Spelprogram - F 12 B2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska IF Jacob Hagström 0704675858 vit/vit/vit
Brokinds IF Stefan Addén 013131665 0702759471 Vit/Blå/Blå
Grebo/Örtomta Henrik Lindqvist 0700895816 rosa/svart/svart
Linghems SK Tonny Vildevall 0722026118 grön/svart/svart
Rimforsa IF Greger Hultman 0730436626 Vit svart/Svart/Svart
Smedby AIS Peter Lindberg 0708437458 Svart/svart/Svart
Sturefors IF Nicolette Lakemond 0701918680 Röd/Vit/Röd
Vidingsjö MoIF Viktoria Sparv 013139805 0761708067 Röd/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 16:00 Brokinds IF - Vidingsjö MoIF Kindavallen
2019-05-04 10:00 Rimforsa IF - Assyriska IF Hackelvallen
2019-05-04 14:30 Smedby AIS - Grebo/Örtomta Mirum Arena
2019-05-05 16:00 Linghems SK - Sturefors IF Himnaplan
2019-05-08 17:30 Assyriska IF - Brokinds IF Sydvallen
2019-05-09 18:00 Grebo/Örtomta - Rimforsa IF Askeby IP
2019-05-12 16:00 Vidingsjö MoIF - Linghems SK Vidingsjö Motionscentrum
2019-05-12 17:00 Sturefors IF - Smedby AIS Sturefors IP
2019-05-15 18:00 Brokinds IF - Rimforsa IF Kindavallen
2019-05-18 13:00 Smedby AIS - Vidingsjö MoIF Mirum Arena
2019-05-19 16:00 Linghems SK - Assyriska IF Himnaplan
2019-05-19 17:00 Sturefors IF - Grebo/Örtomta Sturefors IP
2019-05-22 17:30 Assyriska IF - Smedby AIS Sydvallen
2019-05-25 10:00 Rimforsa IF - Linghems SK Hackelvallen
2019-05-26 15:00 Grebo/Örtomta - Brokinds IF Grebovallen
2019-05-26 16:00 Vidingsjö MoIF - Sturefors IF Vidingsjö Motionscentrum
Juni
2019-06-01 10:00 Linghems SK - Brokinds IF Himnaplan
2019-06-02 17:00 Sturefors IF - Assyriska IF Sturefors IP
2019-06-02 17:00 Smedby AIS - Rimforsa IF Mirum Arena
2019-06-04 18:00 Vidingsjö MoIF - Grebo/Örtomta Vidingsjö Motionscentrum
2019-06-05 17:30 Assyriska IF - Vidingsjö MoIF Sydvallen
2019-06-08 10:00 Rimforsa IF - Sturefors IF Hackelvallen
2019-06-09 15:00 Brokinds IF - Smedby AIS Kindavallen
2019-06-09 16:00 Linghems SK - Grebo/Örtomta Himnaplan
2019-06-10 18:00 Vidingsjö MoIF - Rimforsa IF Vidingsjö Motionscentrum
2019-06-12 19:00 Smedby AIS - Linghems SK Mirum Arena
2019-06-13 18:00 Grebo/Örtomta - Assyriska IF Askeby IP
2019-06-15 14:00 Sturefors IF - Brokinds IF Sturefors IP
Augusti
2019-08-17 10:00 Linghems SK - Vidingsjö MoIF Himnaplan
2019-08-17 10:00 Rimforsa IF - Grebo/Örtomta Hackelvallen
2019-08-18 13:00 Smedby AIS - Sturefors IF Mirum Arena
2019-08-18 14:00 Brokinds IF - Assyriska IF Kindavallen
2019-08-25 14:30 Grebo/Örtomta - Smedby AIS Askeby IP
2019-08-25 16:00 Vidingsjö MoIF - Brokinds IF Vidingsjö Motionscentrum
2019-08-25 17:00 Sturefors IF - Linghems SK Sturefors IP
2019-08-26 17:30 Assyriska IF - Rimforsa IF Sydvallen
2019-08-31 10:00 Rimforsa IF - Brokinds IF Hackelvallen
2019-08-31 11:00 Grebo/Örtomta - Sturefors IF Grebovallen
September
2019-09-02 17:30 Assyriska IF - Linghems SK Sydvallen
2019-09-08 10:00 Linghems SK - Rimforsa IF Himnaplan
2019-09-08 14:00 Brokinds IF - Grebo/Örtomta Kindavallen
2019-09-08 17:00 Sturefors IF - Vidingsjö MoIF Sturefors IP
2019-09-09 18:00 Vidingsjö MoIF - Smedby AIS Vidingsjö Motionscentrum
2019-09-12 18:00 Grebo/Örtomta - Vidingsjö MoIF Askeby IP
2019-09-14 10:00 Rimforsa IF - Smedby AIS Hackelvallen
2019-09-15 14:00 Brokinds IF - Linghems SK Kindavallen
2019-09-16 17:30 Assyriska IF - Sturefors IF Sydvallen
2019-09-19 18:00 Grebo/Örtomta - Linghems SK Grebovallen
2019-09-22 15:00 Smedby AIS - Brokinds IF Mirum Arena
2019-09-22 16:00 Sturefors IF - Rimforsa IF Sturefors IP
2019-09-22 16:00 Vidingsjö MoIF - Assyriska IF Vidingsjö Motionscentrum
2019-09-26 17:45 Smedby AIS - Assyriska IF Mirum Arena
2019-09-28 10:00 Rimforsa IF - Vidingsjö MoIF Hackelvallen
2019-09-28 10:00 Linghems SK - Smedby AIS Himnaplan
2019-09-29 14:00 Brokinds IF - Sturefors IF Kindavallen
2019-09-30 17:30 Assyriska IF - Grebo/Örtomta Sydvallen