Spelprogram - P 10 B4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ekängens IF Erik Egir 0708406306 Ljusblå, Svart, svart
Hemgårdarnas BK Kristian Abdulmasih Aziz Orange/Svart/Svart
IK Östria Lambohov Magdalena Karlsson 0738153137 Gul, Svart, Gul
Karle IF Nicke Norgren 0707540399 Röd/Blå (Barca), Blå, Röd
Linghems SK Maria Hamnér +46733306827 grön/svart/svart
Linköpings FF Ungdom Linnéa Zenkert 0736939394 Röd/Svart/Svart
Malmslätts AIK Craig Wilson 013141895 0762132495 VIt/Svart/Vit
Sturefors IF Jessica Lundmark 0708617064 Röd/Vit/Röd
Tallboda IF Mattias Kihlberg 0734402615 Vit/Röd/Vit
Örtomta GoIS Charlotte Hugo 0709739865 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-04 10:00 Tallboda IF - Hemgårdarnas BK KIA Arena
2019-05-04 11:00 Örtomta GoIS - Ekängens IF Askeby IP
2019-05-04 11:00 Karle IF - IK Östria Lambohov Ryd Solhaga
2019-05-05 11:00 Malmslätts AIK - Linköpings FF Ungdom Hellgrenshagen
2019-05-05 16:00 Sturefors IF - Linghems SK Sturefors IP
Omgång 2
2019-05-11 13:00 Ekängens IF - Malmslätts AIK Ekängens IP
2019-05-11 15:00 IK Östria Lambohov - Tallboda IF Lambohovs sportfält
2019-05-12 12:00 Hemgårdarnas BK - Örtomta GoIS Lycketorp IP
2019-05-12 14:00 Linghems SK - Karle IF Himnaplan
2019-05-12 16:00 Linköpings FF Ungdom - Sturefors IF Johannelunds IP
Omgång 3
2019-05-18 10:00 Tallboda IF - Linghems SK KIA Arena
2019-05-18 11:00 Örtomta GoIS - IK Östria Lambohov Askeby IP
2019-05-18 11:00 Karle IF - Linköpings FF Ungdom Ryd Solhaga
2019-05-19 12:00 Sturefors IF - Malmslätts AIK Sturefors IP
2019-05-19 14:30 Hemgårdarnas BK - Ekängens IF Lycketorp IP
Omgång 4
2019-05-25 15:00 IK Östria Lambohov - Hemgårdarnas BK Lambohovs sportfält
2019-05-26 10:00 Ekängens IF - Sturefors IF Ekängens IP
2019-05-26 11:00 Malmslätts AIK - Karle IF Hellgrenshagen
2019-05-26 14:00 Linghems SK - Örtomta GoIS Himnaplan
2019-05-26 16:00 Linköpings FF Ungdom - Tallboda IF Johannelunds IP
Omgång 5
2019-06-01 10:00 Tallboda IF - Ekängens IF KIA Arena
2019-06-01 11:00 Örtomta GoIS - Linköpings FF Ungdom Askeby IP
2019-06-01 11:00 Karle IF - Sturefors IF Ryd Solhaga
2019-06-01 12:00 Hemgårdarnas BK - Linghems SK Lycketorp IP
2019-06-01 13:00 IK Östria Lambohov - Malmslätts AIK Lambohovs sportfält
Omgång 6
2019-06-09 10:00 Ekängens IF - Karle IF Ekängens IP
2019-06-09 11:00 Malmslätts AIK - Örtomta GoIS Hellgrenshagen
2019-06-09 14:00 Linghems SK - IK Östria Lambohov Himnaplan
2019-06-09 16:00 Linköpings FF Ungdom - Hemgårdarnas BK Johannelunds IP
2019-06-09 17:00 Sturefors IF - Tallboda IF Sturefors IP
Omgång 7
2019-06-15 10:00 Tallboda IF - Karle IF KIA Arena
2019-06-15 11:00 Örtomta GoIS - Sturefors IF Askeby IP
2019-06-15 12:00 Hemgårdarnas BK - Malmslätts AIK Lycketorp IP
2019-06-15 15:00 IK Östria Lambohov - Linköpings FF Ungdom Lambohovs sportfält
2019-06-16 14:00 Linghems SK - Ekängens IF Himnaplan
Omgång 8
2019-08-16 18:30 Malmslätts AIK - Tallboda IF Hellgrenshagen
2019-08-17 15:00 Sturefors IF - Hemgårdarnas BK Sturefors IP
2019-08-18 09:00 Ekängens IF - IK Östria Lambohov Ekängens IP
2019-08-18 11:00 Karle IF - Örtomta GoIS Ryd Solhaga
2019-08-18 16:00 Linköpings FF Ungdom - Linghems SK Johannelunds IP
Omgång 9
2019-08-24 11:00 Örtomta GoIS - Tallboda IF Askeby IP
2019-08-24 15:00 IK Östria Lambohov - Sturefors IF Lambohovs sportfält
2019-08-25 13:00 Hemgårdarnas BK - Karle IF Lycketorp IP
2019-08-25 14:00 Linghems SK - Malmslätts AIK Himnaplan
2019-08-25 16:00 Linköpings FF Ungdom - Ekängens IF Johannelunds IP
Omgång 10
2019-08-31 13:00 IK Östria Lambohov - Karle IF Lambohovs sportfält
2019-08-31 14:00 Ekängens IF - Örtomta GoIS Ekängens IP
2019-09-01 13:00 Hemgårdarnas BK - Tallboda IF Lycketorp IP
2019-09-01 14:00 Linghems SK - Sturefors IF Himnaplan
2019-09-01 16:00 Linköpings FF Ungdom - Malmslätts AIK Johannelunds IP
Omgång 11
2019-09-07 10:00 Tallboda IF - IK Östria Lambohov KIA Arena
2019-09-07 11:00 Örtomta GoIS - Hemgårdarnas BK Askeby IP
2019-09-07 13:00 Malmslätts AIK - Ekängens IF Hellgrenshagen
2019-09-08 11:00 Karle IF - Linghems SK Ryd Solhaga
2019-09-08 12:00 Sturefors IF - Linköpings FF Ungdom Sturefors IP
Omgång 12
2019-09-14 13:00 Malmslätts AIK - Sturefors IF Hellgrenshagen
2019-09-15 13:00 IK Östria Lambohov - Örtomta GoIS Lambohovs sportfält
2019-09-15 14:00 Linghems SK - Tallboda IF Himnaplan
2019-09-15 15:00 Ekängens IF - Hemgårdarnas BK Ekängens IP
2019-09-15 16:00 Linköpings FF Ungdom - Karle IF Johannelunds IP
Omgång 13
2019-09-21 10:00 Tallboda IF - Linköpings FF Ungdom KIA Arena
2019-09-21 11:00 Örtomta GoIS - Linghems SK Askeby IP
2019-09-21 11:00 Karle IF - Malmslätts AIK Ryd Solhaga
2019-09-21 12:00 Hemgårdarnas BK - IK Östria Lambohov Lycketorp IP
2019-09-22 11:00 Sturefors IF - Ekängens IF Sturefors IP
Omgång 14
2019-09-29 11:00 Malmslätts AIK - IK Östria Lambohov Hellgrenshagen
2019-09-29 13:00 Ekängens IF - Tallboda IF Ekängens IP
2019-09-29 14:00 Linghems SK - Hemgårdarnas BK Himnaplan
2019-09-29 15:00 Sturefors IF - Karle IF Sturefors IP
2019-09-29 16:00 Linköpings FF Ungdom - Örtomta GoIS Johannelunds IP