Spelprogram - Träningsmatcher domarklubbar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF P05 AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
AIK FF Pojkar 13 AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
Akropolis IF P05 Akropolis IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Assyriska FF P04-1 Assyriska FF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Assyriska FF P05 Assyriska FF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Assyriska FF P06 Assyriska FF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Assyriska FF P08 Assyriska FF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Athletic FC Eskilstuna P05 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Athletic FC Eskilstuna P07 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Athletic FC Eskilstuna P11 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Athletic FC Eskilstuna P14 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Barkarö SK F03-05 Henrik Eriksson 0708423657 Röd, Blå, Röd
BK Sport Dam BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport F 05 Magnus Lindholm 0737088596 Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport P 08 Gul BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport P 09 Gul BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport P05 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport P06 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
Bollstanäs SK P16 Bollstanäs SK(Föreningen) GUL, GRÖN, GRÖN
Boo FF P05:2 Boo FF(Föreningen) Vinröd, Svart, Svarta
DFK Värmbol 06 DFK Värmbol(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Dingtuna GIF P04-05 Dingtuna GIF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Djurgårdens IF FF 1, Flickor 14 2018 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF P05 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF Pojkar 12 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Dunkers IF F03/07 Dunkers IF(Föreningen) Svart/svart, Svart, Svart
Enhörna IF F02/03 Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enhörna IF P05 Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enhörna IF P07 Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enköpings SK UK F04 Tommy Velander 017139998 0706399980 Grön, Svart, Grön
Enskede IK P05 Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
Eskilstuna City FK P07 Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City FK P08 Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna City FK P08 Vit Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna FC Eskilstuna FC(Föreningen) Röd, Vit, Svart
Eskilstuna Södra FF Eskilstuna Södra FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svarta
Eskilstuna Södra FF P05 Eskilstuna Södra FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svarta
Eskilstuna Södra FF P-05 Eskilstuna Södra FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svarta
Eskilstuna United DFF F04 Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Fanna BK P07 Fanna BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FC Djursholm P06 FC Djursholm(Föreningen) Röd, Röd, Röd
FC Kallfors , Pojkar 14 2019 FC Kallfors(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
FC Kallfors P06 FC Kallfors(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
FC Kallfors P07 FC Kallfors(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
FC Kurdtuna FC Kurdtuna(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Floda IF P17 Floda IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Forsby FF F03-04 Forsby FF(Föreningen) Blå/vit, Svart, Vita
Forsby FF F05 Forsby FF(Föreningen) Blå/vit, Svart, Vita
Gideonsbergs IF F05 Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gideonsbergs IF F06 Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gnesta FF F 02/04 Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gnesta FF F03 Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gnesta FF P17 Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Grödinge SK P04/05 Grödinge SK(Föreningen) Grön/, Grön/, Grön/
Hammarby IF FF P05 Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hammarby IF FF P06 Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hammarby IF FF P08 Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hällbybrunns IF 05 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF Flickor 12 år Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF P 10/svart Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF P 11 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF P04 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF P10 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF Svart P07 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF vit/svart P 12 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Högsjö BK Högsjö BK Högsjö BK(Föreningen) Röd/Blå, blå, Röd
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna 1, Flickor 15 (födda 04) 2019 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna 1, Pojkar 12 (födda 07) 2019 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna P05 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna P08 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna Pojkar 13 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IFK Aspudden-Tellus F00/03 IFK Aspudden-Tellus(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P 04 IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P 06 vit IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P 07 blå IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P 07 vit IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P -10 IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P06 IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P08 blå IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P09 IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Hallsberg FK Pålsboda/Sköllersta Morgan Karlsson 0708406676 Blå, Blå, Blå
IFK Lidingö FK Pojkar 13 IFK Lidingö FK(Föreningen) blåvit randig, blå, blå
IFK Mariefred Johan Woldén 0737890087 Blå,Vit, Blå, Blå
IFK Mariefred P04 Pierre Petersson 0708269649 Blå,Vit, Blå, Blå
IFK Mariefred P07 IFK Mariefred(Föreningen) Blå,Vit, Blå, Blå
IFK Mariefred P12 IFK Mariefred(Föreningen) Blå,Vit, Blå, Blå
IFK Norrköping FK U15 IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Nyköping P03 IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Nyköping P07 IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Tumba FK P03 IFK Tumba FK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Tumba FK P04 IFK Tumba FK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Tumba FK P06 IFK Tumba FK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Västerås FK F01/03 IFK Västerås FK(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Västerås FK P09 IFK Västerås FK(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Västerås FK P10 IFK Västerås FK(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IK Sirius FK P05 IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Sleipner P06 IK Sleipner(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Blå
IK Sturehov IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Sturehov P 03 IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Tun P07 IK Tun(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IK Viljan Strängnäs F05/06 Mikael Hillerdal 015216228 0707811945 Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs P05 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs P07 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs P12 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs U16 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Julita GoIF Julita GoIF(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Jäders IF F05 Kristin Österberg 0707562143 Blå, Blå, Blå
Jäders IF P08 Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Jäders IF P09 Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Jäders IF P10 Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Järla IF FK F00/03 Järla IF FK(Föreningen) Vit svart, 11-manna Vit - övriga svart Svart, Vit
Järla IF FK P13 Järla IF FK(Föreningen) Vit svart, 11-manna Vit - övriga svart Svart, Vit
Karlslunds IF HFK P05 Karlslunds IF HFK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Kvicksunds SK Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Kvicksunds SK Dam Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Kvicksunds SK F05-06 Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Kvicksunds SK P-10 Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Lillån FK P05 Lillån FK(Föreningen) Vit/grön, Grön, Vit
New Mill Indians SK F03-F04 New Mill Indians SK(Föreningen) Svart, Svart
New Mill Indians SK F05 New Mill Indians SK(Föreningen) Svart, Svart
Nykvarns SK P 02/03 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK P 04/05 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK P 06 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK P 07 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK U Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nyköpings BIS P04 Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Oxelösunds IK P03/P04 Oxelösunds IK(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Oxelösunds IK P06 Oxelösunds IK(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Pershagens SK A-lag Pershagens SK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Pershagens SK P04 Pershagens SK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Rynninge IK P05 Rynninge IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Rönninge Salem Fotboll P07 Rönninge Salem Fotboll(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Rönninge Salem Fotboll Veteran Rönninge Salem Fotboll(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Sangre Chilena FK Sangre Chilena FK(Föreningen) röd, röd, blå
Segeltorps IF P06 Segeltorps IF(Föreningen)
Skiljebo SK F 04 Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Skogstorps GoIF F03-04 Tobias Sörlisten 0707565884 Grön, Vit, Grön
Skogstorps GOIF F04 Tobias Sörlisten 0707565884 Grön, Vit, Grön
Skogstorps GOIF F05 Daniel Klintmalm 0701865035 Grön, Vit, Grön
Skogstorps GOIF F06 Daniel Hanning +46709687223 Grön, Vit, Grön
Skogstorps GOIF P06 Lars-Erik Larsson 0708536801 Grön, Vit, Grön
Skogstorps GOIF Veteraner Skogstorps GOIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Sollentuna FK P17 Sollentuna FK(Föreningen) Svart/vit, Svart, Svart
Spånga IS FK P06 Spånga IS FK(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
Stenkvista GOIF Stenkvista GOIF(Föreningen) Gula, Svart, Gula
Stenkvista GOIF /Ärla P11 Stenkvista GOIF(Föreningen) Gula, Svart, Gula
Stigtomta IF F03 Stigtomta IF(Föreningen) Gult, Svart, Gult
Stigtomta IF F05 Stigtomta IF(Föreningen) Gult, Svart, Gult
Stureby SK Dam F00/03 Stureby SK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Surahammars FK F05 Surahammars FK(Föreningen) Svart-vit, Svart, Svart-vit
Syrianska FC P07 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC P13 Gul Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC P13 Röd Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC P15 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Södertälje FK F03 Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Södertälje FK P02 Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Södertälje FK P04 Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Södertälje FK P05 Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Torshälla-Nyby IS Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS D4 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P 08 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P 12 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P 2011 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P03 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Torshälla-Nyby IS P-09 Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Triangelns IK P05 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK P07-GRÖN Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Trosa-Vagnhärad SK F03 Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trosa-Vagnhärad SK P02/03 Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trosa-Vagnhärad SK P05 Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trosa-Vagnhärad SK P-06 Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Tullinge BK 1, Pojkar 13 (födda 06) 2019 Tullinge BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Tullinge BK F02/F03 Tullinge BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Tullinge Triangel P05 Tullinge Triangel Pojkar FK(Föreningen) Grön/Vit, Grön, Grön
Tyresö FF 1, Flickor 15 (födda 04) 2019 Tyresö FF(Föreningen) Gul, Röd, Röda
Täby FK P05 Täby FK(Föreningen) Blå-Svart, Svart, Blå
Vasalunds IF Vasalunds IF(Föreningen) Röda, Svarta, Röda
Vasalunds IF P05 Vasalunds IF(Föreningen) Röda, Svarta, Röda
Vendelsö IK P04 Vendelsö IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Västerås BK 30 F04 Mathias Hansson 021127779 0703530008 Vit, Svart, Vit
Västerås IK P04 Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Västerås SK FK P04 Västerås SK FK(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Årsta FF P05 Årsta FF(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Älvsjö AIK FF P15 Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Ängby IF F00/03 Ängby IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Ärla IF Ärla IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Österåkers IS Österåkers IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-02-02 13:00 163102005 Assyriska FF P04-1 - Vasalunds IF Brunnsängs IP KG
2019-02-23 13:00 163102018 Assyriska FF P04-1 - IFK Eskilstuna P 04 Brunnsängs IP KG
2019-03-02 10:30 163102008 FC Kallfors P06 - IFK Tumba FK P06 Ljungbackens IP KG
2019-03-02 13:15 163102015 IFK Nyköping P03 - Torshälla-Nyby IS P03 Rosvalla IP KG A
2019-03-03 10:30 163102009 FC Kallfors P06 - Syrianska FC P13 Gul Ljungbackens IP KG
2019-03-03 11:00 163102030 BK Sport P05 - Eskilstuna Södra FF P05 2 - 5 Ekängens IP KG
2019-03-03 15:15 163102017 IFK Nyköping P03 - Bollstanäs SK P16 2 - 7 Rosvalla IP KG C
2019-03-09 10:30 163102010 FC Kallfors P06 - Syrianska FC P13 Röd Ljungbackens IP KG
2019-03-09 12:00 163102049 Eskilstuna City FK P07 - IF Brommapojkarna 1, Pojkar 12 (födda 07) 2019 Årby IP, konstgräs
2019-03-09 13:00 163102050 Triangelns IK P05 - IF Brommapojkarna 1, Pojkar 12 (födda 07) 2019 Årby IP, konstgräs
2019-03-09 14:00 163102045 Assyriska FF P05 - Athletic FC Eskilstuna P05 0 - 3 Geneta Sportfält KG
2019-03-09 14:00 163102051 Eskilstuna City FK P07 - Triangelns IK P07-GRÖN Årby IP, konstgräs
2019-03-09 15:00 163102016 IFK Nyköping P03 - IFK Tumba FK P03 4 - 1 Rosvalla IP KG A
2019-03-09 15:00 163102038 Skogstorps GOIF F04 - Enköpings SK UK F04 Inst. Orrlidens IP
2019-03-09 15:00 163102047 Syrianska FC P15 - IFK Norrköping FK U15 2 - 4 Brunnsängs IP KG
2019-03-09 16:00 163102039 Södertälje FK P05 - Tullinge Triangel P05 Brunnsängs IP KG
2019-03-10 09:00 163102031 BK Sport P05 - IK Viljan Strängnäs P05 Ekängens IP KG
2019-03-10 12:00 163102019 Enhörna IF F02/03 - IFK Västerås FK F01/03 Friluftsgården, Enhörna KG
2019-03-10 13:00 163102043 Södertälje FK F03 - Trosa-Vagnhärad SK F03 Brunnsängs IP KG
2019-03-10 15:00 163102046 Södertälje FK P02 - Sangre Chilena FK 6 - 3 Brunnsängs IP KG
2019-03-15 19:00 163102032 BK Sport P05 - Triangelns IK P05 Ekängens IP KG
2019-03-16 10:30 163102011 FC Kallfors P06 - Spånga IS FK P06 1 - 1 Ljungbackens IP KG
2019-03-16 11:00 163102065 Assyriska FF P05 - Akropolis IF P05 8 - 4 Geneta Sportfält KG
2019-03-16 12:00 163102003 Skogstorps GOIF F06 - BK Sport F 05 1 - 0 Orrlidens IP
2019-03-16 12:00 163102020 Enhörna IF F02/03 - Tullinge BK F02/F03 0 - 4 Friluftsgården, Enhörna KG
2019-03-16 12:00 163102060 Södertälje FK P02 - Sollentuna FK P17 Inst. Brunnsängs IP KG
2019-03-16 13:00 163102059 Assyriska FF P04-1 - IF Brommapojkarna 9 - 1 Geneta Sportfält
2019-03-16 14:00 163102002 Skogstorps GOIF F04 - Västerås BK 30 F04 0 - 5 Orrlidens IP
2019-03-16 14:00 163102048 Syrianska FC P15 - Älvsjö AIK FF P15 9 - 2 Brunnsängs IP KG
2019-03-16 16:00 163102054 Södertälje FK P05 - Årsta FF P05 8 - 0 Brunnsängs IP KG
2019-03-17 11:00 163102061 Södertälje FK P04 - Pershagens SK P04 4 - 2 Brunnsängs IP KG
2019-03-17 13:00 163102006 IK Viljan Strängnäs U16 - IFK Mariefred P04 6 - 1 Vasavallen KG
2019-03-17 13:00 163102040 Södertälje FK F03 - New Mill Indians SK F03-F04 3 - 4 Brunnsängs IP KG
2019-03-17 13:00 163102066 IFK Eskilstuna P 04 - Västerås IK P04 Ekängens IP KG
2019-03-17 15:00 163102052 Nykvarns SK P 04/05 - FC Kallfors , Pojkar 14 2019 10 - 1 Nykvarns IP
2019-03-17 16:00 163102069 Kvicksunds SK F05-06 - Stigtomta IF F05 7 - 0 Skogsängen KG
2019-03-20 19:10 163102072 FC Kallfors P06 - Tullinge BK 1, Pojkar 13 (födda 06) 2019 5 - 8 Ljungbackens IP KG
2019-03-23 10:00 163102075 Skogstorps GOIF F05 - Jäders IF F05 0 - 1 Orrlidens IP
2019-03-23 10:30 163102012 FC Kallfors P06 - FC Djursholm P06 5 - 1 Ljungbackens IP KG
2019-03-23 11:00 163102067 IFK Eskilstuna P 04 - Västerås SK FK P04 Ekängens IP KG
2019-03-23 12:00 163102021 Enhörna IF F02/03 - IFK Aspudden-Tellus F00/03 Inst. Friluftsgården, Enhörna KG
2019-03-23 12:00 163102026 Skogstorps GOIF P06 - IFK Eskilstuna P06 0 - 1 Orrlidens IP
2019-03-23 12:00 163102068 Skogstorps GOIF F04 - New Mill Indians SK F03-F04 Inst. Orrlidens IP
2019-03-23 13:00 163102077 Assyriska FF P04-1 - Vendelsö IK P04 3 - 1 Brunnsängs IP KG
2019-03-23 13:00 163102078 Gnesta FF P17 - Floda IF P17 5 - 1 Hagstumosse IP KG
2019-03-23 14:00 163102004 Skogstorps GOIF F06 - IK Viljan Strängnäs F05/06 4 - 0 Orrlidens IP
2019-03-23 14:15 163102073 Nykvarns SK P 07 - Syrianska FC P13 Gul Nykvarns IP
2019-03-23 15:00 163102055 Södertälje FK P05 - IF Brommapojkarna P05 1 - 1 Geneta Sportfält KG
2019-03-23 17:00 163102027 BK Sport F 05 - Surahammars FK F05 Inst. Ekängens IP KG
2019-03-24 09:00 163102033 BK Sport P05 - Athletic FC Eskilstuna P05 Ekängens IP KG
2019-03-24 10:30 163102013 FC Kallfors P06 - Trosa-Vagnhärad SK P05 3 - 1 Ljungbackens IP KG
2019-03-24 11:00 163102080 Eskilstuna United DFF F04 - Djurgårdens IF FF 1, Flickor 14 2018 0 - 5 Årby IP, konstgräs
2019-03-24 12:00 163102074 Enhörna IF P05 - Grödinge SK P04/05 0 - 5 Friluftsgården, Enhörna KG
2019-03-24 12:30 163102053 Nykvarns SK P 04/05 - Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 Nykvarns IP
2019-03-24 14:00 163102063 Assyriska FF P05 - AIK FF P05 2 - 4 Geneta Sportfält KG
2019-03-24 15:00 163102081 Torshälla-Nyby IS P03 - IK Viljan Strängnäs U16 3 - 3 Torshargs IP KG
2019-03-24 17:00 163102079 Södertälje FK F03 - Gnesta FF F 02/04 6 - 1 Brunnsängs IP KG
2019-03-29 18:00 163102083 Skogstorps GOIF F06 - DFK Värmbol 06 Orrlidens IP
2019-03-30 10:00 163102089 Skogstorps GOIF F05 - Gideonsbergs IF F05 0 - 3 Orrlidens IP
2019-03-30 11:00 163102025 IK Viljan Strängnäs P05 - Enskede IK P05 1 - 2 e.f. Vasavallen KG
2019-03-30 11:00 163102034 BK Sport P05 - Lillån FK P05 Ekängens IP KG
2019-03-30 12:00 163102096 Torshälla-Nyby IS P 12 - Högsjö BK Högsjö BK Torshargs IP KG
2019-03-30 13:00 163102076 Pershagens SK P04 - Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 7 - 4 Pershagens IP KG
2019-03-30 14:00 163102098 IFK Eskilstuna P06 - Sangre Chilena FK 1 - 5 Lagersbergs KG
2019-03-30 14:30 163102001 IFK Mariefred - Rönninge Salem Fotboll Veteran 1 - 3 Hammarens IP KG
2019-03-30 15:00 163102022 Enhörna IF F02/03 - Stureby SK Dam F00/03 6 - 3 Friluftsgården, Enhörna KG
2019-03-30 15:00 163102056 Södertälje FK P05 - Hammarby IF FF P05 Brunnsängs IP KG
2019-03-30 17:00 163102028 BK Sport F 05 - Hällbybrunns IF 05 2 - 0 Ekängens IP KG
2019-03-30 17:00 163102099 IFK Eskilstuna P06 - Sangre Chilena FK 0 - 0 Lagersbergs KG
2019-03-31 10:30 163102064 Assyriska FF P05 - IF Brommapojkarna P05 4 - 1 Geneta Sportfält KG
2019-03-31 11:00 163102090 Eskilstuna United DFF F04 - Tyresö FF 1, Flickor 15 (födda 04) 2019 1 - 5 Årby IP, konstgräs
2019-03-31 13:30 163102097 Torshälla-Nyby IS P 12 - Sangre Chilena FK 2 - 2 Torshargs IP KG
2019-03-31 15:00 163102041 IK Viljan Strängnäs P07 - Fanna BK P07 18 - 0 Vasavallen KG
2019-03-31 15:00 163102044 Södertälje FK F03 - Stigtomta IF F03 Brunnsängs IP KG
2019-03-31 15:00 163102086 Nykvarns SK U - Pershagens SK A-lag Inst. Nykvarns IP
2019-03-31 16:00 163102091 Torshälla-Nyby IS D4 - Kvicksunds SK Dam 2 - 1 Torshargs IP KG
2019-03-31 16:30 163102095 Jäders IF F05 - New Mill Indians SK F05 2 - 3 Skogsängens IP KG
2019-03-31 17:15 163102084 Nykvarns SK P 04/05 - Nyköpings BIS P04 5 - 2 Nykvarns IP
2019-03-31 18:00 163102070 Gnesta FF P17 - Trosa-Vagnhärad SK P02/03 5 - 3 Hagstumosse IP KG
2019-04-02 19:00 163102094 Torshälla-Nyby IS - Torshälla-Nyby IS P03 6 - 0 Torshargs IP KG
2019-04-06 12:00 163102014 FC Kallfors P06 - Segeltorps IF P06 6 - 1 Ljungbackens IP KG
2019-04-06 12:00 163102085 Skogstorps GoIF F03-04 - Forsby FF F03-04 0 - 2 Orrlidens IP
2019-04-06 15:00 163102035 BK Sport P05 - Rynninge IK P05 Ekängens IP KG
2019-04-06 15:00 163102057 Södertälje FK P05 - Hällbybrunns IF 05 Inst. Östertälje IP B
2019-04-06 15:30 163102088 Skogstorps GOIF F06 - Gideonsbergs IF F06 Orrlidens IP
2019-04-07 09:00 163102105 IFK Eskilstuna P -10 - IFK Västerås FK P10 4 - 2 Torshargs IP KG
2019-04-07 09:00 163102106 IFK Eskilstuna P 07 vit - Hällbybrunns IF vit/svart P 12 Ekängens IP KG
2019-04-07 09:00 163102107 IFK Eskilstuna P 07 blå - IK Viljan Strängnäs P07 Ekängens IP KG
2019-04-07 10:00 163102104 IFK Eskilstuna P -10 - IFK Västerås FK P10 8 - 0 Torshargs IP KG
2019-04-07 10:15 163102108 IFK Mariefred P07 - IFK Eskilstuna P 07 vit Ekängens IP KG
2019-04-07 10:15 163102109 Hällbybrunns IF vit/svart P 12 - IFK Eskilstuna P 07 blå Ekängens IP KG
2019-04-07 11:30 163102110 IK Viljan Strängnäs P12 - Hällbybrunns IF vit/svart P 12 Ekängens IP KG
2019-04-07 11:30 163102111 IFK Eskilstuna P 07 blå - IFK Mariefred P12 Ekängens IP KG
2019-04-07 12:30 163102102 Torshälla-Nyby IS P 08 - Eskilstuna City FK P08 4 - 4 Torshargs IP KG
2019-04-07 12:30 163102103 Torshälla-Nyby IS P 08 - Eskilstuna City FK P08 Vit 7 - 1 Torshargs IP KG
2019-04-07 13:00 163102062 IK Viljan Strängnäs U16 - Nykvarns SK P 02/03 2 - 1 Vasavallen KG
2019-04-07 13:00 163102100 Pershagens SK P04 - Oxelösunds IK P03/P04 Inst. Pershagens IP KG
2019-04-07 13:00 163102101 Nykvarns SK P 06 - Trosa-Vagnhärad SK P-06 Nykvarns IP
2019-04-07 13:00 163102112 IFK Eskilstuna P 07 vit - IK Viljan Strängnäs P12 Ekängens IP KG
2019-04-07 13:00 163102113 Hällbybrunns IF vit/svart P 12 - IFK Mariefred P07 Ekängens IP KG
2019-04-07 15:00 163102023 Enhörna IF F02/03 - Järla IF FK F00/03 2 - 4 Friluftsgården, Enhörna KG
2019-04-07 16:00 163102092 Torshälla-Nyby IS D4 - Julita GoIF 1 - 1 Torshargs IP KG
2019-04-13 09:00 163102036 BK Sport P05 - BK Sport P06 Inst. Ekängens IP KG
2019-04-13 10:30 163102082 FC Kallfors P06 - Triangelns IK P05 5 - 2 Ljungbackens IP KG
2019-04-13 13:00 163102115 Torshälla-Nyby IS - Österåkers IS 3 - 1 Torshargs IP KG
2019-04-13 15:00 163102029 BK Sport F 05 - Forsby FF F05 Inst. Ekängens IP KG
2019-04-13 15:00 163102087 Nykvarns SK U - FC Kurdtuna 1 - 1 Nykvarns IP
2019-04-13 15:00 163102114 IFK Eskilstuna P06 - Torshälla-Nyby IS Inst. Skogsängens IP KG
2019-04-13 15:00 163102116 IFK Eskilstuna P06 - Torshälla-Nyby IS 0 - 7 Skogsängens IP KG
2019-04-14 10:30 163102117 Torshälla-Nyby IS P 08 - Jäders IF P08 4 - 4 Torshargs IP KG
2019-04-14 10:30 163102118 Torshälla-Nyby IS P 08 - Athletic FC Eskilstuna P11 10 - 1 Torshargs IP KG
2019-04-14 11:00 163102058 Södertälje FK P05 - Täby FK P05 0 - 3 Östertälje IP B
2019-04-14 12:00 163102024 Enhörna IF F02/03 - Gnesta FF F03 3 - 2 Friluftsgården, Enhörna KG
2019-04-14 16:00 163102042 Gnesta FF P17 - Nykvarns SK P 02/03 4 - 5 Hagstumosse IP KG
2019-04-14 16:00 163102093 Torshälla-Nyby IS D4 - BK Sport Dam 1 - 1 Torshargs IP KG
2019-04-14 16:00 163102119 Torshälla-Nyby IS D4 - BK Sport Dam Inst. Torshargs IP KG
2019-04-20 11:00 163102037 BK Sport P05 - Karlslunds IF HFK P05 Ekängens IP KG
2019-04-22 00:00 163102123 Oxelösunds IK P06 - IK Sleipner P06
2019-04-22 14:00 Ombyte Balsta IP 163102120 IFK Eskilstuna P08 blå - Hällbybrunns IF P 11 1 - 10 Ekängens IP KG
2019-04-22 15:00 163102121 Eskilstuna United DFF F04 - Skiljebo SK F 04 12 - 0 Årby IP KG
2019-04-22 17:30 163102007 Skogstorps GoIF F03-04 - Barkarö SK F03-05 2 - 1 Orrlidens IP
2019-04-23 19:00 163102122 Dunkers IF F03/07 - Gnesta FF F03 2 - 3 Dalvallen
2019-04-26 18:30 163102124 Skogstorps GoIF F03-04 - IFK Hallsberg FK Pålsboda/Sköllersta Orrlidens IP
2019-05-19 10:00 163102125 Enhörna IF P07 - Nykvarns SK P 07 3 - 5 Friluftsgården, Enhörna
2019-05-22 18:00 163102126 IFK Eskilstuna P08 blå - BK Sport P 08 Gul Balsta IP
2019-07-28 16:00 163102128 IFK Eskilstuna P 06 vit - IFK Eskilstuna P 07 blå Ekängens IP
2019-07-29 19:00 163102130 Eskilstuna Södra FF - Kvicksunds SK 1 - 9 Kvicksunds Idrottsplats
2019-07-30 15:30 163102127 IFK Eskilstuna P 07 blå - Triangelns IK P07-GRÖN Årby IP
2019-08-03 13:30 163102129 IFK Eskilstuna P 04 - IK Sturehov P 03 1 - 2 Ekängens IP
2019-08-04 17:00 163102131 Ärla IF - Eskilstuna FC 2 - 4 Åsborgen
2019-08-11 10:00 163102132 BK Sport P05 - Athletic FC Eskilstuna P14 3 - 2
2019-08-17 10:30 163102133 Hällbybrunns IF Svart P07 - Stenkvista GOIF /Ärla P11 6 - 4 Gustavsborgs IP
2019-08-27 17:30 163102135 Torshälla-Nyby IS P-09 - BK Sport P 09 Gul Torshargs Idrottsplats
2019-08-28 18:30 163102136 Kvicksunds SK F05-06 - Hällbybrunns IF Flickor 12 år 7 - 1 Kvicksunds Idrottsplats
2019-08-31 15:00 163102137 Stenkvista GOIF - Skogstorps GOIF Veteraner 4 - 3 Gyllingsvallen
2019-09-08 12:00 163102134 IFK Nyköping P07 - IK Tun P07 Rosvalla IP KG C
2019-09-08 16:00 163102138 Eskilstuna United DFF F04 - Athletic FC Eskilstuna P14 Årby IP
2019-09-11 17:45 (5 mot 5) 4 x 15 min pga många spelare 163102139 IFK Eskilstuna P -10 - Jäders IF P10 Balsta IP
2019-09-11 17:45 Spel 7 mot 7 ( 3 x 20 min) pga många spelare 163102140 IFK Eskilstuna P -10 - Hällbybrunns IF P10 Balsta IP
2019-09-15 16:00 163102141 IFK Eskilstuna P09 - Hällbybrunns IF P 10/svart Balsta IP
2019-09-18 17:45 163102142 IFK Eskilstuna P -10 - Hällbybrunns IF P 10/svart Balsta IP
2019-09-18 17:45 163102143 IFK Eskilstuna P -10 - Jäders IF P10 Balsta IP
2019-09-25 17:30 163102144 IFK Eskilstuna P -10 - Kvicksunds SK P-10 Balsta IP
2019-10-06 13:00 163102146 Eskilstuna United DFF F04 - IF Brommapojkarna 1, Flickor 15 (födda 04) 2019 3 - 6 Årby IP
2019-10-06 16:00 163102145 Eskilstuna Södra FF P-05 - Dingtuna GIF P04-05 Skogsängen KG
2019-10-12 12:00 163102148 FC Kallfors P06 - AIK FF Pojkar 13 0 - 5 Ljungbackens IP KG
2019-10-13 10:00 163102152 FC Kallfors P07 - Djurgårdens IF FF Pojkar 12 1 - 4 Ljungbackens IP KG
2019-10-13 12:00 163102149 FC Kallfors P06 - AIK FF Pojkar 13 Ljungbackens IP KG
2019-10-13 13:15 9 mot 9 163102147 Nykvarns SK P 07 - Djurgårdens IF FF Pojkar 12 3 - 1 Nykvarns IP
2019-10-19 10:00 163102154 Södertälje FK P04 - Boo FF P05:2 2 - 1 Östertälje IP
2019-10-19 17:00 163102150 FC Kallfors P06 - IFK Lidingö FK Pojkar 13 6 - 0 Ljungbackens IP KG
2019-10-20 10:00 163102153 FC Kallfors P07 - Syrianska FC P07 Ljungbackens IP KG
2019-10-20 12:30 163102151 FC Kallfors P06 - IF Brommapojkarna Pojkar 13 2 - 1 Ljungbackens IP KG
2019-11-09 10:00 163102160 FC Kallfors P07 - Rönninge Salem Fotboll P07 Ljungbackens IP KG
2019-11-09 11:30 163102161 Rönninge Salem Fotboll P07 - Athletic FC Eskilstuna P07 Ljungbackens IP KG
2019-11-09 12:00 163102155 Syrianska FC P13 Gul - Järla IF FK P13 Brunnsängs IP KG
2019-11-09 12:00 163102159 Assyriska FF P06 - Hammarby IF FF P06 Geneta Sportfält KG
2019-11-09 13:00 163102162 FC Kallfors P07 - Athletic FC Eskilstuna P07 Ljungbackens IP KG
2019-11-16 12:00 163102156 Syrianska FC P13 Gul - Syrianska FC P13 Röd Brunnsängs IP KG
2019-11-17 12:00 163102166 Assyriska FF P08 - IF Brommapojkarna P08 2 - 0 Brunnsängs IP KG
2019-11-17 12:30 163102163 Assyriska FF P05 - Akropolis IF P05 Geneta Sportfält
2019-11-23 11:00 163102168 Södertälje FK P05 - IK Sirius FK P05 Östertälje IP B
2019-11-23 12:00 163102157 Syrianska FC P13 Gul - Tullinge BK 1, Pojkar 13 (födda 06) 2019 Brunnsängs IP KG
2019-11-23 12:00 163102165 Assyriska FF P05 - Vasalunds IF P05 Geneta Sportfält KG
2019-11-24 12:00 163102167 Assyriska FF P08 - Hammarby IF FF P08 Brunnsängs IP KG
2019-11-30 12:00 163102158 Syrianska FC P13 Gul - IF Brommapojkarna Pojkar 13 Brunnsängs IP KG
2019-11-30 12:00 163102164 Assyriska FF P05 - Hammarby IF FF P05 Geneta Sportfält KG