Spelprogram - Pojkar 2006(13 år) Höst Lätt Grupp C

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 12:00 060387002 Fässbergs IF Vit - Hermansby IF 2 - 1 Rävekärrsplan
2019-08-18 13:00 060387001 Ytterby IS Röd - Lunden ÖBK Grön 1 - 1 Ytterns IP 31
2019-08-23 19:15 060387006 Älvsborg FF Blå - Lerums IS 2 5 - 4 Påvelund 11 Konstgräs
2019-08-24 13:30 060387008 Lunden ÖBK Grön - Fässbergs IF Vit 2 - 1 Överåsvallen 11 Konstgräs
2019-08-25 12:30 060387007 Hermansby IF - Hjuviks AIK 7 - 1 Kärnavallen 21 Konstgräs
2019-08-25 16:00 060387005 Ytterby IS Röd - IK Zenith Vit 3 - 6 Ytterns IP 31
2019-08-31 13:15 060387010 Hjuviks AIK - Lunden ÖBK Grön 0 - 11 Hästevik 11
2019-08-31 15:00 060387009 Fässbergs IF Vit - IK Zenith Vit 1 - 4 Rävekärrsplan
September
2019-09-07 16:30 060387013 IK Zenith Vit - Hjuviks AIK 10 - 1 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2019-09-08 15:30 060387014 Ytterby IS Röd - Fässbergs IF Vit 4 - 7 Ytterns IP 31
2019-09-08 16:00 060387016 Lunden ÖBK Grön - Lerums IS 2 4 - 2 Överåsvallen 11 Konstgräs
2019-09-14 13:00 060387011 Lerums IS 2 - Hermansby IF 2 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-09-15 11:30 060387020 Älvsborg FF Blå - Hermansby IF 3 - 4 Påvelund 11 Konstgräs
2019-09-15 13:30 060387017 Hjuviks AIK - Ytterby IS Röd 2 - 0 Hästevik 11
2019-09-15 13:45 060387018 Lerums IS 2 - IK Zenith Vit 0 - 9 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-09-21 12:00 060387022 Lerums IS 2 - Ytterby IS Röd 2 - 4 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-09-21 12:00 060387024 Lunden ÖBK Grön - Älvsborg FF Blå 4 - 1 Överåsvallen 11 Konstgräs
2019-09-21 12:45 060387023 Fässbergs IF Vit - Hjuviks AIK 6 - 1 Rävekärrsplan
2019-09-22 17:00 060387029 IK Zenith Vit - Hermansby IF 5 - 1 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2019-09-28 13:00 060387028 Hermansby IF - Lunden ÖBK Grön 5 - 2 Kärnavallen 21 Konstgräs
2019-09-28 13:30 060387027 Älvsborg FF Blå - IK Zenith Vit 0 - 1 Påvelund 11 Konstgräs
2019-09-29 18:00 060387003 Hjuviks AIK - Älvsborg FF Blå 2 - 2 Hästevik 1 Gräs
Oktober
2019-10-06 11:00 060387025 Lerums IS 2 - Fässbergs IF Vit 4 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-10-06 12:30 060387030 Ytterby IS Röd - Älvsborg FF Blå 3 - 3 Ytterns IP 31
2019-10-12 13:00 060387035 Hermansby IF - Ytterby IS Röd 2 - 4 Kärnavallen 21 Konstgräs
2019-10-13 13:30 060387036 Lunden ÖBK Grön - IK Zenith Vit 3 - 2 Överåsvallen 11 Konstgräs
2019-10-20 10:30 060387032 Hjuviks AIK - Lerums IS 2 1 - 7 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-10-20 12:00 060387034 Älvsborg FF Blå - Fässbergs IF Vit 11 - 1 Påvelund 11 Konstgräs