Spelprogram - Träningsmatcher Div. 4 - Div. 5 herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alets IK (D4H) Alets IK(Föreningen) Röda, Blåa, Blåa
Alvesta GoIF (D5H) Alvesta GOIF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Andersbergs IK (D6H) Andersbergs IK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Annebergs IF (D6H) Annebergs IF(Föreningen) Blå, vita, Blå
BK Viljan (D6H) BK Viljan(Föreningen) grön, Vit, grön
Bua IF (D5H) Bua IF(Föreningen) vit, röd, vit
Derome-Åskloster FF (D4H) Derome-Åskloster FF(Föreningen)
Falkenbergs FF (P19) Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
Finlandia/Pallo AIF (D5H) Finlandia/Pallo Arvesgärde IF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Galtabäcks BK (D5H) Galtabäcks BK(Föreningen) Vinröd, svart, svart
Getinge IF (D6H) Getinge IF(Föreningen) Grön, Vita, Grön
Glommens IF (D6H) Glommens IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Grimetons IK (D6H) Grimetons IK(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Guldhedens IK (D4H) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, vit
Gårda BK (D4H) Gårda BK(Föreningen) vinröd, vit, vit
Göteborgs FF (D4H) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
HGH FC (D6H) Jonas Björkkvist 0735077057 Rödblårandig, svarta, svarta
Hisingen FC (D5H) Hisingen FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hovås Billdal IF (D5H) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hyltebruks IF (D5H) Hyltebruks IF(Föreningen) blå, vit, blå
HÅFF (D6H) HÅ FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
IF Böljan (D4H) IF Böljan Falkenberg(Föreningen) blå, Blå, Vit
IF Centern (D5H) IF Centern(Föreningen) blåvit-randig, Blå, Blåa
IF Leikin (D4H) IF Leikin(Föreningen) orange, svarta, orange
IF Norvalla (D4H) IF Norvalla(Föreningen) gul, blåa, gula
IS Örnia (D6H) IS Örnia(Föreningen) Grön, Vit, Vita
Kinna IF (D4H) Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Kinnahults IF (D5H) Kinnahults IF(Föreningen) Grön, Svart, Grön
Kung Karl Bollklubb (D6H) Kung Karl Bollklubb(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Kungsbacka City FC (D5H) Kungsbacka City FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kungsbacka IF (D4H) Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Kvibille BK (D4H) Kvibille BK(Föreningen) blå, vita, vit
Lerkils IF (D4H) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lilla Tjärby IK (D5H) Lilla Tjärby IK(Föreningen) Blå/röd-randig, Blå, Blå
Lilla Träslövs FF (D4H) Lilla Träslövs FF(Föreningen) vit, blåa, blåa
Långås/Morup (D6H) Långås IF(Föreningen) blå, blå, blå
Löftadalens IF (D6H) Löftadalens IF(Föreningen) vit , röd, vita
Oskarström IS (D6H) Oskarströms IS(Föreningen) vit, vita, vit
Reftele GoIF (D5H) Reftele GOIF(Föreningen) Blå, Blå, blå
Rinia IF (D5H) Rinia IF(Föreningen) röd, svarta, Röd
Rydboholms SK (D4H) Rydboholms SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sennans IF (D6H) Sennans IF(Föreningen) röd, blå, röd
Simlångsdalens IF (D6H) Simlångsdalens IF(Föreningen) Blå, Svart , Blå
Skene IF (D4H) Skene IF(Föreningen) Vit, Svarta, Vita
Skottorps IF (D6H) Skottorps IF(Föreningen) Grön, Gröna, Gröna
Skrea IF (D5H) Skrea IF(Föreningen) Gult, Svarta, Svarta
Skuggan BoIS (D6H) Skuggan BoIS(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Smålandsstenars GOIF (D4H) Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Snöstorp Nyhem FF (D6H) Snöstorp Nyhem FF(Föreningen) röd, gröna, gröna
Sperlingsholms IF (D5H) Sperlingsholms IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Strömsnäsbruks IF (D5H) Karl Magnus Cullin 0704337250 svart/gul, Svart, Svart
Särö IK (D5H) Särö IK(Föreningen) grön, vita, vita
Sätila SK (D4H) Sätila SK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Torestorp-Älekulla FF (D5H) Torestorp/Älekulla FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Torpa IF (D5H) Torpa IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Torup/Rydö FF (D6H) Torup/Rydö FF(Föreningen) röda, svarta, svarta
Träslövsläge IF (D6H) Träslövsläge IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Trönninge IF (D6H) Trönninge IF(Föreningen) vit, röda, vita
Tölö IF (D4H) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Unnaryds GoIF (D5H) Unnaryds GOIF(Föreningen) Grön (B-lag grön randig), Vit (B-lag Grön), Vit(B-lag vit)
Väröbacka GIF (D4H) Väröbacka GOIF(Föreningen) blå, vit, blå
Ysby BK (D6H) Ysby BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Åsa IF (D4H) Åsa IF(Föreningen) svarta, svarta, svarta
Ätrans FF (D6H) Ätrans FF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-02-01 12:00 071022023 Sperlingsholms IF (D5H) - Andersbergs IK (D6H) 2 - 4 Skedalaheds IP 3
2020-02-01 12:00 071022029 Skrea IF (D5H) - Glommens IF (D6H) Kristineslätt IP 5
2020-02-01 15:00 071022063 Galtabäcks BK (D5H) - Ätrans FF (D6H) 5 - 0 Ankarvallen B
2020-02-08 12:00 071022015 Andersbergs IK (D6H) - Unnaryds GoIF (D5H) 5 - 1 Kärlekens IP 3
2020-02-08 12:00 071022046 IF Böljan (D4H) - Hyltebruks IF (D5H) Falkenbergs IP
2020-02-08 14:00 071022024 Sperlingsholms IF (D5H) - Skuggan BoIS (D6H) 3 - 1 Skedalaheds IP 3
2020-02-08 14:00 071022030 Skrea IF (D5H) - Kinnahults IF (D5H) Kristineslätt IP 5
2020-02-08 14:00 071022052 Ätrans FF (D6H) - Rinia IF (D5H) Falkenbergs IP
2020-02-08 14:00 071022061 IF Centern (D5H) - Ysby BK (D6H) Kärlekens IP 3
2020-02-08 16:30 071022058 Lilla Träslövs FF (D4H) - Galtabäcks BK (D5H) 4 - 0 Håstens IP konstgräs
2020-02-09 12:00 071022066 IF Norvalla (D4H) - Annebergs IF (D6H) 6 - 2 Veddige IP C
2020-02-15 10:00 071022018 Alets IK (D4H) - Simlångsdalens IF (D6H) Halmstad Arena P6
2020-02-15 10:00 071022062 IF Centern (D5H) - Skuggan BoIS (D6H) Kärlekens IP 3
2020-02-15 11:30 071022012 Tölö IF (D4H) - Göteborgs FF (D4H) 4 - 2 Tingbergsvallen B
2020-02-15 12:00 071022047 IF Böljan (D4H) - Rinia IF (D5H) Falkenbergs IP
2020-02-15 12:00 071022064 Galtabäcks BK (D5H) - Derome-Åskloster FF (D4H) 0 - 1 Ankarvallen B
2020-02-15 14:00 071022009 IF Leikin (D4H) - Unnaryds GoIF (D5H) 3 - 2 Halmstad Arena P6
2020-02-15 14:00 071022031 Skrea IF (D5H) - IF Norvalla (D4H) 1 - 0 Kristineslätt IP 5
2020-02-15 14:00 071022072 Särö IK (D5H) - Kungsbacka IF (D4H) 3 - 3 Bukärrs IP
2020-02-15 15:00 071022025 Sperlingsholms IF (D5H) - Trönninge IF (D6H) 6 - 2 Skedalaheds IP 3
2020-02-16 12:00 071022039 Snöstorp Nyhem FF (D6H) - IF Leikin (D4H) 0 - 5 Skedalaheds IP 3
2020-02-16 16:00 071022057 Getinge IF (D6H) - Unnaryds GoIF (D5H) 8 - 0 Getinge IP konstgräs
2020-02-19 18:30 071022075 Galtabäcks BK (D5H) - Träslövsläge IF (D6H) 1 - 1 Övrevi C
2020-02-22 11:00 071022026 Sperlingsholms IF (D5H) - Simlångsdalens IF (D6H) Skedalaheds IP 3
2020-02-22 12:00 071022032 Skrea IF (D5H) - Kvibille BK (D4H) Kristineslätt IP 5
2020-02-22 12:00 071022048 IF Böljan (D4H) - Glommens IF (D6H) Falkenbergs IP
2020-02-22 12:00 071022065 Galtabäcks BK (D5H) - IF Norvalla (D4H) 2 - 0 Ankarvallen B
2020-02-22 12:00 071022068 Derome-Åskloster FF (D4H) - Sätila SK (D4H) 1 - 0 Veddige IP C
2020-02-22 13:00 071022069 Hyltebruks IF (D5H) - Reftele GoIF (D5H) 3 - 1 Örnvallen konstgräs
2020-02-22 13:45 071022038 Kungsbacka IF (D4H) - Gårda BK (D4H) Inst. Kungsbacka sportcenter 10
2020-02-22 14:00 071022016 Andersbergs IK (D6H) - Rinia IF (D5H) Halmstad Arena P6
2020-02-22 14:00 071022036 BK Viljan (D6H) - Torestorp-Älekulla FF (D5H) 1 - 6 Vinåvallen B
2020-02-22 14:00 071022073 Särö IK (D5H) - Väröbacka GIF (D4H) 2 - 2 Bukärrs IP
2020-02-22 14:30 071022077 Åsa IF (D4H) - Skene IF (D4H) Frillesås IP C
2020-02-22 16:00 071022040 Snöstorp Nyhem FF (D6H) - Unnaryds GoIF (D5H) Inst. Halmstad Arena P6
2020-02-23 12:00 071022028 IS Örnia (D6H) - Alets IK (D4H) Kärlekens IP 3
2020-02-23 13:00 071022053 Ysby BK (D6H) - Lilla Tjärby IK (D5H) Glänninge Park B
2020-02-29 11:30 071022013 Tölö IF (D4H) - Skene IF (D4H) Inst. Tingbergsvallen B
2020-02-29 13:00 071022042 Lerkils IF (D4H) - Guldhedens IK (D4H) Ängås IP D
2020-03-14 14:15 071022056 Falkenbergs FF (P19) - Derome-Åskloster FF (D4H) Kristineslätt IP 5
2020-03-20 19:00 071022049 IF Böljan (D4H) - Galtabäcks BK (D5H) Falkenbergs IP
2020-03-22 12:00 071022010 IF Leikin (D4H) - Andersbergs IK (D6H) Kärlekens IP 3
2020-03-22 12:00 071022011 Bua IF (D5H) - Grimetons IK (D6H) Håstens IP konstgräs
2020-03-22 13:45 071022059 Kungsbacka IF (D4H) - Finlandia/Pallo AIF (D5H) Inst. Kungsbacka sportcenter 10
2020-03-22 14:00 071022017 Särö IK (D5H) - IF Norvalla (D4H) Bukärrs IP
2020-03-22 15:30 071022019 Alets IK (D4H) - Skrea IF (D5H) Kärlekens IP 3
2020-03-22 16:00 071022041 Snöstorp Nyhem FF (D6H) - Rinia IF (D5H) Inst. Skedalaheds IP 3
2020-03-24 17:30 071022020 Alets IK (D4H) - Sperlingsholms IF (D5H) Skedalaheds IP 3
2020-03-28 10:00 071022050 IF Böljan (D4H) - Lilla Träslövs FF (D4H) Falkenbergs IP
2020-03-28 11:00 071022007 Hyltebruks IF (D5H) - Smålandsstenars GOIF (D4H) Örnvallen konstgräs
2020-03-28 11:30 071022055 Kungsbacka City FC (D5H) - Hisingen FC (D5H) Tingbergsvallen B
2020-03-28 12:00 071022005 IF Norvalla (D4H) - Sätila SK (D4H) Norvalla IP
2020-03-28 12:00 071022033 Skrea IF (D5H) - HÅFF (D6H) Kristineslätt IP 5
2020-03-28 12:10 071022001 Sperlingsholms IF (D5H) - Oskarström IS (D6H) Skedalaheds IP 3
2020-03-28 12:15 071022071 Löftadalens IF (D6H) - Kinnahults IF (D5H) Frillesås IP C
2020-03-28 14:00 071022035 Kvibille BK (D4H) - Strömsnäsbruks IF (D5H) Halmstad Arena P7
2020-03-28 14:00 071022045 Långås/Morup (D6H) - Bua IF (D5H) Kristineslätt IP 5
2020-03-28 14:00 071022074 Särö IK (D5H) - Hovås Billdal IF (D5H) Bukärrs IP
2020-03-28 16:00 071022067 Torup/Rydö FF (D6H) - Reftele GoIF (D5H) Örnvallen konstgräs
2020-03-29 11:45 071022014 Tölö IF (D4H) - Kinna IF (D4H) Tingbergsvallen B
2020-03-29 15:00 071022002 Lilla Tjärby IK (D5H) - IF Leikin (D4H) Veinge Konstgräs
2020-04-04 11:30 071022070 Kungsbacka City FC (D5H) - Annebergs IF (D6H) Tingbergsvallen B
2020-04-04 12:00 071022054 Trönninge IF (D6H) - Torpa IF (D5H) Skedalaheds IP 3
2020-04-04 13:00 071022003 Lilla Tjärby IK (D5H) - Skottorps IF (D6H) Veinge Konstgräs
2020-04-04 13:00 071022037 HGH FC (D6H) - Sperlingsholms IF (D5H) Tranevall
2020-04-04 13:00 071022043 Lerkils IF (D4H) - Löftadalens IF (D6H) Ängås IP D
2020-04-04 14:00 071022021 Alets IK (D4H) - Alvesta GoIF (D5H) Halmstad Arena P6
2020-04-09 17:30 071022022 Alets IK (D4H) - IF Centern (D5H) Skedalaheds IP 3
2020-04-09 17:30 071022060 Kung Karl Bollklubb (D6H) - Torestorp-Älekulla FF (D5H) Kungsäter IP A
2020-04-09 19:00 071022008 Hyltebruks IF (D5H) - IF Leikin (D4H) Örnvallen konstgräs
2020-04-09 19:30 071022044 Lerkils IF (D4H) - Kungsbacka City FC (D5H) Inst. Ängås IP D
2020-04-10 12:00 071022004 Lilla Tjärby IK (D5H) - Kvibille BK (D4H) L:a Tjärby IP A
2020-04-10 12:00 071022006 IF Norvalla (D4H) - Rydboholms SK (D4H) Norvalla IP
2020-04-10 12:00 071022051 IF Böljan (D4H) - Bua IF (D5H) Falkenbergs IP
2020-04-11 12:00 071022034 Skrea IF (D5H) - Ätrans FF (D6H) Kristineslätt IP 5
2020-04-13 13:00 071022076 Lerkils IF (D4H) - Sätila SK (D4H) Ängås IP D