Spelprogram - Pojkar 2006(13 år) Vår Lätt Grupp A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Svart David Björneloo 0763387360 Orange/Svart/Orange
Bergums IF 3 Rolf Rask 0721843909 Blå/Blå/Blå
Dalen/Krokslätts FF Blå Jonas Wigh 0722352627 Gul/Blå/Blå/Gul
Finlandia/Pallo AIF Blå Magnus Strömdahl 0703107257 Blå/vit, Blå, Blå
Floda BoIF 2 Susanne Nilsson 0766210829 Blå/Vit/Blå
Fässbergs IF Vit Kristian Zakariasson 0707367151 Lila, Vit, Lila
Hjuviks AIK P06 Anders Larsson 0761194978 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Lunden ÖBK Svart Leonardo Tavares Rosado 0736795671 Vit/Vit/Vita
Romelanda UF Dag Magnusson Gul, Svart, Gul/Svarta
Sjövalla FK -Mölnlycke IS Tomas Westhed 0735688800 Vit/Svart/Vit
Sävedalens IF Blå Mehran Jalali Röd/Blå/Röda
Älvsborg FF Blå Ola Knutsson 0768314100 Blå/Svart/Svart/Svart
Öjersjö IF Blå Carl Bengtsson 0733177110 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 09:45 060369005 Lunden ÖBK Svart - Älvsborg FF Blå 5 - 1 Överåsvallen 11 Konstgräs
2019-04-13 11:00 060369001 Azalea BK Svart - Romelanda UF 8 - 6 Majvallen 11 Konstgräs
2019-04-13 12:00 060369003 Fässbergs IF Vit - Bergums IF 3 3 - 0 Rävekärrsplan
2019-04-13 13:30 060369002 Sävedalens IF Blå - Sjövalla FK -Mölnlycke IS 12 - 0 Vallhamra 21 Konstgräs
2019-04-14 19:00 060369004 Floda BoIF 2 - Öjersjö IF Blå 4 - 2 Flodala IP 32 KG
2019-04-27 11:15 060369011 Sävedalens IF Blå - Fässbergs IF Vit 3 - 1 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-04-27 13:30 060369007 Dalen/Krokslätts FF Blå - Azalea BK Svart 8 - 1 Krokslättsvallen konstgräs
2019-04-27 16:15 060369056 Azalea BK Svart - Älvsborg FF Blå 1 - 11 Gröna Vallen 1
2019-04-28 10:30 060369008 Älvsborg FF Blå - Hjuviks AIK P06 7 - 2 Påvelund 12 Konstgräs
2019-04-28 16:30 060369009 Öjersjö IF Blå - Lunden ÖBK Svart 1 - 3 Öjersjö IP 1 Konstgräs
2019-04-30 20:00 060369010 Bergums IF 3 - Floda BoIF 2 6 - 1 Bergumsvallen 21
Maj
2019-05-04 12:45 060369014 Fässbergs IF Vit - Romelanda UF 1 - 5 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-05-04 14:45 060369018 Finlandia/Pallo AIF Blå - Älvsborg FF Blå 4 - 4 Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-05-05 12:30 060369016 Lunden ÖBK Svart - Bergums IF 3 8 - 2 Överåsvallen 11 Konstgräs
2019-05-05 14:00 060369015 Floda BoIF 2 - Sävedalens IF Blå 2 - 5 Flodala IP 31 KG
2019-05-05 15:45 060369013 Sjövalla FK -Mölnlycke IS - Dalen/Krokslätts FF Blå 1 - 3 Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-05-05 16:15 060369017 Hjuviks AIK P06 - Öjersjö IF Blå 1 - 5 Hästevik 11
2019-05-10 18:00 060369024 Romelanda UF - Floda BoIF 2 2 - 15 Romevi 31 Konstgräs
2019-05-11 11:30 060369023 Sävedalens IF Blå - Lunden ÖBK Svart 5 - 3 Vallhamra 21 Konstgräs
2019-05-11 14:15 060369020 Azalea BK Svart - Sjövalla FK -Mölnlycke IS 4 - 6 Majvallen 11 Konstgräs
2019-05-12 11:00 060369022 Bergums IF 3 - Hjuviks AIK P06 0 - 4 Bergumsvallen 11 Gräs
2019-05-12 12:00 060369019 Dalen/Krokslätts FF Blå - Fässbergs IF Vit 8 - 2 Krokslättsvallen konstgräs
2019-05-12 14:30 060369021 Öjersjö IF Blå - Finlandia/Pallo AIF Blå 7 - 1 Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-05-17 19:15 060369029 Finlandia/Pallo AIF Blå - Bergums IF 3 4 - 2 Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-05-18 12:00 060369027 Lunden ÖBK Svart - Romelanda UF 2 - 0 Överåsvallen 11 Konstgräs
2019-05-18 12:45 060369030 Älvsborg FF Blå - Öjersjö IF Blå 0 - 1 Påvelund 11 Konstgräs
2019-05-18 13:30 060369025 Fässbergs IF Vit - Azalea BK Svart 2 - 3 Åbyvallen 11 Konstgräs
2019-05-18 13:30 060369026 Floda BoIF 2 - Dalen/Krokslätts FF Blå 6 - 4 Flodala IP 31 KG
2019-05-21 18:30 060369042 Öjersjö IF Blå - Bergums IF 3 10 - 0 Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-05-24 18:00 060369036 Romelanda UF - Hjuviks AIK P06 3 - 3 Romevi 31 Konstgräs
2019-05-25 12:00 060369031 Dalen/Krokslätts FF Blå - Lunden ÖBK Svart 5 - 4 Krokslättsvallen konstgräs
2019-05-25 12:00 060369032 Azalea BK Svart - Floda BoIF 2 4 - 2 Majvallen 11 Konstgräs
2019-05-25 14:00 060369035 Sävedalens IF Blå - Finlandia/Pallo AIF Blå 6 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-05-26 13:15 060369033 Sjövalla FK -Mölnlycke IS - Fässbergs IF Vit 2 - 5 Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-05-27 20:00 060369034 Bergums IF 3 - Älvsborg FF Blå 1 - 4 Bergumsvallen 11 Gräs
2019-05-30 10:30 060369006 Hjuviks AIK P06 - Finlandia/Pallo AIF Blå 1 - 5 Hästevik 1 Gräs
Juni
2019-06-01 16:00 060369040 Finlandia/Pallo AIF Blå - Romelanda UF 5 - 4 Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-06-02 15:00 060369038 Lunden ÖBK Svart - Azalea BK Svart 2 - 3 Överåsvallen 11 Konstgräs
2019-06-02 15:00 060369039 Hjuviks AIK P06 - Dalen/Krokslätts FF Blå 2 - 4 Hästevik 11
2019-06-02 15:30 060369041 Älvsborg FF Blå - Sävedalens IF Blå 1 - 4 Påvelund 11 Konstgräs
2019-06-02 16:00 060369037 Floda BoIF 2 - Sjövalla FK -Mölnlycke IS 11 - 0 Flodala IP 32 KG
2019-06-05 19:00 060369048 Romelanda UF - Älvsborg FF Blå 5 - 3 Romevi 31 Konstgräs
2019-06-08 10:30 060369044 Azalea BK Svart - Hjuviks AIK P06 10 - 3 Majvallen 11 Konstgräs
2019-06-08 12:00 060369046 Fässbergs IF Vit - Floda BoIF 2 1 - 5 Rävekärrsplan
2019-06-08 13:30 060369047 Sävedalens IF Blå - Öjersjö IF Blå 9 - 5 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-06-09 12:00 060369043 Dalen/Krokslätts FF Blå - Finlandia/Pallo AIF Blå 4 - 6 Krokslättsvallen 11
2019-06-09 14:00 060369045 Sjövalla FK -Mölnlycke IS - Lunden ÖBK Svart 1 - 4 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-06-14 18:00 060369054 Bergums IF 3 - Sävedalens IF Blå 2 - 11 Bergumsvallen 11 Gräs
2019-06-14 19:00 060369053 Öjersjö IF Blå - Romelanda UF 2 - 1 Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-06-15 12:00 060369052 Älvsborg FF Blå - Dalen/Krokslätts FF Blå 3 - 4 Påvelund 11 Konstgräs
2019-06-15 12:15 060369049 Lunden ÖBK Svart - Fässbergs IF Vit 6 - 1 Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-06-15 12:30 060369050 Hjuviks AIK P06 - Sjövalla FK -Mölnlycke IS 2 - 1 Hästevik 1 Gräs
2019-06-15 15:00 060369051 Finlandia/Pallo AIF Blå - Azalea BK Svart 4 - 1 Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-06-17 19:00 060369060 Romelanda UF - Bergums IF 3 0 - 2 Romevi 31 Konstgräs
2019-06-24 18:45 060369055 Dalen/Krokslätts FF Blå - Öjersjö IF Blå 2 - 4 Krokslättsvallen konstgräs
2019-06-24 19:00 060369059 Floda BoIF 2 - Lunden ÖBK Svart 2 - 1 Flodala IP 32 KG
2019-06-29 15:00 060369058 Fässbergs IF Vit - Hjuviks AIK P06 Rävekärrsplan
Juli
2019-07-03 18:30 060369057 Sjövalla FK -Mölnlycke IS - Finlandia/Pallo AIF Blå 0 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs höger
Oktober
2019-10-13 14:00 060369028 Hjuviks AIK P06 - Sävedalens IF Blå 3 - 7 Vallhamra 21 Konstgräs
December
2019-12-31 060369012 Romelanda UF - Sjövalla FK -Mölnlycke IS Romevi 31 Konstgräs