Spelprogram - Division 7B Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-03 19:45 060131001 BK Björkåsen - Johannebergs IF 1 - 7 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-04-04 20:15 060131003 Menisken IF - Käringöns FC 3 - 0 Heden 3 Konstgräs
2019-04-04 20:15 060131005 Högaborg Kärralunds FC - Elisedals IS 0 - 0 Heden 4 Konstgräs
2019-04-04 20:15 060131006 Rambergets SK - Knippla IK 0 - 4 Krokängsplan 1 Konstgräs
2019-04-07 15:00 060131004 IFK Hindås - BK S:T Jakob 1 - 8 Fagervallen 2 Konstgräs
2019-04-10 19:45 060131008 Elisedals IS - IFK Hindås 3 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-04-10 20:15 060131010 Käringöns FC - Göteborgs City FF 1 - 3 Heden 2 Konstgräs
2019-04-11 20:15 060131007 Högaborg Kärralunds FC - Knippla IK 1 - 6 Heden 3 Konstgräs
2019-04-11 20:15 060131009 BK S:T Jakob - Menisken IF 7 - 1 Heden 4 Konstgräs
2019-04-12 19:15 060131012 Johannebergs IF - Rambergets SK 2 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-04-24 19:45 060131013 BK Björkåsen - Käringöns FC 1 - 3 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-04-25 19:45 060131014 Göteborgs City FF - BK S:T Jakob 2 - 4 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-04-25 20:15 060131015 Menisken IF - Elisedals IS 2 - 3 Heden 3 Konstgräs
2019-04-25 20:15 060131017 Högaborg Kärralunds FC - Rambergets SK 1 - 5 Heden 4 Konstgräs
2019-04-28 15:00 060131016 IFK Hindås - Knippla IK 1 - 2 Fagervallen 2 Konstgräs
Maj
2019-05-02 18:45 060131024 Johannebergs IF - Högaborg Kärralunds FC 2 - 1 Mossens IP 1 Gräs
2019-05-02 19:45 060131021 Elisedals IS - Göteborgs City FF 0 - 2 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-05-02 20:15 060131022 BK S:T Jakob - BK Björkåsen 8 - 0 Heden 3 Konstgräs
2019-05-07 19:45 060131026 Göteborgs City FF - Knippla IK 5 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-05-08 19:45 060131025 BK Björkåsen - Elisedals IS 3 - 3 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-05-09 20:15 060131027 Menisken IF - Rambergets SK 6 - 3 Heden 3 Konstgräs
2019-05-09 20:15 060131029 Käringöns FC - Johannebergs IF 1 - 4 Heden 4 Konstgräs
2019-05-12 15:00 060131028 IFK Hindås - Högaborg Kärralunds FC 2 - 1 Fagervallen 1 Gräs
2019-05-14 20:15 060131032 Rambergets SK - Göteborgs City FF 2 - 3 Bravida Arena
2019-05-15 19:00 060131036 Johannebergs IF - IFK Hindås 8 - 0 Mossens IP 1 Gräs
2019-05-15 20:15 060131035 BK S:T Jakob - Käringöns FC 5 - 0 Heden 3 Konstgräs
2019-05-16 19:15 060131033 Knippla IK - BK Björkåsen WO (3 - 0) Knippla 1 Gräs
2019-05-16 20:15 060131031 Högaborg Kärralunds FC - Menisken IF 6 - 6 Heden 3 Konstgräs
2019-05-22 19:15 060131020 Knippla IK - Menisken IF 2 - 2 Knippla 1 Gräs
2019-05-22 19:45 060131037 BK Björkåsen - Rambergets SK 2 - 3 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-05-23 19:45 060131038 Göteborgs City FF - Högaborg Kärralunds FC 4 - 3 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-05-23 20:15 060131040 BK S:T Jakob - Johannebergs IF 4 - 0 Heden 4 Konstgräs
2019-05-23 20:15 060131041 Käringöns FC - Elisedals IS 3 - 5 Heden 2 Konstgräs
2019-05-26 18:15 060131039 Menisken IF - IFK Hindås 7 - 2 Heden 4 Konstgräs
2019-05-28 20:15 060131044 Högaborg Kärralunds FC - BK Björkåsen 3 - 1 Heden 3 Konstgräs
2019-05-29 19:00 060131048 Johannebergs IF - Menisken IF 5 - 1 Mossens IP 1 Gräs
2019-05-29 20:15 060131047 BK S:T Jakob - Elisedals IS 2 - 1 Heden 3 Konstgräs
Juni
2019-06-02 19:00 060131043 IFK Hindås - Göteborgs City FF 2 - 4 Fagervallen 1 Gräs
2019-06-04 19:45 060131051 Elisedals IS - Johannebergs IF 1 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-06-04 20:15 060131053 Käringöns FC - Rambergets SK 2 - 5 Heden 3 Konstgräs
2019-06-05 19:45 060131049 BK Björkåsen - IFK Hindås 1 - 3 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-06-05 19:45 060131050 Göteborgs City FF - Menisken IF 0 - 0 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-06-05 20:15 060131052 BK S:T Jakob - Knippla IK 0 - 1 Heden 3 Konstgräs
2019-06-13 19:15 060131060 Knippla IK - Elisedals IS 1 - 1 Knippla 1 Gräs
2019-06-13 20:15 060131055 Göteborgs City FF - Johannebergs IF 0 - 1 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-06-13 20:15 060131056 Menisken IF - BK Björkåsen 7 - 0 Heden 3 Konstgräs
2019-06-13 20:15 060131058 Högaborg Kärralunds FC - Käringöns FC 2 - 4 Heden 4 Konstgräs
2019-06-13 20:15 060131059 Rambergets SK - BK S:T Jakob 3 - 11 Krokängsplan 1 Konstgräs
2019-06-17 19:30 060131066 Johannebergs IF - Knippla IK 2 - 2 Mossens IP 1 Gräs
2019-06-17 20:30 060131019 Rambergets SK - IFK Hindås 2 - 3 Krokängsplan 1 Konstgräs
2019-06-18 20:15 060131063 BK S:T Jakob - Högaborg Kärralunds FC 11 - 0 Heden 3 Konstgräs
2019-06-19 19:45 060131061 BK Björkåsen - Göteborgs City FF 1 - 2 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-06-19 20:15 060131062 Elisedals IS - Rambergets SK 2 - 1 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-06-19 20:15 060131064 Käringöns FC - IFK Hindås 1 - 3 Heden 2 Konstgräs
2019-06-26 19:00 060131072 Johannebergs IF - BK Björkåsen 8 - 0 Mossens IP 1 Gräs
2019-06-27 19:15 060131067 Knippla IK - Rambergets SK 5 - 1 Knippla 1 Gräs
Augusti
2019-08-15 19:00 060131077 Knippla IK - Högaborg Kärralunds FC 4 - 3 Knippla 1 Gräs
2019-08-15 20:15 060131075 Menisken IF - BK S:T Jakob 0 - 10 Heden 3 Konstgräs
2019-08-18 15:00 060131076 IFK Hindås - Elisedals IS 2 - 4 Fagervallen 1 Gräs
2019-08-22 20:15 060131079 Rambergets SK - Högaborg Kärralunds FC 2 - 11 Bravida Arena
2019-08-22 20:15 060131081 Elisedals IS - Menisken IF 2 - 4 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-08-22 20:15 060131082 BK S:T Jakob - Göteborgs City FF 4 - 2 Heden 3 Konstgräs
2019-08-22 20:15 060131083 Käringöns FC - BK Björkåsen 2 - 0 Heden 4 Konstgr��s
2019-08-24 11:00 060131080 Knippla IK - IFK Hindås 8 - 1 Knippla 1 Gräs
2019-08-28 19:45 060131085 BK Björkåsen - BK S:T Jakob 0 - 7 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-08-28 19:45 060131086 Göteborgs City FF - Elisedals IS 6 - 0 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-08-29 20:15 060131087 Menisken IF - Knippla IK 2 - 0 Heden 3 Konstgräs
2019-08-29 20:15 060131089 Högaborg Kärralunds FC - Johannebergs IF 0 - 2 Heden 4 Konstgräs
September
2019-09-01 15:00 060131088 IFK Hindås - Rambergets SK 3 - 1 Fagervallen 1 Gräs
2019-09-05 18:00 060131096 Johannebergs IF - Käringöns FC 1 - 0 Mossens IP 1 Gräs
2019-09-05 20:15 060131091 Högaborg Kärralunds FC - IFK Hindås 0 - 2 Heden 3 Konstgräs
2019-09-05 20:15 060131092 Rambergets SK - Menisken IF 2 - 3 Bravida Arena
2019-09-05 20:15 060131094 Elisedals IS - BK Björkåsen 4 - 0 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-09-07 11:15 060131093 Knippla IK - Göteborgs City FF 3 - 2 Knippla 1 Gräs
2019-09-08 12:15 060131069 BK S:T Jakob - IFK Hindås 13 - 1 Heden 3 Konstgräs
2019-09-11 19:45 060131097 BK Björkåsen - Knippla IK 1 - 5 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-09-11 19:45 060131098 Göteborgs City FF - Rambergets SK 6 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-09-12 20:15 060131101 Käringöns FC - BK S:T Jakob 0 - 8 Heden 4 Konstgräs
2019-09-15 15:00 060131100 IFK Hindås - Johannebergs IF 1 - 8 Fagervallen 1 Gräs
2019-09-16 20:15 060131099 Menisken IF - Högaborg Kärralunds FC 2 - 2 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-09-17 20:15 060131105 Rambergets SK - BK Björkåsen 5 - 2 Bravida Arena
2019-09-19 19:45 060131107 Elisedals IS - Käringöns FC 1 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-09-19 19:45 060131108 Johannebergs IF - BK S:T Jakob 1 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-09-19 20:15 060131104 Högaborg Kärralunds FC - Göteborgs City FF 2 - 8 Heden 3 Konstgräs
2019-09-21 11:00 060131046 Knippla IK - Käringöns FC 4 - 0 Knippla 1 Gräs
2019-09-22 15:00 060131103 IFK Hindås - Menisken IF 2 - 1 Fagervallen 1 Gräs
2019-09-25 19:45 060131109 BK Björkåsen - Högaborg Kärralunds FC 0 - 1 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-09-25 19:45 060131110 Göteborgs City FF - IFK Hindås 2 - 0 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-09-25 20:15 060131113 Käringöns FC - Knippla IK 1 - 5 Heden 2 Konstgräs
2019-09-26 20:15 060131112 Elisedals IS - BK S:T Jakob 2 - 6 Heden 2 Konstgräs
2019-09-29 14:30 060131078 Rambergets SK - Johannebergs IF 0 - 5 Bravida Arena
Oktober
2019-10-01 20:15 060131118 Rambergets SK - Käringöns FC 2 - 1 Bravida Arena
2019-10-02 19:45 060131120 Johannebergs IF - Elisedals IS 3 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-10-03 20:15 060131115 Menisken IF - Göteborgs City FF 1 - 3 Heden 3 Konstgräs
2019-10-05 11:00 060131119 Knippla IK - BK S:T Jakob 0 - 1 Knippla 1 Gräs
2019-10-06 15:00 060131116 IFK Hindås - BK Björkåsen 6 - 1 Fagervallen 1 Gräs
2019-10-10 19:45 060131121 BK Björkåsen - Menisken IF 1 - 8 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-10-10 19:45 060131122 Elisedals IS - Knippla IK 1 - 3 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-10-10 19:45 060131126 Johannebergs IF - Göteborgs City FF 4 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-10-10 20:15 060131123 BK S:T Jakob - Rambergets SK 11 - 3 Heden 3 Konstgräs
2019-10-10 20:15 060131124 Käringöns FC - Högaborg Kärralunds FC 1 - 0 Heden 4 Konstgräs
2019-10-13 15:00 060131129 IFK Hindås - Käringöns FC 3 - 1 Fagervallen 2 Konstgräs
2019-10-13 18:00 060131111 Menisken IF - Johannebergs IF 1 - 3 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-10-16 19:45 060131127 Göteborgs City FF - BK Björkåsen 4 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-10-17 20:15 060131070 Käringöns FC - Menisken IF 4 - 3 Heden 4 Konstgräs
2019-10-17 20:15 060131131 Rambergets SK - Elisedals IS 3 - 2 Bravida Arena
2019-10-19 11:00 060131132 Knippla IK - Johannebergs IF 4 - 0 Knippla 1 Gräs
2019-10-21 20:00 060131130 Högaborg Kärralunds FC - BK S:T Jakob OW (0 - 3) Heden 2 Konstgräs
2019-10-22 20:15 060131074 Göteborgs City FF - Käringöns FC 1 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2019-10-24 20:15 060131068 Elisedals IS - Högaborg Kärralunds FC 0 - 1 Kviberg 2 konstgräs