Spelprogram - Pojkar 2006(13 år) Vår Medel Grupp C

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:00 060368003 IK Kongahälla Röd - Partille IF FK 7 - 4 Skarpe Nord 11
2019-04-12 19:00 060368005 Västra Frölunda IF Vit - Mölnlycke IF Svart 2 - 2 Välens Nya konstgräs 51
2019-04-13 11:45 060368002 Torslanda IK Röd - Kode IF 3 - 2 Torslandavallen 21 Konstgräs
2019-04-15 18:30 060368001 BK Häcken Gul - Dalen/Krokslätts FF Gul 4 - 1 Slättadamm 21 konstgräs
2019-04-22 16:00 060368004 Götaholms BK - Lundby IF Grön 3 - 2 Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-04-22 18:30 060368006 Dalen/Krokslätts FF Gul - Lekstorps IF 4 - 5 Krokslättsvallen konstgräs
2019-04-27 13:30 060368009 Västra Frölunda IF Vit - IK Kongahälla Röd 0 - 12 Välens Nya konstgräs 51
2019-04-27 16:30 060368010 Mölnlycke IF Svart - Götaholms BK 3 - 7 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-04-28 14:00 060368007 Partille IF FK - BK Häcken Gul 1 - 4 Lexby 2 Konstgräs
Maj
2019-05-04 10:30 060368011 Lekstorps IF - Kode IF 10 - 2 LP Idrottsplats 11
2019-05-04 10:30 060368012 Dalen/Krokslätts FF Gul - Partille IF FK 1 - 1 Krokslättsvallen konstgräs
2019-05-04 12:00 060368014 Torslanda IK Röd - Mölnlycke IF Svart 2 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-05-04 14:15 060368015 IK Kongahälla Röd - Götaholms BK 6 - 0 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-05-04 16:00 060368008 Lundby IF Grön - Torslanda IK Röd 4 - 1 Färjenäsplan
2019-05-05 12:00 060368013 BK Häcken Gul - Västra Frölunda IF Vit 5 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2019-05-11 12:30 060368017 Lundby IF Grön - Kode IF 1 - 0 Färjenäsplan
2019-05-12 12:00 060368019 Götaholms BK - BK Häcken Gul 0 - 5 Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-05-12 16:00 060368016 Partille IF FK - Lekstorps IF 3 - 6 Lexby 21 Konstgräs
2019-05-12 17:45 060368018 Västra Frölunda IF Vit - Dalen/Krokslätts FF Gul 5 - 3 Välens Nya konstgräs 51
2019-05-14 18:30 060368020 IK Kongahälla Röd - Torslanda IK Röd 6 - 1 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-05-17 18:30 060368022 Partille IF FK - Västra Frölunda IF Vit 5 - 2 Lexby 2 Konstgräs
2019-05-18 10:30 060368021 Lekstorps IF - Lundby IF Grön 3 - 3 LP Idrottsplats 11
2019-05-18 13:30 060368025 BK Häcken Gul - Torslanda IK Röd 1 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2019-05-19 10:30 060368023 Kode IF - Mölnlycke IF Svart 1 - 3 Kode IP 3 Konstgräs
2019-05-19 15:00 060368024 Dalen/Krokslätts FF Gul - Götaholms BK 1 - 5 Krokslättsvallen konstgräs
2019-05-24 18:00 060368034 Partille IF FK - Torslanda IK Röd 1 - 2 Lexby 2 Konstgräs
2019-05-25 13:30 060368030 Dalen/Krokslätts FF Gul - Torslanda IK Röd 3 - 3 Krokslättsvallen 11
2019-05-25 14:00 060368033 Lundby IF Grön - IK Kongahälla Röd 5 - 3 Färjenäsplan
2019-05-26 12:00 060368028 Götaholms BK - Partille IF FK 2 - 1 Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-05-26 12:45 060368029 IK Kongahälla Röd - Kode IF 6 - 1 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-05-26 15:00 060368026 Västra Frölunda IF Vit - Lekstorps IF WO (3 - 0) Välens Nya konstgräs 51
2019-05-27 18:30 060368048 Dalen/Krokslätts FF Gul - Mölnlycke IF Svart 1 - 1 Krokslättsvallen konstgräs
Juni
2019-06-01 10:30 060368031 Lekstorps IF - Mölnlycke IF Svart 3 - 9 LP Idrottsplats 11
2019-06-02 17:00 060368027 Lundby IF Grön - Mölnlycke IF Svart 4 - 3 Färjenäsplan
2019-06-06 12:00 060368032 Västra Frölunda IF Vit - Götaholms BK 1 - 6 Välens Nya konstgräs 51
2019-06-08 13:30 060368037 IK Kongahälla Röd - Mölnlycke IF Svart 4 - 1 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2019-06-08 15:00 060368038 Västra Frölunda IF Vit - Torslanda IK Röd 6 - 3 Välens Nya konstgräs 51
2019-06-08 16:00 060368036 Götaholms BK - Lekstorps IF 9 - 4 Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-06-09 12:00 060368039 BK Häcken Gul - Lundby IF Grön 1 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2019-06-09 13:30 060368040 Dalen/Krokslätts FF Gul - Kode IF 1 - 1 Krokslättsvallen konstgräs
2019-06-14 18:30 060368044 Lundby IF Grön - Dalen/Krokslätts FF Gul 5 - 1 Färjenäsplan
2019-06-15 15:00 060368041 IK Kongahälla Röd - Lekstorps IF 8 - 3 Skarpe Nord 11
2019-06-15 16:30 060368042 Götaholms BK - Torslanda IK Röd 6 - 2 Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-06-16 12:00 060368045 Kode IF - Partille IF FK 0 - 11 Kode IP 3 Konstgräs
2019-06-16 15:00 060368043 Mölnlycke IF Svart - BK Häcken Gul 3 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-06-23 10:30 060368047 BK Häcken Gul - IK Kongahälla Röd 3 - 3 Slättadamm 21 konstgräs
2019-06-23 16:00 060368046 Torslanda IK Röd - Lekstorps IF 2 - 3 Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-06-23 16:00 060368049 Kode IF - Västra Frölunda IF Vit 4 - 2 Kode IP 3 Konstgräs
2019-06-23 16:00 060368050 Partille IF FK - Lundby IF Grön 2 - 7 Lexby 2 Konstgräs
2019-06-25 18:30 060368035 Kode IF - BK Häcken Gul 0 - 4 Kode IP 3 Konstgräs