Spelprogram - P 10 B3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Björsäters SK Henrik Forssmed Vit, Röd, Röd
Brokinds IF Sara Carlsson 0703383899 Vit/Blå/blå
Grebo IK Colm Nestor 0703000363 Vit, Vit, Vit
Kisa BK Torbjörn Gunnarsson 0705791198 Gul/Vit/Gul
Linghems SK Maria Hamnér +46733306827 grön/svart/svart
Malmslätts AIK Ida Fredriksson 0702451312 Vit/svart/svart
Åtvidabergs FF Åtvidabergs FF(Föreningen) Blå, Vit, Röd
Örtomta GoIS Charlotte Hugo 0709739865 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:30 Brokinds IF - Malmslätts AIK Kindavallen
2019-05-05 10:00 Linghems SK - Björsäters SK Himnaplan
2019-05-05 15:00 Grebo IK - Kisa BK Grebovallen
2019-05-05 16:00 Örtomta GoIS - Åtvidabergs FF Askeby IP
2019-05-12 15:00 Kisa BK - Örtomta GoIS Kisa IP
2019-05-12 16:00 Björsäters SK - Brokinds IF Sätervallen
2019-05-12 17:00 Malmslätts AIK - Grebo IK Hellgrenshagen
2019-05-12 17:00 Åtvidabergs FF - Linghems SK Edberga
2019-05-18 10:30 Brokinds IF - Åtvidabergs FF Kindavallen
2019-05-19 10:00 Linghems SK - Örtomta GoIS Himnaplan
2019-05-19 15:00 Grebo IK - Björsäters SK Grebovallen
2019-05-19 17:00 Malmslätts AIK - Kisa BK Hellgrenshagen
2019-05-26 15:00 Örtomta GoIS - Brokinds IF Askeby IP
2019-05-26 15:00 Kisa BK - Linghems SK Kisa IP
2019-05-26 16:00 Björsäters SK - Malmslätts AIK Sätervallen
2019-05-26 18:00 Åtvidabergs FF - Grebo IK Edberga
Juni
2019-06-02 10:30 Brokinds IF - Linghems SK Kindavallen
2019-06-02 15:00 Grebo IK - Örtomta GoIS Grebovallen
2019-06-02 16:00 Björsäters SK - Kisa BK Sätervallen
2019-06-02 17:00 Malmslätts AIK - Åtvidabergs FF Hellgrenshagen
2019-06-05 18:00 Brokinds IF - Kisa BK Kindavallen
2019-06-09 10:00 Linghems SK - Grebo IK Himnaplan
2019-06-09 16:30 Örtomta GoIS - Malmslätts AIK Askeby IP
2019-06-09 18:00 Åtvidabergs FF - Björsäters SK Edberga
2019-06-16 13:00 Malmslätts AIK - Linghems SK Hellgrenshagen
2019-06-16 15:00 Grebo IK - Brokinds IF Grebovallen
2019-06-16 16:00 Björsäters SK - Örtomta GoIS Sätervallen
Augusti
2019-08-13 18:30 Kisa BK - Åtvidabergs FF Kisa IP
2019-08-17 10:30 Brokinds IF - Björsäters SK Kindavallen
2019-08-18 10:00 Linghems SK - Åtvidabergs FF Himnaplan
2019-08-18 15:00 Grebo IK - Malmslätts AIK Grebovallen
2019-08-18 16:00 Örtomta GoIS - Kisa BK Askeby IP
2019-08-25 11:00 Malmslätts AIK - Brokinds IF Hellgrenshagen
2019-08-25 15:00 Kisa BK - Grebo IK Kisa IP
2019-08-25 16:00 Björsäters SK - Linghems SK Sätervallen
2019-08-25 17:00 Åtvidabergs FF - Örtomta GoIS Edberga
September
2019-09-01 15:00 Kisa BK - Malmslätts AIK Kisa IP
2019-09-01 16:00 Björsäters SK - Grebo IK Sätervallen
2019-09-01 16:30 Örtomta GoIS - Linghems SK Askeby IP
2019-09-01 17:00 Åtvidabergs FF - Brokinds IF Edberga
2019-09-07 10:30 Brokinds IF - Örtomta GoIS Kindavallen
2019-09-08 10:00 Linghems SK - Kisa BK Himnaplan
2019-09-08 11:00 Malmslätts AIK - Björsäters SK Hellgrenshagen
2019-09-15 10:00 Linghems SK - Brokinds IF Himnaplan
2019-09-15 15:00 Örtomta GoIS - Grebo IK Askeby IP
2019-09-15 15:00 Kisa BK - Björsäters SK Kisa IP
2019-09-15 17:00 Åtvidabergs FF - Malmslätts AIK Edberga
2019-09-22 11:00 Malmslätts AIK - Örtomta GoIS Hellgrenshagen
2019-09-22 15:00 Kisa BK - Brokinds IF Kisa IP
2019-09-22 15:00 Grebo IK - Linghems SK Grebovallen
2019-09-22 16:00 Björsäters SK - Åtvidabergs FF Sätervallen
2019-09-26 18:00 Grebo IK - Åtvidabergs FF Grebovallen
2019-09-28 10:30 Brokinds IF - Grebo IK Kindavallen
2019-09-29 10:00 Linghems SK - Malmslätts AIK Himnaplan
2019-09-29 16:00 Örtomta GoIS - Björsäters SK Askeby IP
2019-09-29 17:00 Åtvidabergs FF - Kisa BK Edberga