Spelprogram - Träningsmatcher Div. 2 damer

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dösjöbro IF (D1D) Dösjöbro IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
FC Rosengård (F03) FC Rosengård(Föreningen) vit, vit, vit
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (D3D) Finlandia/Pallo Arvesgärde IF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Halmstads BK (K1D) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Herrestads AIF (D3D) Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
HGH FC (D3D) HGH FC(Föreningen) Rödblårandig, svarta, svarta
Hisingsbacka FC (D2D) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hovås Billdal IF (D2D) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hyltebruks IF (D3D) Hyltebruks IF(Föreningen) blå, vit, blå
IF Centern (D2D) IF Centern(Föreningen) blåvit-randig, Blå, Blåa
IF Norvalla (D3D) IF Norvalla(Föreningen) gul, blåa, gula
IFK Fjärås (D2D) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Kindaholms FF (D2D) Kindaholms FF(Föreningen) Grön, Svart, Grön
Kornhult/Hishult FF (D4D) Kornhult/Hishult FF(Föreningen) Blå, blåa, blå
Lilla Träslövs FF (D2D) Lilla Träslövs FF(Föreningen) vit, blåa, blåa
Snöstorp Nyhem FF (D3D) Snöstorp Nyhem FF(Föreningen) röd, gröna, gröna
Stafsinge IF (D3D) Stafsinge IF(Föreningen) rödsvart, svart, svart
Stenungsunds IF (D3D) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Trönninge IF (D2D) Trönninge IF(Föreningen) vit, röda, vita
Tölö IF (D2D) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Valinge-Derome DFF (D2D) Valinge-Derome DFF(Föreningen) lila, svart, lila
Varbergs BoIS FC (D3D) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Vinbergs IF (D2D) Vinbergs IF(Föreningen) grön, vita, gröna
Västra Karups IF (D2D) Västra Karups IF(Föreningen) grön, vit, vit
Västra Karups IF (D3D) Västra Karups IF(Föreningen) grön, vit, vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-02-01 10:00 071016011 IF Centern (D2D) - Stenungsunds IF (D3D) 3 - 0 Kärlekens IP 3
2020-02-08 14:00 071016005 HGH FC (D3D) - IFK Fjärås (D2D) 3 - 0 Tranevall
2020-02-08 14:00 071016008 Lilla Träslövs FF (D2D) - Hovås Billdal IF (D2D) 1 - 6 Håstens IP konstgräs
2020-02-09 14:15 071016012 IF Centern (D2D) - Hyltebruks IF (D3D) Inst. Kärlekens IP 3
2020-02-11 19:00 071016014 Snöstorp Nyhem FF (D3D) - Trönninge IF (D2D) 3 - 4 Skedalaheds IP 3
2020-02-15 11:00 071016013 Hyltebruks IF (D3D) - Kindaholms FF (D2D) Örnvallen konstgräs
2020-02-23 13:45 071016017 Tölö IF (D2D) - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF (D3D) Tingbergsvallen B
2020-02-29 12:00 071016009 Lilla Träslövs FF (D2D) - IFK Fjärås (D2D) Håstens IP konstgräs
2020-02-29 14:00 071016002 Valinge-Derome DFF (D2D) - IF Centern (D2D) Ankarvallen B
2020-03-01 12:00 071016016 Kornhult/Hishult FF (D4D) - Västra Karups IF (D2D) Sparbanksparkens IP
2020-03-01 14:00 071016006 HGH FC (D3D) - FC Rosengård (F03) Tranevall
2020-03-22 14:00 071016007 HGH FC (D3D) - Dösjöbro IF (D1D) Tranevall
2020-03-28 12:00 071016010 Lilla Träslövs FF (D2D) - IF Norvalla (D3D) Håstens IP konstgräs
2020-04-04 12:00 071016001 IFK Fjärås (D2D) - Hisingsbacka FC (D2D) Ögärdets IP B
2020-04-04 16:30 071016004 Vinbergs IF (D2D) - Varbergs BoIS FC (D3D) Vinåvallen B
2020-04-05 16:00 071016015 Trönninge IF (D2D) - Herrestads AIF (D3D) Skedalaheds IP 3
2020-04-13 12:00 071016003 Valinge-Derome DFF (D2D) - Stafsinge IF (D3D) Övrevi C