Spelprogram - P 12 B3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ekängens IF Johan Tell 0729640045 Ljusblå/Svart/Svart
Eneby BK Richard Carlén 0761887224 Grön/grön/grön
Hjulsbro IK Mikael Edoff 0708311653 Blå/Vit/Vit
Karle IF Nicke Norgren 0707540399 Röd/Blå (Barca), Blå, Röd
Kimstad GoIF Fredrik Bergdahl 0734185110 vit/röd/vita
Linghems SK Mathias Kamijo 0701427999 grön/svart/svart
Linköpings FF Ungdom Henrik Andersson 0702563210 Röd/Vit/Svart
Skärblacka IF Mathias Höglund 0733992064 Röd/Vit/Svarta
Tallboda IF Niklas Ingesson 0705714121 Vit/Röd/Vit
Åby IF Peter Bodefalk 0702880055 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 11:00 Skärblacka IF - Tallboda IF Skärblacka IP
2019-05-04 12:00 Linghems SK - Ekängens IF Himnaplan
2019-05-05 13:00 Eneby BK - Karle IF MAXIvallen
2019-05-05 14:30 Hjulsbro IK - Åby IF UCS Arena
2019-05-05 16:00 Linköpings FF Ungdom - Kimstad GoIF Johannelunds IP
2019-05-10 17:45 Åby IF - Skärblacka IF Åby IP
2019-05-11 11:00 Karle IF - Linghems SK Ryd Solhaga
2019-05-11 11:00 Ekängens IF - Linköpings FF Ungdom Ekängens IP
2019-05-12 16:00 Tallboda IF - Eneby BK KIA Arena
2019-05-12 17:00 Kimstad GoIF - Hjulsbro IK Krokhagens IP
2019-05-18 11:00 Eneby BK - Skärblacka IF MAXIvallen
2019-05-18 12:00 Linghems SK - Tallboda IF Himnaplan
2019-05-18 12:30 Hjulsbro IK - Ekängens IF UCS Arena
2019-05-19 16:00 Linköpings FF Ungdom - Karle IF Johannelunds IP
2019-05-19 17:00 Kimstad GoIF - Åby IF Krokhagens IP
2019-05-24 18:00 Skärblacka IF - Linghems SK Skärblacka IP
2019-05-25 11:00 Karle IF - Hjulsbro IK Ryd Solhaga
2019-05-25 13:15 Åby IF - Eneby BK Åby IP
2019-05-26 12:00 Ekängens IF - Kimstad GoIF Ekängens IP
2019-05-26 16:00 Tallboda IF - Linköpings FF Ungdom KIA Arena
2019-05-30 12:30 Hjulsbro IK - Tallboda IF UCS Arena
Juni
2019-06-01 10:00 Ekängens IF - Skärblacka IF Ekängens IP
2019-06-01 12:00 Linghems SK - Eneby BK Himnaplan
2019-06-02 16:00 Linköpings FF Ungdom - Åby IF Johannelunds IP
2019-06-02 17:00 Kimstad GoIF - Karle IF Krokhagens IP
2019-06-07 18:00 Skärblacka IF - Hjulsbro IK Skärblacka IP
2019-06-08 11:00 Karle IF - Ekängens IF Ryd Solhaga
2019-06-08 15:00 Åby IF - Linghems SK Åby IP
2019-06-09 13:00 Eneby BK - Linköpings FF Ungdom MAXIvallen
2019-06-09 17:00 Tallboda IF - Kimstad GoIF KIA Arena
2019-06-15 11:00 Karle IF - Åby IF Ryd Solhaga
2019-06-15 16:00 Linköpings FF Ungdom - Linghems SK Johannelunds IP
2019-06-16 13:00 Ekängens IF - Tallboda IF Ekängens IP
2019-06-16 16:30 Hjulsbro IK - Eneby BK UCS Arena
2019-06-16 17:00 Kimstad GoIF - Skärblacka IF Krokhagens IP
Augusti
2019-08-16 18:30 Skärblacka IF - Linköpings FF Ungdom Skärblacka IP
2019-08-17 11:00 Eneby BK - Kimstad GoIF MAXIvallen
2019-08-17 11:00 Tallboda IF - Karle IF KIA Arena
2019-08-17 11:30 Åby IF - Ekängens IF Åby IP
2019-08-17 12:00 Linghems SK - Hjulsbro IK Himnaplan
2019-08-24 11:00 Karle IF - Skärblacka IF Ryd Solhaga
2019-08-24 11:00 Kimstad GoIF - Linghems SK Krokhagens IP
2019-08-24 13:00 Tallboda IF - Åby IF KIA Arena
2019-08-24 16:30 Hjulsbro IK - Linköpings FF Ungdom UCS Arena
2019-08-25 09:00 Ekängens IF - Eneby BK Ekängens IP
2019-08-31 15:15 Åby IF - Hjulsbro IK Åby IP
September
2019-09-01 11:00 Karle IF - Eneby BK Ryd Solhaga
2019-09-01 13:00 Tallboda IF - Skärblacka IF KIA Arena
2019-09-01 17:00 Kimstad GoIF - Linköpings FF Ungdom Krokhagens IP
2019-09-03 19:15 Ekängens IF - Linghems SK Ekängens IP
2019-09-05 18:15 Hjulsbro IK - Kimstad GoIF UCS Arena
2019-09-06 18:00 Skärblacka IF - Åby IF Skärblacka IP
2019-09-07 16:00 Linköpings FF Ungdom - Ekängens IF Johannelunds IP
2019-09-08 16:00 Eneby BK - Tallboda IF MAXIvallen
2019-09-10 17:30 Linghems SK - Karle IF Himnaplan
2019-09-13 18:00 Skärblacka IF - Eneby BK Skärblacka IP
2019-09-13 18:00 Ekängens IF - Hjulsbro IK Ekängens IP
2019-09-14 11:00 Karle IF - Linköpings FF Ungdom Ryd Solhaga
2019-09-14 14:00 Tallboda IF - Linghems SK KIA Arena
2019-09-15 17:00 Åby IF - Kimstad GoIF Åby IP
2019-09-21 10:30 Eneby BK - Åby IF MAXIvallen
2019-09-21 12:00 Linghems SK - Skärblacka IF Himnaplan
2019-09-22 16:00 Linköpings FF Ungdom - Tallboda IF Johannelunds IP
2019-09-22 16:00 Kimstad GoIF - Ekängens IF Krokhagens IP
2019-09-22 18:30 Hjulsbro IK - Karle IF UCS Arena
2019-09-27 17:30 Skärblacka IF - Ekängens IF Skärblacka IP
2019-09-28 11:00 Karle IF - Kimstad GoIF Ryd Solhaga
2019-09-28 12:30 Eneby BK - Linghems SK MAXIvallen
2019-09-29 13:30 Åby IF - Linköpings FF Ungdom Åby IP
2019-09-29 15:00 Tallboda IF - Hjulsbro IK KIA Arena