Spelprogram - Futsal Pojkar 2007 Grupp A

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF Claes Mikael Berglund 0709679131 Gul/Svart/Gula
Askims IK Rött Magnus Sandberg 0730968655 Svart/Röd/Svart/Röda
Askims IK Vitt Magnus Sandberg 0730968655 Svart/Röd/Svart/Röda
Floda BoIF Roger Johannesson 0708214497 Blå/Vit/Blå
Götaholms BK Patrick Obeng Mensah 0729183013 Blå/Vit/Blå/Blå
Nödinge SK Fotboll Stefan Melin 0722199052 Blå/Blå/Blå
Sandarna BK Röd Shaban Hodici 0700639711 Svart/Röd randig/svarta/röda
Sandarna BK Svart Crister Swenson 0707418496 Svart/Röd randig/svarta/röda
Solängens BK Grön Mats Sonesson 0705372057 Vit/Grön/Gröna
Solängens BK Vit Mats Sonesson 0705372057 Vit/Grön/Gröna
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-11-16 11:00 Solängens BK Vit - Götaholms BK Sörgårdshallen
2019-11-16 12:00 Solängens BK Grön - Askims IK Rött Sörgårdshallen
2019-11-16 12:30 Floda BoIF - Nödinge SK Fotboll Novahallen
2019-11-16 16:00 Sandarna BK Röd - Askims IK Vitt Frejaskolan Sporthall
2019-11-17 12:45 Ahlafors IF - Sandarna BK Svart Kronanskolan
Omgång 2
2019-11-30 09:00 Askims IK Rött - Sandarna BK Röd Önneredsskolan
2019-11-30 10:00 Askims IK Vitt - Ahlafors IF Önneredsskolan
2019-11-30 15:00 Nödinge SK Fotboll - Solängens BK Vit Nödinge Idrottshall
2019-11-30 17:00 Sandarna BK Svart - Floda BoIF Önneredsskolan
2019-12-01 15:00 Götaholms BK - Solängens BK Grön Gärdssåsskolan Sporthall
Omgång 3
2019-12-14 10:00 Solängens BK Grön - Sandarna BK Röd Sörgårdshallen
2019-12-14 11:00 Solängens BK Vit - Sandarna BK Svart Sörgårdshallen
2019-12-14 13:30 Floda BoIF - Askims IK Vitt Novahallen
2019-12-15 12:45 Ahlafors IF - Askims IK Rött Kronanskolan
2019-12-15 15:00 Götaholms BK - Nödinge SK Fotboll Gärdssåsskolan Sporthall
Omgång 4
2020-01-18 09:00 Askims IK Vitt - Solängens BK Vit Önneredsskolan
2020-01-18 15:00 Sandarna BK Röd - Ahlafors IF Frejaskolan Sporthall
2020-01-18 15:00 Nödinge SK Fotboll - Solängens BK Grön Nödinge Idrottshall
2020-01-18 16:00 Sandarna BK Svart - Götaholms BK Frejaskolan Sporthall
2020-01-19 09:00 Askims IK Rött - Floda BoIF Önneredsskolan
Omgång 5
2020-02-01 11:00 Solängens BK Grön - Ahlafors IF Sörgårdshallen
2020-02-01 12:00 Solängens BK Vit - Askims IK Rött Sörgårdshallen
2020-02-01 13:30 Floda BoIF - Sandarna BK Röd Östads skola Idrottshall
2020-02-01 15:00 Nödinge SK Fotboll - Sandarna BK Svart Nödinge Idrottshall
2020-02-02 15:00 Götaholms BK - Askims IK Vitt Gärdssåsskolan Sporthall
Omgång 6
2020-02-08 15:00 Sandarna BK Röd - Solängens BK Vit Frejaskolan Sporthall
2020-02-08 16:00 Sandarna BK Svart - Solängens BK Grön Frejaskolan Sporthall
2020-02-09 Ahlafors IF - Floda BoIF
2020-02-09 09:00 Askims IK Rött - Götaholms BK Frejaskolan Sporthall
2020-02-09 10:00 Askims IK Vitt - Nödinge SK Fotboll Frejaskolan Sporthall
Omgång 7
2020-02-22 11:00 Solängens BK Vit - Ahlafors IF Sörgårdshallen
2020-02-22 12:00 Solängens BK Grön - Floda BoIF Sörgårdshallen
2020-02-22 15:00 Nödinge SK Fotboll - Askims IK Rött Nödinge Idrottshall
2020-02-22 15:00 Sandarna BK Svart - Askims IK Vitt Frejaskolan Sporthall
2020-02-23 15:00 Götaholms BK - Sandarna BK Röd Gärdssåsskolan Sporthall