Tabell och resultat - Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp B

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2020-02-09 15:00 Sävedalens IF Blå - Näsets SK P05 Vinröd 8 - 2 Jonsereds Idrottshall
2020-02-08 17:00 Lindome GIF P06 Vit - Mossens BK P06 Gul 4 - 2 Almåsskolan B-hall
2020-02-08 16:00 Kållered SK P06 Vit - Floda BoIF 1 - 1 Stretered Sporthall
2020-02-07 19:00 Ytterby IS - Guldhedens IK Röd 4 - 11 Mimershallen B-hallen
2020-02-07 18:15 Gunnilse IS P06 Röd - Kållered SK P06 Vit 2 - 1 Stretered Sporthall
2020-02-02 18:00 Näsets SK P05 Vinröd - Lindome GIF P06 Vit 9 - 5 Önneredsskolan
2020-02-01 17:30 Floda BoIF - Sävedalens IF Blå 2 - 6 Östads skola Idrottshall
2020-02-01 15:00 Ytterby IS - Mossens BK P06 Gul 4 - 1 Mimershallen B-hallen
2020-01-31 19:00 Azalea BK P05 - Finlandia/Pallo AIF 1 - 3 Önneredsskolan
2020-01-18 16:00 Kållered SK P06 Vit - Sävedalens IF Blå 4 - 3 Stretered Sporthall
2020-01-18 10:00 Guldhedens IK Röd - Azalea BK P05 3 - 4 Önneredsskolan
2020-01-12 16:30 Finlandia/Pallo AIF - Kållered SK P06 Vit 4 - 2 Brunnsboskolan Sporthall
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Guldhedens IK Röd 8 6 1 1 42-30 12 19 4 3 0 1 15-12 3 9 4 3 1 0 27-18 9 10
Sävedalens IF Blå 8 6 0 2 42-27 15 18 4 3 0 1 24-16 8 9 4 3 0 1 18-11 7 9
Näsets SK P05 Vinröd 7 5 0 2 47-29 18 15 4 4 0 0 27-16 11 12 3 1 0 2 20-13 7 3
Floda BoIF 7 4 1 2 34-25 9 13 5 3 0 2 28-20 8 9 2 1 1 0 6-5 1 4
Lindome GIF P06 Vit 7 4 1 2 33-26 7 13 3 1 1 1 10-9 1 4 4 3 0 1 23-17 6 9
Ytterby IS 7 3 1 3 17-25 -8 10 3 1 0 2 10-17 -7 3 4 2 1 1 7-8 -1 7
Finlandia/ Pallo AIF 8 3 0 5 30-31 -1 9 4 2 0 2 18-17 1 6 4 1 0 3 12-14 -2 3
Gunnilse IS P06 Röd 8 2 2 4 23-49 -26 8 4 1 1 2 9-29 -20 4 4 1 1 2 14-20 -6 4
Azalea BK P05 8 2 0 6 22-29 -7 6 4 0 0 4 7-13 -6 0 4 2 0 2 15-16 -1 6
Kållered SK P06 Vit 8 1 2 5 17-24 -7 5 4 1 1 2 8-10 -2 4 4 0 1 3 9-14 -5 1
Mossens BK P06 Gul 8 1 2 5 21-33 -12 5 3 0 2 1 6-7 -1 2 5 1 0 4 15-26 -11 3
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2020-02-18 18:15 Azalea BK P05 - Kållered SK P06 Vit Önneredsskolan
2020-02-22 09:00 Guldhedens IK Röd - Lindome GIF P06 Vit Önneredsskolan
2020-02-22 09:30 Ytterby IS - Näsets SK P05 Vinröd Mimershallen B-hallen
2020-02-22 13:30 Gunnilse IS P06 Röd - Azalea BK P05 Hammarkullens Sporthall
2020-02-22 15:00 Ytterby IS - Finlandia/Pallo AIF Mimershallen B-hallen
2020-02-23 20:00 Mossens BK P06 Gul - Sävedalens IF Blå Önneredsskolan
2020-02-29 09:00 Näsets SK P05 Vinröd - Floda BoIF Önneredsskolan
2020-02-29 12:30 Floda BoIF - Mossens BK P06 Gul Novahallen
2020-02-29 16:00 Kållered SK P06 Vit - Näsets SK P05 Vinröd Stretered Sporthall
2020-03-01 13:00 Gunnilse IS P06 Röd - Ytterby IS Hammarkullens Sporthall
2020-03-01 15:00 Sävedalens IF Blå - Guldhedens IK Röd Jonsereds Idrottshall
2020-03-01 16:30 Finlandia/Pallo AIF - Lindome GIF P06 Vit Brunnsboskolan Sporthall