IF - BK Häcken 0 - 3 Bergumsvallen 21
2019-05-19 17:15 060236012 Bergums IF - IFK Hindås 0 - 3 Bergumsvallen 21
2019-05-19 18:00 060236014 IF Väster - Mossens BK 3 - 2 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-05-19 18:15 060236011 Qviding FIF - Landvetter IF 2003 6 - 1 Härlanda 11
2019-05-19 19:30 060236013 Utbynäs SK - BK Häcken 4 - 2 Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-05-22 18:45 060236017 Hällesåker IF - IF Väster 2 - 1 Hällesåker 22
2019-05-26 14:30 060236019 Landvetter IF 2003 - Bergums IF 0 - 5 Landvetter IP B-plan 21
2019-05-26 16:30 060236018 Mossens BK - Qviding FIF 3 - 0 Heden 5 Konstgräs 7M7
2019-05-26 19:00 060236016 BK Häcken - IFK Hindås 3 - 3 Slättadamm 3 konstgräs
Juni
2019-06-02 18:00 060236022 Qviding FIF - Hällesåker IF 3 - 1 Härlanda 11
2019-06-02 18:00 060236025 IF Väster - Utbynäs SK 1 - 1 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-06-02 19:00 060236021 IFK Hindås - Landvetter IF 2003 2 - 2 Fagervallen 21 Konstgräs
2019-06-09 19:00 060236027 BK Häcken - Landvetter IF 2003 0 - 5 Slättadamm 3 konstgräs
2019-06-09 19:30 060236029 Utbynäs SK - Qviding FIF 0 - 3 Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-06-11 19:00 060236026 Mossens BK - IFK Hindås 3 - 0 Kviberg 1 konstgräs
2019-06-12 19:30 060236028 Hällesåker IF - Bergums IF 1 - 9 Hällesåker 22
2019-06-16 16:15 060236031 IFK Hindås - Hällesåker IF 1 - 6 Fagervallen 11 Gräs
2019-06-16 18:00 060236034 IF Väster - BK Häcken 4 - 1 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-06-16 18:30 060236035 Bergums IF - Utbynäs SK 7 - 1 Bergumsvallen 21
2019-06-19 19:00 060236037 Hällesåker IF - Landvetter IF 2003 5 - 1 Hällesåker 22
2019-06-19 20:15 060236036 BK Häcken - Mossens BK 0 - 1 Slättadamm 3 konstgräs
2019-06-23 18:00 060236039 IF Väster - Qviding FIF 2 - 0 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-06-25 18:30 060236023 Bergums IF - Mossens BK 7 - 1 Bergumsvallen 11 Gräs
2019-06-25 20:15 060236042 Landvetter IF 2003 - Utbynäs SK 2 - 5 Landvetter IP A-plan 12
2019-06-30 16:15 060236044 Mossens BK - Hällesåker IF 4 - 2 Guldheden Södra 11 Konstgräs
2019-06-30 17:15 060236045 Bergums IF - IF Väster 3 - 1 Bergumsvallen 21
Juli
2019-07-03 19:30 060236038 Utbynäs SK - IFK Hindås 6 - 2 Lemmingvallen 21 Konstgräs
Augusti
2019-08-11 16:00 060236043 Qviding FIF - BK Häcken 14 - 1 Härlanda 11
2019-08-13 19:45 060236046 Mossens BK - Utbynäs SK 8 - 0 Guldheden Södra 12 Konstgräs
2019-08-14 19:00 060236048 Hällesåker IF - BK Häcken 9 - 0 Hällesåker 22
2019-08-18 16:00 060236032 Landvetter IF 2003 - Mossens BK OW (0 - 3) Landvetter IP A-plan 12
2019-08-18 17:00 060236047 IFK Hindås - IF Väster 3 - 2 Fagervallen 11 Gräs
2019-08-18 17:15 060236050 Bergums IF - Qviding FIF 7 - 0 Bergumsvallen 11 Gräs
2019-08-25 18:00 060236052 Qviding FIF - IFK Hindås WO (3 - 0) Härlanda 11
2019-08-25 18:00 060236053 IF Väster - Landvetter IF 2003 4 - 1 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-08-25 19:00 060236051 BK Häcken - Bergums IF 1 - 13 Slättadamm 3 konstgräs
2019-08-25 19:30 060236054 Utbynäs SK - Hällesåker IF 3 - 2 Lemmingvallen 21 Konstgräs
September
2019-09-01 16:00 060236059 Landvetter IF 2003 - Qviding FIF 1 - 2 Landvetter IP B-plan 21
2019-09-01 17:00 060236056 IFK Hindås - Bergums IF 0 - 13 Fagervallen 11 Gräs
2019-09-01 19:00 060236058 BK Häcken - Utbynäs SK 2 - 4 Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-08 16:15 060236061 IFK Hindås - BK Häcken 3 - 2 Fagervallen 11 Gräs
2019-09-08 17:30 060236064 Bergums IF - Landvetter IF 2003 4 - 0 Bergumsvallen 21
2019-09-08 18:00 060236062 Qviding FIF - Mossens BK 4 - 3 Härlanda 11
2019-09-08 18:00 060236063 IF Väster - Hällesåker IF 1 - 0 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-09-11 20:15 060236067 Mossens BK - Bergums IF 6 - 13 Heden 32 Konstgräs
2019-09-15 19:30 060236069 Utbynäs SK - IF Väster 1 - 6 Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-09-18 20:00 060236070 Landvetter IF 2003 - IFK Hindås 0 - 4 Landvetter IP A-plan 12
2019-09-19 20:00 060236090 IF Väster - Bergums IF 2 - 5 Apelsinplan 21 Konstgräs
2019-09-22 17:00 060236071 IFK Hindås - Mossens BK 3 - 4 Fagervallen 11 Gräs
2019-09-22 17:15 060236073 Bergums IF - Hällesåker IF 0 - 2 Hällesåker 11
2019-09-22 18:00 060236072 Qviding FIF - Utbynäs SK 6 - 0 Härlanda 11
2019-09-28 11:30 060236077 Hällesåker IF - IFK Hindås 6 - 1 Hällesåker 22
2019-09-29 19:00 060236076 BK Häcken - IF Väster 0 - 3 Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-29 19:30 060236079 Utbynäs SK - Bergums IF 1 - 3 Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-09-30 18:00 060236066 Hällesåker IF - Qviding FIF 1 - 0 Hällesåker 22
Oktober
2019-10-02 20:00 060236075 Landvetter IF 2003 - BK Häcken 3 - 0 Landvetter IP A-plan 11
2019-10-06 16:00 060236084 Landvetter IF 2003 - Hällesåker IF 3 - 2 Landvetter IP A-plan 12
2019-10-06 17:00 060236081 IFK Hindås - Utbynäs SK 2 - 3 Fagervallen 11 Gräs
2019-10-06 18:00 060236082 Qviding FIF - IF Väster 1 - 0 Härlanda 11
2019-10-09 20:15 060236078 Mossens BK - Landvetter IF 2003 4 - 6 Heden 31 Konstgräs
2019-10-12 11:30 060236087 Hällesåker IF - Mossens BK 12 - 2 Hällesåker 22
2019-10-13 19:00 060236086 BK Häcken - Qviding FIF 0 - 1 Slättadamm 3 konstgräs
2019-10-13 19:30 060236089 Utbynäs SK - Landvetter IF 2003 2 - 4 Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-10-15 19:15 060236057 Mossens BK - IF Väster 2 - 4 Kviberg 1 konstgräs
2019-10-16 19:45 060236083 Mossens BK - BK Häcken 3 - 1 Kviberg 1 konstgräs