Matchändringar - Göteborgs Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
SM Futsal flickor 17 år, reg.grupp 6
2020-02-01 10:00 IK Zenith - Kungsbacka DFF 2020-01-20 12:38
2020-02-01 11:00 Brämhults IK - Södra Sandby IF 2020-01-20 12:38
2020-02-01 13:00 Södra Sandby IF - IK Zenith 2020-01-20 12:37
2020-02-01 17:00 IK Zenith - Brämhults IK 2020-01-20 12:37
SM Futsal pojkar 17 år, reg.grupp 6
2020-02-02 10:00 Lindome GIF - Sandareds IF 2020-01-20 12:36
2020-02-02 11:00 Ullareds IK - IFK Hässleholm 2020-01-20 12:33
2020-02-02 13:00 IFK Hässleholm - Lindome GIF 2020-01-20 12:36
2020-02-02 17:00 Lindome GIF - Ullareds IK 2020-01-20 12:35
Futsal div. 2 Herr
2020-02-12 21:00 Club Academia FC - GAIS Futsal 2020-01-21 13:53
2020-02-16 12:00 GAIS Futsal - FC Frölunda 2020-01-21 13:52
Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp A
2020-02-09 18:00 FC Frölunda - Landvetter IS P05 2020-01-22 11:32
Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp B
2020-02-29 09:00 Näsets SK P05 Vinröd - Floda BoIF 2020-01-23 09:18
Futsal Flickor 2004-2003 Grupp B
2020-02-27 20:00 Älvängens IK 2004 - Hovås Billdal IF 2020-01-23 15:21
2020-02-29 17:15 Älvängens IK 2004 - Lerums IS F04 2020-01-23 09:22
Futsal Flickor 2006-2005 Grupp A
2020-01-28 20:00 Bergums IF Blå - Kärra KIF 2020-01-23 14:12
Futsal Flickor 2006-2005 Grupp B
2020-02-02 17:00 IF Väster Vit - Hönö IS F05 2020-01-21 09:27
Futsal Flickor 2006-2005 Grupp C
2020-01-31 20:00 IF Warta F05/06 - Jitex Mölndal BK Vit F05 2020-01-21 08:40
Träningsmatcher Juniorer Göteborg
2020-01-24 19:30 GAIS (HJ) - Jönköping Södra IF FF (HJ) 2020-01-21 08:55
2020-03-07 15:15 Solängens BK (HJ) - Askims IK (HJ) 2020-01-23 09:19
2020-03-29 16:00 Torslanda IK (HJ) - GAIS (HJ) 2020-01-20 08:41
2020-03-31 19:45 Floda BoIF (HJ) - Älvängens IK (HJ) 2020-01-20 08:44
Träningsmatcher med AD Göteborg Vår
2020-02-08 12:15 Stenkullen GoIK (D3H) - SKIF Semberija (D4H) 2020-01-20 11:36
2020-02-29 13:15 Stenkullen GoIK (D3H) - Eriksbergs IF (D4H) 2020-01-20 11:35
2020-03-07 13:15 Stenkullen GoIK (D3H) - Holmalunds IF (D3H) 2020-01-20 11:37
2020-03-11 18:30 Askims IK (D4H) - SKIF Semberija (D4H) 2020-01-20 16:09
2020-03-14 13:15 Stenkullen GoIK (D3H) - Göteborgs FF (D4H) 2020-01-20 11:36
2020-03-21 11:15 Sävedalens IF (HJ) - Torslanda IK (HJ) 2020-01-23 13:18
2020-03-21 13:15 Stenkullen GoIK (D3H) - Lerums IS (D4H) 2020-01-20 11:38
Träningsmatcher Seniorer Göteborg Vår
2020-02-09 13:00 Azalea BK (D6H) - Västkurd BK (D6H) 2020-01-24 10:16
2020-03-14 15:00 Hjuviks AIK (D6H) - Backatorp IF (D7H) 2020-01-23 16:16
Träningsmatcher Ungdomar Vår Göteborg
2020-03-08 14:30 Mölnlycke IF (P06) - Örgryte IS FF (P06) 2020-01-23 09:58
2020-03-14 12:00 Älvsborg FF (F06) - Azalea BK (F06) 2020-01-20 16:27
Futsal Pojkar 2007 Grupp B
2020-02-22 13:00 Nol IK - Qviding FIF Vinröd 2020-01-23 16:06
HM Herrjunior Grupp 1
2020-02-01 10:30 Hisingsbacka FC - Torslanda IK 2020-01-23 16:49