Spelprogram - Ettan Norra 2020

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2020-04-04 14:00 Örebro Syrianska IF - Vasalunds IF Örnsro IP
2020-04-04 15:00 IFK Haninge - Karlstad BK Torvalla IP 1
2020-04-04 15:00 Sandvikens IF - IF Sylvia Jernvallen
2020-04-04 19:00 IK Frej Täby - IF Brommapojkarna Vikingavallen/Täby IP 1
2020-04-05 14:00 Syrianska FC - Team TG FF Södertälje Fotbollsarena
2020-04-05 16:00 Karlslunds IF HFK - Nyköpings BIS Karlslund Arena
2020-04-05 16:00 Gefle IF FF - Sollentuna FK Gavlevallen
2020-04-05 16:30 IFK Luleå - Täby FK Nyabvallen
2020-04-09 19:00 Sollentuna FK - Syrianska FC Norrvikens IP 1
2020-04-10 14:00 Täby FK - Gefle IF FF Vikingavallen/Täby IP 1
2020-04-10 15:00 IF Brommapojkarna - Sandvikens IF Grimsta IP 1
2020-04-11 14:00 Nyköpings BIS - Örebro Syrianska IF Rosvalla IP KG A
2020-04-11 15:30 Vasalunds IF - Karlslunds IF HFK Skytteholms IP 1
2020-04-11 16:00 IF Sylvia - IK Frej Täby Östgötaporten
2020-04-12 13:30 Team TG FF - IFK Haninge Umeå Energi Arena SOL
2020-04-13 14:00 Karlstad BK - IFK Luleå Tingvalla IP
2020-04-18 14:00 Örebro Syrianska IF - Täby FK Örnsro IP
2020-04-18 15:00 IFK Haninge - Nyköpings BIS Torvalla IP 1
2020-04-18 15:00 Sandvikens IF - Vasalunds IF Jernvallen
2020-04-18 16:00 Karlslunds IF HFK - Sollentuna FK Karlslund Arena
2020-04-18 16:00 IK Frej Täby - Team TG FF Vikingavallen/Täby IP 1
2020-04-19 14:00 Syrianska FC - IF Sylvia Södertälje Fotbollsarena
2020-04-19 16:00 IFK Luleå - IF Brommapojkarna Nyabvallen
2020-04-19 16:00 Gefle IF FF - Karlstad BK Gavlevallen
2020-04-25 12:00 IF Brommapojkarna - IFK Haninge Grimsta IP 1
2020-04-25 13:00 IF Sylvia - IFK Luleå Östgötaporten
2020-04-25 14:00 Sollentuna FK - Karlstad BK Norrvikens IP 1
2020-04-25 14:00 Täby FK - Syrianska FC Vikingavallen/Täby IP 1
2020-04-25 14:00 Nyköpings BIS - Sandvikens IF Rosvalla IP KG A
2020-04-25 16:00 Karlslunds IF HFK - Örebro Syrianska IF Karlslund Arena
2020-04-26 15:30 Vasalunds IF - IK Frej Täby Skytteholms IP 1
2020-04-26 17:00 Team TG FF - Gefle IF FF Umeå Energi Arena SOL
Maj
2020-05-01 15:00 IFK Luleå - Team TG FF Nyabvallen
2020-05-02 14:00 Örebro Syrianska IF - IF Sylvia Örnsro IP
2020-05-02 14:00 IK Frej Täby - Karlslunds IF HFK Vikingavallen/Täby IP 1
2020-05-02 15:00 IFK Haninge - Sollentuna FK Torvalla IP 1
2020-05-02 16:00 Karlstad BK - Vasalunds IF Tingvalla IP
2020-05-03 14:00 Syrianska FC - Nyköpings BIS Södertälje Fotbollsarena
2020-05-03 16:00 Gefle IF FF - IF Brommapojkarna Gavlevallen
2020-05-03 17:00 Sandvikens IF - Täby FK Jernvallen
2020-05-09 12:00 IF Brommapojkarna - Syrianska FC Grimsta IP 1
2020-05-09 14:00 Sollentuna FK - IK Frej Täby Sollentunavallen 1
2020-05-09 14:00 Täby FK - Karlstad BK Vikingavallen/Täby IP 1
2020-05-09 16:00 IF Sylvia - Gefle IF FF Östgötaporten
2020-05-09 16:00 Karlslunds IF HFK - Sandvikens IF Karlslund Arena
2020-05-10 15:00 Nyköpings BIS - IFK Luleå Rosvalla IP A
2020-05-10 15:30 Vasalunds IF - IFK Haninge Skytteholms IP 1
2020-05-10 16:00 Team TG FF - Örebro Syrianska IF Umeå Energi Arena SOL
2020-05-16 14:00 Örebro Syrianska IF - IK Frej Täby Örnsro IP
2020-05-16 16:00 IFK Haninge - IF Sylvia Torvalla IP 1
2020-05-16 16:00 Sandvikens IF - Team TG FF Jernvallen
2020-05-16 16:00 Karlstad BK - IF Brommapojkarna Tingvalla IP
2020-05-16 16:00 Gefle IF FF - Nyköpings BIS Gavlevallen
2020-05-16 16:00 Sollentuna FK - Täby FK Sollentunavallen 1
2020-05-17 13:00 IFK Luleå - Vasalunds IF Nyabvallen
2020-05-17 14:00 Syrianska FC - Karlslunds IF HFK Södertälje Fotbollsarena
2020-05-20 19:00 IK Frej Täby - IFK Haninge Vikingavallen/Täby IP 1
2020-05-21 14:00 Täby FK - IF Brommapojkarna Vikingavallen/Täby IP 1
2020-05-21 14:00 Team TG FF - Karlslunds IF HFK Umeå Energi Arena SOL
2020-05-21 14:00 IF Sylvia - Sollentuna FK Östgötaporten
2020-05-21 15:30 Vasalunds IF - Nyköpings BIS Skytteholms IP 1
2020-05-21 15:30 Syrianska FC - IFK Luleå Södertälje Fotbollsarena
2020-05-21 16:00 Gefle IF FF - Örebro Syrianska IF Gavlevallen
2020-05-21 17:00 Karlstad BK - Sandvikens IF Tingvalla IP
2020-05-24 14:00 Örebro Syrianska IF - Karlstad BK Örnsro IP
2020-05-24 14:00 Nyköpings BIS - Täby FK Rosvalla IP A
2020-05-24 14:00 Sollentuna FK - Vasalunds IF Sollentunavallen 1
2020-05-24 15:00 IFK Haninge - Syrianska FC Torvalla IP 1
2020-05-24 16:00 IFK Luleå - Gefle IF FF Nyabvallen
2020-05-24 16:00 IF Brommapojkarna - Team TG FF Grimsta IP 1
2020-05-24 16:00 Karlslunds IF HFK - IF Sylvia Karlslund Arena
2020-05-24 17:00 Sandvikens IF - IK Frej Täby Jernvallen
2020-05-30 12:00 IF Brommapojkarna - Sollentuna FK Grimsta IP 1
2020-05-30 16:00 Täby FK - Karlslunds IF HFK Vikingavallen/Täby IP 1
2020-05-30 16:00 Karlstad BK - IK Frej Täby Tingvalla IP
2020-05-30 17:00 Sandvikens IF - Gefle IF FF Jernvallen
2020-05-31 13:30 IFK Luleå - IFK Haninge Nyabvallen
2020-05-31 14:00 Syrianska FC - Örebro Syrianska IF Södertälje Fotbollsarena
2020-05-31 15:00 Vasalunds IF - Team TG FF Skytteholms IP 1
2020-05-31 16:00 IF Sylvia - Nyköpings BIS Östgötaporten
Juni
2020-06-06 14:00 Örebro Syrianska IF - Sandvikens IF Örnsro IP
2020-06-06 14:00 IK Frej Täby - Nyköpings BIS Vikingavallen/Täby IP 1
2020-06-06 15:00 IFK Haninge - Täby FK Torvalla IP 1
2020-06-06 16:00 IF Sylvia - Karlstad BK Östgötaporten
2020-06-06 16:00 Gefle IF FF - Syrianska FC Gavlevallen
2020-06-07 15:30 Vasalunds IF - IF Brommapojkarna Skytteholms IP 1
2020-06-07 16:00 Team TG FF - Sollentuna FK Umeå Energi Arena SOL
2020-06-07 16:00 Karlslunds IF HFK - IFK Luleå Karlslund Arena
2020-06-13 14:00 Nyköpings BIS - Karlstad BK Rosvalla IP A
2020-06-13 14:00 Sollentuna FK - Örebro Syrianska IF Sollentunavallen 1
2020-06-13 16:00 Täby FK - Vasalunds IF Vikingavallen/Täby IP 1
2020-06-13 16:00 IFK Haninge - Gefle IF FF Torvalla IP 1
2020-06-13 16:00 IF Brommapojkarna - Karlslunds IF HFK Grimsta IP 1
2020-06-14 14:00 IK Frej Täby - Syrianska FC Vikingavallen/Täby IP 1
2020-06-14 16:00 IFK Luleå - Sandvikens IF Nyabvallen
2020-06-14 16:00 Team TG FF - IF Sylvia Umeå Energi Arena SOL
2020-06-18 19:00 IF Sylvia - IF Brommapojkarna Östgötaporten
2020-06-18 19:00 Nyköpings BIS - Sollentuna FK Rosvalla IP A
2020-06-18 19:00 Karlstad BK - Karlslunds IF HFK Tingvalla IP
2020-06-21 14:00 Syrianska FC - Vasalunds IF Södertälje Fotbollsarena
2020-06-21 16:00 Örebro Syrianska IF - IFK Luleå Örnsro IP
2020-06-21 16:00 Gefle IF FF - IK Frej Täby Gavlevallen
2020-06-21 17:00 Täby FK - Team TG FF Vikingavallen/Täby IP 1
2020-06-21 17:00 Sandvikens IF - IFK Haninge Jernvallen
2020-06-27 15:00 IFK Haninge - Örebro Syrianska IF Torvalla IP 1
2020-06-27 16:00 Karlslunds IF HFK - Gefle IF FF Karlslund Arena
2020-06-27 16:00 IK Frej Täby - Täby FK Vikingavallen/Täby IP 1
2020-06-28 13:00 Team TG FF - Karlstad BK Umeå Energi Arena SOL
2020-06-28 14:00 Syrianska FC - Sandvikens IF Södertälje Fotbollsarena
2020-06-28 15:00 Sollentuna FK - IFK Luleå Sollentunavallen 1
2020-06-28 15:30 Vasalunds IF - IF Sylvia Skytteholms IP 1
2020-06-28 17:00 IF Brommapojkarna - Nyköpings BIS Grimsta IP 1
Juli
2020-07-04 14:00 Örebro Syrianska IF - IF Brommapojkarna Örnsro IP
2020-07-04 14:00 Sollentuna FK - Sandvikens IF Sollentunavallen 1
2020-07-04 16:00 Täby FK - IF Sylvia Tibblevallen (Täby SC 1)
2020-07-04 16:00 Karlstad BK - Syrianska FC Tingvalla IP
2020-07-04 16:00 Karlslunds IF HFK - IFK Haninge Karlslund Arena
2020-07-04 16:00 Gefle IF FF - Vasalunds IF Gavlevallen
2020-07-05 15:30 Nyköpings BIS - Team TG FF Rosvalla IP A
2020-07-05 16:00 IFK Luleå - IK Frej Täby Nyabvallen
2020-07-09 19:00 Vasalunds IF - Sollentuna FK Skytteholms IP 1
2020-07-11 12:00 IF Brommapojkarna - Täby FK Grimsta IP 1
2020-07-11 14:00 Nyköpings BIS - Gefle IF FF Rosvalla IP A
2020-07-11 14:00 Syrianska FC - Karlstad BK Södertälje Fotbollsarena
2020-07-11 15:00 IFK Haninge - IK Frej Täby Torvalla IP 1
2020-07-11 15:00 Team TG FF - IFK Luleå Umeå Energi Arena SOL
2020-07-11 16:00 Sandvikens IF - Karlslunds IF HFK Jernvallen
2020-07-11 16:00 IF Sylvia - Örebro Syrianska IF Östgötaporten
Augusti
2020-08-08 14:00 Örebro Syrianska IF - Syrianska FC Örnsro IP
2020-08-08 14:00 IK Frej Täby - Sandvikens IF Vikingavallen/Täby IP 1
2020-08-08 16:00 Täby FK - Nyköpings BIS Tibblevallen (Täby SC 1)
2020-08-08 16:00 Karlstad BK - IF Sylvia Tingvalla IP
2020-08-08 16:00 Gefle IF FF - Team TG FF Gavlevallen
2020-08-09 15:00 IFK Haninge - Vasalunds IF Torvalla IP 1
2020-08-09 16:00 IFK Luleå - Karlslunds IF HFK Nyabvallen
2020-08-09 16:00 Sollentuna FK - IF Brommapojkarna Sollentunavallen 1
2020-08-15 12:00 IFK Luleå - Karlstad BK Nyabvallen
2020-08-15 14:00 Örebro Syrianska IF - Nyköpings BIS Örnsro IP
2020-08-15 15:30 Vasalunds IF - Täby FK Skytteholms IP 1
2020-08-15 16:00 Sandvikens IF - Sollentuna FK Jernvallen
2020-08-15 16:00 IF Sylvia - IFK Haninge Östgötaporten
2020-08-15 16:00 Karlslunds IF HFK - IK Frej Täby Karlslund Arena
2020-08-16 14:00 Syrianska FC - Gefle IF FF Södertälje Fotbollsarena
2020-08-16 16:00 Team TG FF - IF Brommapojkarna Umeå Energi Arena SOL
2020-08-22 14:00 Nyköpings BIS - Syrianska FC Rosvalla IP A
2020-08-22 14:00 IK Frej Täby - IF Sylvia Vikingavallen/Täby IP 1
2020-08-22 14:00 Sollentuna FK - Karlslunds IF HFK Sollentunavallen 1
2020-08-22 18:00 Gefle IF FF - Sandvikens IF Gavlevallen
2020-08-23 15:00 Täby FK - IFK Luleå Tibblevallen (Täby SC 1)
2020-08-23 15:00 IFK Haninge - Team TG FF Torvalla IP 1
2020-08-23 16:00 Karlstad BK - Örebro Syrianska IF Tingvalla IP
2020-08-24 19:00 IF Brommapojkarna - Vasalunds IF Grimsta IP 1
2020-08-29 14:00 Örebro Syrianska IF - Gefle IF FF Örnsro IP
2020-08-29 15:00 Karlstad BK - IFK Haninge Tingvalla IP
2020-08-29 16:00 IF Sylvia - Sandvikens IF Östgötaporten
2020-08-29 16:00 Karlslunds IF HFK - Vasalunds IF Karlslund Arena
2020-08-30 14:00 IFK Luleå - Nyköpings BIS Nyabvallen
2020-08-30 14:00 Team TG FF - Täby FK Umeå Energi Arena SOL
2020-08-30 16:00 IF Brommapojkarna - IK Frej Täby Grimsta IP 1
September
2020-09-01 19:00 Syrianska FC - Sollentuna FK Södertälje Fotbollsarena
2020-09-05 14:00 Täby FK - Örebro Syrianska IF Tibblevallen (Täby SC 1)
2020-09-05 14:00 Nyköpings BIS - Karlslunds IF HFK Rosvalla IP A
2020-09-05 14:00 IK Frej Täby - Sollentuna FK Vikingavallen/Täby IP 1
2020-09-05 16:00 IFK Haninge - IF Brommapojkarna Torvalla IP 1
2020-09-05 16:00 Gefle IF FF - IF Sylvia Gavlevallen
2020-09-06 15:30 Vasalunds IF - Karlstad BK Skytteholms IP 1
2020-09-06 16:00 Sandvikens IF - IFK Luleå Jernvallen
2020-09-06 16:00 Team TG FF - Syrianska FC Umeå Energi Arena SOL
2020-09-12 14:00 IK Frej Täby - Örebro Syrianska IF Vikingavallen/Täby IP 1
2020-09-12 14:00 Sollentuna FK - IFK Haninge Sollentunavallen 1
2020-09-12 16:00 IF Sylvia - Team TG FF Östgötaporten
2020-09-12 16:00 Karlstad BK - Nyköpings BIS Tingvalla IP
2020-09-12 16:00 Karlslunds IF HFK - Täby FK Karlslund Arena
2020-09-13 15:30 Vasalunds IF - Sandvikens IF Skytteholms IP 1
2020-09-13 16:00 IFK Luleå - Syrianska FC Nyabvallen
2020-09-13 16:00 IF Brommapojkarna - Gefle IF FF Grimsta IP 1
2020-09-18 19:00 Täby FK - Sollentuna FK Tibblevallen (Täby SC 1)
2020-09-19 14:00 Örebro Syrianska IF - Karlslunds IF HFK Örnsro IP
2020-09-19 14:00 Nyköpings BIS - IF Sylvia Rosvalla IP A
2020-09-19 14:00 IF Brommapojkarna - IFK Luleå Grimsta IP 1
2020-09-20 14:00 Syrianska FC - IK Frej Täby Södertälje Fotbollsarena
2020-09-20 15:30 Team TG FF - Vasalunds IF Umeå Energi Arena SOL
2020-09-20 16:00 Sandvikens IF - Karlstad BK Jernvallen
2020-09-20 16:00 Gefle IF FF - IFK Haninge Gavlevallen
2020-09-26 14:00 IK Frej Täby - Gefle IF FF Vikingavallen/Täby IP 1
2020-09-26 16:00 IF Sylvia - Syrianska FC Östgötaporten
2020-09-26 16:00 Karlstad BK - Täby FK Tingvalla IP
2020-09-26 16:00 Karlslunds IF HFK - IF Brommapojkarna Karlslund Arena
2020-09-27 15:00 IFK Haninge - IFK Luleå Torvalla IP 1
2020-09-27 15:30 Vasalunds IF - Örebro Syrianska IF Skytteholms IP 1
2020-09-27 16:00 Sandvikens IF - Nyköpings BIS Jernvallen
2020-09-27 16:00 Sollentuna FK - Team TG FF Sollentunavallen 1
Oktober
2020-10-03 14:00 Täby FK - IK Frej Täby Tibblevallen (Täby SC 1)
2020-10-03 14:00 Nyköpings BIS - Vasalunds IF Rosvalla IP A
2020-10-03 15:00 Karlstad BK - Sollentuna FK Tingvalla IP
2020-10-04 14:00 Team TG FF - Sandvikens IF Umeå Energi Arena SOL
2020-10-04 14:00 Syrianska FC - IFK Haninge Södertälje Fotbollsarena
2020-10-04 16:00 IFK Luleå - Örebro Syrianska IF Nyabvallen
2020-10-04 16:00 IF Brommapojkarna - IF Sylvia Grimsta IP 1
2020-10-04 16:00 Gefle IF FF - Karlslunds IF HFK Gavlevallen
2020-10-10 14:00 Nyköpings BIS - IFK Haninge Rosvalla IP A
2020-10-10 14:00 IK Frej Täby - Karlstad BK Vikingavallen/Täby IP 1
2020-10-10 14:00 Sollentuna FK - Gefle IF FF Sollentunavallen 1
2020-10-10 15:00 Sandvikens IF - IF Brommapojkarna Jernvallen
2020-10-10 16:00 IF Sylvia - Täby FK Östgötaporten
2020-10-10 16:00 Karlslunds IF HFK - Syrianska FC Karlslund Arena
2020-10-11 14:00 Örebro Syrianska IF - Team TG FF Örnsro IP
2020-10-11 15:00 Vasalunds IF - IFK Luleå Skytteholms IP 1
2020-10-17 14:00 IK Frej Täby - Vasalunds IF Vikingavallen/Täby IP 1
2020-10-17 14:00 Sollentuna FK - Nyköpings BIS Sollentunavallen 1
2020-10-17 15:00 IFK Haninge - Sandvikens IF Torvalla IP 1
2020-10-17 16:00 IF Sylvia - Karlslunds IF HFK Östgötaporten
2020-10-18 13:00 Karlstad BK - Team TG FF Tingvalla IP
2020-10-18 14:00 Syrianska FC - Täby FK Södertälje Fotbollsarena
2020-10-18 16:00 IF Brommapojkarna - Örebro Syrianska IF Grimsta IP 1
2020-10-18 16:00 Gefle IF FF - IFK Luleå Gavlevallen
2020-10-24 14:00 Täby FK - IFK Haninge Tibblevallen (Täby SC 1)
2020-10-24 14:00 Örebro Syrianska IF - Sollentuna FK Örnsro IP
2020-10-24 14:00 Nyköpings BIS - IF Brommapojkarna Rosvalla IP A
2020-10-24 15:00 Sandvikens IF - Syrianska FC Jernvallen
2020-10-25 15:00 IFK Luleå - IF Sylvia Nyabvallen
2020-10-25 15:30 Vasalunds IF - Gefle IF FF Skytteholms IP 1
2020-10-25 16:00 Team TG FF - IK Frej Täby Umeå Energi Arena SOL
2020-10-25 19:00 Karlslunds IF HFK - Karlstad BK Karlslund Arena
2020-10-31 14:00 Sollentuna FK - IF Sylvia Sollentunavallen 1
2020-10-31 15:00 IFK Haninge - Karlslunds IF HFK Torvalla IP 1
2020-10-31 15:00 Sandvikens IF - Örebro Syrianska IF Jernvallen
November
2020-11-01 15:00 Team TG FF - Nyköpings BIS Umeå Energi Arena SOL
2020-11-01 15:00 IK Frej Täby - IFK Luleå Vikingavallen/Täby IP 1
2020-11-01 15:30 Vasalunds IF - Syrianska FC Skytteholms IP 1
2020-11-01 16:00 IF Brommapojkarna - Karlstad BK Grimsta IP 1
2020-11-01 16:00 Gefle IF FF - Täby FK Gavlevallen
2020-11-08 14:00 IFK Luleå - Sollentuna FK Nyabvallen
2020-11-08 14:00 Täby FK - Sandvikens IF Tibblevallen (Täby SC 1)
2020-11-08 14:00 Örebro Syrianska IF - IFK Haninge Örnsro IP
2020-11-08 14:00 IF Sylvia - Vasalunds IF Östgötaporten
2020-11-08 14:00 Nyköpings BIS - IK Frej Täby Rosvalla IP KG A
2020-11-08 14:00 Karlstad BK - Gefle IF FF Tingvalla IP
2020-11-08 14:00 Syrianska FC - IF Brommapojkarna Södertälje Fotbollsarena
2020-11-08 14:00 Karlslunds IF HFK - Team TG FF Karlslund Arena