Spelprogram - Div 3 Nordöstra Götaland, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 13:00 Lindö FF - Smedby AIS Fastighetsteknik Arena
2019-04-13 13:00 Eneby BK - Tenhults IF MAXIvallen
2019-04-13 14:00 Högsby IK - IK Sleipner Frövi IP 1
2019-04-13 14:00 IK Tord - Vimmerby IF Rosenlunds IP 3
2019-04-13 15:00 Mjölby AI FF - Skärblacka IF Vifolkavallen A
2019-04-13 16:00 Tranås FF - Torstorps IF Bredstorps IP - Konstgräs
2019-04-18 19:30 Vimmerby IF - Tranås FF Skobes Arena, konstgräs
2019-04-19 14:00 Tenhults IF - Lindö FF Kabevallen
2019-04-20 13:00 Smedby AIS - IK Tord Mirum Arena
2019-04-20 14:00 Skärblacka IF - Högsby IK Skärblacka IP
2019-04-20 15:00 IK Sleipner - Eneby BK Östgötaporten
2019-04-22 14:00 Torstorps IF - Mjölby AI FF Grosvads IP
2019-04-26 19:00 Lindö FF - IK Sleipner Fastighetsteknik Arena
2019-04-26 19:00 Mjölby AI FF - Vimmerby IF Vifolkavallen A
2019-04-27 14:00 Eneby BK - Skärblacka IF MAXIvallen
2019-04-27 14:00 Tenhults IF - Smedby AIS Kabevallen
2019-04-27 15:00 Högsby IK - Torstorps IF Frövi IP 1
2019-04-27 16:00 Tranås FF - IK Tord Bredstorps IP - Konstgräs
Maj
2019-05-04 14:00 Torstorps IF - Eneby BK Atlaslunden
2019-05-04 14:00 Skärblacka IF - Lindö FF Skärblacka IP
2019-05-04 15:00 Smedby AIS - Tranås FF Mirum Arena
2019-05-04 16:00 Vimmerby IF - Högsby IK Skobes Arena, konstgräs
2019-05-04 16:00 IK Sleipner - Tenhults IF Östgötaporten
2019-05-05 15:00 IK Tord - Mjölby AI FF Rosenlunds IP 3
2019-05-10 19:00 Mjölby AI FF - Tranås FF Vifolkavallen A
2019-05-11 13:00 Lindö FF - Torstorps IF Fastighetsteknik Arena
2019-05-11 14:00 Eneby BK - Vimmerby IF MAXIvallen
2019-05-11 14:00 Högsby IK - IK Tord Frövi IP 1
2019-05-11 14:00 Tenhults IF - Skärblacka IF Kabevallen
2019-05-12 12:00 IK Sleipner - Smedby AIS Östgötaporten
2019-05-18 14:00 Torstorps IF - Tenhults IF Atlaslunden
2019-05-18 14:00 Skärblacka IF - IK Sleipner Skärblacka IP
2019-05-18 14:00 Smedby AIS - Mjölby AI FF Mirum Arena
2019-05-18 15:00 Tranås FF - Högsby IK Bredstorps IP - Konstgräs
2019-05-18 15:00 IK Tord - Eneby BK Rosenlunds IP 3
2019-05-18 16:00 Vimmerby IF - Lindö FF Skobes Arena, konstgräs
2019-05-25 14:00 Eneby BK - Tranås FF MAXIvallen
2019-05-25 14:00 Skärblacka IF - Smedby AIS Skärblacka IP
2019-05-25 14:00 Tenhults IF - Vimmerby IF Kabevallen
2019-05-25 15:00 Lindö FF - IK Tord Fastighetsteknik Arena
2019-05-25 15:00 Högsby IK - Mjölby AI FF Frövi IP 1
2019-05-26 12:00 IK Sleipner - Torstorps IF Östgötaporten
2019-05-29 19:30 Vimmerby IF - IK Sleipner Skobes Arena, konstgräs
2019-05-30 12:00 Smedby AIS - Högsby IK Mirum Arena
2019-05-31 19:00 IK Tord - Tenhults IF Rosenlunds IP 3
2019-05-31 19:30 Torstorps IF - Skärblacka IF Atlaslunden
Juni
2019-06-01 15:00 Mjölby AI FF - Eneby BK Vifolkavallen A
2019-06-01 15:00 Tranås FF - Lindö FF Bredstorps IP - Konstgräs
2019-06-08 13:00 Lindö FF - Mjölby AI FF Fastighetsteknik Arena
2019-06-08 14:00 Eneby BK - Högsby IK MAXIvallen
2019-06-08 14:00 Torstorps IF - Smedby AIS Atlaslunden
2019-06-08 14:00 Skärblacka IF - Vimmerby IF Skärblacka IP
2019-06-08 14:00 Tenhults IF - Tranås FF Kabevallen
2019-06-08 15:00 IK Sleipner - IK Tord Östgötaporten
2019-06-15 13:00 Tranås FF - IK Sleipner Bredstorps IP - Konstgräs
2019-06-15 14:00 Högsby IK - Lindö FF Frövi IP 1
2019-06-15 14:00 Eneby BK - Smedby AIS MAXIvallen
2019-06-15 15:00 Mjölby AI FF - Tenhults IF Vifolkavallen A
2019-06-15 16:00 Vimmerby IF - Torstorps IF Skobes Arena, konstgräs
2019-06-16 16:00 IK Tord - Skärblacka IF Rosenlunds IP 3
2019-06-19 19:00 Tenhults IF - Högsby IK Kabevallen
2019-06-19 19:15 Lindö FF - Eneby BK Fastighetsteknik Arena
2019-06-19 19:30 Smedby AIS - Vimmerby IF Mirum Arena
2019-06-20 19:00 Torstorps IF - IK Tord Atlaslunden
2019-06-23 16:00 Skärblacka IF - Tranås FF Skärblacka IP
2019-06-24 19:00 IK Sleipner - Mjölby AI FF Östgötaporten
2019-06-25 19:30 Smedby AIS - Lindö FF Mirum Arena
2019-06-29 14:00 Eneby BK - IK Sleipner MAXIvallen
2019-06-29 14:00 IK Tord - Smedby AIS Rosenlunds IP 3
2019-06-29 15:00 Lindö FF - Tenhults IF Fastighetsteknik Arena
2019-06-29 15:00 Högsby IK - Sk��rblacka IF Frövi IP 1
2019-06-29 15:00 Mjölby AI FF - Torstorps IF Vifolkavallen A
2019-06-29 15:00 Tranås FF - Vimmerby IF Bredstorps IP - Konstgräs
Juli
2019-07-03 19:00 Skärblacka IF - Mjölby AI FF Skärblacka IP
2019-07-03 19:30 Vimmerby IF - IK Tord Skobes Arena, konstgräs
2019-07-06 14:00 Torstorps IF - Tranås FF Atlaslunden
2019-07-06 14:00 Tenhults IF - Eneby BK Kabevallen
2019-07-06 15:00 IK Sleipner - Högsby IK Östgötaporten
Augusti
2019-08-02 19:00 Skärblacka IF - Eneby BK Skärblacka IP
2019-08-03 14:00 IK Tord - Tranås FF Rosenlunds IP 3
2019-08-03 14:00 Torstorps IF - Högsby IK Atlaslunden
2019-08-03 14:00 Smedby AIS - Tenhults IF Mirum Arena
2019-08-04 12:00 IK Sleipner - Lindö FF Östgötaporten
2019-08-04 16:00 Vimmerby IF - Mjölby AI FF Skobes Arena, konstgräs
2019-08-10 13:00 Lindö FF - Skärblacka IF Fastighetsteknik Arena
2019-08-10 14:00 Eneby BK - Torstorps IF MAXIvallen
2019-08-10 14:00 Högsby IK - Vimmerby IF Frövi IP 1
2019-08-10 14:00 Tenhults IF - IK Sleipner Kabevallen
2019-08-10 15:00 Mjölby AI FF - IK Tord Vifolkavallen A
2019-08-10 15:00 Tranås FF - Smedby AIS Bredstorps IP - Konstgräs
2019-08-16 19:00 Tranås FF - Mjölby AI FF Bredstorps IP - Konstgräs
2019-08-17 14:00 IK Tord - Högsby IK Rosenlunds IP 3
2019-08-17 14:00 Torstorps IF - Lindö FF Atlaslunden
2019-08-17 14:00 Skärblacka IF - Tenhults IF Skärblacka IP
2019-08-17 14:00 Smedby AIS - IK Sleipner Mirum Arena
2019-08-17 16:00 Vimmerby IF - Eneby BK Skobes Arena, konstgräs
2019-08-24 13:00 Lindö FF - Vimmerby IF Fastighetsteknik Arena
2019-08-24 14:00 Eneby BK - IK Tord MAXIvallen
2019-08-24 14:00 Högsby IK - Tranås FF Frövi IP 1
2019-08-24 14:00 Tenhults IF - Torstorps IF Kabevallen
2019-08-24 15:00 Mjölby AI FF - Smedby AIS Vifolkavallen A
2019-08-24 15:00 IK Sleipner - Skärblacka IF Östgötaporten
2019-08-31 14:00 Torstorps IF - IK Sleipner Atlaslunden
2019-08-31 15:00 Mjölby AI FF - Högsby IK Vifolkavallen A
2019-08-31 15:00 Tranås FF - Eneby BK Bredstorps IP - Konstgräs
2019-08-31 15:00 Smedby AIS - Skärblacka IF Mirum Arena
2019-08-31 16:00 Vimmerby IF - Tenhults IF Skobes Arena, konstgräs
September
2019-09-01 15:00 IK Tord - Lindö FF Rosenlunds IP 3
2019-09-07 13:00 Lindö FF - Tranås FF Fastighetsteknik Arena
2019-09-07 14:00 Högsby IK - Smedby AIS Frövi IP 1
2019-09-07 14:00 Skärblacka IF - Torstorps IF Skärblacka IP
2019-09-07 14:00 Tenhults IF - IK Tord Kabevallen
2019-09-07 15:00 Eneby BK - Mjölby AI FF MAXIvallen
2019-09-07 15:00 IK Sleipner - Vimmerby IF Östgötaporten
2019-09-14 13:00 Högsby IK - Eneby BK Frövi IP 1
2019-09-14 14:00 IK Tord - IK Sleipner Rosenlunds IP 3
2019-09-14 15:00 Mjölby AI FF - Lindö FF Vifolkavallen A
2019-09-14 15:00 Tranås FF - Tenhults IF Bredstorps IP - Konstgräs
2019-09-14 15:00 Smedby AIS - Torstorps IF Mirum Arena
2019-09-15 15:00 Vimmerby IF - Skärblacka IF Skobes Arena, konstgräs
2019-09-21 14:00 Smedby AIS - Eneby BK Mirum Arena
2019-09-21 14:00 Torstorps IF - Vimmerby IF Atlaslunden
2019-09-21 14:00 Skärblacka IF - IK Tord Skärblacka IP
2019-09-21 14:00 Tenhults IF - Mjölby AI FF Kabevallen
2019-09-21 15:00 IK Sleipner - Tranås FF Östgötaporten
2019-09-21 16:00 Lindö FF - Högsby IK Fastighetsteknik Arena
2019-09-29 14:00 Eneby BK - Lindö FF MAXIvallen
2019-09-29 14:00 Högsby IK - Tenhults IF Frövi IP 1
2019-09-29 14:00 Mjölby AI FF - IK Sleipner Vifolkavallen A
2019-09-29 14:00 Tranås FF - Skärblacka IF Bredstorps IP - Konstgräs
2019-09-29 14:00 IK Tord - Torstorps IF Rosenlunds IP 3
2019-09-29 14:00 Vimmerby IF - Smedby AIS Skobes Arena, konstgräs