Spelprogram - Division 7C Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-01 20:15 060132005 Lundby IF - Pushers BK 2 - 5 Bravida Arena
2019-04-02 20:15 060132003 Brämaregårdens FC - Rödbo IF 1 - 4 Bravida Arena
2019-04-04 19:00 060132006 Kareby IS - Solväders FC 3 - 3 Kareby Hed
2019-04-05 19:15 060132004 Bergsjön SK - Ösets BK 3 - 1 Kviberg 5 konstgräs
2019-04-07 14:15 060132001 Proletären FF - Hjuviks AIK 0 - 3 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-04-07 15:45 060132002 AIF Göteborg - Hermansby IF 5 - 1 Gröna Vallen 1
2019-04-09 19:45 060132008 Pushers BK - Bergsjön SK 4 - 0 Gröna Vallen 1
2019-04-10 19:45 060132009 Ösets BK - Brämaregårdens FC 6 - 1 Gröna Vallen 1
2019-04-10 20:15 060132012 Hjuviks AIK - Kareby IS 2 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-04-12 19:00 060132011 Hermansby IF - Proletären FF 3 - 1 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-04-13 14:15 060132010 AIF Göteborg - Rödbo IF 1 - 1 Gröna Vallen 1
2019-04-14 16:15 060132007 Solväders FC - Lundby IF 3 - 0 Bravida Arena
2019-04-23 20:15 060132015 Brämaregårdens FC - Pushers BK 0 - 5 Bravida Arena
2019-04-24 19:45 060132014 AIF Göteborg - Ösets BK 6 - 3 Gröna Vallen 1
2019-04-26 19:00 060132018 Hermansby IF - Hjuviks AIK 0 - 3 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-04-26 19:15 060132016 Bergsjön SK - Solväders FC 0 - 0 Kviberg 5 konstgräs
2019-04-27 14:15 060132013 Proletären FF - Rödbo IF 1 - 0 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-04-27 14:15 060132017 Lundby IF - Kareby IS 6 - 3 Bravida Arena
Maj
2019-05-02 20:15 060132024 Hjuviks AIK - Lundby IF 7 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-05-03 18:30 060132019 Kareby IS - Bergsjön SK 0 - 3 Kareby Hed
2019-05-04 16:15 060132021 Pushers BK - AIF Göteborg 4 - 0 Gröna Vallen 1
2019-05-05 13:00 060132023 Rödbo IF - Hermansby IF 1 - 1 Rödbo 1 Gräs
2019-05-05 13:45 060132022 Ösets BK - Proletären FF 3 - 2 Gröna Vallen 1
2019-05-09 19:00 060132029 Rödbo IF - Hjuviks AIK 1 - 3 Rödbo 1 Gräs
2019-05-09 19:45 060132030 Ösets BK - Hermansby IF 3 - 1 Gröna Vallen 1
2019-05-09 20:15 060132027 Brämaregårdens FC - Kareby IS 1 - 4 Bravida Arena
2019-05-10 19:15 060132028 Bergsjön SK - Lundby IF 7 - 4 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-05-11 14:15 060132025 Proletären FF - Pushers BK 1 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-05-12 15:45 060132026 AIF Göteborg - Solväders FC 1 - 2 Gröna Vallen 1
2019-05-13 19:15 060132036 Hjuviks AIK - Bergsjön SK 5 - 2 Hästevik 1 Gräs
2019-05-14 19:45 060132034 Pushers BK - Hermansby IF 4 - 0 Gröna Vallen 1
2019-05-17 18:30 060132032 Kareby IS - AIF Göteborg 1 - 4 Kareby Hed
2019-05-19 15:15 060132033 Solväders FC - Proletären FF 5 - 3 Bravida Arena
2019-05-19 18:00 060132031 Lundby IF - Brämaregårdens FC 7 - 3 Bravida Arena
2019-05-22 19:30 060132040 Hjuviks AIK - Ösets BK 3 - 0 Hästevik 1 Gräs
2019-05-22 19:45 060132037 Proletären FF - Kareby IS 5 - 5 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-05-22 19:45 060132038 AIF Göteborg - Lundby IF 1 - 0 Gröna Vallen 1
2019-05-24 19:00 060132042 Hermansby IF - Solväders FC 1 - 2 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-05-24 19:30 060132039 Brämaregårdens FC - Bergsjön SK 1 - 2 Bravida Arena
2019-05-25 13:00 060132041 Rödbo IF - Pushers BK 0 - 3 Rödbo 1 Gräs
2019-05-27 19:45 060132048 Hjuviks AIK - Brämaregårdens FC 9 - 1 Hästevik 1 Gräs
2019-05-28 20:15 060132044 Lundby IF - Proletären FF 2 - 4 Bravida Arena
2019-05-29 19:30 060132045 Kareby IS - Hermansby IF 2 - 4 Kareby Hed
2019-05-29 19:45 060132047 Pushers BK - Ösets BK 2 - 1 Gröna Vallen 1
2019-05-31 19:15 060132043 Bergsjön SK - AIF Göteborg 1 - 2 Bergsjövallen 2 Konstgräs
Juni
2019-06-01 16:15 060132046 Solväders FC - Rödbo IF 5 - 1 Bravida Arena
2019-06-03 20:00 060132051 Hjuviks AIK - Pushers BK 3 - 3 Hästevik 1 Gräs
2019-06-06 12:15 060132050 AIF Göteborg - Brämaregårdens FC 3 - 2 Gröna Vallen 1
2019-06-06 14:15 060132052 Ösets BK - Solväders FC 3 - 3 Gröna Vallen 1
2019-06-08 14:00 060132054 Hermansby IF - Lundby IF 2 - 3 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-06-09 13:00 060132053 Rödbo IF - Kareby IS 0 - 6 Rödbo 1 Gräs
2019-06-10 20:00 060132055 Hjuviks AIK - AIF Göteborg 1 - 1 Hästevik 1 Gräs
2019-06-11 17:45 060132060 Solväders FC - Pushers BK 1 - 3 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-06-12 19:30 060132058 Rödbo IF - Lundby IF 1 - 2 Rödbo 1 Gräs
2019-06-14 18:30 060132059 Kareby IS - Ösets BK 3 - 2 Kareby Hed
2019-06-14 19:15 060132057 Bergsjön SK - Hermansby IF 2 - 3 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-06-15 14:15 060132056 Brämaregårdens FC - Proletären FF 6 - 7 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-06-17 20:00 060132066 Hjuviks AIK - Solväders FC 2 - 2 Hästevik 1 Gräs
2019-06-18 20:00 060132035 Ösets BK - Rödbo IF 4 - 0 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-06-18 20:15 060132065 Brämaregårdens FC - Hermansby IF 5 - 2 Bravida Arena
2019-06-23 13:00 060132064 Rödbo IF - Bergsjön SK 1 - 5 Rödbo 1 Gräs
2019-06-23 14:15 060132061 Proletären FF - AIF Göteborg 0 - 4 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-06-23 15:45 060132063 Ösets BK - Lundby IF 3 - 5 Gröna Vallen 1
2019-06-25 19:45 060132062 Pushers BK - Kareby IS 6 - 1 Gröna Vallen 1
2019-06-26 20:00 060132072 Hjuviks AIK - Proletären FF 7 - 0 Hästevik 1 Gräs
2019-06-27 19:45 060132069 Ösets BK - Bergsjön SK 2 - 2 Gröna Vallen 1
2019-06-28 18:15 060132068 Pushers BK - Lundby IF 4 - 1 Gröna Vallen 1
2019-06-28 19:00 060132071 Hermansby IF - AIF Göteborg 1 - 2 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-06-30 13:00 060132070 Rödbo IF - Brämaregårdens FC 1 - 3 Rödbo 1 Gräs
2019-06-30 15:15 060132067 Solväders FC - Kareby IS 5 - 4 Bravida Arena
Augusti
2019-08-16 19:00 060132078 Kareby IS - Hjuviks AIK 2 - 2 Kareby Hed
2019-08-16 19:15 060132073 Proletären FF - Hermansby IF 3 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-08-16 19:15 060132076 Bergsjön SK - Pushers BK 4 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-08-16 19:30 060132077 Lundby IF - Solväders FC 2 - 6 Bravida Arena
2019-08-18 13:00 060132074 Rödbo IF - AIF Göteborg 3 - 3 Rödbo 1 Gräs
2019-08-18 15:15 060132075 Brämaregårdens FC - Ösets BK 3 - 2 Bravida Arena
2019-08-19 18:45 060132084 Hjuviks AIK - Hermansby IF 2 - 3 Hästevik 1 Gräs
2019-08-23 18:30 060132079 Kareby IS - Lundby IF 4 - 0 Kareby Hed
2019-08-24 16:15 060132081 Pushers BK - Brämaregårdens FC 2 - 3 Gröna Vallen 1
2019-08-25 13:00 060132083 Rödbo IF - Proletären FF 4 - 3 Rödbo 1 Gräs
2019-08-25 15:15 060132080 Solväders FC - Bergsjön SK 0 - 1 Bravida Arena
2019-08-28 20:15 060132089 Lundby IF - Hjuviks AIK 1 - 4 Bravida Arena
2019-08-30 19:00 060132090 Hermansby IF - Rödbo IF 1 - 1 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-08-30 19:15 060132088 Bergsjön SK - Kareby IS 3 - 3 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-08-31 12:15 060132086 AIF Göteborg - Pushers BK 3 - 1 Gröna Vallen 1
2019-08-31 16:15 060132087 Brämaregårdens FC - Solväders FC 1 - 1 Bravida Arena
September
2019-09-01 14:15 060132085 Proletären FF - Ösets BK 4 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-02 20:15 060132091 Lundby IF - Bergsjön SK 3 - 7 Bravida Arena
2019-09-05 19:45 060132094 Pushers BK - Proletären FF 4 - 0 Gröna Vallen 1
2019-09-06 18:30 060132092 Kareby IS - Brämaregårdens FC 4 - 2 Kareby Hed
2019-09-07 16:00 060132095 Hermansby IF - Ösets BK 7 - 4 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-09-08 15:15 060132093 Solväders FC - AIF Göteborg 0 - 3 Bravida Arena
2019-09-08 18:00 060132096 Hjuviks AIK - Rödbo IF 5 - 2 Hästevik 1 Gräs
2019-09-11 19:45 060132098 AIF Göteborg - Kareby IS 2 - 4 Gröna Vallen 1
2019-09-11 20:15 060132099 Brämaregårdens FC - Lundby IF 4 - 3 Bravida Arena
2019-09-13 19:00 060132102 Hermansby IF - Pushers BK 1 - 7 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-09-13 19:15 060132100 Bergsjön SK - Hjuviks AIK 0 - 2 Kviberg 5 konstgräs
2019-09-15 13:00 060132101 Rödbo IF - Ösets BK 1 - 4 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-09-15 14:15 060132097 Proletären FF - Solväders FC 3 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-16 20:15 060132104 Lundby IF - AIF Göteborg 2 - 5 Bravida Arena
2019-09-18 19:45 060132108 Ösets BK - Hjuviks AIK 3 - 2 Gröna Vallen 1
2019-09-19 19:45 060132107 Pushers BK - Rödbo IF 1 - 1 Gröna Vallen 1
2019-09-20 19:15 060132103 Bergsjön SK - Brämaregårdens FC 8 - 0 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-09-22 14:15 060132106 Solväders FC - Hermansby IF 6 - 1 Bravida Arena
2019-09-22 16:15 060132082 Ösets BK - AIF Göteborg 0 - 3 Gröna Vallen 1
2019-09-23 20:15 060132111 Brämaregårdens FC - Hjuviks AIK 0 - 8 Bravida Arena
2019-09-27 18:15 060132110 AIF Göteborg - Bergsjön SK 0 - 5 Gröna Vallen 1
2019-09-27 19:00 060132114 Hermansby IF - Kareby IS 1 - 2 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-09-28 14:15 060132109 Proletären FF - Lundby IF 2 - 5 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-09-29 13:00 060132113 Rödbo IF - Solväders FC 1 - 4 Rödbo 1 Gräs
Oktober
2019-10-01 19:45 060132112 Ösets BK - Pushers BK 0 - 8 Gröna Vallen 1
2019-10-04 18:30 060132118 Kareby IS - Rödbo IF 9 - 2 Kareby Hed
2019-10-04 19:15 060132116 Bergsjön SK - Proletären FF 3 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-10-05 12:15 060132115 Brämaregårdens FC - AIF Göteborg 1 - 9 Bravida Arena
2019-10-05 14:15 060132117 Lundby IF - Hermansby IF 5 - 3 Bravida Arena
2019-10-05 16:15 060132119 Solväders FC - Ösets BK 9 - 5 Bravida Arena
2019-10-06 15:45 060132120 Pushers BK - Hjuviks AIK 1 - 2 Gröna Vallen 1
2019-10-09 19:45 060132123 Ösets BK - Kareby IS 2 - 6 Gröna Vallen 1
2019-10-10 19:45 060132122 Pushers BK - Solväders FC 2 - 2 Gröna Vallen 1
2019-10-11 19:00 060132125 Hermansby IF - Bergsjön SK 2 - 0 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-10-12 14:15 060132121 Proletären FF - Brämaregårdens FC 1 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-10-13 15:15 060132124 Lundby IF - Rödbo IF 3 - 0 Bravida Arena
2019-10-13 15:45 060132126 AIF Göteborg - Hjuviks AIK 0 - 2 Gröna Vallen 1
2019-10-15 20:15 060132105 Kareby IS - Proletären FF 4 - 0 Kareby Hed
2019-10-16 20:15 060132132 Solväders FC - Hjuviks AIK 1 - 1 Bravida Arena
2019-10-18 19:00 060132128 Hermansby IF - Brämaregårdens FC 5 - 4 Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-10-18 19:00 060132131 Kareby IS - Pushers BK 4 - 2 Kareby Hed
2019-10-18 19:15 060132129 Bergsjön SK - Rödbo IF 2 - 4 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-10-19 14:15 060132127 AIF Göteborg - Proletären FF 6 - 3 Gröna Vallen 1
2019-10-25 19:15 060132130 Lundby IF - Ösets BK 8 - 1 Bravida Arena
2019-10-26 14:15 060132020 Solväders FC - Brämaregårdens FC 4 - 3 Bravida Arena
2019-10-27 17:00 060132049 Proletären FF - Bergsjön SK 4 - 7 Åkeredsvallen 2 Konstgräs