Spelprogram - Träningsmatcher Halland ungdomar Flickor utan AD

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Astrio (F03/04) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Astrio (F04) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Astrio (F05) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
Eskilsminne IF (F03) Eskilsminne IF(Föreningen) Gul/blå, Blå, Gul
FC Rosengård (F04) FC Rosengård(Föreningen) vit, vit, vit
Halmstads BK (F04) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Harplinge IK HGH (F02) HGH FC(Föreningen) Rödblårandig, svarta, svarta
Harplinge IK HGH (F03) HGH FC(Föreningen) Rödblårandig, svarta, svarta
Harplinge IK HGH (F04) HGH FC(Föreningen) Rödblårandig, svarta, svarta
Hus FF Hus FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IF Böljan (F05) IF Böljan Falkenberg(Föreningen) blå, Blå, Vit
IF Lödde (F04) IF Lödde(Föreningen) Gul, Svart, Gula
IFK Fjärås (F03) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Fjärås (F05) Ronnie Agardsson 0761716860 Röd, Vit, Röd
IFK Värnamo (F04) IFK Värnamo(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Kungälvs FF Kungälvs FF(Föreningen) Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Landvetter IF 2003 Landvetter IF 2003(Föreningen) Röd, Vit, Vit
LGM (F04) Morups IF(Föreningen) blå, blå, blå
Lilla Träslövs FF (F05) Lilla Träslövs FF(Föreningen) vit, blåa, blåa
Mölnlycke IF (F03) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Sävedalens IF (F04) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Tölö IF (F04) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Utbynäs SK (F04) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Valinge-Derome DFF (F05) Valinge-Derome DFF(Föreningen) lila, svart, lila
Varbergs BoIS FC (F04) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Vinbergs IF (F04) Vinbergs IF(Föreningen) grön, vita, gröna
Ängelholms FF (F04) Ängelholms FF(Föreningen) Svart, Blåa, Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-19 13:45 071019005 Tölö IF (F04) - Falkenbergs FF (F04) 0 - 3 Tingbergsvallen B
2020-02-02 11:45 071019001 Tölö IF (F04) - Sävedalens IF (F04) 1 - 0 Tingbergsvallen B
2020-02-02 12:00 071019008 Harplinge IK HGH (F04) - Eskilsminne IF (F03) 4 - 3 Tranevall
2020-02-23 11:45 071019002 Tölö IF (F04) - Utbynäs SK (F04) Tingbergsvallen B
2020-02-23 14:00 071019012 IFK Fjärås (F03) - Mölnlycke IF (F03) Ögärdets IP B
2020-02-26 20:00 071019009 Harplinge IK HGH (F04) - BK Astrio (F03/04) Tranevall
2020-02-29 14:15 071019019 BK Astrio (F05) - IF Böljan (F05) Kärlekens IP 3
2020-03-01 10:30 071019013 Halmstads BK (F04) - Vinbergs IF (F04) Halmstad Arena P7
2020-03-01 12:00 071019010 Harplinge IK HGH (F04) - FC Rosengård (F04) Tranevall
2020-03-01 13:45 071019003 Tölö IF (F04) - Varbergs BoIS FC (F04) Tingbergsvallen B
2020-03-01 14:00 071019015 IFK Fjärås (F05) - Kungälvs FF Ögärdets IP B
2020-03-08 14:00 071019022 BK Astrio (F03/04) - Eskilsminne IF (F03) Halmstad Arena P7
2020-03-14 09:30 071019023 IFK Fjärås (F03) - Hus FF Ögärdets IP B
2020-03-14 11:30 071019020 Valinge-Derome DFF (F05) - Lilla Träslövs FF (F05) Veddige IP C
2020-03-15 12:00 071019011 Harplinge IK HGH (F04) - Ängelholms FF (F04) Tranevall
2020-03-15 12:15 071019018 BK Astrio (F04) - IF Lödde (F04) Halmstad Arena P7
2020-03-15 14:30 071019006 Halmstads BK (F04) - Varbergs BoIS FC (F04) Halmstad Arena P7
2020-03-22 12:00 071019004 Harplinge IK HGH (F04) - Tölö IF (F04) Tranevall
2020-03-22 14:30 071019014 Halmstads BK (F04) - LGM (F04) Halmstad Arena P7
2020-03-29 18:00 071019016 IFK Fjärås (F05) - Landvetter IF 2003 Ögärdets IP B
2020-04-05 14:30 071019017 Halmstads BK (F04) - IFK Fjärås (F03) Halmstad Arena P7
2020-04-18 15:00 071019007 Harplinge IK HGH (F04) - IFK Värnamo (F04) Wegeli IP 1
2020-04-19 11:00 071019021 Valinge-Derome DFF (F05) - IF Böljan (F05) Valinge IP