Spelprogram - Herr Division 5 Östra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-21 13:30 230151004 Norrköpings FF - FF Jaguar 3 - 0 MAXIvallen
2019-04-21 16:00 230151002 Saltängens BK - Azech SF 2 - 2 Navestad IP
2019-04-22 11:30 230151003 Calcio Amore FC - Valdemarsviks IF 0 - 0 Mirum Arena
2019-04-22 13:00 230151005 Ringarums IF - Norrköpings Akademiska FF 1 - 0 Ringvallen
2019-04-22 15:00 230151006 Östra Ryds IF - Stegeborgs IF 1 - 4 Aspängen IP
2019-04-23 19:30 230151001 Svärtinge SK - Krokeks IF 4 - 1 Billbäcks Arena
2019-04-26 18:30 230151007 Stegeborgs IF - Ringarums IF 1 - 1 Häggvallen
2019-04-26 18:45 230151011 Valdemarsviks IF - Svärtinge SK 3 - 1 Grännäs IP
2019-04-27 11:00 230151010 Azech SF - Calcio Amore FC 3 - 2 MAXIvallen
2019-04-27 12:00 230151008 Norrköpings Akademiska FF - Norrköpings FF 1 - 1 Navestad IP
2019-04-27 13:00 230151012 Krokeks IF - Saltängens BK 3 - 1 Kolmårdens IP
2019-04-27 14:00 230151009 FF Jaguar - Östra Ryds IF 1 - 1 Mirum Arena
Maj
2019-05-03 19:00 230151014 Saltängens BK - Svärtinge SK 1 - 4 Saltängens IP
2019-05-03 19:00 230151017 Ringarums IF - FF Jaguar 2 - 1 Ringvallen
2019-05-04 11:00 230151018 Östra Ryds IF - Azech SF 2 - 2 Aspängen IP
2019-05-05 14:00 TK har 2019-05-15 ändrat resultatet (från 2-4 till 3-0) 230151015 Calcio Amore FC - Krokeks IF 3 - 0 Mirum Arena
2019-05-06 19:00 230151013 Stegeborgs IF - Norrköpings Akademiska FF 3 - 3 Häggvallen
2019-05-06 19:00 230151016 Norrköpings FF - Valdemarsviks IF 1 - 0 Monnes IP
2019-05-10 19:00 230151023 Valdemarsviks IF - Saltängens BK 5 - 0 Grännäs IP
2019-05-10 19:00 230151024 Krokeks IF - Norrköpings FF 2 - 2 Kolmårdens IP
2019-05-11 11:00 230151022 Azech SF - Ringarums IF 4 - 2 MAXIvallen
2019-05-11 12:00 230151020 Norrköpings Akademiska FF - Östra Ryds IF 0 - 2 Saltängens IP
2019-05-11 15:00 230151019 Svärtinge SK - Calcio Amore FC 5 - 1 Billbäcks Arena
2019-05-11 15:30 230151021 FF Jaguar - Stegeborgs IF 5 - 1 Mirum Arena
2019-05-17 19:00 Resultatet ändrat från 2-2 till 0-3 (TK-beslut 2019-06-03) 230151025 Stegeborgs IF - Azech SF 0 - 3 Häggvallen
2019-05-17 19:00 230151028 Norrköpings FF - Svärtinge SK 1 - 2 Monnes IP
2019-05-17 19:00 230151029 Ringarums IF - Krokeks IF 2 - 2 Ringvallen
2019-05-17 19:00 230151030 Östra Ryds IF - Valdemarsviks IF 0 - 4 Aspängen IP
2019-05-17 19:30 230151027 Calcio Amore FC - Saltängens BK 3 - 4 Mirum Arena
2019-05-18 12:00 230151026 Norrköpings Akademiska FF - FF Jaguar 0 - 2 Saltängens IP
2019-05-21 19:30 230151031 Svärtinge SK - Ringarums IF 3 - 1 Billbäcks Arena
2019-05-22 19:00 230151033 FF Jaguar - Calcio Amore FC 0 - 3 Mirum Arena
2019-05-23 18:30 230151032 Saltängens BK - Norrköpings FF 1 - 2 Saltängens IP
2019-05-23 19:00 230151035 Valdemarsviks IF - Stegeborgs IF 6 - 0 Grännäs IP
2019-05-23 19:00 230151036 Krokeks IF - Östra Ryds IF 5 - 1 Kolmårdens IP
2019-05-23 19:30 230151034 Azech SF - Norrköpings Akademiska FF 4 - 1 MAXIvallen
2019-05-27 19:00 230151041 Ringarums IF - Calcio Amore FC 3 - 3 Ringvallen
2019-05-28 19:00 230151037 Stegeborgs IF - Svärtinge SK 2 - 5 Häggvallen
2019-05-28 19:00 230151038 Norrköpings Akademiska FF - Krokeks IF 1 - 4 Saltängens IP
2019-05-28 19:00 230151040 Norrköpings FF - Azech SF 1 - 6 Monnes IP
2019-05-28 19:00 230151042 Östra Ryds IF - Saltängens BK 2 - 1 Aspängen IP
2019-05-29 19:30 230151039 FF Jaguar - Valdemarsviks IF 0 - 4 Mirum Arena
2019-05-31 19:00 230151048 Stegeborgs IF - Krokeks IF 3 - 3 Häggvallen
Juni
2019-06-01 12:30 230151046 Azech SF - FF Jaguar 1 - 1 MAXIvallen
2019-06-01 15:00 230151043 Svärtinge SK - Östra Ryds IF 5 - 0 Billbäcks Arena
2019-06-01 15:30 230151045 Calcio Amore FC - Norrköpings FF 4 - 1 Mirum Arena
2019-06-02 17:00 230151047 Valdemarsviks IF - Norrköpings Akademiska FF 2 - 1 Grännäs IP
2019-06-05 19:00 230151068 Norrköpings Akademiska FF - Ringarums IF 0 - 0 Saltängens IP
2019-06-07 18:30 230151044 Saltängens BK - Ringarums IF 3 - 0 Saltängens IP
2019-06-08 11:00 230151052 Azech SF - Valdemarsviks IF 0 - 6 MAXIvallen
2019-06-08 12:00 230151054 Östra Ryds IF - Calcio Amore FC 0 - 5 Aspängen IP
2019-06-08 14:00 230151051 FF Jaguar - Krokeks IF 1 - 3 Mirum Arena
2019-06-10 19:00 230151050 Norrköpings Akademiska FF - Svärtinge SK 1 - 3 Saltängens IP
2019-06-10 19:00 230151053 Ringarums IF - Norrköpings FF 2 - 0 Ringvallen
2019-06-11 19:00 230151049 Stegeborgs IF - Saltängens BK 2 - 4 Häggvallen
2019-06-14 19:00 230151056 Saltängens BK - Norrköpings Akademiska FF 1 - 4 Saltängens IP
2019-06-14 19:00 230151059 Ringarums IF - Valdemarsviks IF 0 - 0 Ringvallen
2019-06-14 19:00 230151060 Krokeks IF - Azech SF 0 - 2 Kolmårdens IP
2019-06-15 12:00 230151058 Norrköpings FF - Östra Ryds IF 3 - 2 Monnes IP
2019-06-15 15:00 230151055 Svärtinge SK - FF Jaguar 1 - 1 Billbäcks Arena
2019-06-16 19:30 230151057 Calcio Amore FC - Stegeborgs IF 6 - 3 Mirum Arena
2019-06-19 19:00 230151061 Stegeborgs IF - Norrköpings FF 1 - 2 Häggvallen
2019-06-19 19:00 230151062 Norrköpings Akademiska FF - Calcio Amore FC 1 - 5 Saltängens IP
2019-06-19 19:00 230151065 Valdemarsviks IF - Krokeks IF 3 - 2 Grännäs IP
2019-06-19 19:00 230151066 Östra Ryds IF - Ringarums IF 3 - 4 Aspängen IP
2019-06-19 19:30 230151063 FF Jaguar - Saltängens BK 0 - 2 Mirum Arena
2019-06-19 19:30 230151064 Azech SF - Svärtinge SK 3 - 1 MAXIvallen
2019-06-23 17:00 230151069 FF Jaguar - Norrköpings FF 5 - 1 Mirum Arena
2019-06-26 19:00 230151067 Stegeborgs IF - Östra Ryds IF 3 - 3 Häggvallen
2019-06-26 19:00 230151071 Valdemarsviks IF - Calcio Amore FC 4 - 0 Grännäs IP
2019-06-26 19:00 230151072 Krokeks IF - Svärtinge SK 0 - 3 Kolmårdens IP
2019-06-27 19:30 230151070 Azech SF - Saltängens BK 4 - 0 MAXIvallen
Augusti
2019-08-02 19:00 230151073 Svärtinge SK - Valdemarsviks IF 3 - 0 Billbäcks Arena
2019-08-02 19:00 230151074 Saltängens BK - Krokeks IF 1 - 3 Saltängens IP
2019-08-02 19:00 230151077 Ringarums IF - Stegeborgs IF 4 - 0 Ringvallen
2019-08-03 12:00 230151076 Norrköpings FF - Norrköpings Akademiska FF 5 - 1 Monnes IP
2019-08-04 14:00 230151075 Calcio Amore FC - Azech SF 1 - 6 Mirum Arena
2019-08-07 20:15 230151079 Svärtinge SK - Saltängens BK 0 - 0 Billbäcks Arena
2019-08-08 19:00 230151083 Valdemarsviks IF - Norrköpings FF 9 - 0 Grännäs IP
2019-08-08 19:00 230151084 Krokeks IF - Calcio Amore FC 4 - 0 Kolmårdens IP
2019-08-09 19:00 230151080 Norrköpings Akademiska FF - Stegeborgs IF 4 - 0 Saltängens IP
2019-08-09 19:00 230151082 Azech SF - Östra Ryds IF 6 - 2 MAXIvallen
2019-08-10 12:00 230151081 FF Jaguar - Ringarums IF 0 - 3 Mirum Arena
2019-08-13 19:00 230151085 Stegeborgs IF - FF Jaguar 3 - 4 Häggvallen
2019-08-13 19:00 230151088 Norrköpings FF - Krokeks IF 1 - 7 Monnes IP
2019-08-13 19:00 230151089 Ringarums IF - Azech SF 2 - 1 Ringvallen
2019-08-14 19:00 230151090 Östra Ryds IF - Norrköpings Akademiska FF 1 - 2 Aspängen IP
2019-08-14 19:30 230151087 Calcio Amore FC - Svärtinge SK 0 - 5 Mirum Arena
2019-08-15 19:00 230151086 Saltängens BK - Valdemarsviks IF 1 - 1 Saltängens IP
2019-08-18 17:30 230151093 FF Jaguar - Norrköpings Akademiska FF 5 - 2 Mirum Arena
2019-08-20 18:30 230151092 Saltängens BK - Calcio Amore FC 3 - 3 Saltängens IP
2019-08-20 19:30 230151091 Svärtinge SK - Norrköpings FF 7 - 0 Billbäcks Arena
2019-08-21 18:30 230151095 Valdemarsviks IF - Östra Ryds IF 3 - 1 Grännäs IP
2019-08-21 18:30 230151096 Krokeks IF - Ringarums IF 2 - 1 Kolmårdens IP
2019-08-24 11:00 230151094 Azech SF - Stegeborgs IF 5 - 0 MAXIvallen
2019-08-24 12:00 230151101 Ringarums IF - Svärtinge SK 1 - 3 Ringvallen
2019-08-24 15:00 230151099 Calcio Amore FC - FF Jaguar 5 - 4 Mirum Arena
2019-08-27 18:15 230151097 Stegeborgs IF - Valdemarsviks IF 1 - 4 Häggvallen
2019-08-27 18:15 230151098 Norrköpings Akademiska FF - Azech SF 0 - 5 Saltängens IP
2019-08-27 18:15 230151100 Norrköpings FF - Saltängens BK 0 - 2 Monnes IP
2019-08-27 18:15 230151102 Östra Ryds IF - Krokeks IF 2 - 0 Aspängen IP
2019-08-30 18:00 230151107 Valdemarsviks IF - FF Jaguar 1 - 0 Grännäs IP
2019-08-31 12:00 230151104 Saltängens BK - Östra Ryds IF 4 - 1 Saltängens IP
2019-08-31 12:30 230151106 Azech SF - Norrköpings FF WO (3 - 0) MAXIvallen
2019-08-31 13:00 230151108 Krokeks IF - Norrköpings Akademiska FF 2 - 2 Kolmårdens IP
2019-08-31 15:00 230151103 Svärtinge SK - Stegeborgs IF WO (3 - 0) Billbäcks Arena
September
2019-09-01 14:00 230151105 Calcio Amore FC - Ringarums IF 2 - 3 Mirum Arena
2019-09-07 11:00 230151078 Östra Ryds IF - FF Jaguar 1 - 8 Aspängen IP
2019-09-14 12:00 230151110 Norrköpings Akademiska FF - Valdemarsviks IF 0 - 1 Saltängens IP
2019-09-14 12:00 230151112 Norrköpings FF - Calcio Amore FC 2 - 0 Monnes IP
2019-09-14 12:00 230151113 Ringarums IF - Saltängens BK 2 - 0 Ringvallen
2019-09-14 12:00 230151114 Östra Ryds IF - Svärtinge SK 0 - 5 Aspängen IP
2019-09-14 14:00 230151109 Krokeks IF - Stegeborgs IF 8 - 3 Kullevi
2019-09-15 17:00 230151111 FF Jaguar - Azech SF 3 - 1 Mirum Arena
2019-09-21 11:00 230151117 Calcio Amore FC - Östra Ryds IF 1 - 3 Mirum Arena
2019-09-21 12:00 230151116 Saltängens BK - Stegeborgs IF 2 - 1 Saltängens IP
2019-09-21 12:00 230151118 Norrköpings FF - Ringarums IF 0 - 9 Monnes IP
2019-09-21 13:00 230151119 Valdemarsviks IF - Azech SF 1 - 3 Grännäs IP
2019-09-21 13:00 230151120 Krokeks IF - FF Jaguar 6 - 1 Kolmårdens IP
2019-09-21 15:00 230151115 Svärtinge SK - Norrköpings Akademiska FF WO (3 - 0) Billbäcks Arena
2019-09-28 11:00 230151121 Stegeborgs IF - Calcio Amore FC 4 - 4 Häggvallen
2019-09-28 12:00 230151122 Norrköpings Akademiska FF - Saltängens BK 1 - 1 Saltängens IP
2019-09-28 12:00 230151126 Östra Ryds IF - Norrköpings FF 4 - 1 Aspängen IP
2019-09-28 13:00 230151125 Valdemarsviks IF - Ringarums IF 2 - 0 Grännäs IP
2019-09-28 15:00 230151123 FF Jaguar - Svärtinge SK 2 - 1 Mirum Arena
2019-09-28 15:00 230151124 Azech SF - Krokeks IF 2 - 2 MAXIvallen
Oktober
2019-10-05 15:00 230151127 Svärtinge SK - Azech SF 4 - 0 Billbäcks Arena
2019-10-05 15:00 230151128 Saltängens BK - FF Jaguar 1 - 1 Saltängens IP
2019-10-05 15:00 230151129 Calcio Amore FC - Norrköpings Akademiska FF 3 - 4 Mirum Arena
2019-10-05 15:00 230151130 Norrköpings FF - Stegeborgs IF 2 - 2 Monnes IP
2019-10-05 15:00 230151131 Ringarums IF - Östra Ryds IF 1 - 5 Ringvallen
2019-10-05 15:00 230151132 Krokeks IF - Valdemarsviks IF 3 - 3 Kolmårdens IP