Spelprogram - Danske Banks Herrcup; Slutspel

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Final
2018-08-28 18:00 230009031 IK Östria Lambohov - Eneby BK 2 - 7 Lambohovsvallen
Semifinal
2018-08-08 19:00 230009029 Dagsbergs IF - Eneby BK 2 - 4 Dagsbergsvallen
2018-08-09 19:00 230009030 IK Östria Lambohov - Skärblacka IF 6 - 2 Lambohovsvallen
Kvartsfinal
2018-05-18 19:00 230009028 IK Östria Lambohov - LiU AIF FK 4 - 3 Lambohovsvallen
2018-05-22 19:00 230009026 Dagsbergs IF - Torstorps IF 2 - 1 Dagsbergsvallen
2018-05-29 19:00 230009027 Skärblacka IF - IF Sylvia 6 - 4 Skärblacka IP
2018-06-12 19:30 230009025 Lindö FF - Eneby BK 4 - 6 e.s. Fastighetsteknik Arena
1/8-final
2018-04-13 20:30 230009019 AC Studenterna - Skärblacka IF 0 - 1 Linköping Arena
2018-04-17 18:15 230009020 IK Östria Lambohov - Smedby AIS 3 - 2 Lambohovsvallen
2018-04-17 19:30 230009017 Lindö FF - Motala AIF FK 5 - 2 Fastighetsteknik Arena
2018-04-18 19:00 230009024 LiU AIF FK - AFK Linköping 9 - 8 e.s. Anders Ljungstedts gymnasium
2018-04-25 19:30 230009018 Dagsbergs IF - IK Sleipner 3 - 2 Mirum Arena
2018-04-25 19:30 230009023 BK Derby - IF Sylvia 2 - 4 Linköping Arena
2018-05-01 19:30 230009021 Hjulsbro IK - Torstorps IF 2 - 6 Pema Arena
2018-05-22 19:00 230009022 Chile Unido IF - Eneby BK OW (0 - 3) Sydvallen
1/16-final
2018-04-06 19:30 230009010 Hjulsbro IK - Hagahöjdens BK 10 - 9 Pema Arena
2018-04-06 19:30 230009013 Dagsbergs IF - Knäppingsborg BK 4 - 1 Mirum Arena
2018-04-06 20:00 230009003 Skärblacka IF - Assyriska IF 2 - 1 MAXIvallen
2018-04-07 11:00 230009005 Borens IK - Torstorps IF 2 - 3 Idrottsparken Motala
2018-04-07 13:00 230009009 Lindö FF - Malmslätts AIK 4 - 1 Fastighetsteknik Arena
2018-04-07 14:00 230009007 IK Derik - LiU AIF FK 3 - 5 Sydvallen
2018-04-07 18:30 230009012 BK Derby - Grebo IK 2 - 1 Linköping Arena
2018-04-08 12:00 230009006 IK Östria Lambohov - LSW IF 4 - 2 Linköping Arena
2018-04-08 14:00 230009011 Chile Unido IF - Valdemarsviks IF 8 - 6 Sydvallen
2018-04-08 15:00 230009008 Mjölby Södra IF - AC Studenterna 3 - 4 Klämmestorps IP
2018-04-08 17:00 230009014 Bråvalla IK - Eneby BK 2 - 4 MAXIvallen
2018-04-08 19:15 230009004 Söderköpings IK - Smedby AIS 2 - 5 Vikingavallen Söderköping
2018-04-10 19:00 230009001 Vadstena GIF - Motala AIF FK 2 - 13 Kungsvalla IP
2018-04-11 18:00 230009016 Åby IF - AFK Linköping 0 - 3 Åby IP
2018-04-11 20:00 230009002 Mjölby AI FF - IK Sleipner 3 - 4 Vifolkavallen
2018-04-11 20:15 230009015 Västra Husby IF - IF Sylvia 2 - 5 Vikingavallen Söderköping