Spelprogram - P 11 A2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Derby Thomas Andrée 0738008420 Grön/Svart/Svart/Grön
BK Ljungsbro Katarina Nestor 0730946673 Vinröd/Svart/Svart
Ekängens IF Tobias Wirén 0725280304 Ljusblå/Svart/Svart
Hjulsbro IK Karl Isak Kristofer Boiardt Blå/Vit/Vit
IFK Wreta Kloster David Svahn 0734225300 Röd/Blå/Vit
Mantorps FF Martin Ström 0706557474 Vit/Svart/Svart
Mjölby AI FF Dennis Johansson 0707853640 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 11:00 Mjölby AI FF - Ekängens IF Vifolkavallen A
2019-05-05 10:00 BK Ljungsbro - BK Derby Tellbyvallen
2019-05-05 12:30 Hjulsbro IK - Mantorps FF UCS Arena
2019-05-10 17:30 IFK Wreta Kloster - Hjulsbro IK Kungsbrohov
2019-05-11 13:00 Mantorps FF - BK Ljungsbro Klämmestorps IP
2019-05-12 16:30 BK Derby - Mjölby AI FF Grenadjärvallen
2019-05-18 11:00 Mantorps FF - BK Derby Klämmestorps IP
2019-05-18 14:30 Hjulsbro IK - Ekängens IF UCS Arena
2019-05-19 10:00 BK Ljungsbro - IFK Wreta Kloster Tellbyvallen
2019-05-26 11:00 Mjölby AI FF - Hjulsbro IK Vifolkavallen
2019-05-26 14:00 Ekängens IF - BK Ljungsbro Ekängens IP
2019-05-26 15:00 IFK Wreta Kloster - Mantorps FF Kungsbrohov
2019-05-31 17:30 IFK Wreta Kloster - BK Derby Kungsbrohov
Juni
2019-06-02 10:00 BK Ljungsbro - Mjölby AI FF Tellbyvallen
2019-06-02 15:00 Mantorps FF - Ekängens IF Klämmestorps IP
2019-06-07 18:30 Mjölby AI FF - Mantorps FF Vifolkavallen
2019-06-08 12:00 Ekängens IF - IFK Wreta Kloster Ekängens IP
2019-06-09 18:30 Hjulsbro IK - BK Derby UCS Arena
2019-06-15 10:30 IFK Wreta Kloster - Mjölby AI FF Kungsbrohov
2019-06-16 13:30 BK Derby - Ekängens IF Grenadjärvallen
Augusti
2019-08-14 19:00 BK Ljungsbro - Hjulsbro IK Tellbyvallen
2019-08-18 10:00 BK Ljungsbro - Mantorps FF Tellbyvallen
2019-08-18 11:00 Mjölby AI FF - BK Derby Vifolkavallen A
2019-08-18 18:30 Hjulsbro IK - IFK Wreta Kloster UCS Arena
2019-08-25 11:00 Mantorps FF - Hjulsbro IK Klämmestorps IP
2019-08-25 11:00 Ekängens IF - Mjölby AI FF Ekängens IP
2019-08-25 16:30 BK Derby - BK Ljungsbro Grenadjärvallen
2019-08-30 17:30 IFK Wreta Kloster - BK Ljungsbro Kungsbrohov
September
2019-09-01 09:00 Ekängens IF - Hjulsbro IK Ekängens IP
2019-09-01 16:30 BK Derby - Mantorps FF Grenadjärvallen
2019-09-06 18:30 Mantorps FF - IFK Wreta Kloster Klämmestorps IP
2019-09-08 10:00 BK Ljungsbro - Ekängens IF Tellbyvallen
2019-09-08 10:30 Hjulsbro IK - Mjölby AI FF UCS Arena
2019-09-14 11:30 BK Derby - IFK Wreta Kloster Grenadjärvallen
2019-09-14 17:00 Ekängens IF - Mantorps FF Ekängens IP
2019-09-15 15:00 Mjölby AI FF - BK Ljungsbro Vifolkavallen A
2019-09-20 18:00 IFK Wreta Kloster - Ekängens IF Kungsbrohov
2019-09-21 13:00 Mantorps FF - Mjölby AI FF Klämmestorps IP
2019-09-22 11:30 BK Derby - Hjulsbro IK Grenadjärvallen
2019-09-28 11:00 Mjölby AI FF - IFK Wreta Kloster Vifolkavallen A
Oktober
2019-10-01 18:00 Ekängens IF - BK Derby Ekängens IP
2019-10-01 18:15 Hjulsbro IK - BK Ljungsbro UCS Arena