Spelprogram - Flickor 2004(15 år) Klass 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hovås Billdal IF Peter Bernåker 0707603891 Vit/Vit/Vit
Hönö IS/Björkö/Hjuvik David Ahlbaum 0706187133 Blå/Blå/Blå
Jitex Mölndal BK Svart Thomas Comstedt Lila/Lila/Lila
Kungälvs FF Mattias Karlsson 0765696916 Vit/Grön/vit
Kållered SK André Forsberg Ågersten 0709560020 Blå/Blå/Blå
Landvetter IF 2003 Vit Jonas Andersson 0760004164 Röd/Vit/Vit
Stenkullen GoIK Jonas Taserud 0704312524 Röd/Blå/Röd
Sävedalens IF Felix Holm 0738503506 Röd, Blå, Röda
Utbynäs SK Roberth Börve 0707254823 Gul/Blå/Gula
Ytterby IS Magnus Sandén 0706886685 Röd/Vit/Blå/Röd
Öckerö IF Joakim Nilsson 0728852406 Vinröd/Vit/Vinröd
Örgryte IS FF Cassandra Bolsén Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-10 19:45 060711001 Utbynäs SK - Ytterby IS 0 - 1 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-04-10 20:15 060711003 Sävedalens IF - Hön�� IS/Björkö/Hjuvik 4 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-04-10 20:15 060711006 Kungälvs FF - Jitex Mölndal BK Svart 1 - 1 Kongevi 1 Konstgräs
2019-04-11 19:30 060711005 Öckerö IF - Örgryte IS FF 0 - 1 Prästängen 1 Konstgräs
2019-04-16 20:00 060711010 Ytterby IS - Sävedalens IF 3 - 3 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-04-17 19:30 060711012 Hönö IS/Björkö/Hjuvik - Öckerö IF 2 - 4 Hönö Arena 1
2019-04-22 15:30 060711008 Stenkullen GoIK - Utbynäs SK 7 - 1 Stenkullens IP 2 KG
2019-04-23 20:15 060711011 Örgryte IS FF - Kungälvs FF 2 - 2 Hammarviken Arena
2019-04-25 19:45 060711014 Sävedalens IF - Stenkullen GoIK 0 - 7 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-04-25 20:15 060711018 Hovås Billdal IF - Jitex Mölndal BK Svart 3 - 4 Hovås Billdal Arena 1
2019-04-26 19:00 060711015 Öckerö IF - Ytterby IS 1 - 8 Prästängen 1 Konstgräs
2019-04-28 11:00 060711007 Kållered SK - Hovås Billdal IF 3 - 3 Kållered Sportcenter 1
Maj
2019-05-02 19:45 060711024 Utbynäs SK - Sävedalens IF 6 - 1 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-05-02 20:00 060711022 Ytterby IS - Kungälvs FF 0 - 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-05-03 19:00 060711020 Örgryte IS FF - Hovås Billdal IF 2 - 0 Hammarviken Arena
2019-05-03 20:30 060711019 Jitex Mölndal BK Svart - Landvetter IF 2003 Vit 4 - 7 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-05-04 12:45 060711016 Kungälvs FF - Hönö IS/Björkö/Hjuvik 3 - 1 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-05-05 11:15 060711002 Hovås Billdal IF - Landvetter IF 2003 Vit 3 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2019-05-05 13:30 060711023 Stenkullen GoIK - Öckerö IF 5 - 1 Stenkullens IP 2 KG
2019-05-09 20:15 060711028 Kungälvs FF - Stenkullen GoIK 0 - 0 Kongevi 1 Konstgräs
2019-05-10 18:15 060711030 Hovås Billdal IF - Hönö IS/Björkö/Hjuvik 7 - 0 Hovås Billdal Arena 1
2019-05-10 18:45 060711025 Landvetter IF 2003 Vit - Örgryte IS FF 3 - 0 Landvetter IP A-plan
2019-05-11 15:15 060711026 Kållered SK - Jitex Mölndal BK Svart 5 - 1 Kållered Sportcenter 1
2019-05-15 19:45 060711035 Utbynäs SK - Kungälvs FF 0 - 2 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-05-15 20:00 060711033 Ytterby IS - Hovås Billdal IF 6 - 0 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-05-15 20:15 060711031 Örgryte IS FF - Kållered SK 1 - 2 Hammarviken Arena
2019-05-17 19:15 060711036 Sävedalens IF - Öckerö IF 0 - 1 Furulundsplan 1 Konstgräs
2019-05-19 18:00 060711047 Ytterby IS - Kållered SK 2 - 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-05-21 19:45 060711046 Stenkullen GoIK - Landvetter IF 2003 Vit 1 - 4 Landvetter IP A-plan
2019-05-23 20:15 060711040 Kungälvs FF - Sävedalens IF 2 - 0 Kongevi 1 Konstgräs
2019-05-24 18:15 060711042 Hovås Billdal IF - Stenkullen GoIK 3 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2019-05-24 18:30 060711037 Landvetter IF 2003 Vit - Ytterby IS 0 - 0 Landvetter IP A-plan
2019-05-24 19:15 060711038 Kållered SK - Hönö IS/Björkö/Hjuvik 4 - 4 Kållered Sportcenter 1
2019-05-24 20:30 060711039 Jitex Mölndal BK Svart - Örgryte IS FF 4 - 1 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-05-25 10:00 060711027 Öckerö IF - Utbynäs SK 8 - 1 Prästängen 1 Konstgräs
2019-05-27 20:15 060711065 Kållered SK - Sävedalens IF 0 - 3 Kållered Sportcenter 1
2019-05-28 18:30 060711032 Hönö IS/Björkö/Hjuvik - Landvetter IF 2003 Vit 0 - 8 Björkö 1 Gräs
Juni
2019-06-04 18:30 060711048 Hönö IS/Björkö/Hjuvik - Jitex Mölndal BK Svart 4 - 4 Hönö Arena 1
2019-06-04 19:30 060711043 Öckerö IF - Kungälvs FF 5 - 1 Prästängen 1 Konstgräs
2019-06-05 20:15 060711053 Kållered SK - Stenkullen GoIK 0 - 4 Kållered Sportcenter 1
2019-06-08 14:00 060711054 Landvetter IF 2003 Vit - Utbynäs SK 2 - 3 e.f. Landvetter IP A-plan
2019-06-08 16:30 060711052 Jitex Mölndal BK Svart - Ytterby IS 2 - 3 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-06-10 20:15 060711049 Hovås Billdal IF - Sävedalens IF 3 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2019-06-11 20:15 060711051 Örgryte IS FF - Hönö IS/Björkö/Hjuvik 3 - 1 Hammarviken Arena
2019-06-13 19:45 060711058 Utbynäs SK - Kållered SK 2 - 3 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-06-13 20:00 060711060 Ytterby IS - Örgryte IS FF 2 - 0 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-06-14 18:30 060711059 Stenkullen GoIK - Jitex Mölndal BK Svart 4 - 3 Stenkullens IP 2 KG
2019-06-15 16:30 060711057 Sävedalens IF - Landvetter IF 2003 Vit 2 - 1 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-06-19 19:30 060711062 Hönö IS/Björkö/Hjuvik - Ytterby IS 2 - 1 Prästängen 2 Gräs
2019-06-19 20:15 060711061 Hovås Billdal IF - Kungälvs FF 3 - 0 Hovås Billdal Arena 1
2019-06-19 20:15 060711063 Örgryte IS FF - Stenkullen GoIK 2 - 8 Hammarviken Arena
2019-06-23 15:00 060711066 Landvetter IF 2003 Vit - Öckerö IF 1 - 2 Landvetter IP A-plan
2019-06-25 19:45 060711013 Landvetter IF 2003 Vit - Kållered SK 1 - 0 Landvetter IP B-plan
2019-06-30 15:00 060711069 Öckerö IF - Kållered SK 4 - 2 Prästängen 1 Konstgräs
Juli
2019-07-01 20:15 060711068 Kungälvs FF - Landvetter IF 2003 Vit 3 - 1 Kongevi 1 Konstgräs
Augusti
2019-08-13 20:15 060711075 Örgryte IS FF - Sävedalens IF 0 - 3 Hammarviken Arena
2019-08-13 20:15 060711077 Kållered SK - Kungälvs FF 2 - 0 Kållered Sportcenter 1
2019-08-14 19:30 060711074 Hönö IS/Björkö/Hjuvik - Utbynäs SK 2 - 2 Hönö Arena 1
2019-08-21 20:15 060711082 Örgryte IS FF - Öckerö IF 2 - 6 Hammarviken Arena
2019-08-22 20:00 060711079 Landvetter IF 2003 Vit - Hovås Billdal IF 0 - 2 Landvetter IP A-plan
2019-08-22 20:00 060711084 Ytterby IS - Utbynäs SK 4 - 3 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-08-23 18:30 060711081 Jitex Mölndal BK Svart - Kungälvs FF 3 - 0 Frejaplan 1 K.Gräs
2019-08-23 19:00 060711083 Hönö IS/Björkö/Hjuvik - Sävedalens IF 3 - 1 Hönö Arena 1
2019-08-28 20:15 060711086 Sävedalens IF - Ytterby IS 4 - 1 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-08-28 20:15 060711088 Kungälvs FF - Örgryte IS FF 3 - 0 Kongevi 1 Konstgräs
2019-08-29 19:45 060711085 Utbynäs SK - Stenkullen GoIK 7 - 1 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-08-30 18:15 060711090 Hovås Billdal IF - Kållered SK 3 - 1 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-08-30 19:00 060711087 Öckerö IF - Hönö IS/Björkö/Hjuvik 3 - 0 Prästängen 1 Konstgräs
September
2019-09-01 12:30 060711070 Sävedalens IF - Jitex Mölndal BK Svart 2 - 5 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-09-05 20:00 060711095 Ytterby IS - Öckerö IF 2 - 3 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-09-06 19:15 060711091 Kållered SK - Landvetter IF 2003 Vit 0 - 1 Kållered Sportcenter 1
2019-09-06 20:30 060711092 Jitex Mölndal BK Svart - Hovås Billdal IF 2 - 3 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-09-07 11:00 060711094 Hönö IS/Björkö/Hjuvik - Kungälvs FF 1 - 1 Hönö Arena 1
2019-09-07 12:00 060711096 Stenkullen GoIK - Sävedalens IF 7 - 1 Stenkullens IP 2 KG
2019-09-08 18:00 060711076 Jitex Mölndal BK Svart - Öckerö IF 3 - 10 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-09-10 20:15 060711100 Kungälvs FF - Ytterby IS 4 - 2 Kongevi 1 Konstgräs
2019-09-12 19:30 060711099 Öckerö IF - Stenkullen GoIK 6 - 2 Prästängen 1 Konstgräs
2019-09-12 20:00 060711097 Landvetter IF 2003 Vit - Jitex Mölndal BK Svart 0 - 2 Landvetter IP A-plan
2019-09-12 20:15 060711098 Sävedalens IF - Utbynäs SK 0 - 4 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-09-13 18:30 060711102 Hovås Billdal IF - Örgryte IS FF 6 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2019-09-18 19:45 060711108 Utbynäs SK - Öckerö IF 0 - 5 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-09-19 20:15 060711104 Örgryte IS FF - Landvetter IF 2003 Vit 0 - 5 Hammarviken Arena
2019-09-19 20:15 060711107 Stenkullen GoIK - Kungälvs FF 7 - 1 Stenkullens IP 2 KG
2019-09-20 19:00 060711105 Hönö IS/Björkö/Hjuvik - Hovås Billdal IF 2 - 4 Hönö Arena 1
2019-09-23 20:15 060711073 Ytterby IS - Stenkullen GoIK 0 - 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-09-25 20:15 060711110 Kållered SK - Örgryte IS FF 3 - 0 Kållered Sportcenter 1
2019-09-26 20:00 060711109 Landvetter IF 2003 Vit - Hönö IS/Björkö/Hjuvik 1 - 3 Landvetter IP A-plan
2019-09-27 19:00 060711111 Öckerö IF - Sävedalens IF 4 - 0 Prästängen 1 Konstgräs
2019-09-28 16:00 060711112 Kungälvs FF - Utbynäs SK 0 - 2 Kongevi 1 Konstgräs
2019-09-28 17:15 060711114 Hovås Billdal IF - Ytterby IS 5 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2019-09-29 18:30 060711103 Jitex Mölndal BK Svart - Kållered SK 7 - 1 Åbyvallen 2 Konstgräs
Oktober
2019-10-01 19:45 060711056 Öckerö IF - Hovås Billdal IF 5 - 1 Prästängen 2 Gräs
2019-10-02 20:15 060711120 Sävedalens IF - Kungälvs FF 4 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-10-03 20:15 060711115 Örgryte IS FF - Jitex Mölndal BK Svart 0 - 4 Hammarviken Arena
2019-10-04 18:30 060711118 Stenkullen GoIK - Hovås Billdal IF 7 - 1 Stenkullens IP 2 KG
2019-10-04 19:00 060711117 Ytterby IS - Landvetter IF 2003 Vit 0 - 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-10-06 19:00 060711121 Landvetter IF 2003 Vit - Stenkullen GoIK 1 - 4 Landvetter IP A-plan
2019-10-08 20:15 060711045 Utbynäs SK - Hovås Billdal IF 4 - 4 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-10-09 20:15 060711072 Stenkullen GoIK - Hönö IS/Björkö/Hjuvik 4 - 2 Stenkullens IP 2 KG
2019-10-09 20:15 060711122 Kållered SK - Ytterby IS 0 - 2 Kållered Sportcenter 1
2019-10-11 18:15 060711126 Hovås Billdal IF - Utbynäs SK 1 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2019-10-11 18:30 060711123 Jitex Mölndal BK Svart - Hönö IS/Björkö/Hjuvik 3 - 3 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-10-12 11:15 060711124 Kungälvs FF - Öckerö IF 1 - 3 Kongevi 1 Konstgräs
2019-10-14 20:00 060711128 Ytterby IS - Jitex Mölndal BK Svart 1 - 2 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-10-15 20:15 060711064 Jitex Mölndal BK Svart - Utbynäs SK 3 - 4 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-10-15 20:15 060711129 Stenkullen GoIK - Kållered SK 5 - 0 Stenkullens IP 2 KG
2019-10-17 19:45 060711130 Utbynäs SK - Landvetter IF 2003 Vit 2 - 2 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-10-17 20:15 060711131 Sävedalens IF - Hovås Billdal IF 4 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-10-18 19:00 060711127 Hönö IS/Björkö/Hjuvik - Örgryte IS FF 2 - 4 Hönö Arena 1
2019-10-20 14:00 060711071 Utbynäs SK - Örgryte IS FF 6 - 3 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-10-22 20:15 060711135 Örgryte IS FF - Ytterby IS 1 - 4 Hammarviken Arena
2019-10-23 19:00 060711136 Jitex Mölndal BK Svart - Stenkullen GoIK 2 - 8 Krokslättsvallen konstgräs
2019-10-23 19:45 060711137 Kållered SK - Utbynäs SK 1 - 2 Kållered Sportcenter 1
2019-10-23 20:15 060711134 Hovås Billdal IF - Öckerö IF 2 - 5 Hovås Billdal Arena 1
2019-10-24 20:00 060711138 Landvetter IF 2003 Vit - Sävedalens IF 3 - 1 Landvetter IP A-plan
2019-10-25 18:30 060711116 Hönö IS/Björkö/Hjuvik - Kållered SK Hönö Arena 1