Spelprogram - F 14 A1 Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Kenty/Vidingsjö Anna Holm 0723269101 Vit/Svart/Vit
Kimstad GoIF Jens Thor 0706741241 vit/röd/vita
LBK Gottfridsberg Mats Ahrén +46723245675 gul/gul/svart/gul
Lotorps IF Pernilla Joelsson 0706943651 Blå/Vit/Vit
Malmslätts AIK Anders Nilsson 0709527498 VIt/Svart/Vit
Rimforsa IF Anna Eskilsson 049420792 0736522275 Vit svart/Svart/Svart
Smedby AIS Niclas Fredriksson 0709821709 Svart/svart/Svart
Wreta/Ljungsbro Carl Trygg 0706123492 0706123492 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 13:30 232454004 Smedby AIS - Wreta/Ljungsbro 2 - 5 Mirum Arena
2019-08-18 10:00 232454001 Kimstad GoIF - Rimforsa IF 5 - 3 Krokhagens IP
2019-08-18 12:00 232454002 BK Kenty/Vidingsjö - Malmslätts AIK 4 - 2 Fredriksbergs IP
2019-08-18 18:00 232454003 Lotorps IF - LBK Gottfridsberg 1 - 5 Bruksvallen
2019-08-23 18:30 232454007 LBK Gottfridsberg - BK Kenty/Vidingsjö 3 - 6 Lingvallen
2019-08-23 19:00 232454005 Rimforsa IF - Smedby AIS 0 - 2 Hackelvallen
2019-08-25 17:00 232454008 Malmslätts AIK - Kimstad GoIF 1 - 2 Hellgrenshagen
2019-08-25 18:00 232454006 Wreta/Ljungsbro - Lotorps IF 4 - 1 Kungsbrohov
2019-08-27 18:30 232454011 Lotorps IF - Smedby AIS 4 - 4 Bruksvallen
2019-08-31 11:00 232454012 Malmslätts AIK - Rimforsa IF 0 - 3 Hellgrenshagen
September
2019-09-01 10:00 232454009 Kimstad GoIF - LBK Gottfridsberg Uppskj. Krokhagens IP
2019-09-02 18:00 232454010 BK Kenty/Vidingsjö - Wreta/Ljungsbro 0 - 1 Skarpans IP
2019-09-04 19:00 232454015 Smedby AIS - BK Kenty/Vidingsjö 1 - 4 Mirum Arena
2019-09-05 18:30 232454013 LBK Gottfridsberg - Malmslätts AIK 2 - 3 Lingvallen
2019-09-08 14:00 232454016 Wreta/Ljungsbro - Kimstad GoIF 2 - 0 Kungsbrohov
2019-09-14 15:00 232454018 BK Kenty/Vidingsjö - Lotorps IF 5 - 1 Fredriksbergs IP
2019-09-15 10:00 232454017 Kimstad GoIF - Smedby AIS 3 - 3 Krokhagens IP
2019-09-15 13:30 232454019 LBK Gottfridsberg - Rimforsa IF 1 - 7 Lingvallen
2019-09-15 16:00 232454020 Malmslätts AIK - Wreta/Ljungsbro 2 - 2 Hellgrenshagen
2019-09-17 18:30 232454024 Lotorps IF - Kimstad GoIF 4 - 4 Grosvads IP
2019-09-20 19:00 232454021 Smedby AIS - Malmslätts AIK 1 - 1 Mirum Arena
2019-09-20 19:00 232454023 Rimforsa IF - BK Kenty/Vidingsjö 1 - 2 Hackelvallen
2019-09-23 17:30 232454022 Wreta/Ljungsbro - LBK Gottfridsberg 2 - 1 Kungsbrohov
2019-09-28 15:00 232454026 Wreta/Ljungsbro - Rimforsa IF 3 - 1 Kungsbrohov
2019-09-29 10:00 232454025 Kimstad GoIF - BK Kenty/Vidingsjö 2 - 3 Krokhagens IP
2019-09-29 16:00 232454028 Malmslätts AIK - Lotorps IF 4 - 3 Hellgrenshagen
Oktober
2019-10-01 18:30 232454027 LBK Gottfridsberg - Smedby AIS 5 - 6 Lingvallen
2019-10-04 19:00 232454014 Rimforsa IF - Lotorps IF 4 - 2 Hackelvallen