Spelprogram - Flickor 2010(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp C Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IF Mölndal Fotboll Röd Mats Pehrsson Vit/Vit/Vita
IF Mölndal Fotboll Vit Mats Pehrsson Vit/Vit/Vita
Jitex Mölndal BK Lila Daniel Bremell 0708185448 Lila/Lila/Lila
Jitex Mölndal BK Vit Daniel Bremell 0708185448 Lila, Lila, Lila
Kållered SK Blå Daniel Karlsson +46702598726 Blå, Blå, Blå
Kållered SK Gul Daniel Karlsson +46702598726 Blå, Blå, Blå
Landvetter IF 2003 Lila Joel Rask Röd/Vit/Vit
Landvetter IF 2003 Rosa Joel Rask Röd/Vit/Vit
Lindome GIF Svart Tobias Caple +46705188120 Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF Vit Tobias Caple +46705188120 Svart vit randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF Gul Gisela Edendahl Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Svart Gisela Edendahl Gul/Svart/Gul
Näsets SK Vinröd Christina Andersson Wallberg vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK Vit Christina Andersson Wallberg vinröda/Vita/Vinröda
Solängens BK 1 Johanna Larsson 0708614909 Vit/Vit/Vita
Solängens BK 2 Johanna Larsson 0708614909 Vit/Vit/Vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-25 18:15 Lindome GIF Svart - Kållered SK Gul Lindevi 6
2019-04-25 18:15 Lindome GIF Vit - Kållered SK Blå Lindevi 5
2019-04-25 18:30 Mölnlycke IF Gul - IF Mölndal Fotboll Vit Vällsjöplan bortre
2019-04-25 18:30 Mölnlycke IF Svart - IF Mölndal Fotboll Röd Vällsjöplan bortre
2019-04-25 18:30 Jitex Mölndal BK Vit - Näsets SK Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-04-25 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - Näsets SK Vinröd Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-04-25 18:45 Landvetter IF 2003 Rosa - Solängens BK 1 Landvetter IP A-plan 12
2019-04-25 18:45 Landvetter IF 2003 Lila - Solängens BK 2 Landvetter IP A-plan 11
Omgång 2
2019-05-02 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Lindome GIF Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-02 18:00 IF Mölndal Fotboll Vit - Lindome GIF Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-02 18:30 Solängens BK 2 - Näsets SK Vinröd Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-02 18:30 Solängens BK 1 - Näsets SK Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-02 18:45 Landvetter IF 2003 Rosa - Mölnlycke IF Gul Landvetter IP A-plan 12
2019-05-02 18:45 Landvetter IF 2003 Lila - Mölnlycke IF Svart Landvetter IP A-plan 11
2019-05-02 18:45 Kållered SK Blå - Jitex Mölndal BK Vit Kållered Sportcenter 2
2019-05-02 18:45 Kållered SK Gul - Jitex Mölndal BK Lila Kållered Sportcenter 2
Omgång 3
2019-05-09 18:15 Lindome GIF Svart - Landvetter IF 2003 Rosa Lindevi 6
2019-05-09 18:15 Lindome GIF Vit - Landvetter IF 2003 Lila Lindevi 4
2019-05-09 18:30 Mölnlycke IF Gul - Solängens BK 2 Vällsjöplan bortre
2019-05-09 18:30 Mölnlycke IF Svart - Solängens BK 1 Vällsjöplan bortre
2019-05-09 18:30 Jitex Mölndal BK Vit - IF Mölndal Fotboll Röd Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-09 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - IF Mölndal Fotboll Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-09 19:00 Näsets SK Vinröd - Kållered SK Blå Stavdal Arena
2019-05-09 19:00 Näsets SK Vit - Kållered SK Gul Stavdal Arena
Omgång 4
2019-05-16 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Näsets SK Vinröd Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-16 18:00 IF Mölndal Fotboll Vit - Näsets SK Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-16 18:30 Mölnlycke IF Gul - Lindome GIF Svart Vällsjöplan bortre
2019-05-16 18:30 Mölnlycke IF Svart - Lindome GIF Vit Vällsjöplan bortre
2019-05-16 18:30 Solängens BK 2 - Kållered SK Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-16 18:30 Solängens BK 1 - Kållered SK Gul Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-16 18:45 Landvetter IF 2003 Rosa - Jitex Mölndal BK Vit Landvetter IP A-plan 12
2019-05-16 18:45 Landvetter IF 2003 Lila - Jitex Mölndal BK Lila Landvetter IP A-plan 11
Omgång 5
2019-05-23 18:15 Lindome GIF Svart - Solängens BK 2 Lindevi 6
2019-05-23 18:15 Lindome GIF Vit - Solängens BK 1 Lindevi 4
2019-05-23 18:30 Jitex Mölndal BK Vit - Mölnlycke IF Gul Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-23 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - Mölnlycke IF Svart Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-23 18:45 Kållered SK Blå - IF Mölndal Fotboll Röd Kållered Sportcenter 2
2019-05-23 18:45 Kållered SK Gul - IF Mölndal Fotboll Vit Kållered Sportcenter 2
2019-05-23 19:00 Näsets SK Vinröd - Landvetter IF 2003 Rosa Stavdal Arena
2019-05-23 19:00 Näsets SK Vit - Landvetter IF 2003 Lila Stavdal Arena
Omgång 6
2019-05-26 17:30 Solängens BK 2 - IF Mölndal Fotboll Röd Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-26 17:30 Solängens BK 1 - IF Mölndal Fotboll Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-28 18:15 Lindome GIF Svart - Jitex Mölndal BK Vit Lindevi 6
2019-05-28 18:15 Lindome GIF Vit - Jitex Mölndal BK Lila Lindevi 5
2019-05-28 18:45 Landvetter IF 2003 Rosa - Kållered SK Blå Landvetter IP A-plan 12
2019-05-28 18:45 Landvetter IF 2003 Lila - Kållered SK Gul Landvetter IP A-plan 11
2019-05-29 18:00 Mölnlycke IF Gul - Näsets SK Vinröd Vällsjöplan bortre
2019-05-29 18:00 Mölnlycke IF Svart - Näsets SK Vit Vällsjöplan bortre
Omgång 7
2019-06-04 17:30 Jitex Mölndal BK Vit - Solängens BK 2 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-06-04 17:30 Jitex Mölndal BK Lila - Solängens BK 1 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-06-04 18:15 IF Mölndal Fotboll Röd - Landvetter IF 2003 Rosa Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-06-04 18:15 IF Mölndal Fotboll Vit - Landvetter IF 2003 Lila Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-06-04 18:45 Kållered SK Blå - Mölnlycke IF Gul Kållered Sportcenter 2
2019-06-04 18:45 Kållered SK Gul - Mölnlycke IF Svart Kållered Sportcenter 2
2019-06-04 19:00 Näsets SK Vinröd - Lindome GIF Svart Stavdal Arena
2019-06-04 19:00 Näsets SK Vit - Lindome GIF Vit Stavdal Arena
Omgång 8
2019-06-13 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Mölnlycke IF Gul Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-06-13 18:00 IF Mölndal Fotboll Vit - Mölnlycke IF Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-06-13 18:30 Solängens BK 2 - Landvetter IF 2003 Rosa Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-06-13 18:30 Solängens BK 1 - Landvetter IF 2003 Lila Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-06-13 18:45 Kållered SK Blå - Lindome GIF Svart Kållered Sportcenter 2
2019-06-13 18:45 Kållered SK Gul - Lindome GIF Vit Kållered Sportcenter 2
2019-06-13 19:00 Näsets SK Vinröd - Jitex Mölndal BK Vit Stavdal Arena
2019-06-13 19:00 Näsets SK Vit - Jitex Mölndal BK Lila Stavdal Arena