Spelprogram - Träningsmatcher FDK

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF P15 AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
Bele Barkarby FF Bele Barkarby FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart/Vit
BK Derby BK Derby(Föreningen) Grön/Svart, Svart, Grön
BK Kenty BK Kenty(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Borensbergs IF FK A-lag Borensbergs IF FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Boxholms IF Boxholms IF(Föreningen) RÖD, Röd, Röd
Djurgårdens IF FF P19 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF P14 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF P15 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF U17 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Ekängens IF F 05/06 Ekängens IF(Föreningen) Ljusblå, Svart, svart
FC Linköping City P 16 FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
FC Linköping City P 17 FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
Fornåsa IF Fornåsa IF(Föreningen) Gul, svart, gul
Fågelsta AIF Fågelsta AIF(Föreningen) Röd, Vit, Röda
Hjulsbro IK Hjulsbro IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Hjulsbro IK F04 Hjulsbro IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Hjulsbro IK U21 Hjulsbro IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IF Brommapojkarna P14 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna P15 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IFK Eskilstuna P 16 IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Kumla P17 IFK Kumla(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Mariehamn P14 IFK Mariehamn(Föreningen)
IFK Motala FK IFK Motala FK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Motala FK B IFK Motala FK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Norrköping FK P14 IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Norrköping FK U 17 IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Norrköping FK U 19 IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Norrköping FK U15 IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Wreta Kloster A IFK Wreta Kloster(Föreningen) Röd, Blå, Vit
IK Östria Lambohov U16 IK Östria Lambohov(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Kalmar FF P15 Kalmar FF(Föreningen) Röd/Vit, Vit, Vit
Kisa BK Herrar Kisa BK(Föreningen) Gul, Vit, Gul
Kristbergs IF Kristbergs IF(Föreningen) Svart = A-laget, Svarta = A-laget, Svarta = A-laget
LBK Gottfridsberg LBK Gottfridsberg(Föreningen) GUL, SVART, GUL
Lindö FF div dam B Lindö FF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Linghems SK Linghems SK(Föreningen) grön, svart, svart
Linköping BK Tinnis Linköping BK Tinnis(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Linköping BK Tinnis /Hjulsbro IK F05 Linköping BK Tinnis(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Linköping Kenty DFF BK Kenty(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Linköpings FC F17 Linköpings FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Lkpg Kenty DFF B BK Kenty(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Malmens FF Malmens FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Malmö FF P14 Malmö FF(Föreningen) ljusblå, vit, ljusblå
Motala AIF FK DAM Motala AIF FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Rimforsa IF Rimforsa IF(Föreningen) Vit svart, Svart, Svart
Slätmons BK Slätmons BK(Föreningen) gul, svart, gula
Smedby AIS Smedby AIS(Föreningen) Svart, svart, Svart
Sommens AIF Sommens AIF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Sturefors IF Sturefors IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Svärtinge SK Svärtinge SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Tallboda IF Tallboda IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Torstorps IF Torstorps IF(Föreningen) Blå, Vit, Vita
Vadstena GIF Vadstena GIF(Föreningen) Vit, Grön, Vita
Vikingstads SK Herrar Vikingstads SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Västerlösa GoIF Västerlösa GoIF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Åtvidabergs FF JuniorElit Åtvidabergs FF(Föreningen) Blå, Vit, Röd
Örebro SK FK P15 Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örebro SK P14 Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örebro Syrianska IF P16 Örebro Syrianska IF(Föreningen) Röd/Gul, Röd, Röda
Österstads IF Österstads IF(Föreningen) Vit, Marin, Marin
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-18 13:00 AIK FF P15 - Örebro SK FK P15 Östgötaporten
2020-01-18 15:00 IF Brommapojkarna P15 - Kalmar FF P15 Östgötaporten
2020-01-18 17:00 Djurgårdens IF FF P15 - IFK Norrköping FK U15 Östgötaporten
2020-01-19 09:30 Kalmar FF P15 - AIK FF P15 Östgötaporten
2020-01-19 11:30 IF Brommapojkarna P15 - IFK Norrköping FK U15 Östgötaporten
2020-01-19 13:30 Örebro SK FK P15 - Djurgårdens IF FF P15 Östgötaporten
2020-01-25 12:00 IFK Norrköping FK U 19 - Djurgårdens IF FF P19 Fastighetsteknik Arena
2020-01-25 13:00 Djurgårdens IF FF P14 - Örebro SK P14 Östgötaporten
2020-01-25 14:00 IFK Norrköping FK U 17 - Djurgårdens IF FF U17 Fastighetsteknik Arena
2020-01-25 15:00 IF Brommapojkarna P14 - Malmö FF P14 Östgötaporten
2020-01-25 17:00 IFK Norrköping FK P14 - IFK Mariehamn P14 Östgötaporten
2020-01-26 09:30 IFK Norrköping FK P14 - Malmö FF P14 Östgötaporten
2020-01-26 11:30 IFK Mariehamn P14 - Djurgårdens IF FF P14 Östgötaporten
2020-01-26 12:00 FC Linköping City P 17 - IFK Kumla P17 Anders Ljungstedts gymnasium
2020-01-26 13:30 Örebro SK P14 - IF Brommapojkarna P14 Östgötaporten
2020-02-01 12:00 FC Linköping City P 16 - IK Östria Lambohov U16 Anders Ljungstedts gymnasium
2020-02-12 19:30 Linköping BK Tinnis /Hjulsbro IK F05 - Ekängens IF F 05/06 Ekängens IP
2020-02-15 10:00 Åtvidabergs FF JuniorElit - Vikingstads SK Herrar Kopparvallen
2020-02-15 12:30 Kisa BK Herrar - BK Kenty Kisa IP
2020-02-16 11:15 Sturefors IF - Hjulsbro IK U21 UCS Arena
2020-02-16 16:00 FC Linköping City P 16 - IFK Eskilstuna P 16 Linköping Arena
2020-02-21 19:00 Boxholms IF - Sommens AIF Svartåvallen
2020-02-22 12:00 Västerlösa GoIF - LBK Gottfridsberg Anders Ljungstedts gymnasium
2020-02-22 15:00 Borensbergs IF FK A-lag - Fågelsta AIF Idrottsparken Motala C
2020-02-23 10:00 Åtvidabergs FF JuniorElit - Malmens FF Kopparvallen
2020-02-23 14:00 Linköping BK Tinnis - Bele Barkarby FF Ryd konstgräsplan
2020-02-23 16:15 BK Derby - Linghems SK Linköping Arena
2020-02-29 14:00 Hjulsbro IK - Torstorps IF UCS Arena
2020-03-01 11:00 IFK Motala FK - Sommens AIF Idrottsparken Motala A
2020-03-01 16:30 Hjulsbro IK F04 - Tallboda IF UCS Arena
2020-03-03 19:30 Hjulsbro IK U21 - Malmens FF UCS Arena
2020-03-07 16:00 Västerlösa GoIF - Kristbergs IF Anders Ljungstedts gymnasium
2020-03-14 12:00 FC Linköping City P 16 - Örebro Syrianska IF P16 Linköping Arena
2020-03-15 11:00 Hjulsbro IK U21 - BK Kenty UCS Arena
2020-03-15 12:30 Kisa BK Herrar - Slätmons BK Kisa IP
2020-03-15 18:00 Lkpg Kenty DFF B - Svärtinge SK Fredriksbergs IP
2020-03-21 10:00 Västerlösa GoIF - Tallboda IF Anders Ljungstedts gymnasium
2020-03-28 12:00 BK Kenty - Österstads IF Fredriksbergs IP
2020-03-28 12:30 Kisa BK Herrar - IFK Wreta Kloster A Kisa IP
2020-03-28 14:00 Boxholms IF - Linghems SK Svartåvallen
2020-03-29 13:00 Vadstena GIF - Fornåsa IF Kungsvalla IP
2020-03-29 13:00 Motala AIF FK DAM - BK Kenty Idrottsparken Motala A
2020-04-04 12:00 Linköping Kenty DFF - Smedby AIS Fredriksbergs IP
2020-04-04 14:15 BK Kenty - Vikingstads SK Herrar Fredriksbergs IP
2020-04-05 11:00 IFK Motala FK B - Kristbergs IF Skänninge IP B
2020-04-13 16:00 Boxholms IF - Rimforsa IF Svartåvallen