Spelprogram - Reservklass 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Lars Boquist 0733565126 Svart/Röd, Svart, Röda
Dalen KFF Joakim Ahlgren 0735775717 Gul/Blå, Blå, Gul
Eriksbergs IF Urban Karlsson +46709148043 Blå-Blå-Blå
IF Mölndal Fotboll Joakim Andersson 0735410769 Vit, Vit, Vita
IK Zenith Cihan Köse 0766362406 Grön, Vit, grön
Lerums IS Dragan Sinik 0739028065 lila, vit, lila
Lundens ÖBK Egon Hansen 0737282973 Vit, Vit, Vita
Partille IF FK Kim Roland 0707940155 röd/vit/röd
Sandarna BK Lars Olsson 0704121260 Svart/Röd randig, svarta, röda
Stenkullens GoIK Ingemar Holm 0734232620 Röd, Blå, Röd
Älvsborg FF Roger Lindgren 0703272103 Blå/Svart, Svart, Svart
Öckerö IF Andreas Elfström 0735363774 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Mars
2019-03-30 14:00 060150007 IK Zenith - Partille IF FK 2 - 7 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
April
2019-04-02 19:45 060150006 Sandarna BK - Dalen KFF 1 - 1 Gröna Vallen 1
2019-04-09 19:30 060150014 Öckerö IF - IK Zenith 6 - 1 Prästängen 1 Konstgräs
2019-04-09 20:15 060150004 Stenkullens GoIK - Älvsborg FF 10 - 0 Stenkullens IP 2 KG
2019-04-15 19:30 060150009 Dalen KFF - Lundens ÖBK 5 - 5 Krokslättsvallen konstgräs
2019-04-15 20:15 060150008 Partille IF FK - Sandarna BK 1 - 1 Lexby 2 Konstgräs
2019-04-16 19:45 060150011 Älvsborg FF - IF Mölndal Fotboll 2 - 4 Påvelund 1 Konstgräs
2019-04-22 16:00 060150015 Lerums IS - Askims IK 4 - 4 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-04-23 19:45 060150019 Lundens ÖBK - Partille IF FK 1 - 0 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-04-23 19:45 060150020 Sandarna BK - IK Zenith 4 - 3 Gröna Vallen 1
2019-04-23 20:15 060150018 Stenkullens GoIK - Dalen KFF 7 - 3 Stenkullens IP 2 KG
2019-04-23 20:15 060150021 Eriksbergs IF - Öckerö IF 2 - 2 Rosenhill
Maj
2019-05-06 19:30 060150028 Öckerö IF - Sandarna BK 9 - 1 Prästängen 1 Konstgräs
2019-05-07 17:45 060150027 Askims IK - Eriksbergs IF 1 - 3 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-05-07 19:30 060150024 Dalen KFF - IF Mölndal Fotboll 2 - 2 Krokslättsvallen konstgräs
2019-05-07 19:45 060150026 Älvsborg FF - Lerums IS 0 - 6 Påvelund 1 Konstgräs
2019-05-13 18:15 060150034 Askims IK - Öckerö IF 3 - 7 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-05-14 19:00 060150032 Stenkullens GoIK - IK Zenith 1 - 0 Stenkullens IP 1 Gräs
2019-05-14 19:45 060150033 Lundens ÖBK - Sandarna BK 5 - 2 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-05-14 20:15 060150035 Eriksbergs IF - Älvsborg FF 9 - 1 Rosenhill
2019-05-20 19:30 060150039 Dalen KFF - Lerums IS 0 - 1 Krokslättsvallen konstgräs
2019-05-21 19:00 060150037 IK Zenith - IF Mölndal Fotboll 4 - 6 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2019-05-21 19:45 060150036 Sandarna BK - Stenkullens GoIK 2 - 5 Gröna Vallen 1
2019-05-21 19:45 060150041 Älvsborg FF - Askims IK 0 - 3 Påvelund 1 Konstgräs
Juni
2019-06-02 13:00 060150043 Lerums IS - Partille IF FK 3 - 0 Aspevallen 1 Gräs
2019-06-03 19:00 060150049 Eriksbergs IF - Dalen KFF 3 - 3 Rosenhill
2019-06-04 19:45 060150047 Älvsborg FF - Öckerö IF 4 - 6 Påvelund 1 Konstgräs
2019-06-04 20:15 060150031 IF Mölndal Fotboll - Partille IF FK 1 - 3 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-06-10 19:00 060150023 Partille IF FK - Stenkullens GoIK 3 - 4 Lexby 1 Gräs
2019-06-11 20:30 060150045 IF Mölndal Fotboll - Sandarna BK 0 - 1 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-06-17 19:00 060150013 Eriksbergs IF - Lerums IS 2 - 2 Rosenhill
2019-06-24 19:00 060150046 Stenkullens GoIK - Lundens ÖBK 5 - 0 Stenkullens IP 1 Gräs
Augusti
2019-08-01 19:00 I060150056 Öckerö IF - Stenkullens GoIK 1 - 4 Stenkullens IP 1 Gräs
2019-08-05 19:00 060150022 IK Zenith - Lundens ÖBK 3 - 1 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2019-08-12 19:00 060150052 IK Zenith - Lerums IS 2 - 2 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2019-08-12 19:00 060150053 Partille IF FK - Eriksbergs IF 1 - 3 Lexby 2 Konstgräs
2019-08-12 19:30 060150054 Dalen KFF - Askims IK 7 - 1 Krokslättsvallen konstgräs
2019-08-13 19:45 060150050 Lundens ÖBK - IF Mölndal Fotboll 1 - 4 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-08-20 18:45 060150057 Lerums IS - Sandarna BK 6 - 1 Aspevallen 1 Gräs
2019-08-20 19:45 060150061 Älvsborg FF - Dalen KFF 0 - 5 Påvelund 1 Konstgräs
2019-08-20 19:45 060150062 Askims IK - Partille IF FK WO (3 - 0) Kobbegården 1 Konstgräs
2019-08-20 20:15 060150063 Eriksbergs IF - IK Zenith 8 - 1 Rosenhill
2019-08-20 20:30 060150059 IF Mölndal Fotboll - Stenkullens GoIK 1 - 2 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-08-24 13:00 060150001 Lerums IS - Öckerö IF 0 - 0 Aspevallen 1 Gräs
September
2019-09-02 20:15 060150068 Partille IF FK - Älvsborg FF 0 - 2 Lexby 2 Konstgräs
2019-09-03 19:30 060150070 Öckerö IF - IF Mölndal Fotboll 8 - 1 Prästängen 1 Konstgräs
2019-09-03 19:45 060150065 Lundens ÖBK - Lerums IS 0 - 6 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-09-04 19:45 060150066 Sandarna BK - Eriksbergs IF 7 - 2 Gröna Vallen 1
2019-09-09 19:30 060150073 Dalen KFF - Öckerö IF 3 - 1 Krokslättsvallen konstgräs
2019-09-09 20:00 060150071 Lerums IS - Stenkullens GoIK 5 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-09-10 19:45 060150075 Älvsborg FF - IK Zenith 0 - 3 Påvelund 1 Konstgräs
2019-09-10 19:45 060150076 Askims IK - Sandarna BK 3 - 4 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-09-10 20:15 060150077 Eriksbergs IF - Lundens ÖBK 5 - 2 Rosenhill
2019-09-16 19:30 060150042 Öckerö IF - Lundens ÖBK 3 - 1 Prästängen 1 Konstgräs
2019-09-24 19:45 060150080 Lundens ÖBK - Askims IK 2 - 5 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-09-24 20:15 060150079 Stenkullens GoIK - Eriksbergs IF 4 - 0 Stenkullens IP 2 KG
2019-09-24 20:15 060150083 Partille IF FK - Dalen KFF 1 - 3 Lexby 2 Konstgräs
2019-09-24 20:30 060150078 IF Mölndal Fotboll - Lerums IS 0 - 5 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-09-25 19:45 060150081 Sandarna BK - Älvsborg FF 6 - 6 Gröna Vallen 1
Oktober
2019-10-01 19:30 060150087 Dalen KFF - IK Zenith 2 - 4 Krokslättsvallen konstgräs
2019-10-01 20:15 060150086 Partille IF FK - Öckerö IF 1 - 1 Lexby 2 Konstgräs
2019-10-01 20:15 060150091 Eriksbergs IF - IF Mölndal Fotboll 14 - 2 Rosenhill
2019-10-03 19:45 060150089 Älvsborg FF - Lundens ÖBK 5 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
December
2019-12-31 060150003 IF Mölndal Fotboll - Askims IK Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-12-31 060150067 IK Zenith - Askims IK Hovgårdsvallen 1 Gräs
2019-12-31 060150090 Askims IK - Stenkullens GoIK Kobbegården 1 Konstgräs