Spelprogram - P 17 B1

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:30 231240003 Ljungsbro/Wreta - BK Kenty 3 - 0 Tellbyvallen
2019-04-27 13:30 231240005 Smedby AIS - Malmslätts AIK 6 - 3 Mirum Arena
2019-04-28 18:30 231240002 Hjulsbro IK blå - Vadstena GIF 5 - 0 UCS Arena
2019-04-28 19:00 231240004 Hjulsbro IK vit - Lindö FF 5 - 0 UCS Arena
Maj
2019-05-04 14:00 231240009 Vadstena GIF - Ljungsbro/Wreta 0 - 7 Kungsvalla IP
2019-05-04 15:30 231240007 Lindö FF - Smedby AIS 0 - 6 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-05-05 15:00 231240006 Malmslätts AIK - BK Derby 1 - 1 Hellgrenshagen
2019-05-05 15:00 231240010 LSW IF - Hjulsbro IK blå 4 - 1 Norra IP
2019-05-05 18:00 231240008 BK Kenty - Hjulsbro IK vit 1 - 9 Fredriksbergs IP
2019-05-10 19:00 231240011 BK Derby - Smedby AIS 4 - 0 Karlbergsplan
2019-05-10 19:00 231240012 Hjulsbro IK blå - Malmslätts AIK 7 - 2 UCS Arena
2019-05-10 19:00 231240015 Lindö FF - BK Kenty 3 - 4 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-05-11 10:30 231240013 Ljungsbro/Wreta - LSW IF 2 - 4 Tellbyvallen
2019-05-11 11:00 231240014 Hjulsbro IK vit - Vadstena GIF 5 - 1 UCS Arena
2019-05-17 19:00 231240016 Malmslätts AIK - Ljungsbro/Wreta 0 - 4 Hellgrenshagen
2019-05-18 11:00 231240020 Smedby AIS - BK Kenty 1 - 4 Mirum Arena
2019-05-18 15:00 231240017 BK Derby - Hjulsbro IK blå 2 - 2 Karlbergsplan
2019-05-18 15:00 231240018 Vadstena GIF - Lindö FF 1 - 2 Kungsvalla IP
2019-05-19 16:00 231240019 LSW IF - Hjulsbro IK vit 3 - 1 Norra IP
2019-05-22 19:45 231240023 Hjulsbro IK vit - Malmslätts AIK 2 - 0 UCS Arena
2019-05-24 19:00 231240021 Hjulsbro IK blå - Smedby AIS 2 - 3 UCS Arena
2019-05-25 10:30 231240022 Ljungsbro/Wreta - BK Derby 1 - 3 Tellbyvallen
2019-05-25 16:15 231240025 BK Kenty - Vadstena GIF 4 - 0 Fredriksbergs IP
2019-05-30 13:00 231240026 Malmslätts AIK - Lindö FF 1 - 3 Hellgrenshagen
2019-05-30 13:00 231240030 Smedby AIS - Vadstena GIF 10 - 1 Mirum Arena
2019-05-31 19:00 231240028 Hjulsbro IK blå - Ljungsbro/Wreta OW (0 - 3) UCS Arena
Juni
2019-06-02 14:00 231240027 BK Derby - Hjulsbro IK vit 4 - 7 Karlbergsplan
2019-06-02 16:00 231240029 LSW IF - BK Kenty 4 - 1 Norra IP
2019-06-08 10:30 231240031 Ljungsbro/Wreta - Smedby AIS 5 - 1 Tellbyvallen
2019-06-08 10:30 231240033 Lindö FF - BK Derby 1 - 2 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-06-09 14:00 231240034 BK Kenty - Malmslätts AIK 4 - 1 Fredriksbergs IP
2019-06-10 19:45 231240032 Hjulsbro IK vit - Hjulsbro IK blå 8 - 1 UCS Arena
2019-06-14 19:00 231240038 Hjulsbro IK blå - Lindö FF WO (3 - 0) UCS Arena
2019-06-15 14:00 231240039 Ljungsbro/Wreta - Hjulsbro IK vit 0 - 4 Tellbyvallen
2019-06-16 13:00 231240036 Malmslätts AIK - Vadstena GIF 1 - 0 Hellgrenshagen
2019-06-16 18:00 231240037 BK Derby - BK Kenty 6 - 1 Karlbergsplan
2019-06-17 19:15 231240040 Smedby AIS - LSW IF 4 - 0 Mirum Arena
2019-06-18 19:00 231240044 Vadstena GIF - BK Derby 1 - 4 Kungsvalla IP
2019-06-20 18:00 231240045 LSW IF - Malmslätts AIK 1 - 0 Norra IP
2019-06-23 15:30 231240042 Lindö FF - Ljungsbro/Wreta 1 - 1 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-06-23 18:00 231240043 BK Kenty - Hjulsbro IK blå 4 - 2 Fredriksbergs IP
2019-06-23 19:00 231240041 Hjulsbro IK vit - Smedby AIS 7 - 2 UCS Arena
2019-06-25 18:30 231240035 Vadstena GIF - LSW IF 1 - 6 Kungsvalla IP
2019-06-29 14:00 231240001 BK Derby - LSW IF 0 - 3 Karlbergsplan
Juli
2019-07-03 19:00 231240024 Lindö FF - LSW IF WO (3 - 0) Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)