Spelprogram - F 12 Kompisligan

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2016-04-27 18:30 Vikingstads SK - LBK Gottfridsberg Vikingavallen Vikingstad
2016-04-29 19:00 BK Derby svart - Lotorps IF Grenadjärvallen
2016-04-30 10:00 BK Ljungsbro - Svärtinge SK Tellbyvallen
2016-04-30 11:00 Åtvidabergs FF - Lindö FF gul Edberga
2016-04-30 11:00 Smedby AIS - Åby IF Mirum Arena
2016-04-30 14:00 Degerön-Godegårds IF/TGIF - IK Östria Lambohov De Geervallen
2016-05-01 10:00 Skärblacka IF - Hjulsbro IK Vit Skärblacka IP
2016-05-01 12:00 Linköping Kenty DFF vit - Borens IK Blå Fredriksbergs IP
2016-05-01 13:00 Mantorps FF - Tallboda IF röd
2016-05-01 14:00 Linköping Kenty DFF svart - Malmslätts AIK Fredriksbergs IP
2016-05-01 15:00 Vadstena GIF - BK Derby grön Kungsvalla IP
2016-05-01 16:30 Ekängens IF Svart - Rimforsa IF Stångebro sportfält
2016-05-01 16:30 Hjulsbro IK Blå - Lindö FF svart Pema Arena
2016-05-01 16:30 Eneby BK - Torstorps IF
2016-05-01 17:00 BK Tinnis - Borens IK Röd Skarpans IP
2016-05-01 17:00 Mjölby Södra IF - Tallboda IF blå Lundbyvallen
2016-05-02 18:30 Ekängens IF Blå - Mjölby AI FF Stångebro sportfält
Omgång 2
2016-05-05 12:45 Åby IF - BK Ljungsbro
2016-05-07 10:30 Ekängens IF Blå - Vikingstads SK Stångebro sportfält
2016-05-07 11:00 Kustbollen - Lotorps IF
2016-05-07 12:00 Rimforsa IF - Åtvidabergs FF Frodigvallen
2016-05-07 12:30 Svärtinge SK - Lindö FF gul MAXIvallen
2016-05-07 13:00 Mjölby AI FF - Skärblacka IF
2016-05-07 13:00 IK Östria Lambohov - Linköping Kenty DFF svart Lambohovs sportfält
2016-05-08 10:00 Borens IK Röd - Linköping Kenty DFF vit Borens IP
2016-05-08 11:00 Torstorps IF - Degerön-Godegårds IF/TGIF
2016-05-08 12:00 Borens IK Blå - Mantorps FF Borens IP
2016-05-08 15:00 Vadstena GIF - Mjölby Södra IF Kungsvalla IP
2016-05-08 16:00 BK Tinnis - Hjulsbro IK Vit Skarpans IP
2016-05-08 16:30 BK Derby grön - LBK Gottfridsberg Grenadjärvallen
2016-05-08 16:30 Ekängens IF Svart - Tallboda IF röd Stångebro sportfält
2016-05-08 17:30 Lindö FF svart - Smedby AIS
2016-05-08 18:30 Eneby BK - Malmslätts AIK
2016-05-10 18:00 Tallboda IF blå - BK Derby svart KIA Arena
Omgång 3
2016-05-11 18:00 Linköping Kenty DFF vit - Hjulsbro IK Blå Fredriksbergs IP
2016-05-14 11:00 Hjulsbro IK Vit - Åtvidabergs FF Pema Arena
2016-05-14 11:00 Lindö FF gul - BK Ljungsbro
2016-05-14 12:00 Borens IK Röd - Åby IF Borens IP
2016-05-14 12:30 Kustbollen - Tallboda IF blå
2016-05-15 11:00 Vikingstads SK - Rimforsa IF Vikingavallen Vikingstad
2016-05-15 11:00 Smedby AIS - Ekängens IF Svart Mirum Arena
2016-05-15 11:00 Degerön-Godegårds IF/TGIF - Lotorps IF De Geervallen
2016-05-15 12:00 Mantorps FF - Skärblacka IF Klämmestorps IP
2016-05-15 15:00 LBK Gottfridsberg - BK Tinnis
2016-05-15 15:00 Malmslätts AIK - Ekängens IF Blå Hellgrenshagen
2016-05-15 16:00 Linköping Kenty DFF svart - Vadstena GIF Fredriksbergs IP
2016-05-15 17:00 Eneby BK - IK Östria Lambohov
2016-05-15 17:00 Mjölby Södra IF - BK Derby svart Lundbyvallen
2016-05-15 17:30 Lindö FF svart - Svärtinge SK
2016-05-15 18:00 Tallboda IF röd - Mjölby AI FF KIA Arena
2016-05-16 19:00 BK Derby grön - Borens IK Blå Grenadjärvallen
Omgång 4
2016-05-20 17:30 Lindö FF gul - Svärtinge SK
2016-05-20 18:30 BK Derby grön - Mjölby Södra IF Grenadjärvallen
2016-05-21 10:30 Ekängens IF Svart - BK Ljungsbro Stångebro sportfält
2016-05-21 12:00 Tallboda IF röd - Rimforsa IF KIA Arena
2016-05-21 13:00 Mjölby AI FF - Vikingstads SK
2016-05-21 13:00 IK Östria Lambohov - Kustbollen Lambohovs sportfält
2016-05-22 Borens IK Blå - Borens IK Röd
2016-05-22 11:00 Torstorps IF - Eneby BK
2016-05-22 11:00 Hjulsbro IK Vit - Smedby AIS Pema Arena
2016-05-22 12:00 Linköping Kenty DFF svart - Malmslätts AIK Fredriksbergs IP
2016-05-22 13:00 Lindö FF svart - Åby IF
2016-05-22 14:00 Lotorps IF - BK Derby svart Bruksvallen
2016-05-22 15:00 Vadstena GIF - Tallboda IF blå Kungsvalla IP
2016-05-22 16:00 BK Tinnis - Mantorps FF Skarpans IP
2016-05-22 16:30 Ekängens IF Blå - Hjulsbro IK Blå Stångebro sportfält
2016-05-22 17:00 Åtvidabergs FF - Linköping Kenty DFF vit Edberga
2016-05-22 17:00 Skärblacka IF - LBK Gottfridsberg Skärblacka IP
Omgång 5
2016-05-27 18:00 BK Derby svart - Eneby BK Grenadjärvallen
2016-05-28 09:30 Linköping Kenty DFF vit - BK Tinnis Fredriksbergs IP
2016-05-28 11:00 Svärtinge SK - Ekängens IF Blå Lindängen IP
2016-05-28 11:00 Hjulsbro IK Blå - BK Ljungsbro
2016-05-28 12:00 Rimforsa IF - Borens IK Blå Frodigvallen
2016-05-28 12:00 Tallboda IF blå - IK Östria Lambohov KIA Arena
2016-05-28 12:30 Åby IF - Åtvidabergs FF
2016-05-28 15:00 Smedby AIS - Lindö FF svart Mirum Arena
2016-05-29 11:00 Vikingstads SK - Skärblacka IF Vikingavallen Vikingstad
2016-05-29 12:00 Linköping Kenty DFF svart - Vadstena GIF Fredriksbergs IP
2016-05-29 13:00 LBK Gottfridsberg - Mjölby AI FF
2016-05-29 13:00 Torstorps IF - Kustbollen
2016-05-29 13:00 Mantorps FF - Hjulsbro IK Vit
2016-05-29 13:30 Mjölby Södra IF - Malmslätts AIK Lundbyvallen
2016-05-29 17:00 Lotorps IF - BK Derby grön Bruksvallen
2016-05-29 18:00 Tallboda IF röd - Borens IK Röd KIA Arena
Omgång 6
2016-06-04 10:30 Eneby BK - Kustbollen
2016-06-04 11:00 Åtvidabergs FF - BK Ljungsbro Edberga
2016-06-04 11:00 Svärtinge SK - Smedby AIS Lindängen IP
2016-06-04 11:00 IK Östria Lambohov - Hjulsbro IK Blå Lambohovs sportfält
2016-06-04 12:00 Rimforsa IF - Mjölby Södra IF Frodigvallen
2016-06-04 12:00 Tallboda IF röd - Skärblacka IF KIA Arena
2016-06-04 13:00 Mjölby AI FF - Ekängens IF Blå
2016-06-05 11:00 Torstorps IF - BK Derby svart
2016-06-05 13:00 Borens IK Blå - Malmslätts AIK Borens IP
2016-06-05 14:30 Ekängens IF Svart - Lindö FF gul Stångebro sportfält
2016-06-05 15:00 Borens IK Röd - LBK Gottfridsberg Borens IP
2016-06-05 15:30 Vadstena GIF - Degerön-Godegårds IF/TGIF Kungsvalla IP
2016-06-05 16:00 BK Tinnis - Vikingstads SK Skarpans IP
2016-06-05 16:00 Tallboda IF blå - Lotorps IF KIA Arena
2016-06-06 11:00 Mantorps FF - Linköping Kenty DFF vit
2016-06-06 14:45 BK Derby grön - Linköping Kenty DFF svart Grenadjärvallen
2016-06-06 18:15 Åby IF - Hjulsbro IK Vit
Omgång 7
2016-06-06 16:00 Lotorps IF - IK Östria Lambohov Bruksvallen
2016-06-09 18:45 Linköping Kenty DFF vit - Ekängens IF Blå Fredriksbergs IP
2016-06-11 10:00 Borens IK Blå - Vadstena GIF Borens IP
2016-06-11 11:00 Tallboda IF röd - Vikingstads SK KIA Arena
2016-06-11 11:00 Smedby AIS - BK Ljungsbro Mirum Arena
2016-06-11 11:00 BK Derby svart - Eneby BK Grenadjärvallen
2016-06-11 11:00 Svärtinge SK - Åby IF Lindängen IP
2016-06-11 12:00 Borens IK Röd - Åtvidabergs FF Borens IP
2016-06-11 13:30 Hjulsbro IK Vit - LBK Gottfridsberg Pema Arena
2016-06-12 Lindö FF svart - Lindö FF gul
2016-06-12 10:00 Skärblacka IF - BK Tinnis Skärblacka IP
2016-06-12 11:00 Hjulsbro IK Blå - Rimforsa IF Pema Arena
2016-06-12 11:00 Degerön-Godegårds IF/TGIF - Kustbollen De Geervallen
2016-06-12 16:00 Tallboda IF blå - Torstorps IF KIA Arena
2016-06-12 17:00 Mjölby Södra IF - Linköping Kenty DFF svart Lundbyvallen
2016-06-12 18:00 BK Derby grön - Mjölby AI FF Grenadjärvallen
2016-06-16 18:30 Ekängens IF Svart - Mantorps FF Stångebro sportfält
Omgång 8
2016-08-12 18:00 Vadstena GIF - Mantorps FF Kungsvalla IP
2016-08-12 19:15 Åby IF - Skärblacka IF
2016-08-13 10:00 BK Ljungsbro - Ekängens IF Svart Tellbyvallen
2016-08-13 11:00 Malmslätts AIK - Tallboda IF blå
2016-08-13 11:00 IK Östria Lambohov - Mjölby Södra IF
2016-08-13 11:30 BK Derby svart - Kustbollen Grenadjärvallen
2016-08-13 12:00 Rimforsa IF - Lindö FF svart Frodigvallen
2016-08-14 11:00 Lindö FF gul - Smedby AIS
2016-08-14 15:00 LBK Gottfridsberg - Hjulsbro IK Vit
2016-08-14 16:00 BK Tinnis - Eneby BK Skarpans IP
2016-08-14 16:00 Lotorps IF - Linköping Kenty DFF svart Bruksvallen
2016-08-14 16:30 BK Derby grön - Tallboda IF röd Grenadjärvallen
2016-08-14 17:00 Mjölby AI FF - Linköping Kenty DFF vit
2016-08-14 17:00 Åtvidabergs FF - Ekängens IF Blå Edberga
2016-08-14 19:00 Hjulsbro IK Blå - Vikingstads SK
2016-09-17 15:00 Torstorps IF - Degerön-Godegårds IF/TGIF
Omgång 9
2016-08-19 18:00 Mantorps FF - Rimforsa IF
2016-08-19 18:30 Lotorps IF - Eneby BK Bruksvallen
2016-08-19 19:00 Degerön-Godegårds IF/TGIF - BK Derby svart
2016-08-20 10:00 Borens IK Röd - Mjölby AI FF Borens IP
2016-08-20 10:00 Linköping Kenty DFF vit - Vikingstads SK Fredriksbergs IP
2016-08-20 11:00 Kustbollen - Torstorps IF Östra Husby IP
2016-08-20 11:00 BK Ljungsbro - Smedby AIS Tellbyvallen
2016-08-20 11:00 Svärtinge SK - Hjulsbro IK Blå Lindängen IP
2016-08-20 12:00 Borens IK Blå - LBK Gottfridsberg Borens IP
2016-08-20 12:30 Tallboda IF röd - Lindö FF svart KIA Arena
2016-08-20 12:30 Ekängens IF Blå - BK Tinnis Stångebro sportfält
2016-08-21 10:00 Skärblacka IF - IK Östria Lambohov
2016-08-21 14:30 Ekängens IF Svart - Lindö FF gul Stångebro sportfält
2016-08-21 16:00 Linköping Kenty DFF svart - BK Derby grön Fredriksbergs IP
2016-08-21 17:00 Mjölby Södra IF - Vadstena GIF Lundbyvallen
2016-08-21 17:00 Åtvidabergs FF - Åby IF Edberga
Omgång 10
2016-08-25 18:30 Ekängens IF Svart - Borens IK Röd Stångebro sportfält
2016-08-26 18:30 BK Derby svart - Torstorps IF Grenadjärvallen
2016-08-27 10:00 Linköping Kenty DFF svart - Eneby BK Fredriksbergs IP
2016-08-27 10:30 Ekängens IF Blå - Borens IK Blå
2016-08-27 11:00 Mjölby AI FF - Hjulsbro IK Blå
2016-08-27 11:00 Smedby AIS - Hjulsbro IK Vit Mirum Arena
2016-08-27 11:00 Svärtinge SK - BK Ljungsbro Lindängen IP
2016-08-27 12:00 Rimforsa IF - Linköping Kenty DFF vit Frodigvallen
2016-08-27 12:30 Tallboda IF blå - Degerön-Godegårds IF/TGIF KIA Arena
2016-08-27 13:00 Lotorps IF - Kustbollen Bruksvallen
2016-08-27 13:00 Malmslätts AIK - IK Östria Lambohov
2016-08-27 14:00 Lindö FF svart - Åtvidabergs FF
2016-08-28 10:00 Skärblacka IF - Lindö FF svart Skärblacka IP
2016-08-28 16:00 BK Tinnis - Mjölby Södra IF Skarpans IP
2016-08-28 17:00 Vikingstads SK - Åby IF Vikingavallen Vikingstad
2016-08-28 17:00 LBK Gottfridsberg - Tallboda IF röd
2016-08-28 18:00 BK Derby grön - Mantorps FF Grenadjärvallen
Omgång 11
2016-09-02 18:00 Mantorps FF - Mjölby AI FF
2016-09-03 10:00 BK Ljungsbro - Rimforsa IF Tellbyvallen
2016-09-03 11:00 Eneby BK - Linköping Kenty DFF svart
2016-09-03 12:00 Tallboda IF blå - Vadstena GIF Tallbovallen
2016-09-03 13:30 Hjulsbro IK Vit - Torstorps IF Pema Arena
2016-09-03 14:00 Lindö FF svart - Hjulsbro IK Blå
2016-09-04 (Inst.) BK Derby grön - BK Derby svart
2016-09-04 10:00 Skärblacka IF - Malmslätts AIK Skärblacka IP
2016-09-04 11:00 Vikingstads SK - Ekängens IF Svart Vikingavallen Vikingstad
2016-09-04 12:30 Åby IF - Lindö FF gul
2016-09-04 15:00 BK Tinnis - Tallboda IF röd Skarpans IP
2016-09-04 15:00 LBK Gottfridsberg - Linköping Kenty DFF vit
2016-09-04 17:00 Svärtinge SK - Åtvidabergs FF Lindängen IP
2016-09-04 17:00 Mjölby Södra IF - Degerön-Godegårds IF/TGIF Lundbyvallen
2016-09-04 17:00 IK Östria Lambohov - Lotorps IF Lambohovs sportfält
2016-09-05 18:30 Ekängens IF Blå - Smedby AIS Stångebro sportfält
Omgång 12
2016-09-03 14:00 BK Derby svart - IK Östria Lambohov Grenadjärvallen
2016-09-07 18:30 Vikingstads SK - Borens IK Blå Vikingavallen Vikingstad
2016-09-09 18:00 Åby IF - Svärtinge SK
2016-09-09 18:00 Ekängens IF Svart - Skärblacka IF
2016-09-10 10:00 Linköping Kenty DFF svart - Tallboda IF blå Fredriksbergs IP
2016-09-10 10:00 BK Ljungsbro - Vadstena GIF Tellbyvallen
2016-09-10 11:00 Mjölby AI FF - BK Tinnis
2016-09-10 12:30 Lindö FF gul - BK Derby grön
2016-09-11 10:00 Tallboda IF röd - Linköping Kenty DFF vit KIA Arena
2016-09-11 11:00 Degerön-Godegårds IF/TGIF - Lotorps IF De Geervallen
2016-09-11 14:00 Malmslätts AIK - Mjölby Södra IF
2016-09-11 14:00 Borens IK Röd - Mantorps FF Borens IP
2016-09-11 15:00 Åtvidabergs FF - Hjulsbro IK Blå Edberga
2016-09-11 16:30 Hjulsbro IK Vit - Ekängens IF Blå Pema Arena
2016-09-11 16:30 Eneby BK - Kustbollen
2016-09-11 17:00 LBK Gottfridsberg - Rimforsa IF
2016-09-14 17:30 Smedby AIS - Lindö FF svart Mirum Arena
Omgång 13
2016-08-13 13:00 Degerön-Godegårds IF/TGIF - Torstorps IF
2016-09-16 18:00 Mantorps FF - Vikingstads SK
2016-09-17 10:00 Borens IK Blå - BK Tinnis Borens IP
2016-09-17 10:00 BK Ljungsbro - Åby IF Tellbyvallen
2016-09-17 10:00 Ekängens IF Svart - LBK Gottfridsberg Stångebro sportfält
2016-09-17 12:00 BK Derby svart - Linköping Kenty DFF svart Grenadjärvallen
2016-09-17 12:00 Rimforsa IF - Mjölby AI FF Frodigvallen
2016-09-17 12:30 Tallboda IF röd - Svärtinge SK KIA Arena
2016-09-17 13:00 Smedby AIS - Åtvidabergs FF Mirum Arena
2016-09-18 Lindö FF gul - Lindö FF svart
2016-09-18 11:00 Hjulsbro IK Vit - Ekängens IF Blå Pema Arena
2016-09-18 12:00 Vadstena GIF - Vikingstads SK Kungsvalla IP
2016-09-18 16:00 Linköping Kenty DFF vit - Skärblacka IF Fredriksbergs IP
2016-09-18 17:00 Borens IK Röd - Hjulsbro IK Blå Borens IP
2016-09-18 17:00 Mjölby Södra IF - IK Östria Lambohov Lundbyvallen
2016-09-18 17:00 Tallboda IF blå - Lotorps IF KIA Arena
2016-09-18 17:15 BK Derby grön - Eneby BK Grenadjärvallen
Omgång 14
2016-09-24 10:00 BK Ljungsbro - Lindö FF svart Tellbyvallen
2016-09-24 11:00 Vikingstads SK - BK Derby grön Vikingavallen Vikingstad
2016-09-24 11:00 Mjölby AI FF - Borens IK Blå
2016-09-24 11:00 Hjulsbro IK Vit - Tallboda IF röd Pema Arena
2016-09-24 12:00 Rimforsa IF - BK Tinnis Frodigvallen
2016-09-24 12:00 Lotorps IF - Degerön-Godegårds IF/TGIF Bruksvallen
2016-09-25 10:00 Eneby BK - Tallboda IF blå
2016-09-25 10:00 Skärblacka IF - Ekängens IF Svart Skärblacka IP
2016-09-25 11:00 Åby IF - Smedby AIS
2016-09-25 11:00 Kustbollen - BK Derby svart
2016-09-25 12:00 Malmslätts AIK - Torstorps IF
2016-09-25 13:30 Hjulsbro IK Blå - Linköping Kenty DFF vit Pema Arena
2016-09-25 14:00 Vadstena GIF - Borens IK Röd Kungsvalla IP
2016-09-25 14:30 Lindö FF gul - Svärtinge SK
2016-09-25 15:00 LBK Gottfridsberg - Mantorps FF
2016-09-25 16:00 Linköping Kenty DFF svart - Mjölby Södra IF Fredriksbergs IP
2016-09-26 18:00 Ekängens IF Blå - Åtvidabergs FF Stångebro sportfält