Spelprogram - Flickor 2006(13 år) Höst Lätt Grupp A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Backatorp IF Kim Kankkonen 0313234187 Röd/Svart/Röd
Floda BoIF 2 Mikael Bergeby 0733813453 Blå, Vit, Blå
Hovås Billdal IF 2 Joakim Bryngelsson 0739989004 Vit/vit/vit/vit
IF Mölndal Fotboll Vit Richard Nilsson 0317948711 Vit/Vit/Vita
IF Väster Svart Göran von Brömssen 0702081639 Orange/Svart/Orange
IFK Hindås Nicklas Iraeus 0707334949 vit, Blå, Blå
Lindome GIF Magnus Eriksson Svart vit randig/Svart/Vit
Ytterby IS Röd Ki Hagelin Röd/Vit/Blå/Röd
Öckerö IF Jill Sundström Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 15:15 060765003 Hovås Billdal IF 2 - Ytterby IS Röd 2 - 3 Hovås Billdal Arena 11 Konstgräs
2019-08-18 16:00 060765004 IFK Hindås - Öckerö IF 2 - 4 Fagervallen 21 Konstgräs
2019-08-18 17:00 060765002 IF Väster Svart - Lindome GIF 6 - 0 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-08-22 19:30 060765001 Backatorp IF - IF Mölndal Fotboll Vit 3 - 1 Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-08-25 12:15 060765005 Floda BoIF 2 - Backatorp IF 4 - 2 Flodala IP 31 KG
2019-08-25 14:30 060765007 Lindome GIF - Hovås Billdal IF 2 1 - 2 Lindevi 31 Konstgräs
2019-08-31 11:30 060765012 Öckerö IF - Ytterby IS Röd 8 - 2 Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-08-31 13:15 060765010 Hovås Billdal IF 2 - IF Mölndal Fotboll Vit 2 - 0 Hovås Billdal Arena 11 Konstgräs
2019-08-31 14:30 060765009 IF Väster Svart - Floda BoIF 2 6 - 0 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-08-31 15:00 060765011 IFK Hindås - Lindome GIF 1 - 3 Fagervallen 1 Gräs
September
2019-09-04 19:00 060765013 Floda BoIF 2 - Hovås Billdal IF 2 0 - 3 Flodala IP 31 KG
2019-09-07 15:00 060765015 Lindome GIF - Öckerö IF 2 - 1 Lindevi 31 Konstgräs
2019-09-07 15:15 060765016 IF Mölndal Fotboll Vit - IFK Hindås 5 - 1 Rävekärrsplan
2019-09-08 14:30 060765006 Ytterby IS Röd - IFK Hindås 6 - 1 Ytterns IP 31
2019-09-08 16:30 060765014 Backatorp IF - IF Väster Svart 0 - 4 Backavallen 11 Konstgräs
2019-09-14 16:00 060765020 Ytterby IS Röd - Lindome GIF 5 - 0 Ytterns IP 31
2019-09-15 13:00 060765018 IFK Hindås - Floda BoIF 2 5 - 1 Fagervallen 11 Gräs
2019-09-15 14:00 060765019 Öckerö IF - IF Mölndal Fotboll Vit 2 - 1 Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-09-15 18:45 060765017 Hovås Billdal IF 2 - Backatorp IF 1 - 1 Hovås Billdal Arena 11 Konstgräs
2019-09-21 16:00 060765022 Backatorp IF - IFK Hindås 7 - 0 Backavallen 11 Konstgräs
2019-09-22 09:00 060765024 IF Mölndal Fotboll Vit - Ytterby IS Röd 1 - 4 Åbyvallen 21 Konstgräs
2019-09-22 13:00 060765021 Floda BoIF 2 - Öckerö IF 4 - 6 Flodala IP 31 KG
2019-09-22 14:45 060765023 IF Väster Svart - Hovås Billdal IF 2 6 - 0 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-09-25 18:00 060765033 Öckerö IF - Hovås Billdal IF 2 5 - 2 Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-09-29 13:15 060765025 IFK Hindås - IF Väster Svart 1 - 12 Fagervallen 11 Gräs
2019-09-29 14:00 060765026 Öckerö IF - Backatorp IF 1 - 2 Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-09-29 14:30 060765028 Lindome GIF - IF Mölndal Fotboll Vit 1 - 1 Lindevi 31 Konstgräs
2019-09-29 15:00 060765027 Ytterby IS Röd - Floda BoIF 2 1 - 3 Ytterns IP 31
Oktober
2019-10-02 18:00 060765032 IFK Hindås - Hovås Billdal IF 2 2 - 6 Fagervallen 1 Gräs
2019-10-05 13:45 060765031 IF Väster Svart - Öckerö IF 3 - 0 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-10-06 15:00 060765029 Floda BoIF 2 - Lindome GIF 5 - 2 Flodala IP 31 KG
2019-10-06 15:00 060765030 Backatorp IF - Ytterby IS Röd 2 - 2 Backavallen 11 Konstgräs
2019-10-12 13:30 060765036 IF Mölndal Fotboll Vit - Floda BoIF 2 5 - 1 Frejaplan 11 K.Gräs
2019-10-19 11:00 060765034 Ytterby IS Röd - IF Väster Svart 0 - 7 Ytterns IP 31
2019-10-27 16:00 060765035 Lindome GIF - Backatorp IF 1 - 3 Lindevi 31 Konstgräs
December
2019-12-31 060765008 IF Mölndal Fotboll Vit - IF Väster Svart Frejaplan 11 K.Gräs